Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Fistingové poprvé

1.leden 2022
Fistingové poprvé

Jmenovala se Barbora. Byla šťastně vdaná za, jak sama říkala, nejlepšího chlapa na světě a měla jedno malé dítě. S manželem se milovali ne úplně často, ale to jí moc nevadilo - stejně toho měla s prací a péčí o rodinu většinou plné zuby a na sex nezbývala nálada. Nikdo by do ní neřekl, že se poměrně často oddává sexuálnímu fantazírování - a přeci ano.

V jejích fantaziích byl jejím sexuálním partnerem muž s nerealisticky silným údem, který do ní vnikal až to téměř bolelo. Držel jí zezadu, nebo ležela na kraji postele a on klečel před ní, vyplňoval ji svým penisem, silně přirážel a ona balancovala na hranici mezi bolestí s šíleným vzrušením, hladová po orgasmu.

Věděla, že to je nerealistické, muž ze snů byl mimo lidské proporce. Tyto sny pochopitelně manželovi nesdělila. Občas, když byla sama doma a měla chvilku pro sebe, zabrousila na porno stránky a masturbovala. Když narazila na první video s fistingem, úplně ho zhltla. Dál hledala videa, kde mužská ruka (lesbické scény ji nevzrušovaly) proniká celá, až po zápěstí do ženské vaginy a žena balancuje přesně na tom rozhraní mezi bolestí a vzrušením, o kterém sama snila. Jednou to naznačila manželovi, povídala mu o své touze po absolutním naplnění a mírné bolesti, ale on se tvářil trochu podivně. Bylo znát, že tohle ho opravdu nerajcuje.

Barbora se tedy smířila s tím, že o podobných zážitcích bude muset nadále jen snít. Jednou, když byla zase sama a brousila po internetu, narazila na erotickou seznamku a na inzerát muže, který hledal ženu na hrátky přesně takové, o jakých ona snila - fisting a další, jako stimulace ženského přirození pod tlakem. I přes velmi špatné svědomí na inzerát odepsala. Ukázalo se, že onen muž je také ženatý, svou ženu miluje, ale i pro ni jsou podobné hrátky tabu. Chce někoho jen na hraní, nestojí ani o klasickou soulož. Po výměně několika emailů se ukázalo, že v podstatě chtějí totéž, podle fotografie si byli sympatičtí.

Dali si schůzku v kavárně. Přišla o 5 minut později než byl domluvený čas, chtěla se vyhnout tomu že bude nervózně čekat u stolku. Už tam byl. Když ji uviděl, vstal, aby ji pozdravil. Polilo ji horko - měřil asi 2 metry a celý byl takový velký. Podívala se mu na ruce - a sakra - byly jak lopaty. Když překonali počáteční nervozitu, začali si povídat o všem možném - o filmech, o cestování, o muzice... A bylo jasné, že si jsou sympatičtí a sedí si. V průběhu rozhovoru se Barbora stále pokradmu dívala na jeho ruce - to se TAM přece nemůže vejít! Přestože ten den o sexu vůbec nemluvili, při rozloučení oba souhlasili, že se příště sejdou v soukromí a pustí se do realizace svých snů. Opět zdůraznili, že nechtějí narušovat rodinné vazby.

Večer před schůzkou se Barbora důkladně osprchovala a oholila. Byla strašně vzrušená a zároveň měla špatné svědomí vůči manželovi - tolik ho milovala. Přitulila se k němu pod dekou a pomilovali se. Bylo to pěkné, byl velmi šikovný a věděl, jak ji přivést k orgasmu. Říkala si, proč jen nemůže splnit své erotické sny s ním... Ale prostě na to nebyl. Sešli se na nároží a společně se odebrali do soukromí hotelového pokoje. V pokoji Barbora stála celá nesvá, červenala se a vůbec nevěděla, co má dělat. On byl naprosto v pohodě, díval se na ni a usmíval se, zjevně byl zběhlejší. "No tak se svlékni, chceš nejdřív masáž?” Ráda přijala. "Prosím, kdyby bylo něco příliš a nepříjemně bolelo, řekni mi to.” Nervózně pokývala hlavou a nahá si lehla na břicho a čekala, co bude.

On si nalil do dlaní olej a začal ji masírovat záda a ramena. To bylo příjemné, téměř zapomněla, co má následovat, a uvolnila se. Přestala myslet na to, že za chvíli ukáže své pohlaví cizímu muži. Od zad přešel k zadečku a stehnům, masíroval ji důkladně, občas přejel konečník a velmi letmo, jakoby mimochodem, se dotkl jejího pohlaví. Vrněla a bylo jí hezky. "Otoč se.” Nesměle se otočila. Začal jí masírovat ramena, přejel na hruď, pak stehna a nakonec se vrátil k prsům a břichu. Dlouho krouživými pohyby masíroval prsa a občas na několik vteřin stiskl bradavku. To ji vzrušovalo.

Erotická povídka Fistingové poprvé

Pak hladil břicho a začal zajíždět ke klínu. Teď už to nebylo mimochodem, ale systematicky, věděl jak doteky dávkovat, aby byla stále v napjatém očekávání, co přijde. Když jí doširoka rozevřel nohy, a usadil se mezi ně, ani jí to nepřišlo nepatřičné. Kolena podložil polštáři a její hlava byla mírně zakloněná na okraji postele. Teď už jí velmi soustředěně hladil v rozevřeném klíně a masíroval klitoris. Přesně odhadl moment, kdy už byla silně vzrušená a chtěla mít něco uvnitř. Vsunul jí prst do vagíny a začal masírovat její stěny. Za chvíli přibyl další prst a po chvíli i 2 prsty druhé ruky a začaly její pochvu jemně roztahovat. Začala zase myslet na jeho VELKÉ ruce. Tentokrát ne se strachem, ale se silným vzrušením.

Najednou se jednou rukou přestal věnovat jejímu rozkroku, přejel přes naolejované břicho a silně jí stiskl bradavku až vyjekla překvapením a bolestí - ta bolest ji vzrušovala ještě víc. Pak se ruka přesunula ke klitorisu a začala ho jemně dráždit, zatímco druhá ruka dál zpracovávala její vagínu. Měla zakloněnou hlavu, takže neviděla, co dělá, ale cítila, že je již hodně plná jeho prstů. Cítila ale, že se tam vejde i víc. Doteď jen zcela tiše ležela a soustředila se na jeho doteky. Její dech se ale čím dál tím víc zrychloval a občas vydala sten. Přestal se věnovat klitorisu a plně se soustředil jen na její vagínu. Jedna ruka ji čím dál tím víc roztahovala, druhá masírovala a urovnávala poševní vchod, aby nedošlo ke zranění.

Začala se na klitorisu hladit sama a její vzrušení se začalo neúměrně stupňovat. S přestávkami se hladila a držela vzrušení na kontrolovatelné hranici, aby nedosáhla orgasmu příliš brzo. Cítila jeho ruku, jak ji čím dál tím víc naplňuje. Tlačila se do jejího vlhkého lůna, které se napínalo. Občas ruku vysunul, promasíroval stěny vagíny a pak ruku zase pomalu zasunul tak hluboko, jak to bylo v tu chvíli možné. Začalo to mírně bolet, ale on nepřestával v pomalých, masírujících krouživých pohybech a ona cítila, že s každým pohybem se ruka zasouvá o zlomek milimetru hlouběji. Občas ji bolestivě štípl do bradavky a při té příležitosti zasunul ruku ještě o neco hlouběji. Tušila, že už má v sobě všech 5 prstů, ale ruka se ještě nedostala přes nejširší místo - kloub palce.

Zhluboka dýchala, točila se jí hlava. S přestávkami si hladila klitoris. Bolest sílila a s ní i vzrušení. Ležela a snažila se to rozdýchávat hlubokými nádechy. Už už si myslela, že ho bude muset zastavit, že už to dál nepůjde, když tlumeně vyjekla a ucítila, jak ruka vklouzla do jejího lůna a poševní vchod objímá zápěstí. Téměř jí to vyrazilo dech a měla dojem, že na okamžik ztratila vědomí. Chvíli čekal a pak se sevřel ruku v pěst a začal s ní zvolna pohybovat. V té chvíli už byla Barbora úplně mimo. Vzdychala, hluboce a rychle dýchala, začínala se třást. Nevěděla, jak dlouho to trvalo. Jeho ruka zrychlovala pohyby a jemně přidávala na razantnosti, ona si hladila klitoris a dostávala se dál a dál do nepoznaných dimenzí vzrušení. Orgasmus byl velmi silný, uspokojující, cítila ho v celém těle. S poslední orgasmickou křečí ruku vyndal z jejího lůna. Barbora ležela, oddechovala, a snažila se posbírat úlomky vědomí zpátky do uceleného obrazce. Podívala se na něj. Usmíval se a zrychleně dýchal. "To bylo... nepopsatelný,” vypadlo z ní.

Oblékli se a rozloučili. Barbora pospíchala domů a přemýšlela, jak moc tenhle zážitek ovlivní její vztah s manželem. Usmyslela si, že se ještě jednou pokusí v manželovi zažehnout zájem o podobné hrátky.

Své fantazie se můžete i v novém roce plnit díky naší bezpečné internetové seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.