Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické hračky od Ann Summers

18.říjen 2018
Erotické hračky od Ann Summers

Chtěli byste si rozšířit vaši sbírku erotických hraček, ale nemáte žádný nápad, kterou si pořídit? A co třeba vyzkoušet ty od Ann Summers? Tato řada byla vytvořena pro silnější orgasmy, ty by se líbily všem, tak proč těmto pomůckám nedat šanci?

8. srpna se slavil Mezinárodní den ženského orgasmu, což určitě mnoho z vás nevědělo a přešlo tento den jako každý jiný. Ale ve světě erotiky takovýto den nemůže být jako každý jiný! Ačkoliv je to trochu nespravedlivé, protože žádný takový den muži nemají, tak ho mohou oslavit, tak, že dopřejí orgasmus své partnerce. Ostatně tak podobně tento den i vznikl. V Brazílii se jeden radní rozhodl své manželce vynahradit nedostatek sexu, a tak vytvořil tento mezinárodní den. Skvělý nápad, i vzhledem k tomu, že ženy prožívají při sexu mnohem méně orgasmů než muži, o čemž jsme psali ve článku Jak může žena dosáhnout intenzivního orgasmu?.

Co nabízí nové erotické hračky od Ann Summers?

Ale zpátky k tomu, co se na počest tohoto dne stalo - vyšlá nová kolekce erotických hraček od Ann Summers, která je zaměřená právě na silnější ženské orgasmy. Tato kolekce se jmenuje Moregasm+ (ze slov more a orgasm; česky víc orgasmů). Společnost Ann Summers tvrdí, že její nové, prémiové produkty obsahují speciální patentovanou technologii, která vám pomůže dosáhnout těch nejlepších orgasmů. A to by chtěl asi každý, no ne? Každá hračka má prodloužené, nízkofrekvenční vibrace, které budou procházet mnohem dále do těla a cílem budou ty správné body, aby vám poskytly nádherný prožitek. 

Sada zahrnuje 10 různých erotických hraček, liší se tvarem, vibracemi a i cenou, která se pohybuje od cca 1400 Kč do 2500 Kč. Objednat si je můžete přímo z oficiálních stránek, které jsou uvedeny dole pod článkem, vše se vám zobrazí v českých korunách s aktuálním kurzem, nemusíte nikde nic přepočítávat. Všechny vibrátory jsou potaženy dvouvrstvým silikonem. "Vždy se snažíme objevit nejnovější inovace v technologii sexuálních hraček a chceme pokračovat v budování zkušeností našich zákazníků a posunujeme hranice," říká Helen Zeal, která je hlavním odběratelem společnosti Ann Summers. "Jsme neuvěřitelně nadšeni uvedením řady Moregasm+ do prodeje, protože špičková kvalita řady a intenzivní výkon společně s technologií, která podporuje orgasmus, způsobí revoluci v tom, jaký budou mít naši zákazníci orgasmus."

Jako bonus mají všechny tyto nové hračky menší a tišší motory, takže vaši sousedé již nemusí vědět o tom,kdy si jdete udělat dobře, nebo co vše se odehrává ve vaší ložnici. Nemusíte se tedy již stresovat tím, zda něco slyší a co si o tom myslí. I tak ale možná budete dělat dost velký hluk,pokud nejste při orgasmu jako myšky.

Jaké hračky kolekce obsahuje?

Pro představu se koukněte na krátké video, na kterém můžete vidět všechny hračky pohromadě. Jednotlivě si je rozebereme níže. Vezmeme to od nejlevnějších po ty nejdražší a k většině přidáme i recenze uživatelů a uživatelek.

Bullet

Klasický bullet vibrátor, ale pouze svým vzhledem. Jinak v sobě ukrývá jednu skvělou funkci, a to svou měkkou špičku, kterou můžete tlačit na ta místa, na kterých vám to bude nejpříjemnější. Vybrat si můžete z 10 vibračních režimů. Tento vibrátor je nabíjecí a voděodolný. 

Claire: "Jsem velmi potěšena, protože Bullet je sicemalý, ale zato velmi silný. Je tichý a vejde se pohodlně do dlaně. Volba rychlostí a vibrací je dobrá a může se snadno měnit z jednoho na druhého, jak se vám bude chtít... Již mi obstaral mnoho pěkných pocitů a úžasných orgasmů."

Couples Ring

Chcete hračku, ze které budete mít radost oba? pak si pořiďte Moregasm+ Couples Ring, který uspokojí jak ženu, tak muže (jedná se o vylepšený kroužek na penis). Na výběr máte 10 vibračních režimů, jejichž vibrace jsou velmi intenzivní. Z jedné strany najdete jemný a měkký silikon, z druhé strany tvrdý silikon. A jak s touto pomůckou pracovat? Funguje jako kroužek na penis, takže ho na něj nasaďte, vydrží díky němu delší dobu tvrdý. Druhá strana bude stimulovat klitoris, dokud žena nevyvrcholí. Je také nabíjecí a voděodolný.

D Hes: "Jedna z věcí, které jsem nikdy předtím nezkoušela. Snadno se nasadí i sundá. Textura je velmi příjemná. Fungoval na nás oba."

Rabbit Ears

Rabbit Ears znamenají králičí uši a takový název tato hračka dostala díky dvěma "ouškům", která zdobí tuto hračku na horní straně. Má pěkný tvar, který by se dal nazvat "akorát do ruky", bude vám velmi dobře sedět v dlani. Můžete s ním vibrovat po celém těle, jeho vibrace jsou nejintenzivnější ze všech hraček této kolekce. Víte o nějaké své erotogenní zóně? Nechte si ji od partnera pěkně namasírovat. A k čemu že jsou zmíněná ouška? Mají velmi užitečnou a zajímavou funkci, kterou ocení každá žena. Pěkně obepnou klitoris z obou stran a dráždí nervová zakončení, aby žena mohla dosáhnout toho nejlepšího orgasmu. Skvělý jak na hrátky o samotě, tak s partnerem.

Paula banfield: "Všechno je to o uších.. No, stálo to za ty peníze. Velké zlepšení oproti klasickému a starému rabbitovi."

G-spot Vibrator

Jedná se o vibrátor, který je určen převážně k dráždění bodu G. Chlubí se velmi praktickým ergonomickým tvarem. Špička je lehce zahnutá, aby si žena mohla dopřát to největší potěšení z dráždění tohoto bodu. Tyto mocné vibrace se dají ovládat díky lehce přístupnému panelu a měnit je můžete až 10krát, jelikož nabízí 10 různých variant. Stejně jako ostatní hračky z této kolekce je voděodolný a nabíjecí.

Lauren D: "Jedna z nejlepších hraček, které jsem kdy použila. Dá se skvěle použít o samotě, ale i s partnerem. Má 5 rychlostí a 5 vibračních schémat. Určitě pro sebe najdete vhodnou sílu i rychlost vibrací. Doporučila bych, abyste tento produkt vyzkoušeli."

Wand

Hitachi před mnoha lety vytvořilo svou první kouzelnou hůlku (magic wand), která se stala celosvětovým hitem. Od té doby se jí inspirovala řada značek a ani v kolekci hraček Moregasm+ nesmí chybět. Tyto "kouzelné hůlky" jsou obecně větší než jiné erotické hračky, takže ani tato není výjimkou. Použít ji samozřejmě můžete i jako masážní pomůcku na jakékoliv místo na vašem těle (původně byly vynalezeny jako masážní přístroj zad). Je jen na vás, zda si vyberete solo hrátky nebo jestli přizvete i partnera...

Customer: "O můj bože, já můžu za sebe říct, že je to jeden z nejgeniálnějších produktů na trhu. Myslela jsem si, že mám dobré orgasmy, dokud jsem nepoužila tohle. Teď jsou mé orgasmy nadpozemské a ještě k tomu má můj muž rád, když to používám i na něj. Takže tomu rozhodně dejte šanci, nebudete zklamaní."

Rampant Rabbit

Další králíček, kterého v této kolekci najdete, a opět vás potěší především jeho ouška. Pamatujete na Charlotte ze Sexu ve městě a její závislost na králíčkovém vibrátoru? Tak přesně takto vypadal. Nabízí vnitřní a vnější stimulaci - ouška opět stimulují klitoris.

Carrieann G: "Úžasné!!! Opravdu jsem si užila používání této hračky a dostalo mě to až k věcem, které jsem netušila, že jsou možné. Rozhodně to doporučuji pro každou ženu."

Panty Vibe

Tato pomůcka se bude líbit všem,kteří mají rádi něco trochu nevšedníhoJedna část se umístí do kalhotek a druhou je ovladač, kterým se první část ovládá. Buď si ji může nechat žena a hrát si tak sama, nebo ji svěřit partnerovi a nechat vše na něm, to už záleží na každém...

Grace: "Miluji to! Je velmi výkonný a baterka vydrží dlouho. Rozhodně můj nový oblíbenec. Můj partner miluje, když to může ovládat. Na 100 % doporučuji!"

Gift Set

Tento set tvoří již zmíněné erotické hračky Bullet a Couples Ring, aby si vzrušení mohli užívat oba.

Remote Control Egg

Další hračka na dálkové ovládání a především vhodná pro páry. Žena si zasune "vajíčko" do vagíny, ovladač dá partnerovi a čeká, kdy se partner odhodlá k akci. Některé ženy rády takovéto hračky nosí i na veřejnosti, ale podle recenzí jsou vibrace docela hlasité, a proto byste si měli užívání s tímto produktem nechat spíše na doma.

Pokud chcete dosáhnout lepších a intenzivnějších orgasmů, pořiďte si tyto erotické hračky. Zkoušet je pak můžete osamotě nebo s partnerem. Rádi byste je použili s partnerem, ten vám ale v současné době chybí? Milenecký vztah se spoustou sexu by to mohl vyřešit. Lidi, kteří mají zájem o tento typ vztahů (ale i o jiné typy), najdete na sex seznamce

[Lil]

Zdroj:

https://global.annsummers.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.