Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dovolená se blíží: 17 tipů pro sex na pláži

7.duben 2022
Dovolená se blíží: 17 tipů pro sex na pláži

Když se ve filmech pár miluje na pláži, je to vždy spontánní, romantické, téměř magické. Ale buďme realisté, pokud se o to pokusíte, pravděpodobně skončíte s pískem tam, kde být nemá, a nic moc jiného. To ale rozhodně neznamená, že si sex na pláži nemůžete užívat - jen se na něj musíte nejdříve trochu připravit.

"Nejdůležitější je plánovat předem," říká doktorka Janet Brito, sexuoložka a klinická psycholožka z Honolulu (takže se v plážích vyzná). Dokonce doporučuje projít si několik scénářů "co kdyby" - například "Co když začne pršet?" - abyste se ujistili, že máte pokryté všechny základy. Může to znít jako práce (opak toho, co by sex měl být), ale berte to jako plánování mini dovolené. Dáváte sobě i partnerovi něco, na co se můžete těšit.

"Je pochopitelné, proč tolik lidí propadlo touze po sexu na pláži," říká sexuální terapeutka Emily Jamea. "Jste v přírodě a je to klidné prostředí, které může vyvolat pocity uvolnění," říká. "Jen to chce jít do toho s realistickým očekáváním."

"Pokud jde o skutečné dovádění na pláži, je důležité rozšířit své definice sexu," říká sexuoložka a odbornice na vztahy Jessica O'Reilly. "Cokoli erotického a příjemného může být sexuální, takže se neomezujte jen na jeden typ sexu." Doporučuje dráždit, mluvit sprostě, líbat, hladit, masírovat a používat ruce, ústa a další části těla.

Následující tipy pro ten nejlepší sex na pláži pochází právě od těchto odbornic. Inspirujte se a užijte si skvělou dovolenou!

Jak si užít nejžhavější sex na pláži?

Ujistěte se, že je to legální

Nic nezničí atmosféru rychleji než zatčení (skutečná pouta jsou přece jen mnohem méně sexy než ta chlupatá). "Než se pustíte do dovádění v písku, ujistěte se, že znáte zákony dané země týkající se sexu na veřejném prostranství," říká Brito. Ano, sex na polozakázaném místě je velkou součástí toho, co ho dělá tak žhavým, ale nestojí za to, abyste si kvůli němu pořídili záznam v trestním rejstříku.

Najděte si soukromou a odlehlou pláž

Možná se to zdá být samozřejmé, ale pro případ, že byste uvažovali o rychlovce na oblíbené pláži - nedělejte to. "Čím izolovanější, tím lepší, abyste se mohli pořádně odvázat a vyhnuli se lidem procházejícím kolem," říká Brito. V závislosti na lokalitě si možná budete muset počkat až do setmění, než se pláž uvolní, ale není nic lepšího než milování za svitu měsíce, že?

Přijďte připraveni

Chcete být spontánní, to chápeme, ale určitě nechcete, aby se vám písek (nebo cokoli jiného) dostal do intimních partií. Abyste zvýšili úroveň svého pohodlí a snížili popáleniny způsobené třením, Brito doporučuje sestavit si malou "sadu pro sex na pláži", která obsahuje:

  • přikrývku odolnou proti písku nebo přikrývku nadměrných rozměrů
  • kompaktní ručník
  • I když není nutné brát si s sebou lubrikant, přibalte si ho, pokud víte, že vám to sex zpříjemní. Brito doporučuje nenahrazovat lubrikant opalovacím krémem, protože ten může způsobit infekci nebo rozpad latexových kondomů.

Zpestřete si dovolenou sexem na pláži

Oblečte si něco, co se dá snadno sundat

Určitě si budete chtít obléct nějaké sexy oblečení, to je jasné, ale měli byste myslet také na to, aby bylo funkční. Funkční pro sex na pláži. Brito doporučuje sarong nebo elastické šortky. Abyste předešli bodnutí hmyzem, měli byste také zvážit použití repelentu ještě předtím, než odejdete ven.

Vybírejte si místo pro sex na pláži s rozvahou

Vyhledejte místo, které je bez nečistot a relativně rovné. A ujistěte se, že jste dostatečně daleko od moře/oceánu, aby vás nečekaně nepřepadl příliv.

Než se usadíte, srovnejte písek

Když už mluvíme o vyrovnávání, písek je hrudkovitý, a to zrovna nevytváří dobrý, rovný povrch pro sex. "Plochu s pískem vyrovnejte," radí sexuální terapeutka Debra Laino. "Není nic horšího než hrboly a boule na písku při sexu." Než si položíte deku nebo židli, můžete se pokusit pomocí nohou nebo lopatky povrch trochu srovnat. (Možná si odpusťte použití rukou, protože je před sexem nechcete mít celé od písku.)

Nechte se okouzlit příjemnou atmosférou prostředí

Jakmile najdete ideální místo, Brito doporučuje, abyste si nechali ponožky a boty, dokud nebudete sedět na dece odolné proti písku. "Tímto způsobem si do určeného prostoru nepřinesete písek jak by se to stalo v sandálech," vysvětluje. Jakmile se usadíte, na chvíli se uklidněte a vnímejte krajinu, přírodu a její zvuky, ale i jeden druhého. Uvolněte se a na nic nemyslete.

Udělejte si čas na předehru

To, že máte sex na pláži, neznamená, že se musíte spokojit s rychlovkou. Místo toho Brito navrhuje, abyste sebe i svého sexuálního partnera přikryli ručníkem a vzájemně prozkoumali svá těla. Pokud máte rádi oplzlé řeči, zapojte je také. "Ať už vás baví cokoli, nechte svou představivost plynout a své ruce se toulat."

Brito vlastně doporučuje spíš nepenetrativní sex než přímo soulož na pláži. "Rozhodně si můžete užít manuální nebo orální sex pod dekou a užít si spoustu příjemné zábavy, aniž byste na sebe příliš upozorňovali," říká.

Zaujměte polohu

Ne všechny polohy při sexu na pláži jsou stejné (omlouváme se, ale je to tak). Abyste se vyhnuli tomu, že se vám písek dostane na nežádoucí místa, Brito doporučuje polohy, při kterých jsou vaše genitálie nejdále od písku, například při poloze na pejska.

Plánujete-li sex na pláži, dobře se na něj připravte

To ale není zrovna nejlepší poloha, jak se vyhnout pozornosti, takže byste podle ní měli vyzkoušet i polohu lžiček. Je to naprosto jednoduché: "Zaujměte polohu lžiček (na boku vedle sebe), jako byste se chystali ke spánku, a pak se houpejte sem a tam, dokud nenajdete rytmus, který vám oběma nejlépe vyhovuje."

Pokud jste si přinesli plážové lehátko (body za připravenost), můžete také vyzkoušet polohu kovbojky, a to buď čelem k partnerovi, nebo čelem od něj. Nicméně ta také není zrovna nenápadná.

Ať už zvolíte jakoukoli polohu, použijte ručník, kterým se přikryjete.

Pokud někdo projde kolem, nepanikařte

V tu chvíli se ručník opravdu hodí. Jakmile si všimnete, že se k vám někdo blíží, ujistěte se, že jste zakrytí, a chovejte se co nejvíc nenuceně, vzhledem k, ehm, situaci. "Pokud máte orální sex, přestaňte a místo toho si opřete hlavu o partnerovo břicho nebo stehna," doporučuje Brito. "Pokud máte pohlavní styk, přestaňte přirážet a raději se přitulte." Nikdo nebude mít ani tušení...

Pokud se vám do genitálií dostane písek, okamžitě přestaňte

Přijali jste dost opatření, takže by se to **nemělo** stát, ale pokud se to stane, nedělejte si starosti. Prostě přestaňte ve chvíli, kdy si toho všimnete (bude to pravděpodobně celkem nepříjemné), a opláchněte se ve vodě.

Až skončíte, zchlaďte se

"Teď, když už jste se pořádně rozpálili, není nic lepšího než se rychle ponořit do oceánu," říká Brito. Jen se před vstupem do vody ujistěte, že příboj není příliš drsný, a na očištění použijte suchý a čistý ručník. Pokud není bezpečné se zchladit v oceánu, můžete se také doma společně osprchovat.

Až budete hotovi, možná se vám natolik zalíbí, jak se partnerova kůže leskne od vody, že se rozhodnete pro druhé kolo...

Nejlepší polohy pro sex na pláži

Sex na pláži je specifický nejen tím, že se vám písek dostane všude. Navíc chybí dobrá opora zad (ale i rukou a nohou), takže některé osvědčené a vámi oblíbené polohy nemusí fungovat. Ale nebojte: "Existují i dobré polohy pro sex na pláži," ubezpečuje Laino.

Pro zjednodušení jsou tipy na polohy psané pro ženy (jelikož to jsou to právě ony, kdo přemýšlí dopředu), ale i muži je určitě pochopí a mohou překvapit své partnerky.

Po hrátkách na písku si můžete dát další kolo ve vodě

Tváří v tvář

Jak na to: Nechte partnera sedět na plážovém lehátku nebo na ručníku a sedněte si mu na klín čelem k sobě.

Proč: "V této poloze můžete kontrolovat hloubku a rytmus a navíc se díky ní písek nedostane do vašeho přirození," říká Jamea. Když budete mít dlouhé šaty nebo přes sebe omotaný ručník, přidá to na soukromí.

Misionář

Jak na to: Pravděpodobně to znáte, ale neuškodí si to zopakovat... Lehněte si na záda, zatímco partner leží na vás obličejem dolů.

Proč: Tato sexuální poloha je jednoduchá, elegantní, účinná a překvapivě všestranná. "Může to být velmi romantická poloha," říká Jamea. "Můžete si také užívat plného očního kontaktu a vzájemně se objímat."

Na klíně

Jak na to: Zatímco partner sedí na dece, kamenu nebo na židli, sedněte si mu do klína zády k němu.

Proč: Jste nahoře, daleko od zákeřného písku, a vypadá to, jako byste partnerovi jen seděly na klíně - což technicky vzato děláte... "Přibalte si skládací plážové křeslo, abyste nebyli v písku a mohli si hrát s více úhly," radí O'Reilly.

Podebírání

Jak na to: Jedná se v podstatě o polohu lžiček. Oba si lehněte na bok, čelem ke stejnému směru. Vy mírně zvednete kolena, zatímco váš partner vklouzne pod vaši pánev a vstoupí do vás zezadu.

Proč: Jste spolu v těsném kontaktu a snadno se schováte pod deku. Navíc to vypadá, jako byste se mazlili nebo spali. "Poloha lžic je rozhodně z těch diskrétnějších," říká Jamea.

Na pejska

Jak na to: Klekněte si na všechny čtyři, partner si klekne za vás a přiráží.

Proč: Tenhle způsob sexu si nechte na úplně opuštěný ostrov, protože není snadné skrýt, co děláte. Přesto je to skvělá poloha pro minimalizaci tření. "Vaše tělo je nad zemí, takže se do něj nedostane písek," vyzdvihuje Laino.

Pokud se chystáte v blízké době na dovolenou k moři a plánujete mít sex, určitě si vezměte předchozí rady k srdci. Ale skvělý sex si užijete i v tuzemsku - od Karlových Varů až po Ostravu.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.