Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické hračky na dálku: Zažijte ten nejkrásnější Valentýn!

4.únor 2021
Erotické hračky na dálku: Zažijte ten nejkrásnější Valentýn!

Valentýn se nezadržitelně blíží a to pro některé lidi znamená, že budou muset vymýšlet, co dají své drahé polovičce za dárek. Často jsou to kytice různých druhů a velikostí nebo sladkosti. Samozřejmě nesmí chybět polibek. Ale ti odvážnější mohou sáhnout po erotické pomůcce!

Klasické dárky vyjmenované výše nebudete mít problém sehnat, protože ačkoliv Den svatého Valentýna vychází tento rok na neděli, květinářství budou mít otevřeno - nenechají si přeci ujít pro ně jednu z největších akcí roku! Čokoládičky a bonboniéry seženete v supermarketu. Ale pokud si chcete koupit erotickou hračku a dopřát vašemu sexuálnímu životu nějaké to zpestření, budete nad tím muset začít přemýšlet o trochu dřív. Naštěstí i v této době můžete bez problémů objednávat přes internet.

Jak erotickou pomůcku vybrat?

Mnoho času ale strávíte jejím vybíráním. Můžete si projet naši sekci erotických hraček a inspirovat se. Vždycky si nezapomeňte přečíst u dané hračky recenze, ty napoví hodně. Ale také si musíte předem rozmyslet, co by hračka měla splňovat. Chcete potěšit především partnera/ku, sebe, nebo oba? 

Zvláštní kategorii ale tvoří páry, které setrvávají ve vztahu na dálku a nemají možnost se často vidět, a to ani na Valentýna. Člověka pak může pěkně štvát, že všichni kolem něj oslavují lásku, postují na sociálních sítích zamilované obrázky a videa a on tu svou lásku nemůže obejmout. Ale můžete dělat něco ještě zajímavějšího, než se jen objímat! Pomohou vám v tom erotické pomůcky na dálku.

Proč erotickou hračku zrovna na Valentýn?

Důvodů může být spousta, některé jsme již nakousli výše. Ale měli byste vědět, že je tu ještě jeden zajímavý důvod! Společnost Satisfyer rozdává 1 400 svých produktů pro potěšení pro aplikace párům, které se tento rok ocitli ve vztahu na dálku. To znamená, že na erotické pomůcky zdarma se může těšit 700 párů, a to z celého světa! Tyto hračky jednoduše spárujete s aplikací Satisfyer Connect, ať jste kdekoliv. Pár si musí vybrat mezi hračkou na stimulaci klitorisu Curvy 2+ a vibrujícím kroužkem na penis Royal One.

Megwyn White, vedoucí vzdělávání ve společnosti Satisfyer a klinická sexuoložka říká: "Intimita je velkou součástí vztahů a někdy je velmi obtížné si ji udržet, když je každý někde jinde. To často vyústí v odpor nebo k rozpadu vztahu. Je velmi důležité, abyste se svým partnerem i na dálku pokračovali v konverzacích o sexuálních potřebách a touhách. To je jeden z důvodů, proč jsme vyvinuli Satisfyer Connect: abychom pomohli párům udržet jejich intimní život žhavý nehledě na vzdálenosti mezi nimi."

Erotická pomůcka Lovense Osci 2

A jak se hry o sexuální pomůcky zúčastnit? Stačí, když vyplníte formulář na oficiálních stránkách společnosti Satisfyer. Nesmíte zapomenout uvést důvod, proč byste rádi hračku vyhráli.

Ve vztahu na dálku pomohou speciální erotické pomůcky

Všechny hračky v našem seznamu jsou ovládány na dálku pomocí aplikce v telefonu. Ještě že tu moderní dobu máme, že? Znamená to totiž, že můžete určovat, co váš partner bude cítit (nebo naopak), a to ať už se každý nacházíte kdekoliv. Potřebné bude jen připojení k internetu přes Wi-Fi nebo mobilní data. Jedny z nejširších nabídek erotických hraček na dálku nabízí známé společnosti We-Vibe, Lovense nebo Svakom.

Lovense Osci 2

Cena: 99 dolarů, jinak 199 dolarů

Tato hračka vám dopřeje úžasnou stimulaci bodu G. Ale nebude to klasickým způsobem - má totiž patentovný oscilační mechanismus. Společnost slibuje, že prožijete takové uspokojení stimulací bodu G, jaké si ani nedokážete představit. Aplikace Lovense Remote vám pomůže bastavit si režim vibrací přesně tak, jak se vám bude nejpříjemnější. Funguje přes Bluetooth, Wi-Fi, můžete si uložit neomezené množství vibračních režimů, synchronizovat si je s hudbou a mohou být ovládány hlasem. Údajně vydrží neuvěřitelných 4,5-5 hodin nepřerušovaného používání. Hračka je voděodolná, vyrobena z tělu bezpečného materiálu a je nabíjecí.

We-Vibe Melt

Cena: 130 liber

Díky vibrátoru Melt od společnosti We-Vibe se naprosto rozpustíte (melt znamená rozpustit). Nabízí 12 smyslných úrovní stimulace klitorisu a velmi úzký design, který je velmi pohodlný do ruky. Využijete ho k hrátkám o samotě, ale i ve dvou, a to dokonce na dálku. Krom tlačítek na jeho těle se totiž ovládá i pomocí mobilní aplikace We-Connect, která je úplně zdarma. Ani jednomu z páru ale nesmí chybět připojení k internetu. Tento vibrátor je tichý jako šepot, voděodolný a nabíjí se pomocí USB kabelu, takže si ho můžete vzít doslova kamkoliv. Na jedno nabití vydrží "pracovat" 2 hodiny, navíc nabízí i režim spánku, ve kterém na vás bude čekat, až dostanete chuť. Jeho tělo je potažené silikonem.

Erotická pomůcka Lovense Hush

Lovense Hush

Cena: 99 dolarů ve slevě, jinak 119 dolarů

Anální kolík z příjemného silikonu, který můžete používat jak krátkodobě, tak i dlouhodobě. Perfektně sedí a prodloužená, lehce zahnutá část báze stimuluje perineum. Můžete si s ním užívat o samotě, nebo zahrnout do hrátek s partnerkou - a to z jakékoliv vzdálenosti! Stačí si stáhnout aplikaci Body Chat. Ta přináší krom ovládání hračky i neomezené možnosti vibrací nebo vibrace synchronizované s muzikou nebo zvuky. Na výběr máte ze dvou průměrů v nejširší části - 38 mm (small) nebo 44,5 mm (medium).

Svakom Vick Neo

Cena: 70 liber

Erotická pomůcka určená pro muže. Stimuluje tzv. bod P neboli prostatu. Sametový silikon je velmi příjemný a bezpečný pro anální hrátky. Jedna část zaměřuje stimulaci na prostatu (podstatou je tedy penetrace), druhá část na stimulaci vnější citlivé oblasti - perinea. Užít si můžete 7 módů a 5 intenzit vibrací. Samozřejmě nesmí chybět ani mobilní aplikace, tato se nazývá FeelConnect. Ta vám umožní i sledování 2D interaktivních videí nebo webkamer - všechny instrukce jsou přiloženy. Tato masážní pomůcka prostaty je voděodolná a nabíjí se přes USB.

Svakom Emma Neo

Cena: 100 liber

Nemůžete se rozhodnout mezi pomůckami wand a vibrátory s "oušky"? Už ani nemusíte! Svakom Emma Neo vám nabídne tyto dvě hračky v jedné. Ouška jsou nasazovací, takže si můžete žhavé chvilky užívat s nimi, nebo bez nich. Stejně jako u Vick Neo nechybí ani mobilní aplikace FeelConnect, která nabízí i pro dámy 2D interaktivní videa a webkameru. Hračka je vytvořená z voděodolného sametového silikonu a hlava vibrátoru se zahřívá na příjemných 38 stupňů. Nabízí 5 stupňů intenzity a 5 různých módů vibrací. Také můžete využít plně automatický Svakom Inteliggent Mode, který vás sám dovede k orgasmu. Všechny instrukce naleznete v balení.

We-Vibe App Controlled Wand

Cena: 160 liber

Tento vibrátor je ve stylu (Magic) Wand, slavné "kouzelné hůlky". Překvapí vás svou praktičností, jelikož nemá žádný kabel, je velmi tichý a má 10 vibračních módů a samozřejmě ho můžete používat i na dálku díky aplikaci (We-Connect). Hlava vibrátoru je vyrobena ze sametového silikonu a v balení najdete i dva nástavce, které na ni připevníte a zažijete ještě intenzivnější pocity. Kroužek je vhodný na škádlení klitorisu a rukáv na penis si poradí s většinou velikostí penisů. Hračka je vodotěsná a nabíjí se pomocí magnetického USB kabelu, který je součástí balení. 

Erotická pomůcka Lovense Diamo

Lovense Diamo

Cena: 99 dolarů ve slevě, jinak 199 dolarů

A jako poslední tady máme nevídanou, ale moc zajímavou erotickou hračku pro pány. Vzhledově vypadá trochu jako zahnuté zrcátko bez skla. Otvorem muž prostrčí penis, nasadí ji na kořen a hračku natočí podle toho, jak se mu zrovna chce. Může tak stimulovat perineum, varlata nebo horní část penisu. Může se nasadit i obráceně a použít při sexu, aby z toho partnerka měla také jisté potěšení. S touto vymožeností se opravdu nudit nebudete! Hrátky si můžete užívat o samotě, s partnerkou jako předehru, hlavní číslo nebo třeba i jako diskrétní škádlení na veřejnosti. Nesmí samozřejmě chybět ani mobilní aplikace, díky které se vás partnerka může vzrušit již třeba po cestě z práce, zatímco na ní budete čekat, nebo třeba i když budete na úplně jiném kontinentě. Nabitá vydrží 2,5-3 hodiny, je vyrobena z tělu bezpečných materiálů, nabíjí se přes USB, je voděodolná a výrobce navíc poskytuje roční záruku.

Lovense Lush 3

Cena: 119 dolarů ve slevě, jinak 199 dolarů

Začátek roku 2021 přinesl novou, již třetí variantu úspěšné erotické hračky Lush. Tato varianta má oproti starším verzím několik zlepšení: nabíjení se změnilo na magnetické, "ocásek" se upravil, a hračka tak drží víc na svém místě, nabízí hlubší a intenzivnější vibrace a implentovala se nová technologie do stávající antény, která zaručuje lepší připojení. A na co se ještě můžete těšit? Na bezdrátový, zajímavě řešený vibrátor z hladkého silikonu, který stimuluje bod G a klitoris. Nesmí chybět možnost ovládání přes mobilní aplikaci Lovense Remote, nastavení vibrací podle muziky nebo zvuků. Výdrž baterie se odhaduje na 2,5-3 hodiny. Jak vypadá, najdete v úvodní fotografii.

We-Vibe Chorus

Cena: 180 liber

Tato párová hračka může být použita jak samostatně, tak na dálku, ale i ve dvojici. Navíc je takzvaně hands-free, takže vše udělá za vás a nebudete se jí muset ani nijak dotýkat. K tomu poslouží buď dálkové ovládání, které je součástí balení, nebo mobilní aplikace, opět We-Connect. Můžete si vybrat mezi 3 rychlostmi a 7 režimy vibrací. Hračka je voděodolná a dostanete k ní diskrétní nabíjecí stanici.

Využívejte moderních technologií ke svému uspokojení. Kromě erotických hraček a pomůcek třeba i tak, že se zaregistrujete na erotické seznamce, kde se můžete vzájemně online vzrušovat s mužem či ženou na druhé straně.

[Lil]

Zdroj:

https://www.lovense.com/

https://www.lovehoney.co.uk/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.