Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hračka, ze které budou mít potěšení oba

12.říjen 2017
Hračka, ze které budou mít potěšení oba

Většinou na trhu najdete erotické hračky, které potěší buď ženy nebo muže. S touto hračkou si ale užijete oba, pěkně spravedlivě. O kterou hračku se jedná?

Správnou odpověď vám prozradíme za chvilku. Nejprve se pojďme podívat, jak na to člověk vůbec přijde.

Některým lidem se v hlavě honí otázky typu: Existuje nějaká erotická hračka, ze které by mohli mít výhody jak muži, tak ženy? Jedna hračka, ze které se oběma dostane potěšení... Něco, co může pár používat společně. Ideálně, aby to nebyla hračka, která má moc dlouhý kabel (třeba jako Magic Wand). Také by se hodilo, aby byla vodotěsná, nebo alespoň voděodolná.

Hledání

Zpočátku by člověka napadla právě třeba Magic Wand, o které jsme již psali ve článku 7 nejlepších erotických hraček pro baculky, která je ale opravdu velmi nepraktická svou velikostí a kabelem. Tak hledáme dál. Určitě by se tedy hodilo, aby hračka byla bezdrátová, jak již bylo zmíněno, protože kabely při hraní si s partnerem překážejí. Dále by se měla lehce čistit, protože nikdo nechce mít breberky na věci, kterou si bude zavádět do intimních partií. Nejlepší by bylo, aby se velmi jednoduše a prakticky ovládala, protože neustálé hledání tlačítek pak při hraní samotném dokáže velmi nepěkně rušit. A také by měla být co nejvíce uživatelky přátelská - pro ženy se zaměřením na klitoris a bod G a pro muže se zaměřením na mužský bod G.

A nyní již můžeme představit hračku, která vše toto splňuje! Její název je Crescendo a je od firmy Mystery Wibe.

Crescendo

Mystery Wibe přišel na trh s opravdu skvělou hračkou Crescendo. Jedná se o vibrátor, ale ne takový ten nudný klasický. Je to totiž ohýbatelný, vodotěsný, výkonný šestimotorový vibrátor, který se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Nehledě na to, jaké záměry s touto hračkou budete mít, vždy splní vaše očekávání a zažijete spoustu příjemných chvilek. Má spoustu výhod a funkcí, zde vám představíme některé z nich.

Výhody

Různé režimy a nastavení intenzity

Intenzita je plně kontrolovatelná (ze čtyř tlačítek na obou stranách přístroje) a existuje mnoho různých režimů, které můžete procházet v závislosti na tom, kolik (a jaké) stimulace chcete. K dispozici je také aplikace, kterou můžete stáhnout, což vám umožní přístup k ještě více druhům vibrací. Je pak jen na vás, zda si aplikaci budete chtít stáhnout a vyzkoušet nebo jestli se spíše řadíte mezi lidi, kteří při se při sexuálních hrátkách neradi koukají na jakékoliv displeje. Nicméně experimentovat s nastavením bonusů může být opravdu zajímavé.

Bonusový tip: Jakmile zjistíte, jaká intenzita a nastavení vám vyhovují nejvíce, podržte současně znaménko + a - po dobu tří vteřin. Režim tak uzamknete, abyste neúmyslně nezměnili nastavení při pevném uchopení hračky.

Je ohebný a plně nastavitelný

Crescendo můžete ohýbat do mnoha různých tvarů podle toho, na co ho zrovna chcete používat. Můžete ho naprosto jednoduše ohýbat do písmen I, C, L a S a do všeho mezi tím. Každá skládací část má v sobě vlastní motor, takže zde nenajdete žádné "mrtvé zóny", vibruje opravdu každá část. Celá hračka působí celkově velmi živým dojmem. Ohebnost je také dobře vyvážená. Nemusíte vynaložit nějakou extrémní sílu, abyste hračku ohnuli a zase na druhou stranu se při trochu drsnějším dráždění bodu G sama neohne.

Je tichý

Crescendo je také výrazně tišší než Magic Wand (a většina ostatních vibrátorů). Možná je to zapříčiněno materiálem, do kterého jsou motorky uzavřeny, nebo jestli tam je někde schováno nějaké jiné kouzlo, nevíme, ale je opravdu tichý (což se vždy hodí, pokud máte děti/kamarády/sousedy/tenké stěny atd.) 

Naprostá vodotěsnost

Nejprve tomu možná nebudete věřit, ale je to pravda, Crescendo je vodotěsné. Můžete ho ponořit do vody a nemusíte se bát, že by se s ním něco stalo. Tudíž se výborně hodí pro lidi, kteří si rádi užívají sexuální hrátky ve sprše, ve vaně nebo ve vířivce. A samozřejmě je vhodný i přo ženy, které při orgasmu prožívají i squirt.

Používá bezdrátové nabíjení

Člověk si připadá trochu starý, když si uvědomí, že už i erotické hračky můžete nabíjet pomocí bezdrátové nabíječky, kterou představuje malá plastová plocha, na kterou hračku pouze položíte. Holt doba jde kupředu. Vodotěsnost může být zaručena právě proto, že nemá žádné otvory, do kterých by se nabíječka musela zasunout.

Tohle vše se nachází v balení

Balíček je diskrétní

Když si Crescendo objednáte, nemusíte se bát, že by vám přišel balíček, který by všem, co by se jim dostal po cestě do ruky, už z dálky hlásal, že jste si právě vy nechali poslat erotickou pomůcku. Naopak ho zabalí velmi diskrétně, takže ani vaše pošťačka a ani sousedé nebudou tušit, jaké žhavé chvilky si díky němu budete užívat (tedy dokud vás neuslyší přes zeď). Objednat si Crescendo můžete na oficiálních stránkách Mystery Wibe. Poštovné do celého světa je zdarma. 

Má 6 ohebných částí a 6 motorů

Výkonný, elegantní a sexy - tato hračka má všechno. Při maximálním nastavení může být stejně ohromující jako Magic Wand a ještě si můžete vybrat z větší škály méně intenzivních vibrací. My je doporučujeme nastavit kolem poloviny, stejně tak intenzitu (a to je víc než dost pro silný a dlouhotrvající orgasmus).

Je vyroben z vysoce kvalitního, pro tělo bezpečného, prémiového silikonu

Stalo se vám někdy, že jste si řekli: "Ta věc ale tak strašně zapáchá, že ji ani nechci použít na své tělo..."? Stává se to často, protože mnoho společností přidává do svých výrobků ftaláty, aby byly jemnější a ohebnější. Ale ftaláty jsou známé jako karcinogeny, takže rozhodně nejsou pro naše zdraví a tělo vhodné. Mystery Wibe ve svých hračkách nepoužívají žádné ftaláty a používají vysoce kvalitní silikon bezpečný pro tělo, který je pro vaše tělo a vaše zdraví neškodný. Jinými slovy, nezapáchá, je pro vaše zdraví vhodný a je úžasné se ho dotýkat.

Nevýhody

Ačkoliv svých stinných stránek má Crescendo jen málo, bylo by fér, abychom je také zmínily.

Nabití baterie vám může připadat krátké

V závislosti na tom, jak ho používáte, vaše Crescendo vydrží na jedno nabití zhruba 2 až 6 hodin. Zatímco většinu lidí to nebude nijak limitovat, množí se i prosby lidí, kteří by si přáli, aby doba nabití baterie byla ještě delší (protože ano, zřejmě někteří lidé chtějí maximálně využít nejvyšší intenzitu a vibrace tohoto přístroje, a to do sytosti, jak dlouho budou chtít).

Cena je poměrně vysoká

Dalším faktorem, který by mohl některé lidi omezit v nákupu, je cena. 179 dolarů (necelé 4000 Kč) si nemůže za erotickou hračku dovolit utratit každý, ale nezapomeňte, že vlastnictvím této hračky neplatíte za baterie, které se každou chvilku vybíjí. Součástí hračky je baterie, kterou dobíjíte sami prostřednictvím bezdrátové nabíječky. Navíc je navržena tak, aby vydržela více jak 4000 hodin provozu a 500+ nabití. Crescendo zůstane vaší erotickou hračkou opravdu po dlouhou dobu. Uživatelé na internetu si ji nemohou vynachválit. I přes časté používání po dobu 6 měsíců není vidět žádné opotřebení.

Nemá základnu

Crescendo je skvělá hračka na anální sex, až na to, že nemá základnu. Pro ty, kteří s těmito praktikami teprve začínají, to může být nevýhoda, jelikož pak se může stát, že najednou hračka skončí celá v útrobách vašich střev... Na druhou stranu jsou s touto pomůckou anální hrátky naprosto nezapomenutelným zážitkem, tudíž zkoušet můžete, ale velmi opatrně, dávejte na to pozor. 

Crescendo se dá používat jak v jedné osobě, tak v páru, ale co si budeme povídat, v páru je to přece jen trochu větší zábava. Zkuste svou chybějící polovičku najít na sex seznamce a užívejte si zlepšování vašeho sexuálního života!

[Lil]

Zdroj obrázků:

https://mysteryvibe.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.