Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hedvábné stuhy - 2. díl

11.srpen 2016
Hedvábné stuhy - 2. díl

Pokračování prvního dílu povídky... Z koupelny jsem přinesl lavórek, z tácu jsem sebral cévku, potřel jí lubrikantem a prstem jí přejel mezi pysky. Ještě že má moje postel prostor u nohou otevřený, bez nějakých zbytečných šprušlí. Mnohem lépe se tak pracuje.

Prstem jsem jí ještě párkrát přejel štěrbinou a nad velkou dírou na mě začala vykukovat ještě jedna, o hodně menší. Přiložil jsem k jejímu vstupu cévku a začal jí pomalu tlačit dovnitř. Z napětí, které opět zachvátilo celé její tělo, jsem poznal, že se mi jí povedlo překvapit, a nutno podotknout, že rozhodně ne příjemně. "Zlatíčko, jestli nechceš, abych ti ublížil, tak se budeš muset uvolnit a být hodná holčička. Jinou možnost zkrátka nemáš, velice by mě rmoutilo, kdybych kvůli tobě musel měnit matraci." Křeč nepolevila. Vzal jsem pravítko a několikrát jí silně přetáhl přes kozy, abych jí namotivoval k lepší spolupráci. Z pokrčeného čela šlo vyčíst, že začíná svého rozhodnutí klást odpor litovat, ale přeci jen se trošku uvolnila. Zdá se, že pravítko zabralo. Dal jsem se znovu do soukání cévky do jejích útrob. Šlo to dosti pomalu, ale nakonec jsem přeci jen narazil na onen odpor, který způsobuje svěrač. Stiskl jsem jí rukou stehno a tím jí naznačil, že se má připravit na nejobtížnější úsek. Přitlačil jsem trošku víc, cévka proklouzla na své místo a už z ní tryskal čůrek zlatavé tekutiny a stékal do nastaveného lavoru. I přes ten roubík a stuhu, která jí oslepovala, bylo vidět, že na takové ponížení připravená nebyla, ale zároveň se jí v tváři zračila úleva. Bodejť ne, načůrala toho vydatně. Zdálo se mi to, nebo se tahle dívčina, která se nestydí dělat ani věci, které nejsou vidění v hardcore pornu, studem červenala?

Tahle medicínská procedura mě inspirovala k tomu, abych si oblékl jednu z nachystaných latexových rukavic. Začínal jsem mít trošku hlad a kuličky hroznového vína vypadaly velice lákavě. Mám rád hrozny za tepla a tak jsem začal zkoušet, kolik se jich vejde do rozcapené kundičky mého miláčka. Kuličky zřejmě studily, protože sebou krapet cukala, alespoň z počátku. Pak už jen zas ta její obvyklá vráska na čele. Bylo jasné, že teď se po nějakou dobu její prcině věnovat nebudu a ostatních možností, které by mohly být příjemné, už moc nezbývalo. Vzal jsem jeden polštář a podložil jí s ním zadek. Tím se mi otevřel výhled na všechny tři její dírky. Jedna sladší než druhá. A jedna svádějící ke hrám víc než druhá… a než třetíMázl jsem gel na prst v rukavici a začal jsem jím tančit kolem toho třetího, zatím netknutého otvoru. V rukavici se to jezdí snadno a rychle, takže za chvíli byl prst uvnitř. Můj miláček se ale bohužel nejen nevyprázdnil zepředu ale ani zezadu a tak jsem ruku zase odtáhl a vzal znovu do ruky kartáč. Tentokrát už velmi podrážděný, protože nám oběma nachystala dosti nepříjemné chvíle. Pravda, pro ni budou mnohem nepříjemnější než pro mne, ale přeci. Co je to za způsoby nechat si před takovým večírkem prdel plnou?

Tentokrát jsem ji nešetřil a na prsou i stehnech se jí začaly objevovat drobné kapičky krve. Ty štětiny kartáče byly dost ostré. Skučela tak, že nebýt roubíku, už by na nás bušila policejní hlídka. Naštěstí ale nebylo slyšet nic, jen slabé hekání a popotahování nosem. Neudržela se a slzy se jí valily po tvářích. Nu co, měla jsi na to myslet dřív má milá. Ještě že jsem vybaven i pro tyto případy. Znovu jsem si odskočil do koupelny a vrátil se s mou zánovní klystýrovou soupravičkou. Chuděra, kvůli zavázaným očím nic netušila, měla za to, že po výprasku dostane další oddych. Ale ne, toto bylo třeba vyřídit tady a hned. Naplnil jsem kapsu vlažnou vodou, namázl jsem hubici gelem a už jsem jí to tlačil do zadku. Kdyby nebyla tak na fest přivázaná, prohla by se do oblouku. Takhle se jen tak podivně zazmítala a nezmohla nic. Zatlačil jsem jí hadičku hlouběji, aby ani kapka nepřišla nazmar a povolil jsem kohoutek. Jak se kapsa vyprazdňovala, bylo vidět, jak se jííško nadouvá a jak se jí ruce svírají v další z křečí. Když odkápla poslední kapka, nechal jsem jí trošku podusit ve vlastní šťávě. Pak jsem jí pod zadek strčil lavor a začal jí masírovat břicho. Byla rudá až za ušima a hanbou plakala. Voda z ní začala cákat cobydup, musela být pěkně napěchovaná. S vodou pak přišly i ty další věci, který zrovna nevoněly, ale furt je lepší mít je v lavoru než v ní, kde jsem se chtěl věnovat umění.

Nechal jsem jí vypustit ze sebe všechno a vydatně jí při tom pomáhal masáží. Abych jí trošku rozptýlil před dalšími nálevy, vytáhl jsem jí z kundy jednu ze zahřátých kuliček. A pak ještě jednu. Vypadalo to, že jí moje prsty šmátrající v jejích útrobách dělají docela dobře a tak se o slovo přihlásil další nálev. Znovu jsem do ní napumpoval celou kapsu. Nezdálo se, že by si na ten tlak v břiše zvykala, naopak. Na podruhé reagovala mnohem citlivěji než napoprvé. Opět došlo na vypouštění, teď už mnohem méně odporných věcí a na dalších několik kuliček vína. Zásoba jich v ní byla ještě bohatá. Po třetím výplachu jsem jí očistil smotkem vaty a nechal chvíli vydechnout. Mezitím jsem zlikvidoval tu spoušť, otevřel okno a srknul si znovu toho znamenitého vína. Chutnalo báječně.

Navlíkl jsem si znovu rukavici, opět jsem jí vylepšil gelem a jal se pokračovat, kde jsem byl před chvílí tak nepříjemně vyrušen. Ležela v poutech jako mrtvá a zdálo se, že už toho má plné zuby. Nastal čas na oživovací pokusy. První prst vklouzl do dírky jako po másle. Přidal jsem gelu a začal jí tam cpát i druhý. Pomalu, ale jistě. Však není kam spěchat a to obzvláště platí při roztahování prdele. Kroutil jsem jí prsty ve vnitřnostech a pomalu pronikal hlouběji a hlouběji. Skrze stěnu už šel nahmatat děložní čípek. Jakmile jsem se jí v tom místě dotknul, jako by jí projel blesk. Tak přeci jen je ještě při vědomí. Prima. Přidal jsem třetí prst, ten už jí musel trošku bolet, ale nedá se nic dělat, kdo se dá na vojnu, musí bojovat. Jezdil jsem s nimi dovnitř a ven a užíval si toho krásného pohledu, jak její prdelka obepínala prsty v rukavici. Chvíli byly vidět trošku, pak je zase vyplivla ven, dovnitř a ven. Začala dýchat jinak. Čas jí trošku zklidnit.

Zapálil jsem si svíčku a nechal ji jen tak hořet. Prozatím. Mezitím jsem vzal krokodýlky. Hra už pokročila na tolik, že její práh bolesti už musel mizet kdesi v nekonečnu. Znovu jsem se pustil do hrátek s jejími prsy. Utáhl jsem její hedvábnou a necudnou podprsenku na maximum a zuby jsem pak vychutnával pevnost napnuté kůže. Sál jsem jí prsa a přitom je mačkal, jako by z nich mělo každou chvílí začít prýštit mléko. Prsty jsem jí kroutil bradavky, ale ona už skoro nevnímala, jen vzrušeně a nahlas dýchala. Přišel čas krokodýlků. Zalapala po dechu a nejednou jako když utne. Ticho. Druhý krokodýlek přistál na druhé bradavce a tělo se opět ztuhlo v křeči.

Naštěstí tu byla svíčka a její horký vosk, které mi měly pomoci, jej zase rozehřát. První kapka jí dopadla do dekoltu. Pochopila. Druhá na břicho, další níž, další na stehno. A pak chvíli nic. Potom jí kapka skápla na vršek bradavky skřípnuté v krokodýlku a má hedvábná kráska se s tlumeným řevem zazmítala. Další kapky dopadly stále hustěji na její tělo a vytvářely tak zajímavé ornamenty mezi těmi černými a rudými stuhami. Jen jedno místečko stále zůstávalo nepokryté voskem. Její prcina. Začal jsem na vnějších pyscích. Pak mi bohužel ukápla jedna kapka na její třetí díru, to jsem sice nechtěl, ale což. Zmítala se strašlivě a to stále ještě zbývalo to jedno místo. Položil jsem svíčku a navlékl si novou rukavici. Dojedl jsem zbytek hroznového vína a celou jsem jí potřel gelem. Chuděra kroutila hlavou ze strany na stranu, jako by buď chtěla říct nene, už dost, nebo aby snad zaslechla nějaký zvuk, který by jí naznačil, co se chystá.

Do její hlavní díry jsem zajel rovnou třemi prsty najednou, tady nebylo na čem se zdržovat. Byl tak mokrá, že byl ten gel možná vyplýtvaný zbytečně. Začal jsem jí jezdit prsty sem a tam, rozevíral jsem je a zase skládal a jazykem jsem přejel po tom jediném nepovoskovaném místě. Byla tak v ráži, že byla za pár vteřin hotová. Já ale s prací ještě hotov nebyl. Co naplat. Sundal jsem krokodýlky a na předrážděná místa, kde až doposud trůnily, jsem nechal dopadat další kapky vosku. Kartáčem jsem jí ještě jednou vyplatil stehna. Tenhle nástroj se mi opravdu zalíbil. Kam se hrabe pravítko či vařečka. V očích se jí opět objevily slzy. Znovu jsem jí vnikl rukou do rozkroku a tentokrát šlo všechno ještě snadněji než předtím. Byla uvolněná a doslova promáčená. Chvíli jsem si hrál. Přidával jsem prsty, ubíral, pak jsem přidával prsty druhé ruky a její kundu všelijak vytahoval a roztahoval. Nakonec přišel na řadu palec a pak klouby zbytku dlaně. To bolí vždycky. To víme oba, ona ovšem mnohem líp. Přitlačil jsem trochu víc a najednou to bylo. Ruka se mi až po zápěstí bořila v jejím klíně. Nádherný pohled. Tělo se jí napnulo jako by chtěla vyskočit z kůže. Začal jsem pohybovat prsty a šoustat jí celou rukou. Opět řvala. Tentokrát ale čirou slastí.

Vzal jsem do ruky svíčku a konečně zakápl to poslední místo, které ještě zbývalo. Její poštěváček. Začala z ní tryskat šťáva a smáčela mi ruku i postel. Snad to byla moč, snad ten mýtický ženský ejakulát. Jisté bylo ale to, že moje kočička právě dosáhla orgasmu jejího života. Už nebylo nač čekat. Odvázal jsem jí a otočil si jí zády ke mně. Byla tak vyčerpaná, že zvládla jen ležet na břiše a to i přes to, že jí svázaná prsa musela pěkně bolet. Hold ale ještě bude muset vydržet. Využil jsem promazané prdelky a pomalu jsem se do ní vtlačil. Jaká to krása. Obepínala mě tak pevně a těsně, jako by mě chtěla vysát z podoby. Po všech těch hrátkách se jí to taky podařilo a to velmi rychle. Stříkal jsem jí do střev všechnu mou radost dnešního večera a ona už se nezmohla ani na vzdech. Přikryl jsem nás, tak jak jsme byli a oddali jsme se sladkému snění.

Jste dominantní nebo submisivní? Na erotické seznamce najdete toho vhodného do páru s vámi.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.