Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Fotíme erotické fotky

26.leden 2021
Fotíme erotické fotky

Erotické fotky mohou být nádherné a vzrušující, ale také nepovedené a dokonce až odpuzující. Co udělat pro to, aby vaše intimní fotografie patřily do té první kategorie?

Pěkné erotické fotky se mohou podařit každému! Chce to jen mít správné vybavení, vyfotit se ze správného úhlu, zaujmout co nejlepší polohu a hezky se tvářit. Takto se to velmi jednoduše říká, ale skutečnost je mnohdy mnohem těžší. Za tu námahu to ale určitě stojí!

Když si vytvoříte profil na naší online erotické seznamce, můžete si nahrát svou vlastní erotickou fotku. To je první z možností, jak umožnit člověku "na druhé straně", aby vás lépe poznal. Co všechno ukážete, to už bude záležet jen na vás. Druhou možností je posílání fotek přímo do zpráv. Pokud jste stydlivější, je to pro vás ideální volba, protože si zvolíte, komu přesně svou intimní fotku pošlete a neuvidí ji všichni hned po vstoupení na váš profil. Navíc fotek ve zprávách můžete poslat, kolik chcete, takže si jich určitě nafoťte víc, abyste měli i nějaké do zásoby. Takové fotky ale mohou vzniknout i pouze za účelem poškádlení vašeho dlouhodobého partnera a jediný, kdo je uvidí, bude on.

Jaké fotky nezaujmou?

Fotky, které nebudou vypadat hezky, zkrátka nikoho nezaujmou. A to je velká škoda, protože je velká šance, že kdyby fotka byla pěkná, zaujala by velkou spoustu lidí. Čemu byste se tedy měli vyvarovat? Především tomu, aby fotka byla nízké kvality, focená za špatného osvětlení, taková, na které není nic vidět (ať už moc tmavá nebo naopak přeexponovaná). Mnoho lidí také nemusí "agresivní" fotky, které zobrazují přílišný detail přirození, ať už mužského nebo ženského. Doporučujeme proto focení z trochu větší dálky.

Jak na vyfocení skvělé erotické fotky?

Čím se vyfotit?

Nemusíte si pořizovat žádný drahý fotoaparát, v pohodě vám vystačí chytrý mobilní telefon, který bude patřit do střední třídy, a tudíž bude mít pravděpodobně kvalitnější fotoaparát než levnější telefony. Kvalita sice nikdy nebude taková jako u profesionální zrcadlovky, ale pro účely amatérského focení to bude naprosto v pořádku. Rozhodně doporučujeme se nefotit levnými telefony, kde optika ani čip nejsou kvalitní. I kdybyste byli sebehezčí, nikdo by to bohužel nepoznal.

Na přední kameru u mobilu zapomeňte

Moderní telefony mají vzadu výkonnější fotoaparát, vpředu mají tzv. selfie kamerku. Kvalita fotografií z této přední kamery je většinou velmi, velmi mizerná, takže si budete muset nějak pohrát tak, abyste se vyfotili zadní kamerou.

Na vyfocení erotické fotky můžete použít i telefon s kvalitním fotoaparátem

A co třeba kompaktní fotoaparát?

Kompakty mohou vytvořit kvalitní fotky, ale mají své nevýhody. Když se budete fotit v zrcadle, vzhled kompaktu často fotku narušuje. Horší je ale stahování fotek z fotoaparátu do počítače, to je neskutečná ztráta času, protože v mobilu máte fotky neustále k dispozici a nahrajete je rovnou z něho kamkoliv zrovna potřebujete.

Jak by se měl člověk na fotku nastavit?

Pro ženy jsou určitě jedny z nejlepších fotky u zrcadel. Velkou výhodu máte v případě, že vlastníte velké zrcadlo třeba u šatní skříně. Pěkně se v nich vidíte a můžete si trochu zapózovat a samy odhadnout, jaká póza by byla na fotku nejlepší. I muži se mohou vyfotit v zrcadle, ale to doporučujeme především těm, kteří mají vypracované tělo a nestydí se ukázat svaly. Nezapomeňte zrcadlo nejdřív pořádně vyčistit! Naopak by se obě pohlaví měla vyhnout malým zrcadlům v koupelně - zubní kartáčky nikoho zrovna nevzruší. A když už jsme v té koupelně - ošemetné jsou i fotky ve vaně. Takovou fotku pak kromě vašeho těla mohou zdobit i sprchové gely, šampony na vlasy nebo nevzhledný obklad.

Co když ale zrcadlo doma není?

Nebude vám zbývat nic jiného, než si sehnat stativ nebo ho něčím nahradit. Pokusíte se foťák (jednodušší varianta) nebo mobil nastavit tak, aby zabíral část místnosti, kterou chcete fotit, zapnete samospoušť (doporučujeme pár sekund navíc, abyste měli možnost se připravit), zaujeme svou pozici a hurá, máte hotovo! Mohou ale nastat problémy s ostřením. Než vejdete do záběru, foťák/mobil může zaostřit třeba na na zeď, a když se objevíte v záběru, nestihne si před vyfocením uvědomit, že by měl zaostřit na vás. Budete to tedy muset nějak doladit a vybírat jen fotky zaostřené na vás. Na konci takovou fotku ideálně ořízněte, protože tam bude určitě poustu prostoru, který na fotce vůbec nemusí být. Nikoho nezajímá, kolik máte na okně květináčů nebo nepořádek pod postelí.

Stojí za to si pozvat někoho, kdo vás vyfotí?

Jistě, můžete si pozvat kamarádku nebo kamaráda, kteří vám udělají fotky a zároveň vám je mohou i zkritizovat a poradit, jaké fotky jsou ty nejlepší. Ale jen v případě, že máte opravdu dobré kamarády. Někteří by mohli vaše fotky zneužít, jiní zase neříkat pravdu. 

I muži mohou udělat erotickou pózu, která nebude vypadat hloupě

Kde se ideálně fotit?

V podstatě je to jedno, ale ideální bude, když vyberete co nejsvětlejší místnost, protože na fotkách je pak méně digitálního šumu a jsou ostřejší. Ideální jsou místnosti s velkými okny nebo se střešními okny. Když je i tak pokoj tmavý, je potřeba rozsvítit všechno, co je po ruce - zářivky, lustry, lampy, lampičky...

Kdy a kde se ideálně fotit?

Pokud se budete fotit sami nebo s kamarádkou/kamarádem, tak rozhodně ve dne! Focení večer (nebo kdykoliv, když je venku tma) většinou dopadá katastrofálně. Znamená to, že si doma musíte rozsvítit, takže budete celí žlutí. Pokud si myslíte, že na to vyzrajete bleskem, tak to se hodně mýlíte. Blesk vám většinou udělá akorát červené oči a přepálené (bílé) plochy na těle. Pokud byste fotili nějakou část těla z blízka, tak bude navíc vypadat nepřirozeně a mnohem hůř než vyfocená ve dne. Úplně zapomeňte na focení s bleskem v zrcadle! To udělá na fotce takové odlesky, že na ní není nic poznat, někdy ani obličej.

Když už by nebylo zbytí a opravdu byste se z nějakého důvodu chtěli fotit s bleskem, je nejlepší, když si někoho pozvete, aby vás vyfotil. Vy budete pózovat u zdi, na kterou když blikne blesk, tak rozsvítí celou fotku. Když naopak budete sedět uprostřed temného pokoje, bude to na fotce vypadat jako někde v černém tunelu. Ale bude-li vás fotit profík, tak je to jedno, protože ten si nastaví světla a blesky tak, aby fotky dopadly skvěle. 

Co si vzít na sebe?

U mužů je to o něco jednodušší. Chcete-li ukázat především postavu, tak si oblečte pouze trenky/boxerky. Slipy moc sexy nejsou. Vyberte nějaké pěkné, které nenosíte už 10 let a nejsou vytahané a seprané, nedejbože děravé. Odvážnější jedinci se mohou vyfotit nazí, ale doporučujeme se vyhnout focení penisu "v klidovém stavu". Zkrátka se předem trochu vzrušte, abyste fotkou vzrušil i ženu na druhé straně.

Ženy mají mnohem pestřejší výběr oblečení, které si na focení mohou vzít. Obecně platí, že byste se měly fotit v tom, v čem se cítíte dobře a pohodlně. Hodně teď frčí přirozené a jednoduché věci, jako jsou trička (bez podprsenky), kraťásky (krátké) nebo barevné kalhotky. To jsou takové obyčejné věci, ve kterých ale ženy vypadají sexy. Samozřejmě můžete vsadit i na krajky, podvazky nebo různé druhy silonek, ale s ničím to nepřehánějte! Myslete na to, že v jednoduchosti je krása.

Intimní fotky, které vzniknou, mohou být dechberoucí

Jak pózovat? Nebo radši nepózovat?

I tady byste měli vsadit na přirozenost. Nedělejte pózy jako laciné modelky - ty jen v případě, že na první pohled člověk pozná, že to je jenom legrace. Ale musíte počítat s tím, že takovou fotku z legrace druhý nepochopí a bude ji brát vážně. To byste pak vypadali jako blbci. Nejlepší je, když budete fotit s dobrou náladou, skvělé fotky pak vzniknou jednoduše a budou vypadat přirozeně. Nešpulte rty (a ano, platí to i pro muže!). Můžete se příjemně usmívat nebo nahodit roztomilý výraz. Pozor, mezi úsměvem a smíchem je rozdíl. Při úsměvu člověk pozvedne koutky a poodhalí zuby, zatímco smích je hlasitý projev, při kterém se zapojuje i bránice.

Sexy polohy se dají vymyslet i zezadu, případně můžete fotit pouze části těla - prsa, zadeček nebo intimní partie.

Fotky jsou na světě, co dál?

Ideálně nic needitovat, neretušovat, nezměnšovat, nezvětšovat. Pokud si dostatečně věříte, že fotku vylepšíte, můžete přidat jas nebo kontrast, aby fotka vypadala lépe. Retušovat můžete případné drobnosti, například papírek od žvýkačky, který se válí za vámi na posteli. Ale určitě byste se měli vyhnout retušování, zmenšování či zvětšování částí vašeho těla. Je to nefér vůči druhému člověku a navíc se to většinou tak úplně nepovede, takže byste nakonec byli jen pro smích. 

Po těchto (ne)úpravách vás už jen čeká tu nejlepší nahrát na naši seznamku. Je to naprosto jasné a jednoduché. Fotografie nesmí mít více než 2 MB, takže pokud váš fotoaparát fotí větší fotky, musíte fotku zmenšit. To uděláte jednoduše buď přímo v nastavení telefonu (například už i tak, že fotku oříznete) nebo ji upravíte v nějakém programu (stačí úplně jednoduchý program, například Malování). Pak už vám nebude nic bránit se chlubit svým tělem ostatním uživatelům seznamky opačného pohlaví.

Pokud se chcete pokochat fotkami ostatních lidí nebo se naopak pochlubit svými, zaregistrujte se na erotickou seznamku a můžete dělat obojí! 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.