Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hrátky na dovolené

24.leden 2017
Hrátky na dovolené

Tento příběh se stal před mnoha lety ještě s mojí bývalou ženou. Bylo léto, nádherné slunečné dny, tak jsme na několik dnů vyrazili na pískovny do východních čech. Jeli jsme tam už po několikáté a vždy tam bylo nádherně.

Jsme vyznavači nudismu, tak tato lokalita byla něco pro nás. Našli jsme si jako vždy trochu schované místečko, protože u vody rádi zlobíme a sexujeme. Žena odpočívala na dece a já si šel zaplavat. Při zpáteční cestě jsem kousek od našeho místečka zahlédl nahého chlapíka, jak šmíruje mojí ženu a honí si ocas. Nijak mě to nepřekvapilo, protože takových bylo kolem pískoven plno. Když jsem ulehl na deku, ztratil se i onen chlapík. Podíval jsem se na manželku, ta měla roztažené nohy a oči zavřené, takže neměla ani ponětí, že poskytovala krásný výhled. Raději jsem jí nic neříkal, aby se nesplašila a nechtěla se přemístit. Při pohledu na její roztažené nohy jsem zlehka začal hladit její pahorek a postupně se dotýkat jejích stydkých pysků.

Cítil jsem, jak pomalu začíná vlhnout a mě tvrdnul ocas. Věděl jsem, jak má ráda lízání, tak jsem se jí začal věnovat jazykem. To už začala spolupracovat i ona. Občas jsem zvedl hlavu, jestli nás někdo nepozoruje a v tom jsem opět zahlédl chlápka, jak je schovaný za křovím a pozoruje nás. Začalo mě to velmi vzrušovat a chtěl jsem, aby z toho taky něco měl a umožnil mu výhled. Přestal jsem ženu lízat, lehl jsem si vedle ní a rukou jí jezdil mezi nohama. Snažil jsem se co nejvíce jí roztahovat dírku, aby chlápek v křoví hezky viděl. Žena už se docela kroutila a vypadalo to,že se brzy udělá, ale to jsem ještě nechtěl. Navrhl jsem jí, že bysme mohli dát polohu 69 a souhlasila. Lehli jsme si tak, aby měla vyšpulený zadek směrem ke křoví. To byla teprve nádhera. Já jí roztahoval, prstil a lízal obě dírky a žena mě vášnivě kouřila. Teď jsem ale neměl výhled na chlápka, ale tušil jsem, že je hodně blízko.

Slyšel jsem najednou lehké šustění trávy a byl snad metr a půl od nás, od ženina zadku neodtrhl oči a stále si ho pomalu honil. Ještě více jsem zrychlil lízací tempo, ale po chvíli už mě bolelo za krkem. Musel jsem na malou chvíli přestat a pak to přišlo. Zahlédl jsem nataženou ruku a dotkl se úplně mokré dírky. Ženu zatím nic nenapadlo, myslela zřejmě, že jsem to já. Náš návštěvník byl čím dál drzejší a najednou zmizel celý prst v mojí ženě. Náhle zbystřila, ohlédla se a chtěla vyskočit, ale rukama jsem jí tlačil, ať zůstane. Chvíli byla dost nesvá, ale chtíč a nadrženost byla větší než stud před cízím chlapíkem. Mohlo mu být tak 35 – 40 a docela pohledný a štíhlý a hlavně měl krásný ocas a ještě o něco větší než já. Pomáhal mi prstit ženu a dokonce prvně jedním, pak druhým prstem zajel do jejího zadku a to už žena začala docela vyvádět.

Najednou se návštěvník narovnal a nasadil špičku žaludu na její promočenou dírku a zajel do ní až to mlasklo. Já měl najednou pohled, jaký jsem nikdy nezažil. Já hlavu těsně pod její kundičkou a on jezdil v ní dlouhými tahy až mi občas jeho koule jezdili po obličeji.Kupodivu mi to vůbec nevadilo a odvážil jsem se dokonce znovu lízat svoji ženu i s tím ocasem v její kundě. To už nevydržela a svíjela se v bouřlivém orgasmu. Jen začal doznívat, začal funět i náš návštěvník a už jí začal plnit. Stříkalo to z něj snad půl minuty a já pořád lízal a lízal i s jeho semenem. Skoro všechno jsem to spolykal a vůbec mně to nevadilo. Já jediný jsem ještě nebyl, ale už to ze mě taky lítalo a taky hroznou dobu. Takhle nadržený a takhle plný jsem ještě nikdy nebyl.

Po odeznění našich orgasmů jsme se všichni posadili na deku a koukali jak vrány jeden na druhého. Najednou jsme se všichni začali smát a tím byla celá situace v pohodě. Teď už známý, se představil jako Martin, který zde byl na lázeňském pobytu v nedalekém městečku. Začali jsme si povídat a vyklubal se z něj skvělý společník. Moje žena po něm docela pokukovala a říkala mi, že to byl zatím nejhezčí zážitek.O nevěře nemohla být ani řeč a já ve skrytu duše toužil někdy vidět ženu, jak dovádí s někým jiným. Po našem výkonu z nás lil pot, tak jsme šli všichni společně do vody. Bylo už pozdní odpoledne, ale na hotel,kde jsme byli ubytování se nám ještě nechtělo. Problém byl, že nám docházelo pití a kiosek byl asi 1 km na protějším břehu. Nabídl jsem se, že skočím něco koupit. Žena byla zase trochu nesvá a po očku na mě koukla a já na ni mrkl. Věděl jsem, že se určitě nudit nebude.

Sex na dovolené

Cesta ke kiosku mi uběhla rychle a při zpáteční cestě jsem začal cítit chvění a vzrušení z toho ,co uvidím až se vrátím. Třeba budou ležet na dece nebo plavat. Napadlo mě, že bych si na šmíráka mohl zahrát já. Pomalu jsem se blížil k našemu místu. Kousek od něj jsem zalezl do křoví, kde předtím byl náš známý a pozoroval nás. A zahlédl jsem, co jsem tušil. Dvě nahá těla zmítající se ve vášni. Měli zrovna polohu 69, ale opačnou. Žena ležela na zádech a náš společník obráceně na ní. Lízala a sála mu žalud a dokonce mu jazykem vjížděla do zadku.On ji na oplátku drtil obě dírky prsty i jazykem a oba si to patřičně užívali. Já měl ocas na prasknutí, byl to nádherný pohled, jak si má žena užívá. Počkám až se udělají a pak půjdu za nimi. Manželka už opět vyváděla a sténala a za chvíli ji pusu naplnil semenem a ona vše polykala.

"Tak čau lidi", pozdravil jsem je a zeptal se, jak se měli. Byli ještě celý uřícení, tak jsem navrhl, že půjdeme raději plavat. Odpoledne uběhlo rychle,tak jsme pomalu sbalili věci a ubírali se do města. Domluvili jsme se ,že se večer sejdeme na večeří v restauraci a pak se půjdeme někam bavit. Náš hotel byl spíš penzion, ale na přespání to stačilo. Jediné mínus bylo, že záchody a sprchy byly na chodbě, ale byly nově vybudované. Provedli jsme očistu těl a chystali se k odchodu do města. Manželka mi říkala, že by ještě moc ráda zkusila našeho známého, že je šikovný a moc se jí líbí jeho ocas a že by nás chtěla oba současně. Řekl jsem, že pokud se dostaví, můžeme něco zkusit a usmál jsem se na ni. Byla jak malé děcko, které si přeje hračku. Na chodbě jsem ji zastavil a sáhl ji pod šaty a byla už zase úplně mokrá. Potvůrka jedna.

Náš známí se dostavil a strávili jsme hezký večer s ním. Domluvili jsme, že by mohl jít k nám na pokoj a tak se i stalo. Ještě si odběhl do svého hotelu a za chvíli, že za námi přijde. Žena se šla hned osprchovat, já ještě připravil nějaké pití a chystal se též do sprchy .V tom se ozvalo klepání, myslel jsem, že manželka zapomněla klíč. Otevřu a on to byl náš známý. Za malou chvilku se vrátila žena jen v osušce.T rochu se zarazila, ale hned ji naskočil úsměv. Já měl teprve namířeno do sprchy a tušil jsem, že přijdu o začátek našich hrátek. Moc jsem nechvátal, ale už jsem se pomalu šinul k pokoji. Už na chodbičce jsem tušil, co asi uvidím. Opět krásný pohled. Manželka klečela na čtyřech, prdelku co nejvíc vyšpulenou a Martin ji olizoval řitní otvůrek a kundičku současně. Prostě krása. Neváhal jsem ani chvilku, hned jsem klekl u ženiných úst a strčil jí ho tam. Sála mě, jak nikdy před tím. Krásně jsme se rozdělali, teď už jen zasunout a pořádně ty nenasytné dírky mojí ženy protáhnout.

Martin jako by četl mé myšlenky, roztáhl kundičku,nasadil svůj veliký ocas na dírku a zatlačil a už jí bral. Žena skučela a svíjela se, ale Michal valil dál. Pak změnili polohu na koníčka. Chviličku jsem se na ně díval a pak jsem začal připravovat její řiťku. Šťávičky bylo všude dost a byla radost se dívat, jak v ní Martin jezdí. Sem tam jsem ho chytal i za kulky a bylo vidět, že se mu to líbí. Pak jsem je na chvilku zastavil a začal tlačit svůj ocas do její prdelky. Aaaaa už tam je. A to byla jízda, žena ani nevěděla, jak se jmenuje. Udělala se hned několikrát za sebou. Pak seskočila a kouřila nás střídavě jednoho po druhém, až jsme nastříkali plnou pusu semene. Okamžitě polykala vše, co jsme jí dali. Pak jsme padli a odpočívali.

Po nějaké chvíli moje žena prohlásila, že má jedno přání. Chtěla vidět,jak si to s Martinem děláme navzájem. Bylo to trochu překvapení, ale za dnešní den si to zasloužila. Zvolili jsme polohu 69, já dole a Martin nahoře a začali si navzájem honit a kouřit ocasy. Kupodivu mě tato zkušenost velmi vzrušovala a oběma nám zase tvrdě stál. Měl jsem výhled i na jeho zadek a občas jsem ho líznul. Pak už nás nic nemohlo zastavit. Lízal jsem mu zadek, strkal mu tam prsty, kouřil ocas a on mě to samé. Nakonec jsme si lehli oba na bok a vystříkali se jeden druhému do pusy. Bylo to super. Žena jen koukala a divila se, co se v nás skrývá, hlavně ve mně. Pak jsme se domluvili na příští den a těšili se na zítřek. Martin měl přijít až odpoledne po procedurách.

Tak jsme tam prošukali 4 dny a museli se chystat k odjezdu domů. Nechtělo se nám vůbec, ale domluvili jsme se, že si dáme brzy schůzku i přesto, že naše bydliště dělilo 200km. Manželka mi řekla, že to bylo to nejhezčí, co v životě zažila a moc rád jsem jí to dopřál. Od té doby jsme jeden na druhého nežárlili a čas od času si zpestřili sex s někým dalším. Naše idylka trvala ještě spoustu let, ale nakonec se naše životy ubíraly každý jiným směrem, ale rád na tuto krátkou dovolenou vzpomínám. Tento příběh nebyl sen, ale opravdu se stal.

Chete také prošukat 4 dny nebo i víc? Sháníte třetího? Založte si účet na sex seznamce, vyplňte z jakého města pocházíte a najděte si milenku nebo milence ze svého bydliště.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.