Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dračice Domina

26.listopad 2022
Dračice Domina

Diskotéka vlála poklidným proudem, to jsem ještě netušil, že se na mě žene vichřice! Okolo mě spousta krásnejch holek, jen zalovit :). Kdo si na mě tenhle večer počíhal?

Jediná holka v životě, která ulovila dřív mě než já ji. I když jí bych asi nelovil, ale ona byla dračice!!

Barthezz - On the move, pohodová energická flákota, lidi blbnou, lidi skotačí a kdo to ke mně náhle přitančí? Mary, říkejme jí pracovně Domina! A k mojí smůle, DJ změnil kurz a hodil tam ty nejšílenější španělský tance. To bylo něco pro Dominu. Vrhla se ke mně a už jsme to roztáčeli. Teda, ona roztáčela mě, nebo se o to alespoň snažila. Chlap otáčí dívku kol své osy? Pche, Domina otáčí mě okolo mé rádobyosy. Tak jsme trdlovali, až mě uvedla do šílený nálady a já na ni dostal chuť. Nu, šli jsme na panáka...

Párkrát jsme to otočili a moje ruka spočinula na jejím levém ňadru. Div jsem nedostal kravatu, naštěstí mě zachránil bodyguard popíjející panáka dobré vody pro jeho (z)dravý život. Prsa nic moc, tak dva a půl, což je pro můj oční kozoměr malá porce. Ale znáte to, i s malou porcí muziky se dá užít velká porce zábavy. A tak jsem do toho šel. Prvořadý úkol - Dominu zpacifikovat - opít. Jenže Domina má drsnější hřebínek nežli já, a tak to dopadlo, že to se mnou špatně dopadlo a kámoši mě museli odtáhnout dom...

Ráno:

Crrrr, crrr. "Haló" pronesu nakřáplým hlasem. "Tady Mary ze včerejška...bla, bla,bla." "No dobrá, v šest jsem u tebe." A bylo to...

V šest u ní:

Erotická povídka Dračice Domina

Domina otevřela v kožených lesknoucích se kalhotech a kožený bundě omlouvajíc se, že byla koupit pizzu a šampáňo a nestihla se převlíct. Jasně, to bylo jasný jak jasný nebe, jasný slunce, jasný porod. To bylo první slovo, který mě napadlo, když jsem vplul do dveří. A začal nevšední, neopakovatelný zážitek.

Upřímně, lidi, co teď budu psát je hodně drsný, takže se připravte... Čekal jsem, že se se mnou Domina nebude chtít vyspat na prvním randeti, ale nečekal jsem, že vše (a když říkám vše, tak vše) ostatní proběhne. Takže: v rámci vrcholný rozkoše chtěla, abych jí dráždil vibrátorem černým jak tma tmoucí, masíroval jí prsa, který jsem předtím namazal speciálním olejíčkem s názvem Pacifik, ona mi na oplátku udělala nejlepší masáž mýho života (snad kvůli tomu o Domině vůbec píšu)!!! Ta masáž mě tak rozdráždila, že jsem dostal nápad, jak Dominu rajcovat místo vibrátorem láhví od Bohemky. Šílený!! Nikdo neřve víc než Domina. Sama pak říkala, že to bere jako jakýsi kult či povahový rys své osobnosti - tj. trochu tomu přidává, ale efekt libózní!

Uff, 2 hodiny vrcholovýho dráždění a Domina se ani jednou neudělala. Tak jsem zvolil svou klasickou metodu (tajemství) a nechal Dominu si vychutnat prvotřídní orgasmus. Řvala na lesy, okení tabulky drnčely a Domina se chtěla milovat. Prostě byla tak roztoužená, že mě chtěla cítit. Věděl jsem, že takhle né a nechal jí se v tom vykoupat. Nešel jsem do ní a udělal dobře, protože jsem zažil tantru i tak :). Začala mě ohnivě kouřit, a i když mě malinko drhla zubama (že by schválně sado-masox?), byl jsem v takový extožce, až to ze mě vybublalo. První střik šel do pusy, zbytek na obličej.

A co bylo na Mary děsně zajímavý? Měla šílené dlouhý bradavky. Jak vystouplý knoty svíček. Nejdřív sem se toho trošku lekl, ale pak to šlo :). Ptáte se, jak to mezi námi dopadlo? Nic moc. Od tý doby se mezi námi nic nestalo, jsme dobří kamarádi a tak jednou za 2 měsíce chodíme na kafe nebo na pizuu... Pomóóóóc!!!!

Už jste se seznámili se ženou na diskotéce? A co online?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.