Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hračka, díky které žena může zažít squirt - Njoy Pure Wand

9.květen 2019
Hračka, díky které žena může zažít squirt - Njoy Pure Wand

Dnes bude řeč o erotické hračce, kterou si zamilují všechny ženy, ale i muži, kteří dělají rádi svým partnerkám radost nebo se rádi dívají, jak ženy "stříkají". Ano, tato hračka podle recenzí opravdu dokáže v ženách vyvolat schopnost prožít squirt. Jste zvědaví, jak funguje?

Snažíme se vám přinášet informace o těch nejzajímavějších erotických hračkách, které můžete zakoupit, a tato hračka, kterou vám dnes představíme, to splňuje každým coulem.

Další vibrátor? Vůbec!

Možná vás hned zezačátku překvapí, že se nejedná o vibrátor. Ten si totiž většina lidí představí, když se začne mluvit o nějaké výjimečné hračce, která by měla mít nějaké zvláštní účinky na lidské tělo. Ano, samozřejmě, existuje i spoustu vibrátorů, které jsou velmi výjimečné, mají nápad, zaujmou a především jim neschází skvělé uspokojující účinky na naše těla. Ale vibrace nejsou vše. Takové a možná i ještě lepší zážitky můžete zažívat i bez nich. Takové hračky se ale těžko hledají, když jen projíždíte nějaké online stránky hračku po hračce, chce to nějakou inspiraci... A dnes vám ji dáme! Nebudeme se bavit ale ani o klasickém dildu, jak z předchozích vět mohlo vyznít, nýbrž o dildu, které je kovové, zvláštně zahnuté a i jinak zakončené, než ta ostatní. Řeč bude o Njoy Pure Wand.

Čím je erotická hračka Njoy Pure Wand výjímečná?

Jak jsme již zmínili, jedná se o dildo. Je vyrobené z leštěné nerezové oceli, tudíž vás možná napadne, ža taková hračka nebude zrovna lehká - a máte pravdu. Nutno podotknout, že její váha některým lidem vadí a jiní ji naopak berou jako pozitivum. Díky materiálu je také neobyčejně odolná, takže jestliže hledáte hračku, kerá se vám jen tak nerozbije, tak toto je nejlepší možnost. Uvidíte, že i baterky jsou nakonec u hraček často zbytečné, a pokud to nemá motůrek, tak se na tom v podstatě nemá co rozbít. Lidé ji mají i deset let a vše beze změny, její trvanlivost je v podstatě nekonečná. Pure Wand sice může působit dojmem, že je hodně těžkopádná a na intimní hrátky se vůbec nehodí, ale její vyšší hmonost, nemá vůbec žádný vliv na manipulaci. Naopak snadná manipulace vás překvapí, velmi ji k tomu totiž pomáhá zahnutý tvar, díky kterému se hračka vždy dostane přesně tam, kde ji potřebujete mít.

Abyste přesně věděli, co od ní očekávat, měli byste mít alespoň přehled o rozměrech. Na délku má Pure Wand 20 cm, menší kulička má průměr 2,5 cm a větší kulička 3,8 cm. Hmotnost se pohybuje okolo 680 g. Navíc ji zakoupíte v luxusním pouzdře, které můžete vidět na úvodním obrázku.

Materiál ale samozřejmě není to jediné, čím vás tato zajímavá hračka nadchne. Lidé jsou překvapeni, když jim někdo tuto hračku navrhne, protože ona sama od sebe přeci nic nedělá. Lidé jsou zvyklí, že se vše zjednodušuje na takovou úroveň, že oni se musí co nejméně namáhat a vše za ně odmaká nějaký přístroj. Existují vibrátory, které v podstatě stačí jen přiložit na klitoris a ony udělají práci za vás, existují erotické hračky, které ovládáte mobilním telefonem a zvolíte si přesně ten režim, na který máte zrovna náladu. Tak čím vás může překvapit tato hračka, když je to jen ocelová zahnutá tyčka s kuličkami na konci?

Užijte si s erotickou hračku Njoy Pure Wand!

Ženy, zažily jste někdy squirt?

Většina žen někdy v životě alespoň jednou prožila orgasmus a mnohé ho prožívají pravidelně a nemají ho problém dosáhnout. Ale existuje jen málo žen, které pravidelně dosahují orgasmů se squirtem (ženskou ejakulací). Právě ale díky této erotické pomůcce se počet těchto žen zvýšil! Dráždí totiž přesně ta místa, která k tomu žena většinou potřebuje, což znamená především bod G. Pro většinu žen není ale vůbec jednoduché dosáhnout squirtu, protože neví, jak na to, ale s touto hračkou to půjde v podstatě samo. Má na sobě dvě kuličky, jednu větší a jednu menší. Určitě začněte nejprve se zasouváním kuličky menší, abyste měly šanci si na velikost zvyknout. Tím, jak je hračka prohnutá, vám kulička dosedne přesně na bod G, který se nachází uvnitř vagíny, pár centimetrů nahoru, na straně břicha. Tam hračkou drážděte toto místo houpavým pohybem, který jde opravdu velmi snadno. 

Až budete chtít ještě intenzivnější sexuální zážitek, stačí hračku otočit. Některým ženám se větší kulička zasouvá trochu hůř, ale nutno podotknout, že díky oceli hračka sama klouže velmi dobře, takže se stačí před tím trochu vzrušit nebo použít lubrikační gel, se kterým vše bude klouzat ještě lépe. Dráždění větší kuličkou je ještě intenzivnější, a pokud se vám nepodařilo dosáhnout ženské ejakulace menší kuličkou, je velká pravděpodobnost, že se vám to s tou větší již podaří. Ale nezoufejte ani když se vám to nepodařilo napoprvé. Chce to trochu cviku, abyste se s touto pomůckou naučily zacházet.

Některé ženy ale nedosáhnou squirtu, ať se snaží, jak se snaží, ale zato dosáhnou alespoň pěkně mokrého orgasmu, při kterém vyteče mnoho šťáv. Některé ženy nedopustí na kombinaci dráždění bodu G s malým vibrátorem na klitoris, přičemž orgasmy těchto žen nejsou již obyčejné, ale spíše uspokoující výbuchy. Ženy popisují slast, kterou ještě nikdy nezažily. Ale musí to tak být jenom u žen?

A co muži? Také si mohou s Pure Wand užít?

Vzhledem k tomu, že toto dildo má na koncích kuličky, které mohou sloužit jako základna, tak se může použít i pro anální sex, ale velmi opatrně. Pokud budete zasouvat menší kuličku, velké riziko vám nehrozí, ale větší kuličku již doporučit zasouvat nemůžeme, jelikož ta menší již neposlouží tolik jako základna a hračka může zaplout dovnitř. Muži si tuto hračku také velmi chválí, sice nemají bod G, ale tzv. bod P, takže prostatu, kterou velmi dobře stimuluje. Pokud nevíte, jak na stimulaci prostaty, přečtěte si náš článek Uspokojte ho stimulací prostaty.

Materiál i vzhled tohoto dilda jsou velmi neobvyklé

Dokonce i něco víc než erotická hračka?

Lidé jsou vynalézaví. Víte, jak se dříve vyrobila Magic Wand proto, aby sloužila lidem pro masáž zad, ale oni pro ni vymysleli mnohem zajímavější využití? Tak tady je to přesně naopak. Pure Wand byla vyrobena vyloženě pro sexuální uspokojení žen i mužů, ale lidé ji začali využívat právě i na masáž zad, protože díky jejímu tvaru se skvěle namasírujete v oblastech okolo lopatek. A to je například pro lidi, kteří celý den sedí v práci u počítače, naprosto nedocenitelné.

Má erotická pomůcka Njoy Pure Wand i nějaká negativa?

Po tom všem, co jsme tady vypsali, se může zdát, že tato hračka opravdu žádná negativa nemá, ale vždycky se nějaká najdou. Jako první musíme zmínit, že se opravdu nehodí pro ženy, které se dokáží uspokojit pouze díky vibracím nebo rychlým pohybům, jelikož z toho by vás opravdu velmi bolela ruka. U její hmotnosti ještě zůstaneme, protože díky ní se hračka nehodí ani pro lidi, kteří mají artritidu nebo jinou nemoc, která ovlivňuje vaši schopnost něco držet po delší dobu. Vzpomenete si na to, až budete těsně před orgasmem a nebudete ho moci dokončit kvůli bolesti. Za další tady máme cenu, která se podle srovnávače cen Heureka pohybuje okolo 3500 Kč, tudíž se nejedná o úplně nejlevnější erotickou hračku, kterou si můžete pořídit. Budiž vám ale útěchou, že při správném skladování a používání se z ní můžete těšit pravděpodobně až do konce života. Nerezová ocel je také poměrně studený materiál, takže vaše chuť na hrátky může být na začátku na krátkou dobu "zmražena" a utrpíte lehký šok. To můžete ale lehko změnit, pokud hračku ponoříte na chvilku do teplé vody nebo ji nahřejete třeba nahřívací dečkou. Nutno ale také dodat, že ne vždy je čas na to, abyste toto předem stihli a zápal vášně je silnější. Hračku by ale mohlo stačit na chvilku přidržet mezi stehny, aby získala příjemnější teplotu.

Už víte, zda si Pure Wand od Njoy zakoupíte? Vzrušení a orgasmů díky této hračce zažijete určitě velmi mnoho, o tom není pochyb. Zakoupit ji můžete na internetu nebo v kamenných sex shopech ve vašem městě - Praze, Brně, Olomouci, Ostravě, Liberci, ale třeba i v Českých Budějovicích.

[Lil]

Zdroj obrázků:

https://twitter.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.