Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Drzý nadržený vysokoškolák

18.červen 2022
Drzý nadržený vysokoškolák

Byla jsem těsně po rozvodu, když se ozvala má kamarádka z dětství, zda bych nemohla vzít na byt jejího syna Petra, který se dostal na vysokou, ale nerada by ho nechávala bydlet na koleji, aby prý nezanedbával studium.

No prostě měla ty maminkovské obavy o svého jediného synáčka. Petra jsem už neviděla asi 5 let, ale Vlastě jsem bydlení pro něho přislíbila.

Koncem prázdnin se Vlasta objevila i s Petrem, přivezla proviant z domácích zdrojů a prosila, zda bych Petrovi občas neuvařila teplou večeři. Když jsme s Vlastou všechno dojednaly, odjela a Petr začal pilně studovat. Po večerech, kdy se zrovna neučil, jsme při domácím vínečku klábosili a já byla ráda, že netrávím večery tak sama jako dřív. Ani nevím, co mne to tenkrát popadlo, ale už jsem neměla delší dobu chlapa a začala jsem se sama dráždit v koupelně ve vaně. Jsem taková oplácaná baculka s velkými prsy, které si hravě sama saju a okusuju bradavky tak dlouho, až dosáhnu orgasmu. I tentokrát jsem při orgasmu vydávala hlasité skřeky a ty asi přivedly do koupelny Petra, který mne, jak mi později sdělil, pozoroval už pěknou chvíli.

Právě jsem si začala honit kundu šamponem na vlasy, když se mi objevil u mého obličeje pták jako hrom. "Vykuř mi ho, ty nadržená kundo," zařval na mne Petr a já i přes svou nadváhu vyskočila z vany jako srnka, poklekla k Petrovým nohám a začala tu jeho nádheru kouřit. Držel mne pevně za vlasy a pohyboval mi hlavou tak, že mne tvrdě mrdal do pusy. Za chvíli jsem polykala mladé semeno a nade mnou vykřikoval sprosté nadávky můj nový podnájemník: "Vstaň ty stará čubko a táhni do ložnice, zmrdám tě, že na to nikdy nezapomeneš."

V ložnici mne povalil na postel a přikázal, abych roztáhla hnáty. Hladil mi nejdříve silně ochlupenou kundu, občas mne zatahal za chlupy, až jsem vypískla bolestí, pomalu mi rozevíral pysky, mezi prsty mnul poštěváček, nořil do mne několik prstů a když jsem začala vykřikovat při svém nádherném orgasmu a on cítil proud horké lávy, která se mi valila z kundy, řval, že my tlustý čubky jsme pěkně nadržený a to on má moc rád. Začal mi prolizovat kundu. Uměl to perfektně, bylo znát, že to nedělá poprvé a brzy mne prolízal k dalšímu vrcholu. Ocas už mu opět trčel jako kůl a on ho do mne bez milosti narval až po koule. Držel mne za cecky, které občas políbil či surově zmáčknul a nepřestával řádit v mé pičce, dokud jí nevystříkal.

Erotická povídka Drzý nadržený vysokoškolák

"Tak co kurvo, máš dost, líbilo se ti to?" "Moc, jsi třída," odpověděla jsem. Ještě chvíli se mi prohraboval prsty v kundě a z ní vytékající semeno mi roztíral po celém těle. "Už mě to nebaví, jdu si lehnout, zítra bude pokračování, jasný?" zařval, a aniž by čekal na odpověď, odešel do svého pokoje. Odešla jsem se osprchovat a na hodinách v kuchyni jsem zjistila, že už je hodina po půlnoci. Ještě, že je zítra sobota a mohu si přispat, zajásala jsem a odešla spát. Probudil mne nějaký divný zvuk. Otevřela jsem oči a na posteli u mne klečel Petr a právě mi nůžkama rozstříhával noční košili, aby se prý mohl dostat na ty moje vemeniska.

"Jseš blbej, byla skoro nová," řekla jsem, ale ještě se na mne rozkřikl, že ode dneška budu spávat nahá, aby mne mohl šukat, kdykoliv to na něj příde. Na důkaz toho, že to na něj přišlo, mi vrazil tvrdého čuráka do pusy, že jsem myslela, že mi vyrazil přední zuby. Přizpůsobil svou polohu tak, abych ho mohla stále kouřit, ale aby i on mohl prolízat mou píču. Samozřejmě, že jsem za chvíli zase vykřičela svůj orgasmus a Petr už mi do kundy ládoval ocas a vykřikoval, že má nejraději ženskou po ránu. Nezapomínal ani na mé cecky, které byly plné rudých cucanců a jemně zuby dráždil bradavky, až mne opět přivedl k vyvrcholení.

"Mám už ptáka celýho mokrýho od té tvé nadržené píči, ty stará kurvo, teď tě vystříkám já!" a začal do mne chrlit své semeno. "Chce se mi chcát, nechceš vypít moje chcanky?" "Tak to teda ne, holenku!" vykřikla jsem a běžela se zamknout do koupelny. V sexu mi není cizí nic, ale chcaní prostě nesnáším. Za chvíli Petr klepal na dvěře a říkal: "Vylez ven, neboj, už jsem se vychcal, když to nemáš ráda, tak tě nutit nebudu, ale mě bys mohla do huby trochu těch tvých chcáčů pustit."

"Jdi pryč, ty prase, nebo zavolám mámě, že tě tu nechci." "No tak jí zavolej, myslím, že nebude mít radost, žes jí zprznila jejího miláčka." "Dobře, uděláme dohodu. Jsem ochotna s tebou prcat, jak si budeš přát, ale piss bude pro nás tabu platí?" "Jasně čubičko," odpověděl Petr, pleskl mne přes sádelnatou prdel, a když jsme procházeli kuchyní, u stolu do mne vrazil a povalil mne na něj. A už jsem měla nohy na jeho ramenách a kundou mi jezdil jeho nádherný píst. Když se odbavil do mé kundy, řekl, že jde spát a já bych měla jít taky, abych byla fit, až bude chtít pokračováníčko. To na sebe nenechalo dlouho čekat...

Líbí se vám starší ženy? Oslovte některou na online sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.