Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické hračky, které simulují orální sex

27.září 2018
Erotické hračky, které simulují orální sex

Hračky, které simulují orální sex si zamilují všechny ženy. Některé dokonce uvádějí, že to hračka zvládne dokonce lépe než muž! Pravděpodobně záleží na šikovnosti konkrétního muže, není ale pochyb o tom, že tyto hračky zrychlí tep všem ženám!

Většina žen miluje orální sex od svého partnera, je to úplně jiný druh stimulace než rukou nebo přímým stykem. Ženy mnohem snadněji dosáhnou při této praktice orgasmu. Ale zároveň se jedná o činnost, která vyžaduje partnera, který to bude chtít dělat. Co si budeme povídat - ne každá žena chce provádět orální sex muži a stejně tak se najdou i muži, kterým se příčí provádět orální sex ženě (naštěstí jich je ale celkem málo). Co ale dělat, když se jedná zrovna o toho vašeho partnera, nebo v případě, že váš partner zrovna odcestoval na dlouhou služební cestu a vy byste si chtěly i tak dopřávat orální sex, ale zároveň svého partnera nechcete podvádět s nikým jiným? Nebo alespoň ne s nějakým jiným člověkem? Nemusíte ztrácet naději, protože nahradit ho můžete, a to díky erotickým hračkám, které to umí. 

Ještě před pár lety byly takové hračky velkou novinkou ve světě erotických hraček. Dnes již na trhu najdeme několik takových pomůcek, díky kterým si mohou ženy dopřávat orální sex, ačkoliv třeba zrovna v současné době nemají žádného partnera. Pro mnoho žen přelomový objev, který je velmi potěšil. Hodí se i pro ženy, které nemají moc důvěru k erotickým hračkám, třeba se jim nelíbí, že vypadají jako penisy, protože většina těchto pomůcek vypadá úplně jinak. Také se perfektně hodí pro ženy, které nedosáhnou uspokojení jinak než stimulací klitorisu a takových je opravdu velmi mnoho. A víte co? Má to skvělou výhodu oproti reálnému orálnímu sexu. Nehrozí vám totiž rozptylování v podobě vousů vašeho partnera, které vám budou škrábat stehna a možná i intimní partii a následného nepříjemného podrážděného pocitu.

Satisfyer Pro 2 Clitoral Stimulator

Tato hračka je pravděpodobně nejznámější (ještě krom svých dalších verzí) a nejprodávanější hračka, která simuluje orální sex. A simuluje ho opravdu velmi dobře! Dokazují to i recenze na serveru heureka.cz (kde je mimochodem TOP 1 produktem a vítěz Produkt roku 2017), například tato od uživatele pískomil: "Dráždítko jsem manželce původně koupil na zkoušku. (je nedůvěřivá k novým věcem). Zatím vyzkoušela sama popisuje jedním slovem BOMBA. Rychlý nastup vzrušení. Krásný a silný orgasmus." nebo od uživatelky Pongita: "Úžasné určitě doporučuji.Opravdu jedinečný požitek,jsem Maximálně spokojená.Dala jsem na recenze a nelituji.Je to až návykové" 

Jak funguje? Satisfyer stimuluje klitoris, a to pomocí podtlaku. Na výběr máte celkem 11 programů, takže nudit se rozhodně nebudete. Vibrace nejnovější generace jsou velmi tiché (až o 90 % tišší než u předchozí generace), tím pádem se nemusíte bát, že by někdo poznal, co se za dveřmi vaší ložnice odehrává. Silikonová hlava je velmi jemná a na dotyk tudíž příjemná, vašim intimním partiím se to bude určitě líbit. Stejně jako u většiny moderních erotických pomůcek nechybí ani vodotěsnost (můžete si užívat i ve vaně nebo ve sprše), nabíjení přes USB kabel nebo složení z naprosto tělu bezpečných materiálů. A to nejlepší? V České republice se dá sehnat již za nádherných 1000 Kč a věřte, že to není moc peněz za takovou nadupanou hračku. Jak se říká - za málo peněz hodně muziky (ačkoliv vibrace jsou opravdu tiché). 

Erotická hračka Satisfyer Pro 2 Clitoral Stimulator

LELO Ora 2

Tato erotická hračka vás jistě zaujme svým zvláštním vzhledem, který se vůbec nepodobá jakékoliv jiné pomůcce pro sexuální hrátky. Její speciální technologie reaguje na dotyk s kůží a stimuluje klitoris, což přináší stejný pocit jako při orálním sexu. Plocha, kterou se dotýkáte klitorisu, je pokryta jemňoučkým silikonem, který je velmi podobný pocitu při lízání. Lelo je společnost známá svými zvláštně vypadajícími, velmi funkčními a uživatelsky oblíbenými erotickými hračkami. Nicméně většinou platí, že sáhnete hlouběji do kapsy, a ani Ora 2 není výjimkou, připravit si budete muset 4000 Kč. Doporučuje se používat ji s lubrikačním gelem, abyste dosáhly co nejlepších výsledků

Aria Hot Tongue

Další hračka, která vypadá velmi zvláštně, ale nutno dodat, že tematicky - vypadá totiž trochu jako jazyk a dokonce se tak i jmenuje. Má hned několik pozitiv, především to, že je všestranná a za nízkou cenu. Jedná se v podstatě o bullet vibrátor, který se v jeho další části proměňuje v jemný silikonový "jazyk" (tato část je odjímatelná). Takže v podstatě 2 v 1 a za pěknou cenu zhruba 1200 Kč. Dvě hodiny nabíjení vám poskytnou hodinu rozkoše. A ještě k tomu vám společnost poskytne 5letou záruku.

Clandestine Devices Mimic Vibrator

Mimic vypadá trochu jako předchozí vibrátor, ale tento má více zahnuté tělo (vypadá trochu jako rejnok), aby jeho vibrace byly přesně mířeny na určitá místa. Jeho široký tvar zaručuje, že dokáže vibrovat i jinde než pouze na klitorisu, ale i na pyscích a dokonce i dále. Navíc díky zvláštnímu tvaru můžete zkoušet i jiné části těla, ať u svého nebo partnerova (prsa, varlata, zadek, co vás jen napadne). Mimic je vodotěsný, a tak si můžete užívat i hrátky pod vodou. Vybrat si můžete z několika zajímavých pastelových barev. Tuto hračku pořídíte za lehce přes 2500 Kč. 

Erotická hračka Clandestine Devices Mimic Vibrator

Toyfriend Smooth Snazzy

Jedná se o klitorální vibrátor, který je velmi hebounký, což má sám i v názvu. Když si ním budete pohybovat přes klitoris, bude vám to připomínat jazyk. V Čechách ho pravděpodobně neseženete, ale můžete ho objednat ze zahraničních internetových stránek za cenu v přepočtu zhruba 2160 Kč. Záruku výrobce poskytuje na 1 rok. 

Fiera Arouser

Další z erotických hraček, do které byste její funkci podle vzheldu rozhodně neřekli. Z jedné strany vypadá trochu jako počítačová myš a z druhé jako monstrum z hororů. Ale věřte, že vás neukousne. Nasává vaše intimní partie, čímž navozuje pocit orálního sexu a zvyšuje vzrušení. Můžete s ním dospět až k orgasmu nebo ho používat pouze jako pomocníka pro správně vzrušení a zbytek nechat na partnerovi. Měli bychom ale dodat, že ho zaprvé budete muset objednat ze zahraničních internetových stránek a zadruhé si oproti ostatním podobným hračkám celkem připlatíte. Cena se pohybuje okolo 4400 Kč. 

JimmyJane Form 3

Tato hračka je natolik flexibilní, že se přizpůsobí vašemu tělu. Prohne se přesně tam, kde chcete pocítit vibrace. Tělo má ve tvaru jazyku a je vodotěsná, takže hrátek ve vaně se vzdávat nemusíte. Dobrou zprávou je, že se dá sehnat i v České republice, a to za necelých 2300 Kč. 

Fun Factory Volta

Zvláštní vzhledy dnes lidi táhnout a tato hračka není výjimkou. Její vzhled ale má svůj specifický důvod, a to svou jedinečnou funkci. Vypadá trochu jako plamen nebo jako rozdělený jazyk na dvě půlky (nebo taky jako zobák). K čemu by to tak mohlo být? K tomu, aby se mohl klitoris stimulovat z obou stran najednou. No nezní to skvěle? A navíc nemusíte stimulovat pouze klitoris, ale také třeba bradavky, pysky, ale vypůjčit si ho od ženy mohou i muži, kteří si také přijdou na své. Jen si trochu počkáte, než se nabije, protože úplné nabití může trvat 4-6 hodin a zábavy na nejvyšší intenzitu si užijete pouhých 45 minut. Materiál je jak jinak než lékařský silikon. Cena této hračky se na českých internetových obchodech pohybuje okolo 2500 Kč.

Lovehoney Sqweel 2 Oral Sex Simulator

Hračka s rotačními minijazýčky, které si zamilujete! I v České republice velmi známá a mezi uživatelkami populární. Jediné, co snad každá žena vytkne - její hlučnost není zrovna korektní, tudíž byste si měly hrátky nechat na dobu, kdy budete samy doma. Dovolit si ji může skoro každý, seženete ji okolo 800 Kč, takže to možná i tu hlučnost vyvažuje. Jazýčky jsou samozřejmě silikonové, stejně jako všechny jiné dnes zmíněné hračky, které simulují orální sex. Sqweel 2 mohou používat i muži a dráždit si tak žalud. Nejlepšího efektu dosáhnete, když na každý jazýček nanesete trochu lubrikačního gelu. Malou nevýhodou pro někoho může být, že se hračka nedá nabít, ale funguje pouze na 3 AA baterie. 

Sqweel 2

CalExotics Mini Marvels Marvelous Flicker

Malá erotická hračka, která se akorát vejde do ruky a její velikost rozhodně neovlivní její výkon. Celá, sametově jemná vám krásně padne do ruky a konec ve tvaru jazyku vám přinese uspokojení. Nabízí 10 vibračních funkcí, je voděodolná a nabíjecí USB kabelem. 2 hodiny nabíjení vám poskytnou 4 hodiny nádherné rozkoše! Skvělá hračka pro ženy, které rády cestují. V České republice na něj nenarazíte, ale lze ho najít v zahraničních e-shopech, které ho nabízejí za skvělou cenu v přepočtu zhruba 700 Kč. 

Z tohoto článku se mohou inspirovat jak ženy, tak i muži, kteří hledají pěkné zpestření sexuálních hrátek pro svou partnerku nebo si chtějí ušetřit práci. Některé z těchto hraček umí věci, o kterých si při klasickém orálním sexu můžete nechat jen zdát. 

[Lil]

Zdroj:

https://www.womenshealthmag.com

https://www.amazon.com

https://www.babeland.com

https://www.heureka.cz/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.