Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Fetiš: Čichání ke zpoceným věcem

14.říjen 2018
Fetiš: Čichání ke zpoceným věcem

Opět je tu další díl seriálu o různých fetiších, ke kterým tíhnou lidé po celém světě. Tentokrát se budeme věnovat čichání ke zpoceným věcem. Zní vám to zvláštně? No, každý fetiš je svým způsobem zvláštní. Neznamená to ale, že bychom ho měli hned odsuzovat, spíše si o něm pojďme něco povědět.

Mnohokrát jsme opakovali, že každému člověku se líbí něco jiného a každý preferuje jiné praktiky. Když člověk slyší o nějakém fetiši, většinou si dokáže představit, jaká je jeho pointa, ale nedokáže moc pochopit, co lidi k tomuto chování táhne a proč to dělají. Proto jsme se rozhodli, že vám pár fetišů přiblížíme, abyste měli trochu lepší představu.

Ví svět o čichání ke zpoceným věcem, které přináší uspokojení?

Zatímco se většina lidí snaží potu a jeho zápachu vyhnout všemi možnými prostředky (především deodoranty a antiperspiranty), existují i lidé, kteří pot a jeho zápach vyhledávají a libují si v čichání ke zpoceným věcem. Pro tento fetiš neexistuje přesné označení. Nejblíže mu jsou pravděpodobně olfactofílie nebo osmofílie, které označují zálibu pro zápachy pocházející z těla, nebo maschalagnie, což je termín pro vzrušení z podpaží, no anebo salofílie, která označuje potěšení a vzrušení ze slaných věcí. Ale to, že neexistuje přesné pojmenování pro tento fetiš, ještě neznamená, že neexistuje! Naopak je celkem hodně populární.

Na známé webové pornostránce Pornhub naleznete více jak 5000 videí pod klíčovými slovy pot nebo zpocený (sweat, sweaty) a lidé si je pustí v průměru 300 tisíckrát za měsíc! Na sociální síti Instagram pak hashtag "sweat" obsahuje 11 milionů příspěvků, které jsou mixem workoutových videí, inspirací na cvičení a pak také zpocených lidí fotících si sexuální selfie, některé vypadající jako reklama na zpocená trička a ponožky. Na Twitteru se dokonce přes #sweat dají najít lidi, kteří prodávají své zpocené podprsenky, sportovní boty nebo jiné části oblečení. Očividně tedy opravdu existuje na světě spoustu lidí, které pot zajímá více než ostatní.

Statistika 

Podle statistiky společnosti Pornhub, kterou zveřejnila 21. září 2018, což znamená, že je velmi aktuální, se nejvíce vyhledávají tato slova (což můžete brát jako inspiraci, pokud se vám toto téma potu líbí):

 • Sweaty (zpocený)

 • Sweaty sex (zpocený sex)

 • Sweaty feet (zpocené nohy)

 • Hot sweaty sex (žhavý zpocený sex)

 • Sweat (pot)

 • Sweaty stinky feet worship (uctívání zpocených smradlavých nohou)

 • Sweaty armpits (zpocené podpaží)

 • Sweaty girl (zpocená holka)

 • Sweaty socks (zpocené ponožky)

 • Licking sweaty feet (olizování zpocených nohou)

 • Sweaty armpit licking (olizování zpoceného podpaží)

 • Sweaty feet humiliation (zpocené nohy ponižování)

 • Sweaty ass (zpocený zadek)

 • Sweaty feet worship (uctívání zpocených nohou)

 • Sweaty milfs (zpocené milfky, mcbp)

 • Sweaty lesbian sex (zpocený lesbický sex)

 • Sweat pants (zpocené kalhoty)

 • Dripping sweat (odkapávající pot)

 • Sweaty muscle (zpocené svaly)

 • Sweaty facesitting (zpocený facesitting)

 • Lesbian sweaty feet (lesbické zpocené nohy)

 • Sweaty panties (zpocené kahotky)

 • Sweaty footjob (zpocený footjob - uspokojování nohama)

 • Sweaty sock worship (uctívání zpocených ponožek)

 • Sweaty workout (zpocený workout)

Po sportu se člověk hodně zapotí...

Nejsledovanější video ze všech s tímto tématem se jmenuje Dirty Yoga Teacher On Gorgeous Fitness Model. Bylo shlédnuto více jak 20 milionkrát. Hledání se zvyšuje v letních měsících, kdy se teplota zvyšuje a lidé se začínají potit, úplně největší úspěch tato videa zaznamenala v červenu 2016, ale ani červen 2018 nějak nezaostává. Muži tato videa vyhledávají o 44 % více než ženy a nejaktivnější věková skupina je od 18 do 24 let. Úplně nejméně tato videa zajímají věkovou skupinu 65+.

Případ "ze života"

44letý muž, který si říká Pindick, zjistil, že se mu líbí zpocené prádlo ve chvíli, kdy si koupil použité obnošené spodní prádlo a punčochy. Bylo mu nabídnuto, jestli by si nechtěl koupit nějaké zpocené oblečení ze cvičení a tato nabídka ho velmi lákala a vzrušovala. Teď si kupuje zpocené oblečení na cvičení, ponožky, sportovní podprsenky a spodní prádlo od své milenky, která se jmenuje Kandy. "Protože jsem její oblíbený loser, dostávám ho extra zpocené," říká Pindick. "Je to tím aroma. Je to celkem těžké vysvětlit, ale ta vůně mě prostě dostává. A obzvláště pak zpocené kalhotky, není lepší vůně než tato. Tyto zpocené věci nosím na sobě, čichám si k nim a také je používám, když masturbuji. Díky jejich vůni prožívám obří orgasmy."

Kandy prodává své oblečení a je milenkou Pindicka. Vydělává si docela dost peněz pouze tím, že prodává své zpocené oblečení a udržováním dominantního vztahu se svými zákazníky. "Začala jsem tak, že jsem prodávala své použité spodní prádlo a jednou mě jeden zákazník poprosil, abych v něm i cvičila. To mi otevřelo úplně nové dveře. Nebudu říkat konkrétní ceny, ale vydělám si prodáváním tohoto prádla víc, než bych si vydělávala, kdybych pracovala na plný úvazek." Pro Kandy ale nejsou výhody prodávání svého prádla pouze peněžní. "Vzrušuje mě představa, že to někoho jiného vzrušuje." Úroveň, jakou bude prádlo zpocené, záleží na zákazníkovi. Někteří lidé chtějí pouze věci, ve kterých se jen lehoučce zapotíte, zatímco někteří stálejší zákazníci chtějí úplně propocené. 

"Někteří muži chtějí jen trochu potu, takže krátký běh úplně stačí. Jiní ale chtějí úplně nasáklé potem, a proto musím dělat hodně, ale opravdu hodně aerobního cvičení, abych si byla jistá, že to bude opravdu hodně zpocené." Ale stejně tak, jako jiné práce, i tohle je práce. Mnoho lidí si může myslet, že prostě žena svlékne kalhotky a má hned hotovo, ale realita je trochu jiná. Na vyžádání musí velmi intenzivně cvičit, aby každý kousek oblečení byl přesně tak zpocený, jak si zákazník přeje. A není to jen o tom. Je to i o touhách zákazníka, které se musí rozvíjet. Někteří si chtějí pouze koupit prádlo a nic víc, jiní mají na prodejce další požadavky, vyžadují dominanci nebo erotické fotky nebo něco zdarma. Je to takový mix zdvořilých stálých zákazníků, nováčků, lidí, kteří jen plýtvají vaším časem, a také jepotřeba se vypořádat s obtěžováním a nevyžádaným kontaktem. 

"Asi jako ve všech komunitách je to tak 50 na 50. Někteří jsou úžasní a jsou to kamarádi na celý život, jsou respektující, milí a nikdy nepřekročí hranici. Vždycky budete bombardováni lidmi, se kterými budete jen ztrácet čas, muži, kteří budou neustále chtít něco zdarma nebo budou arogantní,neslušní, ale je jednoduché je bloknout. Ověřuji věk každého zákazníka, abych neprodávala nezletilým, což může u některých lidí vyvolat nepříjemnou reakci."

Zpocené spodní prádlo v tomto fetiši vede

Co na to průzkumy?

Průzkumů ohledně tohoto témata nebylo dost na to, aby se zjistilo, proč to některé lidi vzrušuje. Může to být způsobeno feromony, které se vyskytují v lidském potu, které jsou primárně určeny k tomu, abyste druhého zaujali. Víme, že tato vůně může být vzrušující na základní, fyzické úrovni a vyvolávat emoce, to je to, proč vám některé parfémy přijdou sexy nebo proč milujete vůni těla vašeho partnera. Zvláštní ale je to, že lidem, kterým se líbí vůně (nebo zápach) zpocených věcí, se nelíbí pouze čerstvý pot, jak si to asi představíte, ale i ten, který už se na oblečení vyskytuje po nějakou dobu, a je tudíž trochu zvětralý. Jde o to, že tento starší pot má jinou vůni než čerstvý.

Když se muži potí, vylučují feromon androstenol, který přitahuje ženy. Když se ale pot vystaví kyslíku, androstenol začne být ženám nepříjemný. To by mohlo vysvětlovat, proč muži mají tento fetiš mnohem častěji než ženy.

Kdybychom se podívali na psychickou úroveň věci, tak tam často platí, že takoví lidé chtějí být někým ovládání, jejich vztah s člověkem, který jim poskytuje zpocené oblečení, se často podobá dominantně-submisivním vztahům. Užívají si potěšení z něčeho, co je vlastně buď na vyhození, nebo alespoň na vyprání, něco, čeho si je hoden pouze on. Mnoho z nich si užívá submisivitu tak, že čichají nebo olizují špinavé oblečení další osoby. A pak tu samozřejmě máme i fakt, že celá tato záležitost je tabu, a to lidi přitahuje již odpradávna. Pot považujeme za něco nepříjemného, nepřijatelného a špinavého, co by se nejlépe mělo řešit tunou deodorantu nebo antiperspirantu. 

Mark Griffiths, profesor na Nottinghamské Trentově univerzitě, psal o tomto fetiši na svém blogu a zjišťoval si mnoho informací. "Mnoho (ale ne všechny druhy) fetišů se rozvíjí v období puberty, a mnoho z nich se vyvíjí jako výsledek asociativního párování (klasická kondicionace, jak to psychologové označují), kde sexuální vzrušení je spárováno s něčím, co se na první pohled nejeví jako sexuální. Pocení může být následek sexuální aktivity a není vyloučeno, že fetiše týkající se pocení nemohou být následkem normální sexuální aktivity. Nicméně to nebyl výsledek mého soukromého výzkumu. Nalezení někoho sexuálně přitažlivého s přitažlivým i jeho zápachem může být stimul pro párování sexuálního vzrušení a potu. Ale úplná pravda je taková, že zkrátka nevíme, proč se u některých lidí vyvinou takové fetiše."

Stejně jako u jiných fetišů, i u tohoto platí, že naprostá většina těchto lidí jsou normální lidi, kteří mají práci, možná i partnerku nebo rodinu, ale líbí se jim něco neobyčejného. Komunita je různorodá, složená z lidí různých věkových kategorií a sexuální identity, kteří chtějí být zapojeni do něčeho, co mají rádi. 

Kandy vzkazuje: "Nezáleží na tom, jaký je váš fetiš, vždy se to dá dělat bezpečně." "Fetiš čichání ke zpoceným věcem by měl být přijat. Jako u většiny ostatních fetišů nemůžete vědět, zda se vám líbí, dokud to nevyzkoušíte," dodává Pindick.

O fetiších si můžete popovídat na sex seznamce

[Lil]

Zdroj:

https://metro.co.uk

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.