Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Haesindang Park v Jižní Koreji

28.srpen 2018
Haesindang Park v Jižní Koreji

V tomto parku pro dospělé v Jižní Koreji jde jen o jedno. Penisy, které jsou všude, kam se jen podíváte. Kromě penisů už jen potkáte další návštěvníky s fotoaparáty a telefony v ruce. Letošní rok dokonce přilákal i lidi, kteří přijeli do nedalekého města Pyeongchang na zimní olympijské hry.

V rámci kulturního a zábavního vyžití pro dospělé nabízí Jižní Korea hned 2 parky na téma sexu. Jedním z nich je Jeju Loveland na ostrově Jeju, ve kterém naleznete mnoho erotických soch v různých sexuálních polohách, samotné, v páru nebo dokonce ve trojici. Je toho zde spoustu k vidění. Více o tomto parku si můžete přečíst v samostatném článku na toto téma. Naopak v Haesindang Parku, který se nachází v blízkosti vesnice Sinnam, mají návštěvníci možnost spatřit až 300 uměleckých soch ve tvaru ztopořeného penisu ve všech možných tvarech a velikostech, od lapačů snů až po 1,8 m dlouhé dělo, které se během dne zvedá a opět klesá.

Víte, co má společného penis a ryba?

Pokud jste se teď zamračili a říkáte si, co je tohle za hloupost, protože si nejsou ani podobné, máte pravdu. Nemají nic společného. Nicméně vás nyní trochu vyvedeme z míry, neboť Haesindang Park, též zvaný Penis Park, vznikl na základě legendy o rybách, jedné panně, záhadné kletbě a penisech. Z těchto pár slov si však můžete představit hned několik scénářů, co se v legendě mohlo stát, proto vám jej objasníme.

Mladý, zamilovaný pár, který měl před svatbou, byl tragicky odloučen. Muž zanechal svoji snoubenku na břehu moře a odešel sbírat chaluhy z kamenů u nedaleké jeskyně, byl však příliv a než se ke své snoubence vrátil, utopila se. Podle jedné z verzí legendy se po jejím úmrtí následující den snížil počet ulovených ryb a až nakonec úplně vymizely. Místní obyvatelé se domnívali, že byli prokleti a uvažovali o tom, co by měli dělat. Tedy dokud si jednoho dne jeden z místních rybářů neulevil do moře (není zcela jasné, zda se vymočil nebo ejakuloval), čímž uspokojil duši zesnulé panny. Ryby se poté vrátily, což lidem neuniklo. Rybáři později na památku zesnulé postavili svatyni a dřevěný totem ve tvaru penisu na útesu vesnice.

Jiná verze legendy praví, že mladý rybář zanechal svoji snoubenku na pobřeží a odešel pracovat. V této verzi sbírala chaluhy žena, naneštěstí však došlo k bouři, zvedl se vítr i vlny, na pobřeží tedy nebylo vůbec bezpečno a žena se následně utopila. Obyvatelé vesnice věřili, že její nahněvaná duše má na svědomí zmizení ryb, a že mohou zesnulou pannu uspokojit vystavením ztopořených penisů. Proto vyřezali několik dřevěných soch v podobě penisu a uspořádali náboženské obřady. Později se ryby postupně začaly opět objevovat a vesničané mohli opět lovit a v klidu žít. Místo, kde žena zemřela, bylo pojmenováno Aebawi Rock a budova, kde se i nadále konají 2krát ročně náboženské obřady, byla nazvána Haesindang. Obřady se v dnešní době uctívají jako tradiční lidová událost.

Co vše je v parku k vidění?

Haesindang Park je domovem největšího akvarijního muzea, které vystavuje lidové materiály, které ukazují životní styl rybářů východního moře, botanickou zahradu a park, ve kterém se nacházejí umělecké sochy ve tvaru penisu. Navíc se zde nachází zajímavá bronzová socha, která vypráví výše zmínenou legendu.

Pokud někdy navštívíte Jižní Koreu a podíváte se do Sinnam, zavítejte do parku na procházku, kde si můžete jednotlivé sochy prohlédnout a vyfotit. Po cestě si můžete i odpočinout na lavičkách či sedátkách, které jsou také ve tvaru penisu. Pokud budete chtít, můžete si zde udělat i piknik či v chrámu zanechat drobný dar na památku zesnulé panny. Jihokorejská kultura je spíše upjatá, co se sexuality týče, v tomto parku to však není žádné tabu.

Park byl otevřen pro veřejnost v roce 2007 a má se za to, že se zde nachází největší sbírka penisů na světě. Každý rok se sem vydá podívat zhruba okolo 12 000 návštěvníků (60 % tvoří ženy), kteří sem zavítají nejen kvůli bohaté výstavě mužských pohlavních orgánů, ale také kvůli dechberoucímu výhledu na okolní krajinu.

Nyní se však dostáváme k otázce, jaké typy penisů jsou zde k vidění? Již jsme zmínili lapače snů a skoro dvoumetrové dělo, u kterého můžete spatřit další 3 penisy, které představují vojáky. Ale co se zde nachází dál?

Třímetrový penis

Návštěvníci se mohou nabažit pohledem na třímetrový penis, vyřezaný ze dřeva. Můžou se u něj v případě zájmu i vyfotit.

Svatyně v Haesindang parku

Roztodivné sochy penisů

Určitě vám neunikne, že si umělci dali spoustu práce s některými sochami penisů, u kterých popustili uzdu své fantazii a vytvořili řadu roztodivných soch s karikaturami lidských tváří. Mezi ně patří například velmi oblíbená socha zívajícího, zubatého muže s penisem místo jazyku, dále je tu k vidění smějící se socha penisu, zubatý penis s vypoulenýma očima a vypláznutým jazykem, a mnoho dalších. Spatřit můžete i vyřezaný dřevěný penis, který vypadá jako by byl v květináči nebo ve váze.

Navštivte svatyni

Ve svatyni naleznete půlkruh bílých vztyčených penisů v lidské velikosti, ve kterých jsou dále vyřezané postavy. Mezi penisy se můžete procházet nebo se můžete posadit a vyfotit na dalších penisech naproti půlkruhu, které vypadají, jako by klečely. Můžete si ale také přečíst legendu mezi lavičkami.

Zvonkohry

Jedině zde můžete spatřit a zaslechnout cinkání penisů. Chcete-li zažít ojedinělý zážitek, zaposlouchejte se při lehkém vánku a užijte si pohled na zdejší okolí.

Zachovalé genitálie savců

Věřte tomu nebo ne, ale ve zdejším parku lze také spatřit jistou sbírku zachovalých genitálií dalších savců. K vidění jsou například genitálie velryb, medvědů, koček, tuleňů a dokonce myší. Pokud vás zajímá, jak vypadají, nenechte si výstavu sbírky ujít.

Obchod se suvenýry

V obchodě se suvenýry můžete sehnat cokoliv, co vás jen napadne, a odnést si z parku vlastní penis na památku. Můžete zde zakoupit cokoliv, od penne těstovin ve tvaru penisu až po pletené návleky na penis.

Další informace

Procházka parkem trvá zhruba hodinu, nicméně zde můžete strávit celý den, park je totiž otevřený od 09:00 do 18:00 v době od března do října. Během zimního období, od listopadu do února je park otevřený od 9:00 do 17:00. Rozhodnote-li se park zařadit na svůj seznam míst, které byste v Jižní Koreji chtěli navštívit, dejte si pozor, abyste si jej nenaplánovali na 18. den jakéhokoliv měsíce. V 18. den, každý měsíc bývá zavřeno. Pokud je 18. nějaký svátek, pak bude park zavřený následující pracovní den, je tedy potřeba si to ohlídat.

Parkování v lokalitě je zdarma, platí se pouze za vstup do parku. Dospělý platí 3 000 jihokorejských won (60 Kč), mladiství 2 000 jihokorejských won (40 Kč) a děti 1 500 jihokorejských won (30 Kč). Na všechny skupiny lze uplatnit i skupinovou slevu. Senioři od 65 let musí prokázat svůj věk, aby získali slevu.

Až někdy tedy budete cestovat z Pražské Ruzyně do Jižní Koreji, určitě si nenechte s partnerem ujít jedinečný zážitek za pár korun. Koneckonců, kdo z vašich přátel může říct, že navštívil park plný penisů?

[rox]

Zdroj: http://english.visitkorea.or.kr

Zdroj obrázků: https://imgur.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.