Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Fetiš: Tento muž miluje převlékání za kočku!

5.červenec 2019
Fetiš: Tento muž miluje převlékání za kočku!

Fetiše mohou velmi výrazně ovlivňovat náš sexuální život. Pojďte se seznámit s dalším netradičním sexuálním fetišem, který vám představíme a který třeba právě vás zaujme a vzruší. Líbilo by se vám převlékat se za kočku nebo mít takového partnera?

Díky našemu seriálu o sexuálních fetiších jste se mohli dozvědět o mnoha z nich a seznámit se s nimi, především pak s těmi, které jsou velmi zajímavé a neobvyklé. Některé fetiše se stávají menším tabu, protože jsou velmi medializovány, ať už na internetu nebo ve filmech či seriálech. Když je lidé vídají "okolo sebe", přijdou jim pak méně divné. Dlouhou cestu před sebou ale mají fetiše, o kterých píšeme v našich článcích, jelikož takové zaujmou minimální množství lidí a někoho by ani nenapadlo, že by mohly existovat. Co třeba muž, který se rád převléká za kočku

Dalo by se říci, že převlékání za kočku není zas tak nezajímavé nebo neoblíbené, protože jsme ho tu již jednou měli. Byla to ale žena, kdo se za kočku převlékal, a to lidem obecně přijde mnohem méně divné. Pojďme si tento zajímavý fetiš představit blíže. Almara Abgarian z deníku Metro uskutečnila rozhovory s mnoha fetišisty a ani ten dnešní nebude výjimkou. 

Objevte kouzlo kitten play

Kitten play se nazývá komunita, která se dá přeložit jako hrátky na koťátka. Spadá do ní spoustu věcí a nemusí se jednat pouze o koťátka, ale i o kočky, ale třeba i jiné kočkovité šelmy. Lidé se mohou převlékat za kočky, může se jim líbit, když se jejich partner převléká za kočky nebo se tak chová. Rozhodně to neznamená, že by měl někdo s reálnými kočkami sex! Někteří lidé mohou být dost překvapení vůbec tím, že někoho napadne se převlékat za zvířata, ale v praxi je to jeden z těch běžnějších fetišů. 

Většina lidí s tímto fetišem se budou převlékat do kočičích obleků a také nosit různé doplňky - obojky, vodítka, ouška, anální kolíky s ocasy, zkrátka se snaží dělat co nejvíc pro to, aby vypadali jako kočka. Někteří během sexu mňoukají, jiní se naprosto oddají kočičímu stylu života, například i spací polohou, spaním v přepravkách nebo klecích nebo mají páníčky, kteří je vodí na procházku.

Zvířecí fetiše nejsou vzácností

Pokud si do vyhledávání na sociání síti pro fetišisty, Fetlife, napíšete "animal" (zvíře, zvířecí), vyjede vám přes 1200 výsledků, které budou zahrnovat různá fóra, diskuze, členy a skupiny. 

Kitten play je komunita, ve které se lidé často rádi převlékají za kočky

Kitten play ve světě

Tato komunita se nenachází pouze endemicky, ale najdete ji všude ve světě, jen si někde říkají trochu jinak nebo je charakterizují trochu jiné znaky. V Coloradu najdeme například skupinu lidí (převážně žen), která se jmenuje Chateu, kde se milovníci koček mohou v kočky proměnit a navštěvovat kočičí párty. V Japonsku se zase najdou "neko" (kočičí ženy), které se objevují v anime, manga i v běžném životě. Zde to nemusí nutně být sexuální fetiš. Hlavním znakem jsou ženy, které mají kočičí uši. 

Některé obsese kočkami se dostávají ještě dále a mohou skončit utrácením miliónů za to, aby člověk vypadal jako kočka, například jako se to stalo u Jocelyn Wildenstein.

Kočičí hrátky objevíme i v BDSM

I když to někomu může připadat zvláštní spojovat kočičky, koťátka a BDSM, opravdu to tak je. I roztomilé kočičky totiž dokáží pěkně kousnout nebo drápnout a může se svést boj o dominanci, nebo dokonce boj predátor-kořist. 

Kitten play ale mohou být i mnohem jemnější, založené na laskavém vztahu koček k člověku. Přesně takto to má Eric (jméno bylo změněno). Eric je majitelem obchodu s kostýmy pro cosplay a navrhuje kostýmy pro všechny možné komunity a navíc se rád převléká za své oblíbené zvíře, a to jak sám, tak se svou partnerkou. Občas má v převleku i sex, ale převlékání pro něj není jen o sexu, ale dělá to i v běžný den jak osoučást svého outfitu. V rozhovoru s ním zjistíte, jaké to je, když člověk žije jako kočka, co nosí a zda se považuje za hodnou kočičku.

Rozhovor s Ericem, mužem, který se převléká za kočku

Řekni nám něco o svém fetiši

Opravdu nevím, jak to přesně popsat, ale ve chvíli, kdy vidím kočku nebo pěknou ženu oblečenou v latexu, mám chuť na sex. Najednou chci vklouznout do mého latexového kočičího kostýmu, který má v sobě zabudovaný anální kolík s ocasem, a strávit v něm několik hodin. Pokud je má polovička na dosah, je pravděpodobné, že se k ní budu chovat jako kočka, jako je například otírání se o ní, mňoukání, mazlení se, tlapkání, přitulení se nebo olizování.

Za kočky se nemusí převlékat jen ženy, ale mohou to být i muži

Chováš se jako kočka v průběhu sexu?

Když se cítím dostatečně odvážný, může se probudit má kočičí osobnost, která si chce hrát. Jindy se zase spíš raději válím nebo je to víc o sexuálních aktivitách. Nebyl bych moc jako kočička, kdybych nepředl, také mám obojek s rolničkou, kočičí rukavice jako tlapky, kočičí kostýmy, pyžama a spodní prádlo.

Jak často se oblékáš do kočičího kostýmu?

To záleží především na náladě, někdy je to několikrát do týdne a jindy jednou za pár měsíců. Nemám žádný přesný řád. Je to sinusová vlna, ve které se objevují jak vrcholy, tak pády. Jednou jsem si kočičí kostým neoblékl po dobu 6 měsíců a jindy jsem ho nosil týden v kuse, jen jsem si vždy vzal jiný po krátké sprše. 

Obleků mám spoustu a z různých materiálů - kožené, latexové, sametové, z lycry, PVC, síťové/z nylonu a také mám dvě velká pyžama s kočičím potiskem. Všechny moje peřiny mají také potisk koček a závěsy mám černé a tmavě stříbrné s leopardím potiskem.

Jak tví sexuální partneři reagují na tvůj fetiš?

O bože, nikdy jim to sám nenavrhuji - to by byl recept na katastrofu. Vždycky počkám sám, až s tím přijdou, protože on nebo ona ví, že je to pro mě zajímavé a že pravděpodobně neodmítnu. Ale sám se jich nikdy neptám. Moje současná partnerka má naštěstí také ráda tyto kočičí hrátky, a tak je její reakce pozitivní a podporuje mě v tom. Někdy se obléknu do svého kostýmu, a pokud ona zrovna nemá náladu, tak prostě náš den proběhne úplně klasicky. Není to hlavně o tom oblečení, pro mě je to oblečení jako každé jiné.

A co kamarádi a rodina, ví o tvém kočičím fetiši?

Moje nejbližší rodina si je vědoma mého fetiše. Nejdřív byli trochu v šoku, ale jak se můj život vyvíjel a má kočičí osobnost se dostávala na povrch, zvykli si na to. Přátelé a lidé z kitten komunity mi dodávají odvahu a podporují mě a stejně smýšlející lidé z Fetlifu o tom také ví i díky tomu, že na svou stránku sdílím spoustu příspěvků a obrázků. Já a moje partnerka se vždy poohlížíme po nějakých kočičích věcech.

Převlékání za kočku nemusí mít pouze sexuální podtext

Jak vypadá tvoje vysněná sexuální fantazie?

Nejvíc by se mi líbilo, kdybych měl trojku ve složení: já, žena a trans žena a všichni bychom byli oblečení v latexu. Moje prozatím nejlepší zkušenost byla, když jsme si hráli s partnerkou v ložnici, škádlili jsme a dělali jsme koniny, ale v kočičím stylu. Cítil jsem se při tom dobře a tento pěkný pocit mi probíhal celým tělem.

Kdy ses rozhodl navrhovat a prodávat kostýmy?

Kostýmy prodávám už skoro deset let. Rozhodl jsem se založit obchod s exkluzivními cosplay kostýmy, které jsou vyrobeny především z latexu. Chtěl jsem přivést k životu různé postavy, například Catwoman, Harley Quinn nebo Black Widow. Moje partnerka mě podporuje v tom, abych žil svůj sen a věnoval se své vášni. Také pomáhám její komunitě trans kamarádů, všichni z nich dychtí po tom vyzkoušet si mé kostýmy, většina z nich miluje převléknout se za Catwoman.

Myslíš si, že lidé odsuzují netradiční fetiše?

Lidé vždycky odsuzují to, co neznají nebo čemu nerozumí. Informace, povědomí a zkušenosti toho udělají hodně. V této komunitě je hodně tolerance, ale většina mužů se oklepe, když vidí muže v obleku kočky. V obyčejném životě jsou lidé šokováni, když vidí někoho takto oblečeného bez nějaké zjevné příčiny, jako jsou například cosplay události, cosplay párty nebo Halloween. Často to vede k velkému rozruchu a odmítnutí.

Neodsuzujte lidi s jakýmkoliv fetišem a raději je přijměte, snažte se o něm dozvědět více, a pokud jde o vašeho partnera, snažte se ho podporovat. A jestli se s nějakým svým fetišem chcete někomu svěřit, neváhejte a zaregistrujte se na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.