Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické pomůcky, které můžete použít na veřejnosti

12.červenec 2018
Erotické pomůcky, které můžete použít na veřejnosti

Mít sex na veřejnosti se neodváží jen tak někdo, natož aby diskrétně použil erotickou pomůcku. Představa je však pro mnoho lidí velmi lákavá. V dnešním článku se dozvíte, kterými erotickými pomůckami si můžete zážitek zpestřit.

Pokud jde o sex na místě, kde by vás někdo mohl nachytat, hodně to souvisí s adrenalinem, který přichází s rizikem. Což pro některé lidi je velmi vzrušující a mnohem méně nudné, než sex v posteli (ne, že by na tom bylo něco špatného). Co ale erotické pomůcky a jejich použití na veřejnosti? Je to vůbec možné? Dělá to někdo? Ano. Některé pomůcky jsou tak diskrétní, že byste ani nepoznali, že člověk, který stojí vedle vás, má ve svých intimních partiích veselo.

Láká vás zažít něco podobného? Pak pokračujte ve čtení a zjistěte, se kterými erotickými pomůckami to je možné.

Vibrační kalhotky

Vezměte si na sebe tyto diskrétní černé krajkované kalhotky, které skrývají silný vibrátor pro klitoris. Používejte kalhotky, kdykoliv půjdete někam ven a ovládejte intenzitu vibrací pomocí dálkového ovladače, které se pohodlně vejde do kapsy nebo kabelky. Vibrátory na dálku fungují až do 10 metrů, takže můžete být kdekoliv a užívat si vlny intenzivní rozkoše.

Co říkají zákazníci?

"Bylo velmi vzrušující jen tak stát mezi lidmi, zatímco můj klitoris dostával hloubkovou masáž. Měla jsem jeden orgasmus v sekci s ovocem a zeleninou a pak další u mrazáků, při kterém jsem se vystříkala. Po cestě domů jsem si v autě musela kalhotky sundat, a když jsem přijela domů, dala jsem je manželovi, abych mu ukázala, jak vlhká jsem díky těm kalhotkám byla."

Anální kolík s 5 funkcemi

Pomažte pomůcku lubrikantem a zasuňte, než vyrazíte ven. Rozkoš, která bude proudit celým vaším tělem, vás pošle do úplné extáze. Zúžená špička pomůcky má za úkol zasáhnout nejdůležitější anální zónu a hladký silikonový vnější design vám usnadní začátek análních hrátek.

Tento anální kolík je ideální pro obě pohlaví, nebojte se experimentovat a zažívat slastné orgasmy. Noste jej všude, kdekoliv jen budete chtít a užijte si jeho funkce.

Co říkají zákazníci?

"Tato pomůcka byla původně zakoupena pro mou přítelkyni, ale po zvrhlém zvratu událostí jsem se stal hlavním majitelem já a dovolte mi, abych vám všechno řekl. Úžasný sex, který vedl k úplně prvnímu použití této hračky, jej učinil mojí nejoblíbenější hračkou až k dnešnímu dni - je to kompaktní, všestranné a má správnou velikosti pro začátečníky!"

Desire Luxury Clitoral Vibrator

Tento vibrátor byl nominován jako "Nejlepší vibrátor" a je opravdu skvělý. Díky zúžené špičce a šíleným vibracím je to hračka, se kterou musíte být opatrní nebo vyvrcholíte během pár vteřin. Tento vibrátor jednoduše zasuňte do spodního prádla a pro nepřetržitou stimulaci nastavte vibrace na nízkou úroveň, ať jste kdekoli.

Desire Luxury Clitoral Vibrator

Dobíjet pomůcku lze pomocí USB, dokonce se dodává s cestovním zámkem, takže si ji můžete vzít s sebou kamkoliv s jistotou, že je zabezpečená a diskrétní. Vibrátor je zároveň vodotěsný, takže pokud se budete mít chuť na menší dobrodružství na dovolené u moře, můžete si jej vzít s sebou na odlehlou část pláže!

Co říkají zákazníci?

"Každý malý detail na tomto produktu byl řádně promyšlený, silikon je hladký, velmi kvalitní a voděodolný. Nabíjecí port je též vyroben ze silikonu, ovládání je snadné a tvar je ergonomický a dokonale navržený pro použití na klitoris. Vibrace jsou taky silné, to prostě musíte mít! Orgasmus už pro mě není problém, je to skvělé a můj partner si to také myslí, takže to stojí za to."

Kegel Toner Set

Sada Kegel Toner, navržená sexpertkou Tracey Cox, je určená ke zvýšení potěšení během orgasmu, dosažení intenzivnějších orgasmů a k posílení svalů ve vagíně. Tyto pomůcky můžete také během dne nosit ve vagíně. Nicméně jejich hlavním cílem je intenzivnější sex a orgasmy. Čím více stlačíte koule uvnitř vagíny, tím více ji procvičíte a vaše svaly budou silnější.

Co říkají zákazníci?

"Skvělá věc, koupila bych si to znovu! Skvělé pro posílení vagíny, velmi příjemné. Dokonce jsem je použila, když jsme s partnerem byli na nákupech! Když jsme potom přišli domů, měli jsme sex, protože posilování zvýšilo potěšení. Oba jsme byli naprosto spokojení!"

Anální kolík ovládaný pomocí mobilní aplikace

S 12 různými rychlostmi a vibračními vzory se s tímto análním kolíkem nebudete nikdy nudit. Vibrace můžete ovládat zcela jednoduše a to z vašeho vlastního telefonu odkudkoli na světě. Pokud nechcete používat telefon, lze také použít dálkový ovladač, který je součástí pomůcky a funguje do vzdálenosti až 15 metrů, takže si jej můžete vzít na veřejná místa a přenechat kontrolu nad uspokojováním svému partnerovi.

Co říkají zákazníci?

"Nikdy jsem neměla něco takového. V dohledné budoucnosti je tohle anální pomůcka, ke které se budu neustále vracet a to je jen pro sólové použití. Jsem si jistá, že je to ještě zábavnější s partnerem, který může pomůcku ovládat. Přidejte k tomu použití na veřejnosti nebo BDSM hrátky a vznikne jeden z těch nejoptimálnějších análních kolíků na trhu."

Používání erotických pomůcek je zábavnější ve dvou, zkuste si najít na sex seznamce sex partnera, který s vámi do toho půjde.

[rox]

Zdroj: https://www.lovehoney.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.