Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hluboké a nekonečně krásné orgasmy

15.listopad 2019
Hluboké a nekonečně krásné orgasmy

Venku mrzne až praští a já se vydávám na víkendový horský výlet. Slunce slabě prosvítá mezi mraky, jenž se převalují nad horami tyčícími se vysoko k nebi. Pomalu přicházím k známému srubu a těším se, až se rozhoří oheň v krbu a já si dopřeji horký čaj se svým přítelem.

Sedím na vlněné přikrývce a usrkávám tu skoro ještě bublající tekutinu provoněnou mátou. V krbu příjemně praskají polena a oheň nádherně hřeje, jako žhavé slunce v parném létě. Oknem je vidět bílý sníh, který se třpytí, jakoby ho někdo posypal stříbrným prachem. Nechávám se unášet tou nádherou čišící ze všech stran a trpělivě čekám až můj drahý dorazí do této vyhřáté místnosti.

Ani nepostřehnu cvaknutí kliky, když v tom mi kdosi položí ruku na rameno. Leknutí vystřídá úžas nad tou postavou co stojí za mými zády: „Jsi to ty?" Ptám se, protože mi přítmí ve srubu nedovoluje rozpoznat tvář té osoby, která, jakoby ze strachu, ustoupí o pár kroků zpět. “Asi nejsem, ale zabloudil jsem a viděl jsem oknem plápolající oheň v krbu, tak tě jdu poprosit, jestli bych se nemohl trochu ohřát.“ Ten hluboký mužský hlas mi velice imponoval a já svolila a pozvala onoho muže, aby si přisedl.

Popíjíme čaj a rozhovor se rozhořel do veselého vyprávění historek ze života. Dočista jsem zapomněla na svého přítele, který zřejmě učinil totéž. Navrhuji okořenit naši veselou debatu lahví vína, mlčky přikývneš a zamkneš mi ústa polibkem, tak nekonečně dlouhým, že mohu sotva dýchat. Začíná mi být zima, položím se na vlněnou přikrývku, která jistě tuší, že se na ní odehraje milostný děj bez přestávek a nápovědy. Toužíš poznat mé tělo do posledního detailu, žádostivě a přesto pomalu, mě svlékáš.

krajkové spodní prádlo, tě dráždí až se ti tají dech. Tvé polibky neberou konce, líbáš mě na krku a hladíš ve vlasech. V krbu dohořívá poslední dříví a v komíně zpívá meluzína svou zvláštní a nekonečnou melodii. Tvé ruce sklouzávají na moje ňadra. Lehce svým jazykem přejíždíš po bradavkách, které okamžitě ztuhnou. Už jsem celá rozpálená navzdory mrazu, který panuje venku. Na tvém těle hraje každý sval a tvůj mohutný penis mě zve ke žhavému laskání.

Erotická povídka Hluboké a nekonečné orgasmy

Olizuji ti špičkou jazyka naběhlý a tvrdý žalud a ty mě otočíš mým klínem k sobě. Tvůj mrštný jazýček hledá kousek po kousku cestu až k mé jeskyňce, která ti svou vlhkostí jednoznačně dává najevo obrovské vzrušení, jaké ve mě panuje. Mazlíš se s mou hladce vyholenou mušličkou, dech se ti zrychluje a vlna rozkoši nezná mezí. Divoce saju a tisknu tvé mohutné mužství, toužím ho cítit hluboko mezi stehny. Pomalu cítím chvění v břiše, to, jak se blíží orgasmus, jenž nabere rychlost padající laviny. Zmítám se v té úžasné a nevypočítatelné křeči, tvůj jazýček je tak vytrvalý, že má lasturka už nevydržela čekat.

Křičím rozkoší a tvé rty jsou zaplaveny přívalem sladké šťávy, které se nemůžeš nabažit. Otočíš mě na břicho, má jeskyňka je do široka otevřená a připravená přijmout tvůj tvrdý penis. Sténám a vzdychám tak nahlas, až přehluším vítr venku. Pomalu a něžně do mě vnikáš, prsa se mi pohupují v rytmu pohybů, jeden orgasmus střídá další a moje jeskyňka svírá tak pevně tvůj pyj že brzy i ty vnímáš příznaky vyvrcholení. Cítím, jak mi stoupá krev do hlavy a spánky mi pulsují tak divoce, až celá třesu.

Tvůj penis naráží až na samé dno mojí kundičky a tvoje prsty mi nepřestávají dráždit lesklý a ztvrdlý poštěváček. Tak bouřlivě mi opečováváš mou dírku, že mám pocit, jako bych každou chvíli měla zešílet slastí. Vezmu si tvůj úd do pusy a několik okamžiků na to lačně hltám tu božskou tekutinu, která nebere konce. Všechny svaly se ti napnou k prasknutí, až se ti zatmí před očima a cítíš tu rozkoš, která se vlévá do celého těla. A která tak neuvěřitelně hřeje a zároveň mrazí.

Ležíme vedle sebe, spokojeně oddychujeme a laskáme si vzájemně svá vyčerpaná, sexem provoněná, těla. Přehrávám si v myšlenkách každý okamžik milování jako film a čekám, až nabereme sílu na další hluboké a nekonečně krásné orgasmy.

Úžasné orgasmy během blížící se zimy si můžete užívat i vy! Stačí, když se zaregistrujete na online erotickou seznamku a najdete si tam partnera na sex.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.