Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hluboká penetrace: Jaké polohy jsou nejlepší?

23.červen 2022
Hluboká penetrace: Jaké polohy jsou nejlepší?

Vzájemné zírání do očí a synchronizace dechu při hlubokém a vášnivém sexu mohou být neuvěřitelně skvělý prožitek. Ale co když chcete jít doslova do hloubky? Víte, jako prozkoumat místa, kam se ještě žádný penis, dildo nebo připínací penis nedostal, pomocí sexuálních poloh určených pro hluboký průnik? To zní také pěkně žhavě...

"Hlubší penetrace může poskytnout multisenzorickou stimulaci různých erotogenních zón na těle, včetně většího tření klitorisu, stimulace bodu G a bodu A, a dokonce i stimulace děložního hrdla," říká Shannon Chavez, psycholožka a sexuální terapeutka společnosti K-Y. "Ale druh sexu, na který jste zvyklí, a vaše anatomie hrají roli v tom, jak příjemná pro vás hluboká penetrace bude," říká.

"Pokud sexuální polohy pro hluboký průnik neprovádíte běžně, možná byste měli zvážit několik kroků, abyste se při jejich zkoušení cítili co nejpohodlněji," říká Chavezová. Doporučuje také používat přiměřenou lubrikaci, která vám oběma pomůže dostat se hluboko a cítit se při tom pohodlně.

Mějte na paměti, že hluboký průnik není pro každého. "Různé typy ženské i mužské anatomie mohou způsobit, že hluboký průnik bude bolestivý," říká Chavez. "Některé ženy mají obrácenou dělohu nebo děložní čípek, což může způsobit určité nepohodlí při průniku. Jiné ženy mohou trpět onemocněními, jako je endometrióza nebo chronická pánevní bolest, která může způsobovat bolest v důsledku zánětu a zatuhnutí svalů pánevního dna. A některým ženám hlubší penetrace neposkytuje takovou stimulaci jako jiné polohy, naopak pro jiné je to úžasné," říká.

Některé sexuální polohy (a někteří lidé) jsou prostě vhodnější pro pořádnou penetraci. Až budete mít chuť na něco intenzivnějšího, můžete vyzkoušet tyto žhavé polohy, pokud se vám hluboká penetrace líbí.

Polohy vhodné pro hlubokou penetraci

Žehlička

"Zvednuté boky nabízejí nízkou vstupní bariéru," říká sexuální terapeut z New Yorku Ian Kerner, autor knihy She comes first. "Ten navíc skvěle stimuluje bod G," říká Kerner. "Můžete to ještě víc okořenit sdílením fantazií, zatímco se budete zaměstnávat jinak," doporučuje Chavez.

Provedení: Lehněte si obličejem dolů, boky mějte mírně vyvýšené (zkuste si pod ně strčit polštář) a nohy mějte rovně a rozkročené. Nechte partnera, aby do vás zezadu pronikl.

Tváří k sobě

"Protože při této poloze máte nohy více roztažené, jste otevřenější k přijímání všeho, co vám partner nabízí," říká Kerner. Tento způsob je skvělý také proto, že můžete kontrolovat tempo a to, jak hluboko chcete, aby partnerův penis nebo strap-on zajel. Díky této poloze máte navíc volné ruce, které mohou putovat po celém partnerově těle (nebo po vašem vlastním). Přidejte do toho spoustu smyslného líbání. "Smyslné líbání může být velmi příjemné a vzrušující, což může pomoci tělu uvolnit se a uvolnit napětí v pánevní oblasti, takže hlubší průnik je pohodlnější," říká Chavez.

Provedení: Když váš partner sedí na židli nebo na okraji postele, sedněte si mu na klín čelem k němu.

Kovbojka

V této poloze můžete rozevřít nohy více do šířky, abyste dosáhly hlubšího průniku. Tento pohyb také poskytuje dostatečnou stimulaci bodu G (místo na přední straně poševní stěny). "Pro větší potěšení můžete při jízdě na svém partnerovi stimulovat také jeho nebo své bradavky," říká Chavez.

Provedení: Partner si lehne a vy si na něj vylezete. Odrážejte se od partnerova hrudníku nebo od postele a mějte tak kontrolu nad svými pohyby.

Při poloze kovbojky má žena kontrolu nad hloubkou a tempem přírazů

Kovbojčin pomocník

"Tímto způsobem skvěle stimulujete bod G a můžete jít tak hluboko, jak se vám bude líbit, v závislosti na vašich přírazech," říká Kerner. Navíc máte možnost být dominantní. Protože jste v této poloze oba dost aktivní, zkuste trochu mluvit sprostě, aby to bylo ještě žhavější.

Provedení: Stejně jako u klasické polohy kovbojky jste nahoře, zatímco váš partner leží na zádech, a vy se od jeho těla odstrkujete. Zvrat spočívá v tom, že vám partner pomáhá. Tím, že vás drží za boky nebo stehna, podpírá vaši váhu a zvedá se vstříc vašim pohybům.

Misionář

"Ne nadarmo je to klasika - tento způsob vám poskytne hlubokou stimulaci spojenou s intimitou," říká Kerner. Chcete-li ji posunout na další úroveň, zvedněte nohy nad partnerova ramena. Zkuste přidat hluboké polibky pro maximální sblížení.

Provedení: Lehněte si na záda, zatímco váš partner tváří v tvář leží na vás.

Na pejska

"Tato poloha umožňuje hluboký průnik díky úhlu směrem dolů (a je skvělá pro stimulaci bodu G)," říká Kerner. "Partnerovy ruce navíc mohou volně stimulovat váš klitoris nebo se věnovat bradavkám," říká Chavez.

Provedení: Klekněte si na ruce a kolena, zatímco partner klečí přímo za vámi a vstupuje do vás zezadu.

Zadky za sebou

"Protože to pravděpodobně není vaše obvyklá poloha, budete se tam dole cítit jako v úplně novém světě," říká Kerner. Díky této novosti vám může průnik připadat hlubší, než ve skutečnosti je. Navíc to, že partnera nevidíte, může být neuvěřitelně sexy, protože nevíte, čím vás překvapí příště. "Můžete také použít externí vibrátor, který připraví tělo na pohodlnější a příjemnější sex," říká Chavez.

Provedení: Váš partner sedí a vy si mu sednete do klína tváří pryč (oba se díváte stejným směrem).

Naber si mě! (poloha lžiček)

"Váš partner má v této pozici větší páku a oporu, takže může pohybovat tělem tak, aby dosáhl maximální hloubky," říká Kerner. "Navíc váš partner může snadno dát ruku kolem na váš klitoris a stimulovat ho při přirážení," říká Chavez. "Stimulace klitorisu kromě hlubšího průniku poskytuje různé body stimulace a vzrušení, které zvyšují potenciál rozkoše," dodává. Také je ideální, když jste oba unavení, ale stále v náladě.

Provedení: Lehněte si vedle sebe do polohy lžiček a mírně pokrčte kolena, aby do vás partner mohl vstoupit zezadu.

Mušle

"Vaše nohy jsou široce rozkročené, což propůjčuje pohybu mnohem větší hloubku," říká Kerner. Navíc vám díky této poloze partnerova pánev poskytne stimulaci klitorisu, když se o vás partner bude otírat - nebo to můžete vzít do vlastních rukou. "Smyslné líbání by mohlo vzrušení ještě podpořit," říká Chavez.

Provedení: Lehněte si na záda s nohama roztaženýma zvednutýma nahoru. Kotníky dejte co nejvíce dozadu k hlavě. Pak do vás partner vstoupí jako v misionáři.

Vyzkoušejte polohy pro hlubokou penetraci

Ommm

"Při této poloze jde o to, abyste se otevřely - zejména nohy a boky," říká Kerner. Můžete se dostat hluboko ve více smyslech: Kerner říká, že pro větší intimitu se při vyvrcholení můžete s partnerem podívat do očí. "Vyzkoušejte smyslné líbání nebo hrátky s bradavkami, abyste to ještě více zintenzivnili," říká Chavez.

Provedení: Partner si sedne se zkříženýma nohama a vy se mu posadíte na klín čelem dopředu. Pak obtočte nohy kolem partnerových zad, přitáhněte se k sobě a pohupujte se dopředu a dozadu.

Preclík

Při této sexuální poloze dosáhnete jak fyzické, tak emocionální hloubky. Máte k dispozici hlubší průnik jako při poloze na pejska, a přitom stále můžete navázat oční kontakt. Bonus: Tato poloha je ideální pro extra stimulaci klitorisu, což je vždycky výhoda.

Provedení: Lehněte si na pravý bok, partner si klekne, obkročí vaši pravou nohu a vaši levou nohu obtočí kolem svého levého boku.

Skok přes kozu

Podobně jako u polohy žehličky umožňují zvednuté boky v této poloze superhluboký průnik. A pokud přidáte polštář pod pánev, může to partnerovi opravdu pomoci zaměřit se na bod G (a dopřát vašim zádům odpočinek). Můžete nechat partnera, aby se natáhl a stimuloval váš klitoris, zatímco přiráží, nebo to udělejte sama tak, jak to máte ráda.

Provedení: Klekněte si na kolena; boky mějte zvednuté, hlavu a ruce opřete o postel. Nechte partnera, aby do vás vstoupil zezadu.

Baletka

Aby tato poloha opravdu vynikla hlubokým průnikem, zkuste dát zvednutou nohu přes partnerovo rameno, abyste dosáhly širšího rozevření nohou. Pokud to vyžaduje příliš velkou flexibilitu, je tato poloha tváří v tvář stále skvělou volbou. Smyslné líbání podpoří intimitu.

Provedení: Postavte se na jednu nohu čelem k partnerovi a druhou nohu mu omotejte kolem pasu, zatímco vám pomáhá s podpíráním.

Trakař

S nohama doslova sevřenýma kolem partnerových boků a tělem nakloněným dolů vytváříte skvělou situaci pro hlubokou penetraci. Nemluvě o tom: Je to pořádný trénink paží. V této poloze budete oba pěkně zaneprázdnění. A kdykoliv budou vaše ruce potřebovat odpočinek, upravte si polohu tak, že si je opřete o stůl nebo okraj postele.

Provedení: Postavte se na ruce a nohy a nechte partnera, aby vás zvedl za pánev. Pak ho uchopte stehny za pas.

Pinball

"V této poloze máte široce roztažené nohy, což umožňuje hluboké přírazy," říká Kerner. Můžete také zkusit jednu nohu hodit nahoru partnerovo rameno, abyste pronikli ještě hlouběji. Nebo, pokud máte dobrou rovnováhu, můžete podle Chavez jednou rukou stimulovat bradavky nebo klitoris.

Provedení: Zaujměte polohu částečného mostu, kdy váha spočívá na vašich ramenou. Partner do vás vstoupí z kleku.

Vyzkoušejte tyto skvělé polohy pro hlubokou penetraci i v reálném životě - třeba s někým z erotické seznamky...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.