Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Fantazie nedělního odpoledne

24.únor 2018
Fantazie nedělního odpoledne

Ráno jsem se vzbudil rozlámaný, jako po boji. Ségra přišla skoro ve tři v náladě, tak jsem ji musel uložit a to chvilku trvalo. Teď bylo šest a já už nemohl spát.

Máma byla na víkend u babičky, o kterou se starala, a tak jsem šel do kuchyně, něco sníst. Cestou jsem nakoukl na ségru. Ležela na zádech v kalhotkách a podprsence, ruce rozhozené, nohy taky a polohlasně chrupala. Ve svých sedmnácti měla dokonalou postavu, ani jsem se nedivil, že po ní kluci tak jeli. Tenkou látku podprsenky napínaly bradavky a chloupky v rozkroku jemně zvedaly kalhotky. Cítil jsem, jak můj kolík tuhne a nakonec jsem neodolal, sklonil se a přivoněl k jejímu rozkroku. Cítil jsem ostrou vůni její pičky. Pomalu jsem odtáhl pásek kalhotek a spatřil pysky její pičky. Chloupky kolem byly oholené, jen k pupíku se táhl proužek rezatých kudrlinek.

Přejel jsem prstem po pyscích a sledoval, jak se začínají lesknout. Lenka se pohnula a já odskočil, aby mě nenachytala. Spala však dál. Prsty mě voněly a chutnaly slaně. Opět jsem projel vlhkou štěrbinu. Lenka se nepohnula a já několikrát opakoval svůj pokus. Byla docela mokrá a začala vzdychat. Měl jsem strach, že se vzbudí a tak jsem odešel na záchod, kde jsem si olizoval prsty a přitom se báječně udělal. Dopoledne se táhlo pomalu. Venku začalo být horko a skoro v jedenáct ségra vylezla.

„No konečně.“ Zabručel jsem polohlasně, aby to slyšela. „V noci jsi zase vyváděla. Jsem zvědavý, co uvaříš.“ „Hele, brácha, nekřič, nebo mně praskne hlava. A uvařit bys mohl něco i sám. Bude ti šestnáct, tak se starej,“ zarazila mě. Pomalu v kalhotkách a podprsence kráčela do koupelny. Dost dlouho se válela ve vaně a já hledal, co by mohlo být na oběd. V ledničce byla omáčka s masem a knedle v mrazáku. Vtom Lenka přišla. „Dík, že jsi se o mě staral,“ lehce mě políbila. Zrudl jsem a neříkal nic. „Je to mezi náma, jo? Mámě ani muk.“ Mrkla na mě. „No uvidíme,“ zabručel jsem. Lenka se na mě podívala. „A co bys chtěl za mlčení? Třeba pusu,“ nabízela. Zavrtěl jsem hlavou. „Tak si řekni, ale peněz moc nemám,“ strachovala se.

Fantazie nedělního odpoledne

Zadíval jsem se na ni a pomalu pohledem klouzal od hlavy až k rozkroku a pomalu zpátky. „Ne,“ odtušila segra. „To přece nejde.“ „Jak myslíš,“ odpověděl jsem a dál jsme se už o tom nebavili. Na Lence ale bylo vidět, že jí to leží v hlavě. Po obědě jsem jí pomohl uklidit a protože bylo dost dusno, hodil jsem si sprchu a natáhl se na postel, abych třeba ještě trochu dospal. Po chvíli skříply dveře a do místnosti vešla ségra. Měla na sobě volnou košili. Přišla až k posteli a trošku ji povyhrnula. Byla naostro. Můj kolík se okamžitě vztyčil. Lenka pomalu rozepínala knoflíčky a nechala košili sklouznout na podlahu. Stála tu nahá, červená v obličeji.

Koukal jsem na její rezatý pásek chloupků a rukou ji přitáhl k sobě. Lenka se sehnula a rty uchopila můj úd. Ucítil jsem teplo a vlhko. Jazyk kmital kolem žaludu a já byl jako v ráji. Náhlé zacukání prozradilo mé vzrušení a už jsem plnil její ústa. Všechno spolykala, lízla se a usmála se na mě: „A co já?“ Položil jsem ji na postel, klekl mezi její stehna a ucítil vůni její pičky. Byla nyní mnohem příjemnější než ráno, ale stejně vzrušující. Dotýkal jsem se jazykem masitých lupínků, které byly vlhké a měkké. Lenčiny ruce začaly tlačit mou hlavu silněji do rozkroku a já podvědomě zrychlil lízání.

Vtom hlasitě zasténala a přitiskla mokrou micinku na můj obličej, takže jsem nemohl skoro dýchat, ale můj jazyk stále rejdil v její dírce. Konečně mě uvolnila a já se mohl nadechnout. Přitáhla mě k sobě a jazykem čistila můj ulepený nos a tváře. Uklidnila se a vstala. „Za chvilku přijede máma, tak doufám, že to stačilo.“ Přikývl jsem a šel se umýt. Také Lenka vklouzla pod sprchu. Pomalu jsem se probíral z tohoto zážitku, který překonal všechny moje sny. Doufám, že není poslední.

Nedělní odpoledne si můžete užít s kýmkoliv z erotické seznamky.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.