Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické hračky, které změní váš život – 1. díl

31.leden 2023
Erotické hračky, které změní váš život – 1. díl

Udělejte si v novém roce pozitivní změnu! Pořiďte si erotickou hračku – malého pomocníka, který zařídí ty nejlepší a nejintenzivnější orgasmy. Vyberte si z našeho seznamu těch nejlepších erotických hraček!

Ať už hledáte vibrátor ve stylu Magic Wand, vibrátor na sání klitorisu, rabbit vibrátor, anální kolík nebo něco úplně jiného, vždy platí, že nakupování erotických hraček pro dospělé není vždy naprosto jednoduché a neskutečný výběr může člověka zahltit. Buďme upřímní, někdy je těžké říct, co má hračka vůbec dělat a/nebo kam má směřovat - natož zjistit, jestli vám skutečně přivodí orgasmus... Když k tomu připočtete obvyklé věci, které je třeba při online nakupování zvážit (jako je značka, cena, materiál a funkčnost), je toho opravdu hodně. Ale naštěstí jste na správném místě.

Vyznat se dobře v osobním potěšení se dá nazvat uměním a vy máte štěstí, že jste narazili na tento článek, ve kterém vám představíme seznam 33 nejlepších erotických hraček, které si můžete v roce 2023 koupit. Tento hlavní seznam výrobků, které skutečně stojí za vyzkoušení a koupi, zahrnuje erotické hračky pro sólo zábavu i erotické hračky pro páry - od špičkových hraček, jako jsou vibrátory ovládané aplikací, až po snadno ovladatelné hračky pro začátečníky, které fungují na všechna těla.

Protože se celých 33 erotických pomůcek do jednoho článku nevejde, můžete se těšit ještě na další dvě pokračování. A až se konečně rozhodnete pro svou oblíbenou a objednáte si ji, bude její doručení poštou vrcholem celého měsíce, ale možná i roku. Užijte si to!

Nejprve ale pár rad...

Rady pro výběr erotické hračky

Jaká je nejlepší erotická hračka pro mé tělo?

Věc se má takhle: Každý je jiný, takže to, co zázračně funguje u kamarádky, nemusí fungovat u vás. A to nevadí, protože máme spoustu možností! Pojďme si to tedy rozebrat (samozřejmě s pomocí odborníků).

Podle odbornice na sex Gigi Engle vám pravděpodobně postačí vibrátor velikosti dlaně, pokud dáváte přednost přesné stimulaci klitorisu, zatímco lidé, kteří dávají přednost penetraci, si možná zamilují zahnutý wand vibrátor, který je určený pro vnitřní stimulaci.

Máte tendenci se při dotyku třít o celou vulvu? Sexuoložka Dr. Jess O'Reilly říká: "Možná byste měly zvážit pořízení plochého nebo wand vibrátoru, který by vibroval celou oblastí." A samozřejmě, pokud vám anální stimulace opravdu dělá dobře, zvažte anální kolík nebo hračku na prostatu.

Měl bych s partnerkou používat sexuální hračky?

Jistě! Erotické hračky v posteli otřesou vaším sexuálním životem (v dobrém slova smyslu). Pokud si ale nejste jisti, jak na to, zvažte, zda si s partnerem prostě nesednout a otevřeně a upřímně si promluvit. "Začněte tím, že svému partnerovi vyslovíte upřímný kompliment. Pak mu sdělte, že jste přemýšleli o tom, jaké by to bylo vyzkoušet něco nového nebo zavést do vztahu něco nového," říká Engle.

Na začátku doktorka O'Reilly doporučuje používat hračku, která jednoduše obohatí vaši běžnou rutinu. "Nemusíte nic měnit, ale vibrace rozhodně zintenzivní pocity," říká. "Sexuální hračky vedou k většímu potěšení a často i k hlubším rozhovorům o tom, co vás baví (a co ne), pokud jde o sexuální potěšení. Nejsou vaší konkurencí - jsou doplňkem."

Jak vybrat nejlepší erotické hračky pro dospělé

Opět platí, že každý (a každé tělo) je jiné, takže to, co jednomu člověku způsobí úžasný orgasmus, nemusí fungovat u vás. Než investujete do nového bzučícího kamaráda, zvažte několik věcí:

Zjistěte, jaký typ stimulace preferujete

Než si v našem seznamu erotických hraček najdete dokonalého "partnera", Dr. O'Reilly doporučuje strávit nějaký čas se svou starou dobrou rukou a zjistit, které oblasti a pohyby vám přinášejí největší potěšení. "Přemýšlejte o tom, co děláte s rukama, a považujte sexuální hračku za jejich rozšíření," vysvětluje Dr. O'Reilly.

Držte se kvalitních materiálů

Kromě hledání výrobků, které vám dělají opravdu zatraceně dobře, by bezpečnost a pohodlí měly být vašimi hlavními prioritami, když se pouštíte do tohoto nákupního dobrodružství. Engle říká, že byste se měli poohlédnout po hračkách vyrobených z ABS plastu, nerezové oceli nebo lékařského silikonu (který lze snadno čistit). Dr. O'Reilly dodává, že bezpečné a snadno čistitelné jsou také hračky z borosilikátového skla.

Podívejte se na specifikace

Obecně platí, že těžší protizávaží = hlubší vibrace. To však neznamená, že každá hračka se silným motorem bude úžasná. Hračky také musí být vyvážené, aby se energie vibrací dostala tam, kam potřebuje (např. do kontaktní plochy), a ne jinam (např. do rukojeti, která by vám pak akorát unavila ruku). A někdy je lepší lehčí hračka, pokud hledáte něco, co si můžete brát i na cesty.

Stejně tak byste měli věnovat pozornost i maximální úrovni hluku a síle vibrací hračky. Nejvýkonnější erotické hračky jsou obvykle nejhlučnější, takže pokud máte spolubydlící, měli byste na to pamatovat. Hladina hluku se měří v decibelech (dB), zatímco vibrační výkon se obvykle měří v otáčkách za minutu (RPM), a přestože ne každý vibrátor bude mít tyto informace snadno dostupné, oba parametry je dobré znát, ať už dáváte přednost intenzitě před diskrétností, nebo naopak. Pro pořádek dodejme, že erotické hračky, které pracují pod 50 dB, jsou považovány za tiché.

A teď už hurá vybírat!

NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR PRO ZAČÁTEČNÍKY

Maude Vibe

Společnost: Maude
Cena: 49 dolarů
Materiál: platinový silikon
Použití: pouze pro vnější použití
Doba provozu: 2,5 hodiny při nejnižší rychlosti
Doba nabíjení: 1,5 až 2 hodiny
Vodotěsnost: ne, pouze voděodolný

Právě jste odstartovali svou cestu s erotickými hračkami? Tento masážní přístroj ve tvaru slzy se vám bude hodit. Je vyroben ze 100% platinového silikonu a je to ohromující kousek velikosti dlaně, který ani začátečníkovi nenažene strach. Má tři rychlosti, třepotavou špičku a neuvěřitelně tichý motor. A dokonce se dodává s cestovním zámkem a roztomilým plátěným cestovním pouzdrem, takže si ho můžete vzít s sebou na cesty.

Recenze z internetu: "Tohle byl můj první vibrátor a jsem moc ráda, že jsem poslechla recenze! Vůbec jsem se nebála ho vyzkoušet, byl úžasný a na to, jak je malý, má opravdu sílu. Rozhodně skvělý pro začátečníky!"

Maude Vibe

NEJLEPŠÍ VNITŘNÍ VIBRÁTOR

Smile Makers The Tennis Pro

Společnost: Smile Makers
Cena: 60 dolarů
Materiál: potravinářský silikon
Použití: vnitřní a vnější
Doba provozu: s jednou baterií AA: 4 hodiny
Doba nabíjení: neuvedeno
Vodotěsnost: ano

Není tenhle vibrátor rozkošný? Tennis Pro, doplněný o šikmou, zaoblenou hlavici navrženou pro stimulaci přední stěny vagíny a silné, dunivé vibrace, je dokonalou výbavou do nočního stolku. Jeho na dotek sametově hebký silikon, čtyři rychlosti a dva pulzační režimy si zamilujete, až si s ním budete hrát úúúplně všude. Navíc nepřekročí hladinu hluku 45 decibelů, takže se nemusíte bát, že by vás spolubydlící poslouchali.

Recenze z internetu: "Jsem člověk, který se nedokázal 'dostat' k potěšení sebe sama, ale tohle! TOHLE je pro mě a mého kluka změna hry. Nikdy jsem si nemyslela, že budu holka, která používá hračku, ale celou dobu jsem si to myslela špatně!"

Smile Makers The Tennis Pro

NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR NA KLITORIS

JimmyJane Form 2 Pro

Společnost: JimmyJane
Cena: 130 dolarů
Materiál: silikon a ABS plast
Použití: pouze pro vnější použití
Doba provozu: 1 hodina
Doba nabíjení: 1,5 hodiny
Vodotěsnost: ano

Ano, je to drahá hračka, ale za tu cenu se vyplatí. To, co Form 2 Pro odlišuje od ostatních vibrátorů na klitoris, jsou dva vibrační motory - jeden v každé špičce - které mu dodávají dvojnásobný výkon, protože podobné vibrátory mají obvykle jen jeden motor. Vyberte si z pěti vibračních režimů a pěti stupňů intenzity a připravte se na stimulaci klitorisu až do extáze.

Recenze z internetu: "Zaměřuji se výhradně na stimulaci klitorisu. Takže jsem nečekala, že tato pomůcka na mě bude mít zásadní WOW efekt. Panebože, jak jsem se mýlila! Vibrace hračky Form 2 Pro nabízejí přesně tolik energie, kolik je potřeba, aniž by byly přehnaně silné. I když už vlastníte jiný stimulátor klitorisu, tento doporučuji všem, které znám. Je to investice k nezaplacení!"

JimmyJane Form 2 Pro

NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR NA VULVU

Dame Pom

Společnost: Dame
Cena: 95 dolarů
Materiál: lékařský silikon
Použití: pouze pro vnější použití
Doba provozu: 1,5 hodiny
Doba nabíjení: 2,5 hodiny
Vodotěsnost: ano

Pom je flexibilní externí vibrátor, který se vejde přímo do dlaně, a je skvělou volbou pro začátečníky i pokročilejší. Nabízí širokou i cílenou stimulaci a díky pěti intenzitám a pěti vibračním vzorům vás zavede k rozkoši.

Recenze z internetu: "Líbila se mi intenzita a nastavení. Líbilo se mi, že jsem ho mohla použít na klitoris nebo ho otočit vzhůru nohama a použít ho na vaginální otvor pro stimulaci tam. Vyzkoušela jsem ho ve sprše, a když jsem dosáhla orgasmu s otevřenými ústy visícími pod sprchovou hlavicí, bylo by mi jedno, kdybych se utopila nebo uklouzla. Byl to ráj."

Dame Pom

NEJLEPŠÍ BULLET VIBRÁTOR

Crave Bullet

Společnost: Organic Loven
Cena: 59 dolarů
Materiál: nerezová ocel
Použití: pouze vnější
Doba provozu: 1,5 hodiny
Doba nabíjení: 1 hodina
Vodotěsnost: ano

Crave Bullet je opravdu skvělá hračka z několika důvodů. Kromě toho, že je naprosto šokující, jak je silná a zároveň super tichá, zvládá tento bullet vibrátor tři nadprůměrně silné rychlosti vibrací, a to vše v malinkém vibrátoru o délce pouhých 6,2 cm. To znamená, že tento vibrátor můžete použít v mnoha dalších hračkách, do kterých vejde, jako jsou erekční kroužky nebo dilda a strap-on postroje.

Recenze z internetu: "Crave Bullet je o tolik lepší než všechny ostatní, se kterými jsem se kdy setkala, že to ani není fér. Je to, jako by ani nehrály stejnou hru. Pořiďte si jeden, nebo možná dva. Nebudete zklamané."

Crave Bullet

NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR NA SÁNÍ KLITORISU

Unbound Puff

Společnost: Unbound
Cena: 48 dolarů
Materiál: silikon
Použití: pouze pro vnější použití
Doba provozu: 3 hodiny při nejnižší rychlosti
Doba nabíjení: 1,5 hodiny
Vodotěsnost: ano

Tento hezký, drobný a neuvěřitelně výkonný miláček si vysloužil tisíce pětihvězdičkových recenzí z jednoho důvodu: dělá svoji práci. A dělá ji dobře. Určitě se vám bude líbit, že je vodotěsný, dobíjecí, vybavený pěti stupni intenzity a opravdu tichý. A přestože je Puff určený pro použití na klitorisu, lze jej použít kdekoli na těle, kde dosáhnete dostatečného utěsnění.

Recenze z internetu: "Řeknu vám, že Puff je nejlepší vibrátor, jaký kdy budete mít! 1000000000/10, doporučuji. Úžasná koupě, ať už jste zkušení, nebo teprve začínáte. Perfektní na cesty, kompaktní, krásný a určitě se vám budou chvět nohy!"

Unbound Puff

NEJLEPŠÍ WAND VIBRÁTOR

VUSH Majesty 2

Společnost: Organic Loven
Cena: 120 dolarů
Materiál: silikon a ABS plast
Použití: pouze pro vnější použití
Doba provozu: 2 hodiny
Doba nabíjení: 2 hodiny
Vodotěsnost: ano

Tento silikonový wand vibrátor (který můžete znát z videoklipu "Up" od Cardi B) je ideální pro sólové i partnerské hrátky. Má pět různých úrovní a 10 různých vzorů pro neuvěřitelných 50 personalizovaných úrovní a intenzit, takže si můžete najít svou dokonalou kombinaci, a ani při nejvyšším nastavení - což je působivých 8 000 otáček za minutu - nepřekročí 50 decibelů.

Recenze z internetu: "Jsem velmi ráda, že jsem si jako svůj první vibrátor vybrala právě Majesty 2. Líbí se mi všechny možnosti rychlosti a rytmu vibrací. Při prvním použití Majesty 2 jsem nevydržela ani 1 minutu. Bylo to ohromující!"

VUSH Majesty 2

Z dalších nejlepších erotických hraček si můžete vybírat co nevidět! Sledujte naši rubriku Erotické pomůcky.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.