Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Fetiš: Dospělý v plenkách

9.září 2018
Fetiš: Dospělý v plenkách

Čas od času se v našich článcích věnujeme různým fetišům. Dnes máte možnost nahlédnout pod pokličku fetiše lidí, kteří se rádi oblékají do dětských plenek, ačkoliv jsou dospělí a zdravotně naprosto v pořádku.

Na našich stránkách jste se mohli dozvědět již o mnoha fetiších, například ve článku Foot fetišFetiš: Tato žena žije jako kočka nebo Makrofilie aneb Jaké to je, když vás vzrušují obří ženy. Různé lidi vzrušují různé věci, na tom není nic divného, kdybychom byli každý stejný, byla by to nuda a sex by byl neskutečný stereotyp. Pak ale najdete i lidi, kteří jsou trochu odlišní v tom, co se jim líbí a co je vzrušuje. Některým jejich choutky mohou připadat nechutné, oni si ale nemohou pomoci a poddávají se jim. Dokud to nikoho neohrožuje, proč ne? Dnes si budete moci přečíst o člověku, který se převléká za malé dítě.

Markovi je 35 let a žije v jižním Londýně. Nedokáže odolat svým choutkám v podobě fetiše, který se nazývá ABDL. Zkratka ABDL znamená adult baby diaper lover, v češtině ve volném překladu dospělý člověk, který rád nosí plenky a hraje si na mimino. U Marka se tento fetiš poprvé objevil v pubertě, kdy měl pocit, že by chtěl být zase dítě. Říká, že z počátku to mělo i sexuální podtext: "Fantazíroval jsem o učitelce, která se mi líbila, jak mi mění plenky. Někdy jsem si v noci vzal na sebe všechny svoje trenýrky, abych si připadal, jako že mám na sobě plenky. To bylo poprvé, co jsem se udělal, aniž bych měl jeden z mokrých snů." 

Provést rozhovor? Nemožné!

Zatímco někteří lidé tvrdí, že na této zálibě není nic sexuálního, a tudíž by to nemělo být klasifikováno jako fetiš, názory komunity jsou různé, a dokonce i ti, kteří mluví o nevinnosti ABDL vysílají do světa smíšené zprávy. "Já a lidi okolo uvádíme, že se nejedná o fetiš nebo nějakou úchylku. Proč nám nikdo nevěří?" říká člen Mummy Grace z Nottinghamu a mluvčí komunity ABDL, který má mimochodem ve svém popisku na Twitteru odkaz na fetiš webovou stránku FetLife. Mummy Grace, kteří poskytují péči o dospělé děti, neodpověděli na žádost o rozhovor. A stejně tak odmítla rozhovor i společnost Dotty Diaper Company z Yorkshiru, která prodává plenky pro dospělé a potřeby pro lidi z ABDL komunity. "Upřímně, není k tomu moc co říct, pokud to nebude tak šokující jako předchozí rozhovory s médii." Nicméně, navzdory jejich tvrzením o mediální senzaci, existuje odkaz na stránku Dotty Diaper na "Dotty After Midnight", což je "naše sesterská stránka, která se zaměřuje čistě na trh BDSM." Pro nezasvěcené BDSM znamená bondáž, disciplínu, sadismus a masochismus.

Komunita ABDL se zdá být tajná a citlivá. Společnost Dotty Diaper Company si blokuje zájemce o rozhovor na Twitteru a jeden člověk, který má tuto zálibu, mi sděluje prostřednictvím přímé zprávy z Twitteru: "Nepoužívám hashtagy, na které by mohly snadno narazit lidé mimo komunitu." Daddy Derek, který se stará o "dospělé děti" v mateřské škole blízko Cardiffu, po telefonu oznámí, že není ochotný provést rozhovor, protože se stále necítí dobře po rozhovoru v roce 2015 do časopisu Liverpool Echo. A Nanny Luna z ABDL London Nursery v telefonu zase říká "Na*er si," a pak po otázce na její práci s "dospělými dětmi" naštvaně zavěsí. 

Vzrušovalo by vás hrát si na malé dítě?

Konečně se zadařilo

Nanny Prudence, která má sídlo v Londýně a Brightonu, souhlasí s rozhovorem, ale s následující výhradou: "Prosím, buďte ohleduplní. Vždycky odmítám rozhovory, protože se vždy stanou senzací a lidé je různě překroutí. Ale mám pocit, že tato komunita je nepochopena a já bych chtěla být otevřená a upřímná." Po tomto telefonním rozhovoru Nanny Prudence uvedla, že by chtěla pokračovat přes zprávy pomocí aplikace WhatsApp, aby si dokázala předem utřídit myšlenky. Vysvětlila, že se o dospělé děti začala starat po tom, co pracovala jako domina a fetiš herečka.

Internetovému časopisu Metro řekla: "Specializuji se na role play, a když se mě někdo zeptal, jestli bych absolvovala ABDL role play, pomyslela jsem si, proč ne. Může se to zdát bizarní nebo zvrácené, ale pro mě to je další zajímavá postava, se kterou se mohu vyvíjet a bavit se." Její klienti jsou ve věku od 25 do 65 let a z 95 % se jedná o muže. Někteří lidé si myslí, že se jedná především o bohaté lidi a jiní zase o tlusté introverty, kteří jsou spíše zavření doma. Ona to vše ale vyvrací: "Měli jsme tu bankéře, generální ředitele, faráře, politiky, ale i taxikáře nebo studenty. Nikdo si své fetiše nevybírá. Je to něco, co se objeví jako součást vás a vy si toho buď nebudete všímat, dokonce to můžete pohřbít, nebo to přijmete."

Nosí tradiční oblečení zdravotní sestry nebo šaty ve stylu 50. let s podpatky a punčochami. Poskytuje svým klientům krmení lahví, mluvení jako na miminko, čas na hraní, ale i na spaní, kdy klient poslouchá ukolébavky. Také jim mění plenky: "Ale jen mokré, žádná hovínka. Jen si poté umyju ruce, nebojím se bakterií." Když si její klienti nechávají měnit plenky, občas jsou vzrušení, ale nikdy se nesmí dotknout jejích prsou a na to velmi dbá. Účtuje si 200 liber za hodinu, což je při dnešním kurzu skoro 5800 Kč. Pro mnoho lidí naprosto nepředstavitelné, že by dali tuto částku za hodinu uspokojení svého fetiše. Říká, že schůzka s ní je nezbytná pro emoční a duševní blaho jejích klientů a lidé si často domluví schůzku, protože se cítí ve stresu a chtějí si odpočinout od každodenního shonu. 

A jak ona sama popisuje svoji roli? "Nevzrušuje mě to, ale mám to ráda. Cítím se jako terapeutka a zároveň mám svobodu a užívám si zábavu, je to také velmi kreativní práce. Musíte být dobrý herec, abyste tuto roli mohli hrát, brali to vážně, byli autentičtí a nedělali si z toho srandu."

Dospělý v plenkách: Fetiš nebo ne?!

Jak prožívají svůj fetiš?

Mark, o kterém jsme se zmínili na začátku článku, pracuje jako realitní agent. Nikdy si žádnou schůzku s takovou ošetřovatelkou nebo chůvou nedomluvil, protože se mu nejdříve musí tato osoba líbit a podle jeho slov nejsou většinou moc hezké. Ačkoliv je vzrušený především nošením plenek a v současné době je single, hezky vzpomíná na vztah, který měl se svou partnerkou, která se jeho ABDL fetiši přizpůsobila. "Hrozně mě vzrušovalo, když mi měnila plenky. Byl jsem super nadšený. Občas mi ho honila tak, že ruku dala dovnitř. Také jsme měli sex tak, že jsem měl plenky na sobě, někdy když plenky měnila, nebo když byly mokré, trochu jsem je stáhnul, takže můj penis shora vykouknul a dělali jsme to na pejska."

Tento vztah, který začal, když byl Mark na univerzitě, trval několik let. V průběhu té doby Marka jeho přítelkyně krmila, koupala, plácala, houpala na koleni, hrála s ním dětské říkankové hry. Mark nosil plenky jednou za měsíc nebo jednou za 14 dní. A jeho přítelkyně je měnila, i když se do nich víc než vyčůral. "Nebyla to její nejoblíbenější věc, když jsem byl v plenkách, ale nevadilo jí to, protože byla moje partnerka a říkala, že je to součást toho chodit s velkým dítětem." Ne vždy se ale Mark dočkal okamžité výměny: "Občas mě trestala tak, že mě v nich nechala sedět, i když už byly plné. Říkala, že smrdím a já jsem musel sedět v rohu. Moc jsem si to užíval."

Teď je bez přítelkyně a je tudíž zodpovědný za výměnu svých plenek sám: "Čůrám a kadím do nich a neměním je, dokud opravdu nemusím, to znamená dokud to nevytéká ven. A někdy si i tak přes ně dám umělohmotné trenky. Někdy podstupuji i 24hodinový trest, kdy si představuji, že mě partnerka přistihla při něčem nezbedném a trestá mě tak, že mi je nevymění. Nejdéle, co jsem vydržel bez výměny, byly dva dny. Přidám na ně ještě jedny velké plenky, jsou pak úplně obří, takže se musím kolébat nebo plazit." 

Doma Mark s plnými plenkami cucá dudlík, pije z lahve a jí jídla pro děti. "S mnoha hračkami si nehraji, ale mám hračku My First iPhone." Někdy chodí ven s plenkami pod kalhotami. "Nikdy nechodím s plenkami do práce a nikdy do nich venku nekadím. Mám takovou fantazii, kdy si mých plenek všimne pěkná žena, zkontroluje je a řekne, že je potřeba je vyměnit."

Mark má problém plně přijmout sebe jako součást ABDL komunity. "Přeji si, aby mě nošení plenek nevzrušovalo. Kdybych věděl, proč mě to vzrušuje, možná bych byl schopný to zvrátit a nemít to rád. Přemýšlím, jestli když budu zase v nějakém vztahu, zda se své partnerce svěřím a budu riskovat, že mě opustí, nebo to budu skrývat napořád? Nevím, jestli se s tím ještě někomu, koho budu milovat, svěřím nebo jestli vyměním plenky za šťastný partnerský život," říká Mark.

Na erotické seznamce můžete najít sexuálního partnera, který vás přijme i se všemi vašimi fetiši, vyzkoušejte ji!

[Lil]

Zdroj:

https://metro.co.uk

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.