Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dva jsou málo, sex ve třech je lepší

11.prosinec 2021
Dva jsou málo, sex ve třech je lepší

Martina s Petrem šli do klubu, ostatně jako každý pátek. Brali to jako víkendový rituál a každý pátek se těšili na své přátele. V klubu bylo veselo a noc se rychle přiblížila. U okna u stolu seděl mladý muž a Martina se přistihla, jak na něj co chvíli zírá.

Jejich pohledy se setkaly a oba se tomu museli smát. Petr a Martina si k němu přisedli a začali se spolu bavit. Zjistili, že si rozumí a že by nebylo marné tenhle večer prodloužit a zajít si ještě někam na kávu, možná i na něco ostřejšího. Obešli několik barů, ale všude už zavírali. Tak jdeme k nám, rozhodla Martina a Petr byl rád, že už ho nikam jinam nikdo nebude vláčet. Dorazili do bytu, posadili se v obýváku a Petr donesl skleničky na víno. Vůbec se nepřestávali bavit a Martina se přistihla, jak myslí na Mirka. Myslí. Představuje si. Sex?

Mirek se jí už od prvního podívání líbil, jakoby tam něco přeskočilo. Ne láska. Spíš chtíč. Absolutní chtíč. Ani nevěděla proč, nechápala, co jí k němu tak přitahuje, že by se nebránila jít s ním do postele. Jen se bála, spíš si myslela, že je to zase jen její dojem a on, Mirek, si asi myslí jen něco o tom, jak je sranda a tím to končí. Zvláštní, že bych se mu líbila? Pomyslela si, když ji Mirek jen tak letmo pohladil po dlani. Nenápadně, aby snad Petr neviděl, ale ta nenápadnost je oba hrozně vzrušila. Martina začala jednat. "Nechceš si to s námi dát ve třech?" Petr zkoprněl, Mirek jakbysmet, ale pak se začal Petr smát a s úsměvem ve tváři řekl: "Tak na tohle jsem čekal, miláčku, ty jsi prostě hrozná," otočil se k ní a dal jí tak nádherný polibek, že Martině okamžitě přejel mráz po zádech. Mirek se na ně díval a cítil, jak se jeho tělo chvěje vzrušením. Byla tak krásná, tak mladá a tak atraktivní. Martina se rozhodla, že je nemůže nechat tak sedět a že je potřeba je trošičku rozpálit. I když se zdálo, že k tomu stačí velice málo.

Odešla do koupelny a šla se osprchovat. Jak ucítila kapky vody na svém těle a představila si Mirka s Petrem, celá ze otřásla. Ne zimou, ale ukrutnou touhou po přízni dvou nádherných mužů. Hmmm, tohle mi dlouho chybělo, pomyslela si a musela se okřiknout, jinak by si to bývala v té sprše udělala. Chtěla si to nechat jen pro ně. Vrátila se do pokoje a pánové se nestačili divit. Martina měla na sobě černé punčochy s krajkou, černé kalhotky, co nádherně dokreslovaly její zakulacený zadeček a podprsenku, ze které nápadně-nenápadně vykukovala dvě malá ňadra. Položila nohu na sedačku a svůdně provokovala. Mirek nechápal, co se to děje, když se Martina otočila a vystrčila na ně svůj zadeček.

Dobře věděla, že tohle odzbrojí snad každého muže a dobře věděla, proč to dělá. Jasně tím dala najevo, co se dnes bude chtít. Análek. Několikrát. Tajně totiž doufala, že Mirek nemá penis takových rozměrů jako Petr a tím pádem to půjde báječně a ona si zase po dlouhé době užije prostřídání obou dírek. Jsem tak sobecká! Vynadala si, ale rychle tu myšlenku zaplašila. Oni jí stejně nedali šanci nad něčím přemýšlet. Vrhly se na ní čtyři ruce a začaly ji hladit. Po půlkách, jednu po druhé, po dírce, po jedné a pak po druhé a zase zpátky. "Počkej zlato, vezmu si na tebe hračky," řekl Petr a zvedl se. Zatím mi ji pohlídej Mirku, otočil se ještě, ale pochopil, že to snad ani říkat nemusel. Když se vrátil s lahvičkou voňavého gelu a třemi vibrátory, Mirek už byl svlečený. Petr svoje oblečení odhodil ve vedlejší místnosti, a tak jediný, kdo měl ještě něco na sobě, byla Martina. "To se musí napravit," řekl Petr nahlas a ještě dodal: "Jen ty punčochy ti necháme, jsi v nich tak krásná." Martina nic neříkala, jen poslouchala jejich nápady, které jí tak moc vzrušovaly.

Erotická povídka Dva jsou málo, sex ve třech je lepší

"Otoč se lásko," Martina poslechla. "Sundej si podprsenku." Opět poslechla a už se v ní začínala vařit krev. Mirek zajel prsty pod kalhotky a pošimral její kundičku. Byla neuvěřitelně mokrá a kalhotky celé promáčené její voňavou a sladkou šťávou. Vzal kalhotky za okraje a obratně je svlékl. Martina celou dobu hladila jeho penis, líbala Petra a třela mu bradavky, tak moc jí vzrušovalo, když si může hrát s mužským hrudníkem. A k tomu má dnes k dispozici ještě jeden penis. Málem se jí z toho točila hlava. Ne málem. Točila se. A moc. Musela si lehnout na postel, co byla pod oknem. Oba se k ní přiblížili a znovu ty čtyři ruce hledaly místa, která dokáží ženu vyburcovat. Martina zavřela oči a nechala po sobě stékat gel.

Někdo jí roztáhl nohy. Její lasturka se leskla pod gelem a byla připravená na všechno. Pokojem se rozezvučel první vibrátor a Martina čekala, co bude dál. Poštěváček se zvětšil chtíčem a Petr přesně věděl, co udělat. Jazykem pohladil kundičku a vibrátor položil na ten okouzlujícíc pahorek. Já se zblázním.... Křeč a výbuch, křik a napětí svalů. Tak rychlé to bylo. Martina se přestala ovládat a rukama si zajela přímo do kundičky. Oba muži se na ní dívali a pomáhali jí prožít ten orgasmus. Masírovali jí bradavky, líbali ji na krku, na stehnech, ve vlasech. Všude. Chtěli si s ní hrát snad celou noc. Petr Martinu obrátil a ta si klekla a znovu na ně vystrčila zadeček. Vypadala nádherně. Věděla, co chce a jak toho docílit. Stačilo jen říct. "Chci vás oba... najednou. Hned!" Teď rozkazovala zase ona. Karty byly rozdány. Stačilo se jen podívat, kdo kam může. Mirek zabořil hlavu mezi ty bělostné půlky a Petr si lehl pod Martinu a olizoval její dírku. Martina ucítila jeden prst v zadečku a slastně zavrněla. "Hmmm....ještě....nepřestávej." Oba ji dráždili a připravovali ji na další cestu slasti. Tohle nemohla dlouho vydržet, nechtěla se už nechávat dál napínat.

Otočila se a lehla si na Petra. Věnovala mu několik polibků a nechala si hladit zadeček od Mirka. Pak se natočila k němu a udělala totéž. Dlouhý, sladký polibek a rukou změřila jeho penis. Po chvilce mazlení vzala Petrovu pýchu do ruky, přetáhla mu kůžičku a nasměrovala ho do svojí první dírky. Pomalu se uvolnila a nabodávala se na něj. Párkrát se zhoupla v bocích a pak se na Petra položila, tak, aby Mirek mohl bez problémů do její druhé dírky. Ten nezaváhal. Ještě olízl tu krásnou prdelku a jeho žalud se ocitl na samém okraji dírky. Martina se přestala hýbat. Nechala v sobě Petra a těšila se na ten první úžasný pocit, kdy Mirek bude pronikat. Víc se předklonila a jen tiše vzdychala. Pak už nevěděla nic.

Byli v ní oba a ona se divoce pohupovala proti nim. Začínala křičet. Petr si hrál s bradavkami, Martina ho kousala vzrušením do krku a Mirek ji držel za boky a sem tam ji něžně poplácal po zadečku. Nedalo se to vydržet, nikdo to nemohl dlouho vydržet. Oba muži začínali střídavě vzdychat a doplňovali tak křik Martiny. Petr cítil, jak se jí kundička stahuje, jak mačká a drtí jeho vzrušením nalitý žalud a Mirek vnímal uzounký tunýlek tak moc, že musel vystříknout. Martina necítila, jak se jí útroby plní bílou tekutinou, byla jako ve snách a nepřestávala se hýbat. Zuřivě se napichovala, cuchala si vlasy a kousala se do rtu. "Ještě, ještě.....Vííííc!" křičela na celý dům a Petr přidal tempo. Mirek vyklouzl a otočil se. Nadzvedl Martinu a prsty sevřel její poštěváček. Lehce. Něžně. Třel ho a Martina byla na pokraji šílenství. Jeden orgasmus střídal druhý a ona chtěla stále ještě víc. Petr už to neudržel a musel chtě nechtě ven. Martina se rychle vzpamatovala a nechala si spermie tryskat do pusy, slíbávala poslední kapky a přivírala oči jako kočka. Noc však ještě nekončila. Všichni tři stále nebyli uspokojení na to, aby šli spát. Hráli si podobným stylem až do rána, kdy únavou padli a do večera se nevzbudili.

Máte chuť na trojku? Zkuste se poohlédnout na sex seznamce, jestli někdo nemá stejné choutky...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.