Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické hračky, které změní váš život – 3. díl

14.únor 2023
Erotické hračky, které změní váš život – 3. díl

Proč se spokojit s "dobrým", když můžete mít "nejlepší"? Dejte šanci svému tělu zažít ty nejlepší orgasmy s těmi nejlepšími erotickými hračkami!

Pokračujeme ve výčtu nejlepších vibrátorů a erotických pomůcek různých druhů!

NEJLEPŠÍ ANÁLNÍ KOLÍK

b-Vibe Snug Plug 1

Společnost: b-vibe
Cena: 37 dolarů
Materiál:
 silikon
Použití: pouze pro vnitřní použití
Doba provozu: neuvedeno
Doba nabíjení: neuvedeno
Vodotěsnost: ano

B-Vibe je jedna z nejlepších značek na poli erotických hraček. Obzvlášť pokud jde o anální pomůcky, tak její zátěžové anální kolíky jsou báječné pro anální trénink. Základní model Snug Plug 1 má průměr pouhé 2 cm a délku zasunutí 8,6 cm, a přestože váží jen 55 gramů, poskytne vám neuvěřitelný pocit plnosti. Pokud chcete mít po ruce více možností, můžete si pořídit i kompletní sadu Snug Plug.

Recenze z internetu: "Snug Plug je naprosto dokonalý v mnoha ohledech. Je pohodlný i při delším nošení, nožka je dostatečně dlouhá, takže zátka nevytváří nepříjemný tlak uvnitř ani venku, díky váze a kuličkám si uvědomuji jeho přítomnost a kvalita je fantastická."

b-Vibe Snug Plug 1

NEJLEPŠÍ VIBRAČNÍ ANÁLNÍ KOLÍK

Lovehoney Butt Tingler

Společnost: Lovehoney
Cena: 27 dolarů
Materiál: silikon
Použití: vnitřní nebo vnější
Doba provozu: není uvedena, ale vyžaduje jednu baterii AAA
Doba nabíjení: neuvedeno
Vodotěsnost: ano

Tento vibrační anální kolík je hračka na jedničku s hvězdičkou, pokud s análními hrátkami teprve začínáte, ale slibujeme, že si s ním užijí i zkušenější uživatelé. Je vybavený 10 různými funkcemi a rozšířenou základnou - navíc, cena je prostě bezkonkurenční. A i přestože je na baterie, je plně vodotěsný. Pokud chcete trochu víc síly, pořiďte si ho v 16,5cm verzi.

Recenze z internetu: "TO JE ALE HRAČKA! Samotný kolík se velmi snadno zavádí pomocí lubrikantu na vodní bázi a po zavedení je pohodlný. Různé funkce vibrátoru opravdu dělají anální hrátky vzrušující a celý zážitek mimořádně příjemný. Od koupě této hračky jsem si pořídil jiné větší anální vibrátory, které to však nedokážou rozbalit tak jako tento."

Lovehoney Butt Tingler

NEJLEPŠÍ SONICKÝ VIBRÁTOR

Lelo Sila

Společnost: Lelo
Cena: 132 dolarů
Materiál: silikon a ABS plast
Použití: pouze externí
Doba provozu: 2 hodiny
Doba nabíjení: 2 hodiny
Vodotěsnost: ano

Vibrátor Sila je navržený tak, aby pomocí jemných sonických vln rozprostřel stejnou intenzitu po celém klitorisu, a na rozdíl od podobných vibrátorů na sání klitorisu je díky většímu ústí lépe uzpůsoben pro širší škálu anatomických tvarů. Tento vibrátor je ideální pro pomalu budované orgasmy, a pokud dáváte přednost tomu, abyste nechali hračku převzít otěže, pak byste měli vyzkoušet také Lelo Sila Cruise.

Recenze z internetu: "Tato hračka je tak přístupná a uživatelsky velmi přívětivá! Mám také pocit, že se více přizpůsobí širšímu spektru typů anatomie. Otvor této hračky se snadno přizpůsobí mému klitorisu i oblastem kolem něj. Stimulace se tedy snadno rozprostře všude. Je také super tichý a kompaktní. Nebudete litovat, že jste si ho pořídili!"

Lelo Sila

NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR S DOTYKOVÝM SENZOREM

Smile Makers The Poet

Společnost: Smile Makers
Cena: 129 dolarů
Materiál: silikon
Použití: pouze pro vnější použití
Doba provozu: 1 hodiny
Doba nabíjení: 2 hodiny
Vodotěsnost: ne, pouze voděodolný

Tato hračka na sání klitorisu ve tvaru poupěte růže od společnosti Smile Makers je na boku vybavena senzory stisku, které umožňují jednoduchým stiskem nastavit intenzitu pulzace vzduchu (a užívat si to můžete s pěti pulzačními režimy). Dodává se také se třemi vyměnitelnými ústími, takže si můžete vybrat to, které nejlépe vyhovuje vaší anatomii.

Recenze z internetu: "Není to první přísavka na klitoris, kterou jsem použila, ale upřímně se mi líbilo, jak jedinečně vypadá a jak na mě působí. Senzory na boku byly opravdu skvělým prvkem a tvar ve tvaru růže byl velmi příjemný."

Smile Makers The Poet

NEJLEPŠÍ NOSITELNÝ VIBRÁTOR

Dame Eva

Společnost: Dame
Cena: 135 dolarů
Materiál: lékařský silikon
Použití: pouze pro vnější použití
Doba provozu: 1 hodina v ustáleném režimu
Doba nabíjení: 4 hodiny
Vodotěsnost: ano

Tento geniální vibrátor na klitoris, známý jako první nositelný vibrátor pro páry na světě, má super ohebná křidélka, která se zasunou pod stydké pysky, takže zůstane na místě bez použití rukou - dokonce i během vaginálního sexu. Je bezpečný, pohodlný a má tři různé úrovně intenzity, takže si můžete pořádně zařádit.

Recenze z internetu: "Dnes jsem během našich intimních chvilek s touto erotickou hračkou zažila nejsilnější orgasmus, jaký jsem kdy při penetraci měla. Bylo to tak dobré, že si myslím, že jsem na chvíli opustila své tělo. Nikdy by mě nenapadlo, že budu chtít psát recenzi na něco takového, ale jestli budu mít ještě další takové orgasmy, asi začnu na rohu rozdávat letáky každé ženě, kterou uvidím."

Dame Eva

NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR DO KALHOTEK

Lovense Ferri

Společnost: Lovense
Cena: 119 dolarů
Materiál: silikon a ABS plast
Použití: pouze pro vnější použití
Doba provozu: 3 až 3,5 hodiny
Doba nabíjení: 1 hodina
Vodotěsnost: ano

Vibrátory do kalhotek jsou skvělou hands-free volbou a tato dálkově a pomocí aplikace ovládaná hračka od Lovense je jednou z nejlepších. Tento výkonný malý vibrátor se pohodlně usadí do spodního prádla a pevně drží na místě díky magnetu, což vám umožní užívat si zcela hands-free (a velmi silnou) stimulaci. Můžete si vytvořit 10 vlastních vibračních režimů pomocí různých rychlostí a vzorů.

Recenze z internetu: "Tento výrobek je úžasný pro vztahy na dálku, a dokonce i pro sólo hrátky. Má všechny možné druhy vibračních režimů, nebo si můžete vytvořit vlastní. Baterie vydrží docela dlouho, je celkem diskrétní a dobře drží na místě. Rozhodně bych ho stoprocentně doporučila - zejména párům na dálku."

Lovense Ferri

NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR S PŘÍRAZY

Nabíjecí rabbit vibrátor s funkcí přírazů

Společnost: Adam & Eve
Cena: 100 dolarů
Materiál: silikon a ABS plast
Použití: Vnitřní a vnější
Doba provozu: při nejnižší rychlosti 4 hodiny
Doba nabíjení: 2,5 hodiny
Vodotěsnost: ano

Rabbit vibrátor od Adam & Eve s hedvábně jemným silikonem, dvěma vibračními motory a přírazovou částí si vysloužil stovky nadšených pětihvězdičkových recenzí, které slibují, že otřese vaším intimním světem. Je vodotěsný, má 10 přírazových funkcí a je opravdu krásný.

Recenze z internetu: "Stala se z něj moje nejoblíbenější hračka. Používám ho denně. Je tak návykový! Tolik kombinací vibrací a přírazů. Musím si nastavit časovač, jinak bych ho používala celé hodiny. Doslova mám orgasmus za orgasmem od chvíle, kdy začnu, až do chvíle, kdy skončím."

Nabíjecí rabbit vibrátor s funkcí přírazů

NEJLEPŠÍ KROUŽEK NA PENIS

Unbound Bandit

Společnost: Unbound
Cena: 13 dolarů
Materiál: lékařský silikon
Použití: pouze pro vnější použití
Doba provozu: neuvedeno
Doba nabíjení: neuvedeno
Vodotěsnost: ano

Tento kroužek na penis může vypadat jednoduše, ale svoji funkci plní skvěle. Měkký, hladký a extra pružný kroužek od Unbound vám pomůže s tréninkem vytrvalosti nebo s dosažením intenzivnějšího vyvrcholení. Je vyroben z lékařského silikonu, takže víte, že je naprosto bezpečný pro tělo, a je také vodotěsný, takže ho můžete používat ve sprše.

Recenze z internetu: "Partnerovi bylo pohodlné používat ho jak při lehké předehře, tak při penetraci, a mohu dodat, že se dal snadno odstranit. Také měl pocit, že je to přesně to, co mu v jeho metodách chybí, aby vydržel ještě DÉLE než dosud."

Unbound Bandit

NEJLEPŠÍ VIBRAČNÍ KROUŽEK NA PENIS

Cake vibrační kroužek

Společnost: Cake
Cena: 42 dolarů
Materiál: silikon a ABS plast
Použití: pouze pro vnější použití
Doba provozu: 2 hodiny při nejnižší rychlosti
Doba nabíjení: není uvedena
Vodotěsnost: ne, pouze voděodolný

Super univerzální kroužek od společnosti Cake vyrobený z elastického silikonového materiálu, může zvýšit intenzitu sexy chvilek pro vás a partnera a lze jej použít i pro sólové hrátky, když vibrační základnu zasunete do perinea. Má 10 intenzivních vibračních režimů, pohodlně se přizpůsobí penisu a varlatům, je zcela vodotěsný a má dobíjecí baterii - to vše za něco málo přes 40 dolarů.

Recenze z internetu: "Zkusili jsme různé jiné značky a styly a tento je nejlepší, jaký jsme vyzkoušeli. Není objemný, i když jeho velikost je dostatečně velká na to, aby pokryl oblasti, které jsou vnímavé k vibracím. Díky elegantnímu designu se rychle čistí. Nastavení vibrací jsou fantastická a poskytují různé síly a pulzy. 10/10, doporučuji."

Cake vibrační kroužek

NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR PRO PÁRY

We-Vibe Chorus

Společnost: We-Vibe
Cena: 199 dolarů
Materiál: silikon a ABS plast
Použití: vnitřní a vnější
Doba provozu: 1,5 hodiny
Doba nabíjení: 2 hodiny
Vodotěsnost: ano

Snad nejznámější hračka pro páry We-Vibe Chorus je určena pro nošení při penetračním sexu, ale poskytne vám spoustu stimulace i při použití sólo. Určitě se vám bude líbit, že ji lze ovládat z libovolného místa pomocí aplikace We-Vibe, a neuškodí ani to, že má 10 různých vibračních režimů (a také receptory citlivé na dotek a odstranění stiskem).

Recenze z internetu: "Tohle mění pravidla hry! Tolik změnil náš sexuální život. Kdykoli použijeme Chorus, můj partner i já vyvrcholíme současně, je to úžasné. Každý vibrační režim je úplně jiný pocit. Pořiďte si ho!"

We-Vibe Chorus

NEJLEPŠÍ VIBRÁTOR NA PRSTY

Bellesa Finger Pro

Společnost: Bellesa
Cena: 69 dolarů
Materiál: lékařský silikon
Použití: pouze pro vnější použití
Doba provozu: 45 minut
Doba nabíjení: 2 hodiny
Vodotěsnost: ano

S touto vychytávkou můžete svůj prst proměnit ve zvláštní "žehličku" se 105 různě dlouhými silikonovými tyčinkami, které obklopují kouzelný kmitající jazyk. K ovládání 10 intenzit vibrací kmitajícího jazýčku stačí stisknout jediné tlačítko, takže je i uživatelsky velmi přívětivé.

Recenze z internetu: "To je vše, co mohu říci - nikdy v životě jsem neměl tak rychlý orgasmus jako s touto hračkou. Nebylo potřeba téměř žádné námahy. Tohle bude návykové... Používejte na vlastní nebezpečí!!!"

Bellesa Finger Pro

NEJLEPŠÍ SKLENĚNÁ SEXUÁLNÍ HRAČKA

Skleněné dildo Twisted Love

Společnost: Adam & Eve
Cena: 43 dolarů
Materiál: borosilikátové sklo
Použití: pouze pro vnitřní použití
Doba provozu: neuvedeno
Doba nabíjení: neuvedeno
Vodotěsnost: ano

Chcete zažít různé pocity z jediné hračky? Pak byste mohli zkusit štěstí s tímto skleněným dildem od Adam & Eve. Hlavní část je jemně zahnutá a slouží jako vaginální stimulátor nebo stimulátor prostaty, zatímco část ve tvaru kolíku je ideální pro hrátky se zadními vrátky. Určitě si také zamilujete vyvýšené vlnky probíhající podél obou konců, které poskytují spoustu dodatečné stimulace. Navíc je skvělé pro hrátky s teplotou a lze jej použít s jakýmkoli druhem lubrikantu.

Recenze z internetu: "Tohle byla moje první skleněná hračka, jsem ráda, že jsem to riskla a objednala si ji. Je téměř dokonalá! Délka je dobrá, snadno se s ní manipuluje a nenahání hrůzu. Mírné zakřivení je také tak akorát a vlnky mu dodávají tu správnou strukturu. Doporučuji všem."

Skleněné dildo Twisted Love

NEJLEPŠÍ KOVOVÁ EROTICKÁ HRAČKA

Njoy Pure Wand

Společnost: Njoy
Cena: 86 dolarů
Materiál: nerezová ocel
Použití: pouze pro vnitřní použití
Doba provozu: neuvedeno
Doba nabíjení: neuvedeno
Vodotěsnost: ano

Toto dildo ve tvaru písmene C není jen hezké na pohled - také opravdu, ale opravdu odvede svou práci. Dildo Pure Wand od společnosti Njoy je ručně vyrobena tak, aby zasáhla všechna správná místa, a na obou koncích má kuličky - jednu s průměrem 2,5 cm a druhou s průměrem 5 cm - takže si můžete vybrat velikost, která vám bude vyhovovat. Díky ergonomickému tvaru a chladné leštěné oceli si s touto hračkou užijete velmi příjemné chvíle.

Recenze z internetu: "Nikdy se mi nedařilo přimět se ke stříkání, takže jsem od této hračky neměla velká očekávání, ale řeknu vám, JE ÚŽASNÁ! Prostě to nepřestane! Kupte si tohle, kupte si nepromokavou deku a vezměte si na týden volno v práci!"

Njoy Pure Wand

A náš seznam těch nejlepších erotických hraček, které v roce 2023 przatím na trhu najdete, je u konce. Doufáme, že jste si vybrali alespoň jednu hračku pro dospělé, která vám přinese nekonečně mnoho uspokojujících pocitů a orgasmů.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.