Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Foot fetiš

9.říjen 2017
Foot fetiš

Fetiš mnoho lidí považuje za něco divného, nenormálního, zakázaného nebo morálně neakceptovatelného. Tyto názory většinou plynou z nevědomosti lidí, mnoho z nich o konkrétních fetiších vůbec nic neví. Dnes vám přiblížíme foot fetiš. Vy si na něj můžete udělat svůj názor.

"Nejklasičtějšími" místy, která muži i ženy na sobě navzájem uctívají (jakkoliv), jsou prsa, zadek a intimní partie. Co je ale špatného na tom, když se někomu líbí jiné části těla, třeba nohy? Většinou člověk ani nedokáže odpovědět, proč ho přitahuje nebo vzrušuje zrovna tato nebo jiná oblast těla, protože sám ten důvod nezná.

Nohy jsou vlastně trochu záhadné, když se to tak vezme. Po naprostou většinu roku jsou zahalené, buď botami nebo alespoň ponožkami. Pokud totiž člověk nemá doma přetopeno, nosí ponožky i doma, takže jediné, kdy je odhalí, je v létě v nejparnějších dnech. To pak nastoupí žabky a sandály, které se rozhodně nosí naboso. Co si budeme ale povídat, žabky nejsou pro většinu lidí zrovna pohodlná obuv na celodenní nošení a sandále se sice už dělají i do terénu a celkem pohodlné, ale zase o to dražší a ne každý chce jít do lesa v sandálech. Někteří tedy své nožky odhalují možná tak ve vaně (a v posteli, kde je ale zase přikryjeme dekou). To z nahých a celkově nějak ukázaných nohou dělá něco mimořádného a výjimečného. 

Záležitost mužů

Mužské nohy obecně nejsou tak atraktivní jako ty ženské. Muži nenosí pěkné botky, silonky a jejich nahé nohy jsou většinou chlupaté a ne zrovna opečovávané. Zkrátka nejsou tak přitažlivé a asi i proto se jedná především o mužskou záležitost. Neznamená to, že by nějaká žena nemohla být foot fetišistka, ale je to velmi neobvyklé.

Dominance a submisivita

Foot fetiš je často patrný i v hrátkách týkajících se dominance a submisivity. Domina přikáže svému sumbisivovi, aby se staral o její nožky nebo je líbal, jako důkaz podřízení. Někdy to ale submisiv dělá dobrovolně. Nicméně ne u každého foot fetišisty se jedná o podřízenost. To, že se někomu líbí vaše nohy, vůbec nemusí znamenat, že by vám byl nebo chtěl být podřízený. Někomu se líbí tato část těla a někomu zase jiná a dominance ani submisivita s tím nemusí mít vůbec nic společného.

Vůně nebo zápach?

Vůně nebo zápach může být opravdu velkým lákadlem. Někdo si vyloženě libuje v zápachu nohou jako takovém (který ale pro ně představuje neodolatelnou vůni). Někdo preferuje spíše přirozenou pižmovou vůni. A někoho obě tyto věci naprosto odpuzují. U některých lidí může tento zápach, který se jim líbí, vyvolávat skoro stejné pocity a reakce, jako když jde svému partnerovi dopřávat orální sex. Procházet se pak jen tak s chutí nohou v puse je pro ně poravdu slastným zážitkem.

Doplňky

A tady začíná ta zábavná část jak pro foot fetišistu, tak pro "majitele" nohou. Fetišistovi se líbí, co vše mu jeho partner přichystá a zároveň si i může klást požadavky. Partnerka ráda vyhoví, protože ji to baví. Zahrnuje to totiž starání se o sebe, udělání se krásnou a nakupování sexy bot. Které ženě by se to nelíbilo?

Nejprve je potřeba si udělat pedikúru, aby nožky byly opravdu dokonalé. Na konci je může žena vylepšit křiklavě červeným lakem na nehty, protože ten dělá nohy mnohem více sexy. Použít by se ale měl nějaký kvalitní lak, aby nekazil partnerovi chuť nohou.

Boty s opravdu hodně vysokým podpatkem vzruší snad každého muže, pokud chce být žena sexy, naprosto jasně ví, jak to udělat. Nicméně na některých těchto botkách se bohužel nedá skoro ani chodit. To ale nevadí, protože žena bude stejně většinou sedět nebo ležet. Muž může ženě boty nazouvat, zase vyzouvat, zahodit je někam pryč, hladit v nich nohy, líbat, lízat... Co jen bude chtít. Žena může ze svého šatníku vybrat boty na podpatku, které běžně nosí, ale výjimečnější budou botky speciálně pro tuto příležitost. Nakupovat může se svým mužem, aby naprosto ukojila jeho choutky nebo sama, aby mu udělala překvapení.

Foot fetiš není nic zakázaného ani divného.

Krásné křivky

Jen se podívejte na vaše nohy, ženy. Dokážou být jednou z nejvíce zakřivených částí vašeho těla. Zavřete oči a hlaďte rukou svou nohu od kotníku přes klenbu až k samotným prstům, kde si můžete hrát, s kterým budete chtít. Někteří lidé o sobě nemluví vyloženě jako o foot fetišistech, ale říkají, že prožívají krásné pocity, když se mohou dotýkat právě takové části těla, která v sobě ukrývá mnoho - měkké části, kostnaté části, zakřivené části... To jim probudí všechny smysly, vnímají pak vše s mnohem větší intenzitou.

Jsou přírodní

Na nohách, obzvláště tedy té spodní části, je krásných hned několik věcí a jejich výsledkem je to, že zůstávají naprosto přírodní. Plastické operace nejsou u nohou běžné, takže nehrozí žádné umělé a nepřirozené části. Za další - žádná média nám nevykládají, jak by nohy měly vypadat, v jakém správném úhlu by měl být náš kotník a podobné nesmysly. Můžete je sice nalakovat nebo udělat pedikúru, ale pokud nechcete, nemusíte a pravděpodobně to ani nikdo do léta neuvidí. Ačkoliv se nohy často objevují i v reklamách, zatím se jim všechno tohle vyhýbá a bylo by skvělé, kdyby to tak i zůstalo. Jedná se totiž asi o poslední takovou část lidského těla, která je zároveň sexy...

Mnohem běžnější, než si myslíte

Nenechte se vyděsit tím, že se někomu líbí vaše nohy (pokud vám to tedy není vyloženě nějak proti srsti). Musíte o nich přemýšlet jako o nádherné části svého těla - koneckonců, pomáhají nám dosáhnout různých míst, takže jsou výjimečné. Zažijí toho za den tolik, že takové opečovávání vlastně vůbec není na škodu. Krásně vás to uvolní a navíc dopřejete druhému potěšení

Co si myslíte o foot fetiši?

Ivana: "Nepřijde mi to zrovna lákavé, ani kdyby to někdo dělal mně, ani já někomu. Hlazení nohou bych ještě snesla, ale je to někdy lechtivé. Ostatní věci jako lízání cucání nebo očichávání mi přijde zvláštní."

Tereza: "Když se řekne foot fetiš, tak se mi vybaví scéna z jednoho dílu Sexu ve městě, kdy jde Charlotte do obchodu s obuví a tam potká právě prodavače, který je z jejích nohou naprosto unešen a dává jí dokonce na boty slevy. Ona se tam díky tomu vrací a vlastně tak profitují oba. A to je asi pointa takovýchto věcí, musí se to líbit oběma a oba být spokojení. Já miluji, když mi někdo masíruje nohy, takže dokud by to bylo takto, že bych byla spokojená já a druhá strana taktéž, nevidím problém."

Jaroslav: "Já mám ženské nohy opravdu hodně rád. Líbí se mi i v pěkných botách, ale raději je mám v silonkách nebo nahé. Nepřijde mi to jako nějaká úchylka, prostě je to něco, co mám rád a žádná žena proti tomu ještě nic neměla."

Buďte přátelé svých i cizích nohou a nezatracujte foot fetiš jen proto, že vám to přijde divné. Pokud byste rádi poznali někoho, kdo by vám dovolil realizovat své choutky, zkuste ho najít na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.