Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotická vychytávka aneb Zpříjemněte si sex pomocí polštáře

13.červen 2019
Erotická vychytávka aneb Zpříjemněte si sex pomocí polštáře

Možná pro vás není novinkou použít při sexu polštář, pohodlí při sexu udělá přeci jen hodně. Věděli jste však, že existují speciální erotické polštáře, které mají za úkol zpříjemnit sexuální zážitek nejen díky pohodlí, ale také možnostem experimentování? Druhů existuje několik, některé z nich vám představíme v dnešním článku.

Co je erotický polštář? Proč se používá?

V porovnání s obyčejným polštářem je ten erotický zcela jiný. Je pevný, často má podobu rampy, existují však i jiné tvary a velikosti. Při výběru proto záleží hodně na vašich preferencích a potřebách. Důvodů, proč spoustu lidí používá polštář určený pro sex, je hned několik. Jedním z nich je lepší a hlubší penetrace. Abyste toho docílili, musí mít žena umístěný polštář pod stehny, aby její pánev byla díky vyvýšení v lepším úhlu, čímž se usnadní průnik. Tato poloha je také přínosná pro muže s menším penisem, protože je pro něj snazší dostat se hlouběji.

Pokud žena má nepříjemný pocit ve svých intimních partiích při přirážení, lze díky sexuálnímu polštáři přizpůsobit polohu tak, aby byla více příjemná. V případě, že trpí bolestmi v dolní části zad, polštář pomůže ulehčit od tlaku v této oblasti, aby měla při sexu větší komfort.

Jak se používají erotické polštáře?

Vypadají zcela obyčejně, používat se však mohou několika způsoby. Standardem je misionářská poloha na rampě, kdy má žena umístěný zadek na polštáři a boky ve vzduchu. Může se ale také otočit na břicho tak, aby měla vystrčený zadek pro polohu doggy style. Použití erotické pomůcky v tomto případě uleví od tlaku na zápěstí a ruce, ke kterému dochází při klasické poloze zezadu.

Nejdená se však o pomůcku, která je určená pouze pro ženy. Erotické polštáře jsou i pro muže, čili jej mohou využít oba partneři. V případě, že se rozhodnete vystřídat, aby si to i muž mohl vyzkoušet, váš sexuální zážitek nabere zcela nový rozměr, čímž si skvěle okořeníte svůj sexuální život a vyhnete se streotypnímu sexu.

Další výhodou je, že tuto erotickou pomůcku nemusíte nutně používat v posteli, ale i na jiném místě ve vašem domově. To vám též značně zpestří vaše milostné hrátky.

Měli byste si pořídit polštář na sex?

Zda byste si měli koupit vlastní erotický polštář, záleží na vašem vlastním uvážení. Nicméně pokud máte vy nebo váš partner nějaké fyzické omezení, nebo trpíte výše zmíněnými bolestmi, pak určitě neprohloupíte, když se rozhodnete, že si pomůcku pořídíte. To platí také v případě, že má muž menší penis. Pokud ale nemáte žádný problém, pak záleží opavdu jen na vás, zda byste chtěli zkusit sex s touto erotickou pomůckou. Jestliže je váš sexuální život na bodu mrazu nebo stereotypní, zkuste o tom alespoň zauvažovat.

Erotický polštář Liberator Sex Position Wedge

Jaké erotické polštáře existují?

Již jsme si řekli, že existuje mnoho druhů v různých velikostech a tvarech. Při hledání a výběru v sex shopech narazíte většinou na sexuální polštáře podobné rampě, najdete ale také nějaké s ergonomickým tvarem, které se přizpůsobí tvaru vašeho těla, další v podobě válečku, a také nafukovací. Ceny těchto erotických pomůcek jsou různé - levné i dražší. Jaké erotické polštáře se dají na trhu sehnat si následně uvedeme.

Liberator Rockabilly Doggy Riser

Tento polštář není pro lidi se slabým srdcem. Díky zaoblené spodní části dochází k houpacímu pohybu, což umožňuje muži silněji přirážet, zatímco žena je v ideální poloze pro lepší penetraci a větší uspokojení. Kromě toho nabízí pomůcka skvělou podporu při sexu v mnoha sexuálních polohách (nemusíte se fixovat pouze na misionářskou polohou a doggy style) a možnost experimentovat mimo ložnici.

Když se pomůcka plně rozšíří, měří v šířce 61 cm, v délce 58 cm a ve výšce 30 cm. Je vyrobena ze speciální polyuretanové pěny s vysokou hustotou, která umožňuje pomůcce udržet její tvar a poskytnout podporu. Pěnové jádro chrání speciální povlak z mikrovlákna. Pro očištění stačí po každém použití rozepnout povlak, vyprat pod studenou vodou a nechat usušit. Tuto pomůcku lze například sehnat na stránce výrobce Adam & Eve za 200 dolarů (v přepočtu 4531 Kč).

Liberator Sex Position Wedge

Nenechte se oklamat jednoduchým designem. Tento erotický polštář nabízí podporu v úhlu 27 ° pro hlubší penetraci, z čehož budete mít radost oba. Je naprosto ideální pro misionářskou polohu, sex zezadu, ale také pro dlouhý orální sex. Pomůcka je opět vyrobena ze speciální pěny, která je pokryta rozepínatelným povlakem (vlákno je po každém vyprání hedvábnější). V délce měří 36 cm a v šířce 18 cm. Tento erotický polštář si můžete zakoupit od Lovehoney za necelých 100 dolarů, což v přepočtu na koruny je zhruba 2266 Kč.

Humphrey Pillow

Ženy, chtěly jste někdy masturbovat, aniž byste si musely držet svůj vibrátor? A co kdybyste použili svoji erotickou hračku s partnerem, ale ani jeden z vás ji nemusel držet a vy se tak plně mohli věnovat dotýkání jeden druhého? Máme tu pro vás tip na pomůcku Humphrey pillow, který vypadá přesně jako polštář a má speciální stěrbinu pro vaši hračku, kterou udrží na místě, zatímco se budete pohybovat. Jako bonus můžete své hračky diskrétně ukládat do polštáře, pokud je nebudete zrovna používat, případně si pro zpestření můžete proměnit obyčejný polštář ve vibrovací polštář, když do něj vložíte zapnutý vibrátor.

Polštář je vyroben z nylonu a spandexu. Jeho cena se liší v závislosti na prodejci, například u Babeland jej seženete za 139 dolarů (zhruba 3150 Kč), zatímco Lovehoney jej prodává za necelých 130 dolarů (zhruba 2945 Kč).

Erotické pomůcky dokážou náramně zpestřit sexuální život. Uvažujete-li nad koupí, můžete navštívit některý ze sex shopů ve větších městech jako jsou Karlovy Vary, PlzeňPraha nebo Ostrava.

[rox]

Zdroj: https://www.lovehoney.comhttps://www.babeland.comhttps://www.adameve.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.