Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Funny Sex - Tchaj-wanská sex restaurace

17.prosinec 2017
Funny Sex - Tchaj-wanská sex restaurace

Je tu další článek, který vám představí nějakou sexuální zajímavost ve světě. Dnes se podíváme do tchaj-wanské restaurace, která je oproti ostatním tradičním restauracím výjimečná. V čem? Můžete ji navštívit, až budete na dovolené na Tchaj-wanu?

Ne že by tradiční restaurace začínaly mizet, ale rozhodně přibývá těch, které jsou jakkoliv tematizované. Některé jsou třeba jen zaměřeny na určitý typ kuchyně, v pořádku, to chápou všichni. Pak ale najdete takové, které se inspirují doslova čímkoliv, jen aby se odlišovaly od ostatních. Najdete restaurace kde si budete připadat jako na Marsu, v nemocnici, na letišti nebo třeba ve světě Harryho Pottera anebo nějakého jiného známého filmu. 

No anebo můžete navštívit sexuálně tematizovanou restauraci. Jedna z nich se nazývala Funny Sex. Nacházela se na Tchaj-wanu a bylo to místo, kde na sebe narážely dvě celkem odlišné věci - sex a jídlo. Každý, kdo někdy zkusil jakékoliv jídlo zapojit do své předehry, ví, že na konci je z toho jenom pěkný nepořádek. A stejně takový osud měla tato restaurace - byla vychvalována, byla to první restaurace tohoto druhu na Tchaj-wanu, ale dva roky po jejím otevření zavřela své dveře. Ukázalo se, že toto spojení jídla a sexu nebylo pro lidi dostatečně lákavé.

Sexuálně se vzděláváte, zatímco jíte

Tchaj-wan není zrovna země, která by měla liberální přístup k sexu, stejně jako mnoho jiných asijských zemí. Proto měla být hlavním "smyslem" této restaurace zdánlivě sexuální výchova. Museli to nějak zakamuflovat, aby mohli vůbec tuto restauraci otevřít. Slovo Funny, což znamená v češtině vtipný nebo směšný, byl tahák, který měl přilákat zákazníky. A opravdu to fungovalo.

Žurnalista Jamie Fullerton postavil svou kariéru na tom, že cestoval po celém světě a navštěvoval ty nejdivnější a nejbizarnější restaurace a byla jenom otázka času, kdy bude právě Funny Sex na menu. "Viděl jsem v nějakých malých místních webových stránkách článek, který se jmenoval 'Podívejte se na tyhle šílené sex restaurace' a tak jsem se rozhodl, že budu muset udělat vlastní článek na toto téma," říká Fullerton. "Udělal jsem si dovolenou, navštívil jsem Tchaj-wan a zjistil jsem, že je to úžasná země, nehledě na to, zda jíte jídlo ve tvaru penisu nebo ne."

Dali byste si rýži ve tvaru penisu?

Sexy umění

"Zvenku Funny Sex nevypadala vůbec vtipně a už vůbec ne sexy. Spíše připomínala striptýzový klub nižší kategorie, byla schovaná za několika schody a všimnout jste si mohli maximálně nápisu nad nimi nebo červeného loga. Ani jedno ale neodkazovalo na to, že by se jednalo o restauraci. Uvnitř to nebylo o nic lepší - šedé zdi, prosté stoly z tmavého dřeva a trocha sexuálního vybavení na stěnách, které vůbec nevypadalo dobře a spíše připomínalo nějaké laciné napodobeniny," říká Fullerton. "To zahrnovalo neonové cedule zobrazující páry zabývající se různými sexuálními akty, stejně jako více 'interaktivních' kusů, jako jsou nafukovací penisy a nahé zástěry, kompletně s prsy, která můžete zmáčknout. Obrovský dřevěný penis ve středu místnosti nabídl málo vzrušení a ještě méně by vás to donutilo se chichotat a to navzdory fotografiím hostů, kteří u něj pózovali. Celkově bych to ohodnotil asi jako 'každou jinou zvláštní restauraci v Asii, ve které jsem byl'," dodává Fullerton.

Neradi jíte sami?

Večeříte sami? Nevadí! Funny Sex byl známý tím, že vám zařídil unikátního společníka. Nafukovací pannu, kterou posadili hned vedle vás po dobu jídla. "Bylo to docela vtipné, když dospívající chlapec začal předstírat, že dopřává nafukovacímu sexuálnímu pannákovi s penisem uslintaný orální sex," vzpomíná Fullerton. Vtipné? Možná. Sexy? Ani ne. "Nebylo to pro mě nijak sexy, jsem heterosexuální muž, ale celkově to asi bude tím, že interiér byl spíše o penisech než o vagínách."

Jídelní lístek

Fullerton říká, že sexuální vzdělávání nebylo nijak výrazné, ačkoliv se restaurace jako vzdělávací tváří. "Byla tam cedule, kde bylo vyobrazeno několik ras s průměrnými délkami penisů různých národností, to možná jako vzdělávací brát můžete." Kdyby vás náhodou zajímalo, jaké hodnoty tabulka obsahovala: na první příčce se umístili muži z Konga s průměrnou délkou penisu 18 cm, další byl Island s 16,5 cm, následovala Anglie s 14 cm, Amerika s 13 cm a poslední byla Čína s necelými 11 cm.

Jedlé pohlavní orgány

V průběhu návštěvy si Fullerton všiml, že se v restauraci nachází mnoho teenagerů, kteří si jídlo ve tvaru penisu dávají ke svým tříslům a fotí se u toho. Byla tam také jedna krásná mladá dáma, která jedla opravdu obří hnědou zmrzlinu - jak jinak, než ve tvaru penisu. Funny sex zvládla v podstatě jakékoliv jídlo tvarovat do vzhledu penisu, dokonce i rýži nebo již zmíněnou zmrzlinu, která je protkaná naprosto realisticky vypadajícími žilkami. Docela by nás zajímalo, z čeho zmrzlinu dělali, že žilky vydržely vyditelné ještě po donášce jídla na stůl. 

Pokud vaše jídlo nebylo tvarováno do penisu, rozhodně jste nepřišli zkrátka. Dušené mořské plody byly servírovány v miskách, které byly stylizovány do tvaru prsou, i s bradavkami a vším ostatním. V této restauraci se zaměřovali především na styl ale už ne tak na kvalitu. Podle Fullertona bylo jídlo průměrné až špatné. Dodává k tomu: "Přísahal bych, že všechny tyhle tematizované restaurace berou jídlo z jednoho místa. A ne vůbec z dobrého místa."

Pokud jste přemýšleli o tom, zda byl sex ve Funny Sex omezen pouze na jídelnu, tak pro vás máme další informaci. Nebyl. Výlet na toaletu vám umožnil osahat si nástěnná prsa. Proč? Protože dávkovala mýdlo.

Zmrzlina ve tvaru penisu s precizně vymodelovanými žilkami

Stálo to za to?

No a pokud vám mysl ještě bloudí a vy přemýšlíte nad tím, zda návštěva takového místa stála za to, musíme přiznat, že pravděpodobně ne. Špatné jídlo ani tvar penisu nezachrání, naučné to také zrovna nebylo, sexy také ne, možná občas zábavné. Co na to říká Fullerton? "Nemyslím si, že toto místo odráží něco jiného, než touhu majitele mít nějakou restauraci. Ačkoliv je fér říci, že tchaj-wanská společnost je pravděpodobně mnohem více liberální než celá Čína." Nutno dodat, že s tím, k jaké zemi Tchaj-wan vlastně patří, je to složité. Je totiž součástí Čínské republiky, kterou ale většina světa neuznává. Čína ho zase považuje za svou provincii. V podstatě je ale Tchaj-wan nezávislý demokratický stát. Pokud vezmeme v potaz posledí větu, chápeme, že to tam mají trochu jednodušší a volnější.

"Nedávno jsem kontaktoval jistou restauraci v Pekingu, která se zabývala tématem bondage, ale někdo z vyšších míst jim pěkně zatápěl. Hádám, že někteří místní úředníci neradi jí ptáky," dodává Fullerton.

Efekt Funny Sex

I když tuto restauraci už nenavštívíte, vězte, že měla vliv na celý svět. Právě ona vnukla několika lidem po celém světě nápad založit si vlastní sexuálně zaměřenou restauraci, včetně před chvílí zmíněné bondage restaurace v Číně. Pokud byste rádi některou navštívili, ale nechce se vám hledat, které to jsou, přinášíme vám pár tipů. Jedna z nich se navíc nachází mnohem blíže než na Tchaj-wanu. Tak co třeba výlet do Londýna?

The Robot Restaurant, Tokio

Krásně se uchytilo české slovo robot, že? Tato restaurace není vlastně tak úplně restaurace, tedy pokud si pod restaurací představujete stoly plné jídla. Najdete tam spoře oblečené ženy, které tančí společně s roboty, někdy na robotech, mnoho zrcadel a světel, ale kupodivu žádné jídlo. Místo toho si hosté mohou vychutnat opravdu drahé pivo nebo čaj v lahvi a koukat se při tom na lidsko-robotí taneček, který trvá 90 minut.

La Bodega Negra, Londýn

Přístup k této proslulé podzemní restauraci je prostřednictvím sex shopu na Old Compton Street, která se nachází v samotném srdci skandální čtvrti Soho.

Ke’er, Peking

Bičíky na stěnách, hrnky s uchy ve tvaru penisu, otvíráky ve tvaru penisu, číšníci v zástěrách, některé mají dokonce plyšová prsa. Majitel má v plánu navíc spoustat návštěvníky pouty jeden k druhému

Modern Toilet, Tchaj-wan a Čína

Sice se nejedná o restauraci zaměřenou přímo na sex, ale intimní partie jsou také součástí. Na záchodových mísách sedíte, dokonce v nich máte i nandané jídlo! Rozhodně by tuto restauraci měli navštívit lidé, kteří mají nějaký fekální fetiš, protože dostanete například zmrzlinu ve tvaru exkrementu.

Navštívili byste některou z těchto restaurací? Nejblíže máme tu v Londýně a tam se lze jednoduše dostat letadlem z Prahy, ale i autobusem z Prahy nebo z Plzně.

[Lil] 

Zdroj obrázků:

http://www.theworldofchinese.com

https://www.pinterest.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.