Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Game of Moans: Hrajte si a přiveďte svého partnera k orgasmu

16.srpen 2018
Game of Moans: Hrajte si a přiveďte svého partnera k orgasmu

Pokud rádi sledujete seriály a máte přehled o těch nejsledovanějších, může vám název pomůcek připomínat originální název seriálu, který byl natočen na námět stejnojmenné série knih. Společnost Geeky Sex Toys tyto pomůcky přivedla na trh před hodně dlohou dobou a my vám je dnes představíme.

Máte rádi fantasy či znáte seriál nebo knihy Game of Thrones (Hra o trůny)? Pak pro vás bude možná překvapením (nebo také ne), že existují erotické pomůcky na toto téma. Pomůcky mají velmi podobný název s erotickým podtextem. Četli jste-li některé z našich předchozích článků o erotických pomůckách od společnosti Geeky Sex Toys (Indulgers, Orgasmy Galaxie, Pokémoan, Star Toys), pak již možná víte, že tato společnost se specializuje na tématické pomůcky slavných filmů, seriálů, komiksů, apod., a dále si také velmi chytře pohrávají s názvy svých produktů. Game of Moans v češtině bude mít velmi podobný název jako český název seriálu - Hra o sténání. Ten však nezní už moc vábně.

Jaké pomůcky si v případě zájmu můžete z této kolekce vybrat?

Dilda ve tvaru meče

Znáte-li Hru o trůny, pak jistě víte, že se příběh odehrává ve středověkém fantasy světě, děj je však spíše historický, zaměřený hodně na boje a politické intriky. A kde jsou ve středověkém světě boje, tam jsou také meče. Tato skutečnost inspirovala společnost Geeky Sex Toys k výrobě 4 druhů dild ve tvaru meče, což není zas tak překvapující, když vezmete v potaz, jaký mají tvar tyto dva předměty. Jak ale vypadají tyto pomůcky, se kterými můžete skolit své orgasmy?

Všechna dilda se ručně vyrábí ze zdravotně nezávadného silikonu s akrylickým jádrem. Díky této kombinaci materiálů jsou dilda pevná a měkká, ale nejsou ohebná. Jílce mečů jsou naopak vyrobeny z pryskyřice, 2 dilda navíc mají jílec omotaný kůží (Silver Eagle a Bronze Eagle Dildo Sword). Čepele těchto pomůcek mají tvar dilda, druhy čepelí jsou 2. Vybrat si můžete pomůcku, která vypadá jako skutečný penis (žilky, žalud), nebo si můžete vybrat pomůcku, která jako penis nevypadá (hladký povrch). Bronze Eagle, Silver Eagle a Dragon Dildo Sword jsou stejné velikosti - celková délka je 40 cm, z toho jílec měří 19 cm a čepel 21 cm. Obvod jílce se rovná 17 cm a obvod čepele 11 cm.

Dildo Bronze Eagle Sword s hladkým povrchemDildo Silver Eagle Sword se žilkovaným povrchem

Jednotlivé jílce mečů mají i různé vzory. Například jílec dilda, které má v názvu draka (Dragon Dildo Sword), svým tvarem skutečně připomíná bytost z fantastických příběhů. Vzory zbylých 2 pomůcek, které jsme zmínili, si můžete prohlédnout na obrázcích. Jílec čtvrté pomůcky, kterou jsme zatím nezmínili, má vskutku pozoruhodný tvar. Na úplném konci se nachází hlava vlka. Pokud si vzpomenete, v příběhu Hry o trůny vlastnily děti z rodu Starků pravlky, kteří taktéž byli symbolem tohoto rodu.

Pomůcka Long Shaft (v překladu dlouhý penis) získala svůj název podle dlouhé zimy, které postavy v příběhu říkaly Dlouhá noc (Long Night), a je o pár centimetrů menší než předchozí dilda. S tímto výrobkem si nepochybně také užijete dlouhou noc, i když bude zcela určitě kratší než zima, která předcházela událostem příběhu, tak jak ho známe. Celková velikost pomůcky je 29 cm, z toho délka jílce měří 12 cm, délka čepele 17 cm a obvod 10 cm.

První 3 zmíněné pomůcky mají cenu 149 dolarů (zhruba 3384 Kč). Poslední pomůcka Long Shaft je o trochu levnější, lze ji zakoupit za 110 dolarů (zhruba 2498 Kč).

Dragon Sword DildoDildo Long Shaft

Mini vibrátory v dračích vejcích

Tyhle pomůcky mohou být zcela nenápadné, neboť uvnitř každého vejce se nachází mini vibrátor zlatavé barvy, který je prodávaný s ním. Vejce si v klidu můžete vystavit i jako dekoraci a nikdo nic nepozná. A kdyby se náhodou někdo zeptal, můžete třeba říct, že se jedná o repliku dračích vajec ze seriálu, protože se jim pomůcky velmi podobají. Vybrat si můžete ze 3 barev (zelená, červená, zlatá) nebo si můžete pořídit všechny, abyste měli celou sadu. Výroba pomůcek probíhá pomocí 3D tisku z polyaktidových vláken. Finálním krokem je malba, která probíhá ručně. Součástí těchto pomůcek jsou i magnety, díky kterým jednotlivé poloviny vajec drží pohromadě. Vejce na výšku měří 15 cm a v obvodu 30 cm. Při koupi jednoho vejce zaplatíte 50 dolarů, tedy 1135 Kč.

Roubík dračí vejce

Příznivcům BDSM také uděláme radost, protože Geeky Sex Toys před pár dny uvedli do prodeje nové roubíky a jedním z nich je i roubík na téma Hry o trůny. Roubík ve tvaru vejce je vyroben z hypoalergenního silikonu, který nezapáchá a nemá žádnou chuť. Popruhy jsou vyrobeny z nepravé kůže. Na zapínání je k dispozici 9 dírek, které umožňují přizpůsobit nasatvení hlavy mezi 46 až 57 cm. Tento netradiční roubík můžete mít doma i vy za cenu 50 dolarů (1135 Kč).

Dračí vejce s mini vibrátoremRoubík dračí vejce

Rádi sledujete Hru o trůny? Seriál je mimo jiné také známý i za explicitní scény a poskytuje tak spoustu prostoru pro vlastní fantazie. Některé produkční společnosti porno filmů natočili i parodie. Pokud se vám příběh líbí, zkuste při seznamování na sex seznamce na toto téma přivést řeč. Nudit se určitě nebudete.

[rox]

Zdroj: https://geekysextoys.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.