Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hlídání domu

27.říjen 2018
Hlídání domu

Bylo to v době, kdy jsem byla téměř patnáct let vdaná a bydleli jsme v Praze. Začaly právě prázdniny a mí rodiče se rozhodli odjet na čtrnáct dní k moři. Protože žijí v domku v nevelkém městečku a mají psa, pár králíků a slepic, požádali mě, zda bych na jejich hospodářství nedohlédla.

Naše děti měly plno aktivit v Praze, manžel ještě neměl dovolenou, a tak jsem odjela sama. Docela jsem se těšila na možnost vypadnout z každodenního shonu, užít si klidu venkova, na setkání se spolužáky, známými atd. Dva dny jsem si užívala, ale třetí den překvapení. Před domem zastavil náklaďák a vysypal na chodník patnáct metráků uhlí. Naši mi zapomněli sdělit, že objednali uhlí, protože v té době byly nějaké slevy. Málem jsem se rozplakala, kdo viděl někdy takovou hromadu, umí si to představit. Uklidit to znamenalo naložit kolečko, odvést za dům - dobře pětadvacet metrů - a vysypat do sklepního okénka. No, samo se to neuklidí. Oblékla jsem si šortky a staré triko, vytáhla kolečko a lopatu a začala vozit. Když jsem vezla asi třetí, najednou se u plotu za malinami objevila hlava sousedovic Martina. Bylo mu sedmnáct a právě skončil druhák střední školy. Jeho máma byla jen o pár let starší než já, znaly jsme se od dětství a často se setkávaly. Kluk milý, pěkný, sportovní postava, i docela výřečný. 

“Jé, teto, to se ti moc nevede. Ale jestli chceš, pomůžu ti s tím.” Na oko jsem se zdráhala, že má prazdniny a tak, ale v duchu jsem si výskla. Za pár minut už byl před naším domem, také jen tak v kraťasech a tričku. Začali jsme společně uklízet tu hrůzu a já po chvíli zaznamenala jeho kradmé pohledy, které směrovaly do mého výstřihu. Sice toho triko moc neodhalovalo, ale já byla nahoře bez a při těch jeho pohledech mi najednou začaly tvrdnout bradavky. Už bylo skoro poledne, sluníčko peklo, pot s uhelným prachem nám lepil trika na těla a my se pomalu blížili ke konci. Ještě spláchnout hadicí chodník a hotovo. Martin kropil cestičky až do dvora a pak pustil proud vody na sebe. Křičel šokem ze studené vody a po chvilce obrátil hadici proti mně. Rukama jsem se bránila přímému proudu a snažila se mu vzít hadici z rukou, ale nakonec to bylo osvěžující a zároveň i vzrušující. Triko se mi přilepilo na prsa a bradavky opět naběhly. 

“Ty zvíře, podívej se jak vypadám. Černá od uhlí a ještě mokrá. Ale bylo to příjemné a taky moc děkuji za pomoc. Dáme si sprchu a zvu tě na oběd.” Trochu jsme se osušili a zašli domů. První šel do koupelny Martin a já mu mezitím našla tátovu košili, aby měl něco suchého na sebe. “Ale dědovy trenýrky ti nenabízím,” křičela jsem se smíchem. Za chvilku vyšel s ručníkem kolem pasu, v ruce vyprané slipy. S uznáním jsem pohlédla na jeho vysportované a už teď opálené tělo. Podala jsem mu košili, vzala slipy a vyběhla je pověsit na sluníčko. Pak jsem zašla do sprchy já a pod proudem vody jsem si uvědomila, že mě ten mladík docela vzrušil. Dlouho jsem se mydlila, přivírala oči a dokonce si začala představovat, co by bylo, kdyby se Martin začal nějak snažit. S povzdechem jsem zahnala představy, ale přesto jsem sáhla po holicím strojku a upravila si chloupky na berušce. Co kdyby...

Z koupelny jsem vyšla jen v kalhotkách a kratších domácích šatech a pohled na Martina v košili a s ručníkem kolem pasu mě rozesmál. “Vypadáš jak Skot a víš, že oni pod kilty také nic nenosí?” “No, ale sluší mi to,ne?” Postavil se aby se předvedl a já nemohla nezaznamenat jeho vzrušení. Přisedla jsem si ne židli vedle něj a pohladila jej po paži. “Seš moc pěknej kluk. Holky za tebou blázni, ne?” Začervenal se a povídá: “No, ne tak, jak bych si představoval. Pár dotyků a nějaká pusa, ale jinak jsem nedotčenej.”

Sekundu se na mne díval beze slova a pak mi položil ruku na levý prs. Tak a je to na mně!!! Uhnout nebo pokračovat? Naše oči se setkaly a já v nich uviděla plachou otázku. Zřetelně také nevěděl co dál. Pak jsem se rozhodla a vstala. Stále s jeho rukou na mém prsu jsem se k němu přiblížila a vzala jeho hlavu do dlaní. “Jsi si jistý, že to chceš se mnou zkusit?” usmála jsem se. Byl červený jak rak a evidentně měl sucho v krku. Jen pokýval hlavou a pak mě objal. Začali jsme se líbat a musím říct, že to, co nazýval malou zkušeností, bylo docela slušné. Ruce začaly klouzat po mých zádech a velice jemně mě tisknout. Připadala jsem si zase jako děvčátko na prvním rande, kdy ani jeden ani druhý nevědí, jak na to. Rozhrnula jsem mu košili a začala jej laskat na prsou. On mě líbal do vlasů a nesměle se začal sunout rukama pod mé paže k prsům. Šaty bez rukávů mu daly omezenou možnost zajet palci do podpaždí, ale dál se nedostal.

Erotická povídka Hlídání domu

Bez dlouhého váhání jsem přetáhla šaty přes hlavu, rozepnula knoflíčky na jeho košili až dolů a přitiskla se na jeho nahou hruď. Těsný kontakt mi dal pocítit jeho vzrušení. Sjela jsem rukou k pasu a ručník se svezl k zemi. Cítila jsem mokrou špičku jeho čuráka a vzala jej do ruky. Martin tiše zavrněl a začal mě líbat na krk. Několikrát jsem mu přetáhla kůžičku přes žaluda a on bez varování začal stříkat. Semeno mi stékalo po břiše a po stehnech a on mi v křeči drtil ramena. “Promiň, promiň,” začal koktat. “To nic, hlupáčku, předčasná ejakulace je v takové situaci úplně normální. Jen se uklidni, začneme znovu.” Sebrala jsem ručník se země a otřela se. “Pojď do ložnice, tam to bude lepší.” Položila jsem ho napříč přes manželské postele a začala jsem na něm pracovat.

V duchu jsem ocenila své pedagogické a metodické schopnosti a vůbec jsem se nestyděla. Sjela jsem hlavou do jeho klína a začala sát. Ještě na něm byly zbytky z první ejakulace a já je s chutí slízávala. Jak jsem předpokládala, proces tvrdnutí byl velice rychlý. Martin mi jen hladil záda a překvapeně sledoval, co se s ním děje. Měl určitě zkušenosti z onanie, ale kouřila jsem ho zřejmě první. Rychle jsem stáhla kalhotky a nasedla si. Mám docela dobrou postavu a tak se Martinovi nabídl i ne tak špatný pohled. Položila jsem si jeho ruce na prsa, která poskakovala v rytmu přirážení. Kontrolovala jsem se, ani jsem neočekávala, že bych se mohla udělat, ale pak příroda zvítězila. Roztřásla jsem se vzrušením a prožila krátký, ale intenzivní orgazmus. Kundička začala svírat Martinova čuráka a já dostala strach, aby náhodou zase neskončil. Položila jsem se mu na břicho a začala jej líbat. “Tak teď to pojď zkusit ty shora,” vybídla jsem ho a převalila se na záda.

Klekl si mezi mé nohy a hleděl na berušku, která byla ještě - nebo už zase - lehce rozevřená. Pohladil mě po podbřišku, vzal čuráka do ruky a zamířil bez zaváhání mezi pysky. Přitiskla jsem si ho nohama co nejhlouběji a chvilku čekala. Pak jsem začala lehce přirážet, aby si zvykl na rytmus. Po chvilce jsme společně odhadli i vzdálenost a musím přiznat, že se mi to moc líbilo. Byla jsem mokrá, ale dost těsná, aby i Martin cítil tření. Zase jsem se přiblížila k vrcholu, ale Martin mě předběhl. Když jsem cítila, že to na něj jde, jen jsem šeptla, aby ve mě zůstal až do konce. V tom okamžiku jsem ucitla krásné teplo a nakonec se mi i zatočila hlava. Přitiskli jsme se k sobě a nechali naši radost doznít.

“Ještě chvilku lež, hned jsem zpátky,” odběhla jsem do koupelny vymýt ze sebe jeho semeno. Když jsem se vrátila do ložnice, Martin ležel schoulený na boku a usmíval se. “Marťo, teď trochu toho, co mělo být na začátku. Malý kurz mazlení.” Položila jsem se k němu a začala jej laskat. Jeho nesmělé ruce putovaly po celém těle, jen ne a ne zamířit tam, kde jsem to očekávala. Uchopila jsem ho za zápěstí a zavedla si ruku mezi nohy. Přitlačila jsem jeho prostředníček do štěrbinky a pak jej navedla na poštěváček. Byl učenlivý a za chvíli mě docela profesionálně prstil. Dávala jsem mu najevo, jak se mi to líbí, a začala si hrát s jeho čurákem. Začal opět tvrdnout, ale já už jej do sebe nepustila. Párkrát jsem mu jej olízla a pak jsem se rozvalila na záda. Vtlačila jsem mu hlavu do klína a on už věděl... Dokonce si zkušeně pomohl prsty a já zavzdychala na vrcholu blaha potřetí. Možná dost krutě jsem se od něj po chvíli odtáhla, přitlačila jej na záda a podívala se mu do očí. “Tak co? Spokojený?” “Jak by ne. O něčem takovém jsem vždycky snil. Že mě zaučí nějaká zkušená, starší krásná žena.” Něžně jsem jej políbila, vstala, ustrojila se a vyběhla na dvorek pro jeho slipy. 

Když jsme se loučili, zmínil se, že by to chtěl zopakovat. “Bylo to moc pěkné, jsi nejmladší, kdo se se mnou miloval. Ale právě proto, že to bylo tak krásné, pokračování nebude. Ať ti tohle zůstane ve vědomí jako krásná vzpomínka. A ještě jednou díky za to uhlí.”

Mladšího muže nebo ženu na sex si můžete najít na erotické seznamce, stačí se zaregistrovat.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.