Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hlídač

19.prosinec 2016
Hlídač

Tento zážitek se my stal vloni. Jako student jsem neměl mnoho peněz. A tak jsem si našel jednu brigádu nočního hlídače. Při pohovoru se mnou jednala žena, nebylo to nic divného, ale jak jsem později zjistil, byla to majitelka firmy. Musím říci, že mě to dosti překvapilo. Jmenovala se Petra.

Petra na svoje postavení byla dosti mladá. Hádal jsem jí tak kolem pětadvaceti. Měla menší drobnější postavu, černé vlasy a velké modré oči. Po pohovoru mě s úsměvem přijala a popřála my, abych se my u nich líbilo. 

První večer jsem přišel do práce v šest a vše probíhalo bez problémů. Do sedmi všichni z firmy odešli a já všude zamknul. Asi v devět hodin zazvonil zvonek. Šel jsem se podívat kdo to je. Za dveřmi stála žena. Když jsem otevřel, vyhrkla na mě: "Tak jsem tady." Nechápavě jsem se na ní díval, co tím chce říci. Asi vytušila z mého pohledu, že nevím, kdo je a vše my vysvětlila. Byla totiž uklízečka a chodí sem každý druhý den uklízet. Musím říci, že na uklízečku vůbec nevypadala špatně. Byla vyšší štíhlé pěkně rostlé postavy s velkýma prsama a blond vlasy. Mohlo jí být tak kolem třiceti. "Ty seš tady novej co?" zeptala se mě. Ano odpověděl jsem a pustil ji dovnitř. Představili jsme se. Jmenovala se Katka. "No konečně někdo mladší," řekla a pousmála se a odešla kdovíkam. Já šel taky na svoje místo a nevěnoval tomu další pozornost. 

Asi za hodinu se objevila v mé místnosti, a zeptala se, co dělám. "No nudím se, v televizi nic nedávají a kazeta do videa tu žádná není. Já jednu tady mám půjčila jsem si ji a chtěla se na ni podívat až doma. Chceš se se mou na ni podívat?" "Tak dobře," odpověděl jsem a na otázku co na té kazetě je se pousmála a řekla: "Nech se překvapit." Jenom jsem doufal, aby to nebyla nějaká romantika, to bych asi nezvládl. A tak jsme odešli do zasedací místnosti, kde bylo video. Katka pustila kazetu a pohodlně jsme si sedli na sedačku. Začátek filmu byl přesně tak, jak jsem se bál. Ale asi tak po pěti minutách se děj doslova zvrhnul. Byl to totiž pornofilm. Podíval jsem se na Katku a ta se na mě pousmála. "Tobě se to nelíbí? Já to vypnu," nabídla. "Ne ne, to ne, ale nečekal jsem to." 

Dívali jsme se a já po očku sledoval Katku, co to sní dělá. Ta doslova hltala film s pootevřenou pusou a chvílemi si olízla jazykem rty. Pak jednou rukou se začala hladit po vnitřních stranách svých stehen až k rozkroku. Já už měl pěknou chvíli bouli v kalhotách a stále víc a víc můj pták chtěl ven. Déle jsem to už nevydržel a nejistě pohladil Katku po noze. Ta odvrátila pohled z obrazovky na mě a jen zavřela oči. To byl signál pro mě a já si přisedl blíže a zapojil i druhou ruku, kterou jsem jí začal přejíždět přes jedno prso. Cítil jsem přes její tričko, že nemá podprsenku a jak se jí bradavka zvětšuje v mých prstech, kterýma jsem jí dráždil. 

Katka tichounce vzdychala a já se odvážil jít dál. Sundal jsem její tričko a i ona mě začala svlékat. Zůstaly mi jen slipy a jí kalhotky. Byly velmi nepatrné, bílé a zařízlé do zadečku. Už jsem vůbec nevnímal film, na kterej jsme koukali, jen chvílemi jsem slyšel nějaké vzdychání.  Dlouze jsme se líbali a dráždili vzájemně rukama v rozkrocích. Když byla Katka v rozkroku už vlhká, zvedl jsem ji a posadil na stůl. Ona sama roztáhla nohy od sebe a já si k ní klekl. Líbal jsem ji po vnitřních stranách jejích stehen a postupně se blížil k promáčeným kalhotkám. Prstem jsem dal úzkou šňůrku na stranu a olízl její kundičku po celé její délce. Sundal jsem z ní poslední kousek prádla. Katka slastně vzdychala a roztáhla nohy ještě více. Rukama jsem roztáhl její pysky a přede mnou se rozprostřela celá kundička s malou mokrou dírkou. Znovu jsem přejel jazykem od dírky až k poštěváčku. Jakmile ucítila můj jazyk na svém poštěváčku celá se zachvěla. Kroužil jsem špičkou jazyka na poštěváčku a chvílemi ho nasál a rty stiskl.

Katka se celá třásla a hlasitě vzdychala. Natrvalo dlouho a prožívala první orgasmus. Slastné šťávy z ní vytékaly doslova proudem. Když se trochu vzpamatovala, sjela ze stolu a dlouze mě políbila. Její jazyk jsem cítil snad všude. Pak mě otočila a opřela o stůl. Její polibky, už směřovali stále níže a níže po mém těle. Klekla si přede mě a vzala mého ptáka do ruky. Jemně ho začala masírovat a olizovat špičku žaludu. Po chvilce si ho vzala do pusy, co jen mohla a začala mi ho kouřit, tak jak jsem ještě nikdy nezažil, byl jsem tak vzrušený, že se mi chvílemi podlamovaly kolena. Najednou jsem uviděl nějaký pohyb u dveří. Když jsem se zadíval pozorněji, uviděl jsem tam stát majitelku Petru, která se na nás dívá a jednu ruku má pod sukní a dráždí si svoji buchtičku. 

Sex s hlídačem

Potichu jsem šeptnul Katce ať se otočí a podívá se ke dveřím. Ta nechala mého ptáka a otočila se. Petra zpozorovala, že o ní víme a rychle vyndala ruku ven a celá zčervenala. Katka se pousmála a šla ke dveřím za ní. Otevřela dveře do kořán, vzala Petru za ruku a vedla jí ke mně.  "Něco jsem si tu zapomněla," nesměla špitla a nechala se bez odporu vést do místnosti. Katka ji postavila přede mě a pak si těsně stoupla za ni. Petra nespouštěla oči z mého ocasu. Dívala se na něj s pootevřenou pusou a každou chvilku si pomalu olízla rty jazykem. Podíval jsem se jí do očí a řekl: "Máš na něj chuť?" A ona přikývla. Katka jí zatím pomáhala svlékat šaty. Když byla Petra úplně nahá, klekla si a vzala mého ptáka do ruky a jednou přetáhla kůžičku přes žaluda, co to šlo. Pak ho jemně olízla a vzala si mého ptáka do pusy. Katka si klekla za Petru a hladila ji na prsou a plochém bříšku. Stále se více a více blížila k rozkroku. Jakmile se dotkla jejího malého proužku chloupků, Petra se nadzvedla a roztáhla nohy, aby měla Katka lepší přístup k její kundičce. Ta jí rukou zajela na poštěváček a prsty ho dráždila. Petře se to očividně líbilo, protože chvílemi přestávala kouřit mého ptáka a vychutnávala dotyky Katčiných prstů. Když mi ho Petra zrovna nekouřila, dělala my to rukou. Najednou jsem ucítil jak se mi valí semeno ven. Petra to cítila taky a dala si ho do pusy co nejvíc. Celé tělo se mi napnulo a vystříkl jsem celou dávku Petře do pusy. Ta moji horkou šťávu polykala co jen mohla. Bylo to takové vzrušení, až se mě podlomila kolena. 

Můj pták mi klesl a potřeboval si trochu odpočinout, proto jsem si sedl do křesla a díval se na ty dvě kočičky jak se líbají a hladí navzájem.  Katka položila Petru na stůl, tak aby její kundička byl na kraji stolu a roztáhla jí nohy. Bylo vidět, jak je Petra vzrušená a jak má mokrou dírku. Katka se nad Petru sehnula a líbala ji po vnitřních stranách stehen, až se dostala do jejího klína. Pak jí začala lízat na kundičce. Petra potichu vzdychala, ale jakmile se Katka dostala na poštěváček a rychlými pohyby ho masírovala, začala Petra stále více a více hlasitěji vdychat a sténat. Netrvalo dlouho a prožívala orgasmus. 

Petra se schoulila na bok a celá se třásla, jak měla velký orgasmus. Katka se na mě otočila a pousmála se. Pak si stoupla a šla ke mně. Klekla si přede mě a vzala mého ještě povadlého ptáka do pusy. Kouřila mi ho dokud se zase nepostavil. Pak si na mě sedla. Zavedla si špičku mého ptáka na okraj své dírky a zprudka dosedla. Byla ještě pěkně vlhká, a tak nebyl žádný problém, vniknou do ní až na doraz. Katka hlasitě vzdychla a začala rychle přirážet. Po chvíli si dala nohy na moje ramena a já ji chytil za boky a pomáhal ji v přírazech. Bylo to úžasné, nikdy jsem nic takového nezažil. Zatímco jsme si s Katkou užívali, Petra se na nás dívala a bylo na ní vidět, že je zase při chuti. Vzala si do ruky těžítko, které bylo ve tvaru kuželu pomalu ho zasouvala do své dírky.

Já a Katka jsem pokračovali v divoké jízdě. Tentokrát však, byla Katka rukama opřená o zeď a já vnikal do ní zezadu. Pohybovala se ve stejném rytmu jako já. Přirážel jsem stále rychleji a rychleji. Podle jejího hlasitějšího a hlasitějšího vzdychání bylo vidět, že to na Katku brzy přijde. A netrvalo dlouho a Katka prožívala druhý orgasmus. Nechal jsem Katku a šel se věnovat Petře, která se uspokojovala sama. Vyndal jsem kužel z její kundičky a nahradil ho svým ptákem. Petra si dala taky nohy na moje ramena, abych mohl do ní vnikat hlouběji. Přirážel jsem pomalu, ale za to celou svou délkou. Netrvalo dlouho a já cítil jak to na mě znovu přichází. Petra to musela taky cítit a trochu mě odstrčila, se slovy: "Teď ještě se nesmíš udělat."

Slezla ze stolu a vystrčila na mě zadeček. "Udělej mi to do zadečku," řekla a žádoucně s ním kroutila. Já se nenechal dvakrát pobízet a přistoupil k Petře blíže. Když Katka viděla co chceme dělat, hned přispěchala na pomoc. Stoupla si vedle mě a rukama roztáhla Petřin zadeček, co to jen šlo. Přede mnou se objevila úzká dírka. Nejdříve jsem strčil mého ptáka do kundičky, abych ho trochu namočil a pak jsem rukou zavedl špičku mého žaluda na kraj dírky v zadečku a pomalu do ní vnikl. Za začátku to šlo těžce, ale po chvíli se dírka začala přizpůsobovat mému ptákovi. Když jsem byl v Pavle celou svou délkou, tak si Katka vlezla pod nás a jednou rukou my masírovala koule a přitom olizovala Petře kundičku. 

Petra se pevně držela stolu a hlasitě vzdychala, bylo vidět, že se jí to takhle líbí nejvíc a stále prosila, abych přirážel víc a rychleji. Vnikal jsem tak jak si přála, ale při tomto tempu jsem to už dlouho nemohl vydržet. A taky jo. Cítil jsem jak se mi semeno valí ven. Katka to taky cítila a při výstřiku mí jemně zmáčkla koule. Mým semenem jsem vyplnil Petry zadeček. Ještě jsem dvakrát přirazil a Petra se udělala taky. Kroutila se a křičela vzrušením, pak klesla na zem a ještě pěknou chvíli zhluboka dýchala. 

Chvíli jsme jen tak leželi na zemi a povídali si o právě prožitém zážitku a slíbili si, že to zase musíme někdy zopakovat. Pak jsem se oblékli a Petra s Katkou odešly. Od té doby jsem se do práce vysloveně těšil a byl tam co nejčastěji.

V sexu by si dva měli rozumět. Chcete někoho takového najít? Profil na sex seznamce vám zaruší, že najdete někoho s kým sex bude božská záležitost...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.