Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Fetiš: Žena velikosti obryně rozmačkává muže

14.červen 2019
Fetiš: Žena velikosti obryně rozmačkává muže

Představovali jste si někdy, že budete svého partnera rozmačkávat podpatkem nebo ho zadupete do země? Jednou za čas z naštvání tato myšlenka proletí hlavou snad každému. Ale pokud se vám to děje častěji, možná máte fetiš, který si představíme v dnešním článku našeho seriálu o fetiších.

Jestliže náš seriál o fetiších nesledujete pravidelně, možná vám vrtá hlavou, proč o nich vlastně píšeme. Ne, opravdu se nechceme nikomu vysmívat, ani na nikoho poukazovat, jak je divný. Chceme široké veřejnosti přiblížit intimní životy lidí, kteří se o svých fetiších nebojí mluvit. Mnoho lidí totiž považuje určité věci za tabu a tím, že se o tom nemluví, opravdu tabu jsou. Proto si na ně pak ostatní ukazují prstem. Ale bylo to tak vždy. V dnešní době internetu, internetových diskuzí a lehce dostupného porna se všechno rychle mění. Neznamená to, že by se k fetišům musel hlásit každý, ale lidi by se je měli naučit tolerovat. Je to ale běh na dlouhou trať.

Foot fetiš? Ne tak docela...

My se ale nevzdáváme, a proto vás zásobujeme dalšími a dalšími díly. Tentokrát se budeme věnovat zvláštnímu fetiši. Každý jistě zná klasický foot fetiš. Dejme tomu, že z pár procent by se dalo říci, že je tomu dnešnímu podobný. Budeme se totiž věnovat makrofilii nebo fetiši na obryně (v naprosté většině jsou to ženy). Internetovému deníku Metro se se svými zkušenostmi svěřila 27letá Sammy Rei Schwarz, která ví o všech možných fetiších velmi mnoho. Napomáhá tomu totiž její zaměstnání - pracuje jako sex telefonní operátorka a autorka erotických příběhů a pravidelně díky tomu plní přání velkého počtu mužů.

Díky své práci také narazila na makrofilii. Ta není tak stigmatizovaná jako některé jiné fetiše, ale důvod bude spíše takový, že o ní lidi nic moc neví, protože se o ní moc nemluví. Dokonce ani na internetu nenajdete převelikou studnici informací, na rozdíl od vyhledávání klasických fetišů nohou. My jsme vám tento fetiš trochu přiblížili již jednou ve článku Makrofilie aneb Jaké to je, když vás vzrušují obří ženy.

Ví svět o makrofilii?

Když se podíváte na porno videa, objevíte poměrně dost materiálu, ve kterém  jsou počítačově upravené ženy tak, aby vypadaly jako obryně. V těch se tyčí vedle malých mužů, prochází se, bourají domy, zvedají muže do výšky, rozmačkávají je svými zadky, nebo dokonce jim muži lezou do řitního otvoru (nic pro slabé povahy). V těchto videích se projevuje většina různých fantazií, které makrofilici mají, ať už je to borcení měst, zašlapávání lidí obříma nohama nebo pouhé držení na ruce. Pokud vám angličtina není cizí a tento fetiš by vás zajímal více, můžete navštívit diskuzní fórum Giantess City.

Tato sexuální zvláštnost má poměrně blízko k jiné - vorarefilii. Ta zahrnuje touhu někoho sníst nebo být sněden. Někteří tyto dva fetiše kombinují, jiní dávají přednost pouze jednomu z nich. 

Vzhledem k tomu, jak se rozvíjí virtuální realita, můžeme předpokládat, že se zájem o tento fetiš zvýší, a možná se i dokonce stane mainstreamem. Může to totiž oslovit nové lidi, kteří zatím neměli tu čest se s ním setkat. Necháme se překvapit!

Makrofilie je fetiš, kdy je žena obřích rozměrů oproti muži

Zajímá vás, jaké to je mít fetiš zvaný makrofilie? Přečtěte si následující rozhovor!

Sammy Rei Schwarz odpoví na otázky ohledně jejího fetiše a zahrne všechny své zkušenosti ze sexuálního světa.

Řekni nám o svém fetiši

Můj nejméně všední fetiš se nazývá makrofilie - ráda si představuji, že jsem obří žena, která se tyčí nad všechny ostatní lidi jako mrakodrap a může je lehce ovládat. I když jsem dříve fantazírovala o ženské dominanci (známé jako femdom), do světa makrofilie jsem se podívala až díky své práci telefonní sex operátorky. Nejprve jsem byla překvapená tím, kolik nabídek na role play ženy ve velikosti Godzilly jsem dostala, ale pak jsem si uvědomila, jak to může prohloubit mé zkušenosti s ženskou dominancí. Tyto fantazie opravdu uspokojily mé dominantní potřeby, protože se díky nim cítím mocná a jako bůh, resp. bohyně. 

Jak to probíhá?

Jelikož neexistuje žádné kouzlo, kterým bych se proměnila na velikost King Konga, nebo všechny ostatní zmenšila na velikost Malenky, vzrušujeme se pomocí slovního role playe a chytře nafocených fotografií. Role playe zahrnují buď mě jako obryni s normálně velkým mužem, nebo mě normální velikosti, ale s malinkým mužem. Někdy v něm použiju kouzlo nebo nějakou drogu, abych se zvětšila nebo on se zmenšil a pak toho malého mužíčka škádlím a děsím svou velikostí a tím, že na něj chci šlápnout, tak přede mnou utíká.

Občas ho zvednu za konečky vlasů a vyhrožuju mu, že ho spolknu, můžu celé jeho tělo sát jako lízátko nebo si ho můžu strčit do análu jako dildo, čímž si budu hrát s jeho senzorovou deprivací a ovládáním dechu. V tomto druhu fantazií je moje vzrušení naprosto nejvyšší. Poté, co si s ním dohraju, ho můžu zamknout do klece, strčit si ho do kapsy a zapomenout na něj, ale třeba ho i celého spolknout, mnoho lidí s makrofilií má totiž zároveň vorarefilii.

Někdy chce muž mající tento fetiš pouze držet na dlani, jindy chce cítit hrozbu

Řekni nám o svém nejlepším sexuálním scénáři

Nemůžu vybrat, který byl ten nejlepší, ale opravdu se mi líbil jeden telefonát s klientem, který chtěl uctívat můj zadek a chtěl být zmáčknutý mezi mými půlkami před tím, než ho použiju jako lidské dildo. Mám velký zadek a jsem zvyklá si z toho dělat legraci, takže mě opravdu dostávají lidi, kteří chtějí mé pozadí uctívat. Při tomto telefonátu jsem si užila hodně srandy, když jsem dělala fotky mého zadku, který opravdu vypadal tak velký, že by dokázal rozdrtit muže. Nejvíc mě na tom pak těšilo to, když mi říkal, jak si to užíval.

Co si tvůj manžel myslí o tvém fetiši?

Není to nic pro něj, ale neodsuzuje to, sdílíme spolu jiné sexuální úchylky. Upřímně, teď, když vím, kolem je na světě lidí otevřených sexualitě, nechtěla bych už nikdy randit s nikým, kdo by se choval negativně ohledně mojí sexuality. Už mám dost studu.

Jak často máš klienty, kteří si chtějí takový scénář zahrát?

Není to nejčastější důvod, proč lidé volají, ale je to mnohem častější, než bych si myslela! Jendá se přibližně o 10 % hovorů. Hádám, že je to mezi klienty tak zastoupené, protože mají problémy se s tím svěřit svým partnerům doma a ještě těžší je je uspokojit.

Jaké máš další fetiše?

Miluji BDSM a považuji se za switche, neboli osobu, která zastane jak dominantní, tak submisivní roli. Kromě SM mám ráda také uctívání těla, ponižování, svazování a impact play. Také se mi líbí hrát obrácený role play, což znamená, že si během jedné hry vyzkouším obě role, jak dominantní, tak submisivní.

O makrofilii je poměrně velký zájem ze strany mužů

Jakou největší sexuální zvláštnost po tobě nějaký klient chtěl?

Pro mě byl nejdivnější asi fetiš na balónky. I když je pro mě těžké se s tím ztotožnit, pořád to považuji za rozkošné a roztomilé. Ze všech divných fetišů mě tento dokáže rozveselit, protože si představím slunce a narozeninové oslavy. A i když se mnou osobně balónky nic moc nedělají, ráda je budu pro své klienty nafukovat, třít, mazlit se s nimi a praskat je.

Kdy jsi začala dělat tento typ práce?

Začala jsem s tím zhruba před rokem, a to konkrétně se sexem po telefonu, erotickým audio, fotkami a psaním erotických povídek. I když je moje práce sexy, rozhodně není úplně celá o sexu. Někdy muži chtějí jen někoho, s kým si mohou popovídat a nebude je udsuzovat. Když ví, že já je za jejich sexuální fantazie nebudu soudit, nedělá jim problém se otevřít i v jiných věcech, které se sexu netýkají.

Jak myslíš, že se změnil pohled lidí na sex?

Na to je těžké odpovědět. Postoj společnosti se velmi liší město od města a země od země. Zatímco se postoj k různým úchylkám v posledních letech ve Spojených státech změnil k lepšímu (což dokládá větší zastoupení v médiích), pořád se jedná celkem o tabu v porovnání s některými evropskými zeměmi jako je Francie nebo Německo.

Česká republika se ohledně těchto témat nachází v takovém středu. Stále se zde najdou lidi, kteří jsou konzervativní (a tím nemyslíme jen staré lidi) a rádi dělí lidi na "normální" a "nenormální" podle toho, co zrovna řeknou nebo udělají. Jak jsme ale již v úvodu naznačili, internet a sociální média nás informují, donutí nás o tom přemýšlet, a proto lidé často přijdou na to, že mají nějaký fetiš až v momentě, kdy si o něm přečtou nebo shlédnou nějaké video.

I vy to můžete mít podobně. Se všemi svými tajnými fantaziemi a fetiši se můžete svěřit na erotické seznamce, tam najdete spoustu lidí otevřených nejen naslouchat o různých sexuálních úchylkách a zvláštnostech, ale také experimentovat. Třeba dojde i na nějaké praktické ukázky v podobě fotek - to už bude na vás.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.