Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Fetiš: Nechávat se nosit (ženou, která nosí velké hodinky)

28.duben 2019
Fetiš: Nechávat se nosit (ženou, která nosí velké hodinky)

Lidé nás svými sexuálními zálibami překvapují. Často je vzrušují věci, které jsou naprosto běžné, třeba i přirozené, ale pro ně mají přidanou hodnotu. Nedokáží se například bez nich pořádně vzrušit nebo se jim bez nich nelíbí sex. Dnes bude řeč o velmi zvláštních druzích fetiše.

Na začátku každého dílu o fetiších je nutno připomenout, že ne každému se líbí to samé. Neodsuzujme ale druhé proto, co se jim líbí nebo je vzrušuje. V průběhu života i vy můžete narazit na kuriózní věc, která vás bude vzrušovat. Lidé, kteří se se svým fetišem takto veřejně svěří (i když někdy chtějí zůstat v anonymitě) svůj fetiš přijali a nestydí se za něj. Kdybychom byli všichni stejní, byla by to nuda, je krásné, že může být každý unikátní, a to i v sexuálním životě. Tyto fetiše se pomalu stávají menším tabu, protože jim velmi napomáhá rozvoj sociálních médií a internetu, kde si o nich mohou popovídat, aniž by je někdo soudil. Také na nich naleznou lidi se stejným fetišem.

Zajímavé je, že byly provedeny studie, které zjistily, že některé fetiše, jako jsou například některé praktiky BDSM, roleplay nebo výměna partnerů (tzv. swinging) se již staly mainstreamem. Jedná se ve většině případů o ty nejčastější sexuální fetiše. To ale neznamená, že by se o nich nemělo dál mluvit nebo že by o nich již bylo řečeno všechno a každý o nich všechno věděl.

Dnešní článek o fetiši nebude o jednom, ale rovnou o dvou zvláštních fetiších. Jeden z nich je ten, že se muži líbí, když ho žena zvedá nebo nosí na rukou, a navíc se mu líbí i to, když žena nosí velké hodinky. Pojďte si o tom přečíst jeho zpověď, která vznikla díky redaktorce magazínu Metro, Almaře Abgarian. 

John je státní úředník z anglického města Croydon. Jak již bylo zmíněno, miluje, když ho žena může nosit na rukou a zároveň se mu líbí, když žena nosí na ruce velké hodinky. Když byste si udělali rychlý průzkum českých serverů, tak zjistíte, že se o žádném z těchto fetišů žádný doposud nezajímal. Výsledky vyhledávání u fetiše zvedání muže ženou na anglických a amerických serverech na tom nejsou o moc lépe. Kdybyste se podívali na pornostránky, například na Pornhub, můžete na něm najít video, jak hubeá žena nosí svalnatého muže, které má okolo 5 tisíc shlédnutí, takže John s tímto fetiši rozhodně nebude sám. U druhého fetiše lze pak najít fórum, na kterém diskutují milovníci hodinek, někteří z nich se bojí, že kvůli tomuto fetiši budou odsuzováni, jiní se zaměřují pouze na určité značky a další pak zase na určité fantazie.

Johna prozatím ženy zvedly zhruba 60krát a napočítal na ženách přes 16 tisíc hodinek. Přečtěte si další zajímavé pikantní informace ze soukromého života, se kterými se svěřil. 

Rozhovor s Johnem, který má dva netradiční fetiše

Jaké jsou tvoje úchylky?

Moje fetiše nejsou tak moc sexuální, spíše jde o to, aby žena byla autoritou. Mám dva - líbí se mi, když mě žena nosí, a ženy s velkými hodinkami. Poprvé jsem si všiml, že se mi líbí, když mě někdo nosí, v roce 1978. Bylo mi 11 let. Zeptal jsem se tří kamarádek, zda mě mohou zvednout. Jedna mi chytla nohy a další dvě ramena a zvedly mě asi 15 cm nad zem.Uvědomil jsem si, že chci, aby mě ostatní vedli, ukazovali svou sílu a poukazovali na mé slabiny.

Sexuální fetiš může být i o tom, že vás vzrušuje, když vás nosí žena

Co se ti líbí na tom, když tě ženy nosí?

Miluji fakt, že jsem dospělý muž, ale přitom mě žena nebo ženy mohou zvednout a nést mě. Je to pocit, že mě mohou někam přenést a že jsem v podstatě bezmocný. Také se mi líbí, když se okolo mě další ženy prochází, zatímco mě jiné nesou. Znamená to pro mě to, že ony jsou dostatečně silné na to, aby mohly chodit, ale mě musí nosit. Je to o přiznání autority, a to se projevuje i jinými způsoby, jako třeba když jsem v autobuse, v autě nebo taxíku řízeném ženou, když mi asistentka v obchodě vezme kléče, aby na nich mohla pípnout věrnostní kartu nebo když se nějaká žena opírá o mé auto nebo se ho dotýká.

Když mě žena nosí, většinou jsem oblečený, nahota u toho nemusí být.. Celé mě to velmi rajcuje, stejně tak ale poté cítím lítost a klid a vzrušení, když na to myslím. Občas znovu navštěvuji místa, na kterých jsem byl zvednut a nesen, pamatuji si úplně všechna.

Kdy začal tvůj fetiš nošení velkých hodinek na ženách a co se ti na tom líbí?

Probudil se zhruba ve stejnou dobu jako ten první. Naše učitelka na hudební výchovu nosila hnědé hodinky střední velikosti. Jendou mě chytla za obě mé ruce, protože jsem s nimi mával. Vzpomínám si, jak jsem si pomyslel, že je silná, ale nechal jsem ji, protože to byla učitelka. Poté jsem si začal všímat žen, které nosily velké hodinky, jako třeba celebrity herečka Barbara Windsor nebo hlasatelka Anne Nightingale, ale i úplně cizí ženy nebo kolegyně. V průběhu let jsem oslovil několik celebrit, abych se zeptal na jejich hodinky - některým to nevadilo, zatímco jiné to nezajímalo nebo si mě blokli. Můžu strávit celý den tím, že hledám celebrity, které nosí velké hodinky. Celkově jsem v současné době napočítal 16 325 žen, které nosí velké hodinky. Za velké považuji pásek 14 mm a víc. Někdo si rád koupí boty na fetiš, já mám rád hodinky.

Jaký je tvůj nejlepší zážitek při nošení ženou?

Nosilo mě již 60 žen, ale všechny kromě 3 se staly po roce 2006 (když jsem byl už dospělý). Poté jsem v baru v Sydney potkal ženu jménem Kerry. V té době mi bylo 36, no a po pár drincích jsme se odebrali do mého hotelového pokoje. Byla překvapená, když jsem jí řekl, že nechci sex, ale chci, aby mě nosila. Popadla mě za nohy a zvedla mě vysoko do vzduchu - byl to úžasný pocit, který ještě vylepšovalo to, že jsem měl na sobě jenom tričko a šortky. Bylo to vzrušující. Jako bývalý voják v izraelské obranné síle byla docela silná a hýbala se mnou a zvedala mě různými způsoby. Také to dělala před zrcadlem, abych to mohl všechno vidět. Nakonec si mě posadila na klín a moje malé nožky visely ve vzduchu.

Vzrušovat vás mohou i velké hodinky

Zažil jsi někdy negativní reakci, když jsi se svěřil se svým fetišem?

Nikdy jsem to neřekl své rodině nebo některé z mých přítelkyň. Nejblíže jsem se k tomu dostal, když jsem žádal několik žen, aby mě většinpo po dvojicích zvedly a udělaly fotky. Následující ráno jsem se koukal na ty fotky a můj kamarád řekl "Tobě se to líbí, že jo?" Svoji odpověď si nepamatuji, ale určitě to bylo něco ve smyslu "Byla to sranda."

A co nějaká špatná zkušenost týkající se tvého fetiše? Máš nějakou?

Jednou to skoro skončilo katastrofou. V roce 2006 jsem se v Madridu zeptal dvou žen, zda mě mohou zvednout. Udělaly to, ale neuvědomil jsem si, že mě nesou ke dvěma mužům, kteří mě vzápětí přepadli. Jeden mě držel za krk a druhý mi bral peněženku. Potom všichni utekli. I když jsem měl pak trochu problémy s dýcháním, alespoň neměli nůž, to by mohlo být velmi ošklivé. Ale nošení jsem si užil i tak.

Jaký byl tvůj nejlepší zážitek s hodinkami?

Moje kolegyně nosila hodinky Billabong Jasmine, které koupila v Austrálii. Miloval jsem ten pohled. O 10 let mladší dívka nosící obří hodinky, zatímco já jsem nosil malinké (dámské hodinky, které jsem si koupil přesně pro tento účel). Další byla také kolegyně, která nosila velké Diesel hodinky. Vždy, když jsem ji potkal na poradě, sundal jsem si své pánské hodinky a nasadil stejné dámské jako v předchozím případě. Pánské hodinky nenosím od roku 2015, jen občas si nasadím dvoje dámské.

Máš nějakou sexuální fantazii, kterou jsi ještě neměl tu čest zkusit?

Můj další cíl je být nošen 4 ženami, 2 by vzaly ramena a další 2 nohy. Nikdo mě ale od roku 2011 nezvedl. Možná je to i tím, že jsem se v roce 2013 vzdal alkoholu a od té doby nemám již takové sebevědomí a nechodím tolik ven. 

Myslíš si, že jsou netradiční fetiše stále velké tabu?

Internet rozhodně pomohl lidem diskutovat a vyobrazovat jejich fetiše. Aspoň co vím, tak ten můj není ilegální. Možná, že by se dal nazvat trochu divným fetišem. Když mě ale žena požádá, abych přestal mluvit o velkých hodinkách nebo zvedání a nošení, okamžitě přestanu. 

Bizarní fetiš může mít kdokoliv ve vašem okolí a vůbec o tom nemusíte vědět. Pokud se chcete o fetišismu dozvědět něco víc, sledujte naše články zde na erotické seznamce. A když už je budete mít všechny přečtené, můžete se i seznámit!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.