Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dovolená na swingers akci v luxusním resortu? Odvažte se!

22.únor 2022
Dovolená na swingers akci v luxusním resortu? Odvažte se!

Swingers nejsou jen lidé, kteří se zoufale snaží zachránit své manželství pomocí sexu s jinými páry. Jedná se o komunitu lidí, kteří žijí naplno a scházejí se s dalšími, stejně smýšlejícími lidmi. Dokonce swingování nazývají životním stylem.

Možná teď máte ohledně tohoto životního stylu nějaké otázky - a není se čemu divit, protože ne každý má to štěstí, aby mohl znát taje této komunity. Odpoví vám na ně více než "kvalifikovaný" pár - Claudia a Pepe Aquirre, zakladatelé společnosti Luxury Lifestyle Vacation, kteří provozují pronájem sexuálních resortů po celém světě. LLV pronajímá na týden celé hotely nebo výletní lodě. Nabízejí dovolenou po celém světě včetně Tahiti, Benátek, Jamajky, Miami, Kostariky a dalších míst.

Protože jsou Claudia a Pepe sami hrdí swingeři, odpověděli na 20 otázek o tomto životním stylu a práci v sexuální turistice.

20 otázek o swingers a sexuální turistice pro majitele Luxury Lifestyle Vacation

Jaké jsou nejčastější mylné představy o swingers?

CA: O tom, že je člověk swinger, panuje spousta mylných představ. Nejčastěji se setkáváme s tím, že páry zapojené do tohoto životního stylu musí být zoufalé, neatraktivní, něco jim doma chybí a snaží se zaplnit prázdnotu. Ve skutečnosti se ale setkáváme s páry, které jsou velmi zamilované a mají vybudované tak pevné základy, že swingování je způsob, jak společně objevovat a naplňovat fantazie. Často to posiluje jejich pouto.

PA: Další velký omyl se týká toho, co se děje na našich večírcích. Lidé si myslí, že když se zúčastní nějaké akce nebo večírku, všichni se na ně vrhnou a budou mít hned sex, ale tak to není. U nás v Lifestylu ne znamená ne - stejně jako kdekoli jinde - a nikdo vás nebude nutit do ničeho, co nechcete dělat. Na našich akcích jsou naše místnosti monitorovány ochrankou a máme v nich personál, který se stará o to, aby byli hosté hydratovaní a měli vše, co potřebují (kondom, lubrikant, ručníky a vodu) k bezpečným hrátkám.

Proč jste se rozhodli založit sexuální cestovní kancelář, která se zaměřuje na swingers?

CA: Pepe se o Lifestyle dozvěděl, když pracoval v hotelu, ve kterém byla swingers párty. (Dříve jsme provozovali cestovní agenturu pro firemní akce.) Vždycky jsem se ráda oblékala, takže jsme začali chodit do swingers klubů a na večírky. Protože pocházím z pohostinství, vždycky jsme si dělali legraci, že kdybychom jednu takovou akci pořádali, udělali bychom to velkolepě. Po 11. září se naše živobytí v podobě firemních cestovních akcí začal rušit, což mělo dopad na naše podnikání. Tehdy se zrodil nápad otevřít se mezeře na trhu v podobě Lifestylu.

S Luxury Lifestyle Vacations si můžete užít sexy dovolenou trochu jinak

Vy sami neprovozujete sexuální resort, ale přebíráte resorty po celém světě. Jak to děláte?

CA: Když jsme se rozhodli převzít resorty a dát jim razítko LLV, chceme si být jisti, že se odlišujeme, že víte, že jste u LLV, hned jak vejdete a uvidíte náš uvítací stůl a hostitelské páry. To, že se naše převzetí neustále mění (tj. v každém okamžiku na jiném místě), je hlavním tahákem. Dále chceme zajišťovat zážitky vyšší třídy, které odpovídají úrovni kultivovanosti, s níž jsou naši klienti zvyklí cestovat. Žádný detail nezůstává nedotčen, od vysoce vyškoleného personálu až po interaktivní aktivity, které jsou příjemné a v ceně po celou dobu trvání.

PA: Zpočátku jsme si mysleli, že by bylo příjemné chodit na stejné místo, ale nakonec to začne být nuda. Zatím se tento model neustálého střídání míst osvědčil; postupem času je to lepší, větší a víc sexy než kdy dřív.

Co můžete očekávat, když se vydáte do swingers resortu?

CA: Ve swingers resortu můžete očekávat ubytování se vším všudy, většinou s možností volitelného oblečení, přičemž některé oblasti jsou speciálně určeny pro sex na veřejnosti nebo poloveřejnosti.

PA: Přátelské lidi! Můžete být tak divocí, jak chcete, nebo se jít jen dívat a učit. Nikdy na vás nebude vyvíjen nátlak, abyste se zúčastnili. Je to jako v normálním hotelu, ale s větší volností.

Jaké jsou vaše nejoblíbenější reakce na vaše zážitky od zákazníků?

CA: Jako žena, která přežila rakovinu prsu, ráda poslouchám od jiných žen, které přežily rakovinu, že jim naše výlety pomohly získat zpět svou sexualitu a potěšení po chemoterapii. Zažila jsem to a je to tak úžasný smysl, že můžu takto ovlivňovat ostatní.

PA: Všichni naši členové nám říkají, že naše výlety zachránily jejich manželství nebo v nich probudily něco nového, o čem nikdy nevěděli, že to potřebují, a teď bez toho nemohou žít. Že jim účast na LLV změnila život.

Zakladatelé společnosti Claudia a Pepe Aquirre se podělili o svoji zkušenost se swingers akcemi

Jakou radu byste dali novým swingerům, kteří se s tímto životním stylem teprve seznamují?

CA: Komunikujte, komunikujte a ještě jednou komunikujte. Možná přicházíte s nějakými (nebo mnoha) předsudky a ty se s největší pravděpodobností změní, jakmile v tomto prostředí strávíte více času. Promluvte si s partnerem o tom, proč to chcete prozkoumat a co si od toho slibujete. Tyto rozhovory opakujte před každou akcí nebo večírkem a po nich.

PA: Promluvte si o svých touhách a fantaziích a pak vyzkoušejte, co si myslíte, že je pro vás oba vhodné. Porno nebo dokonce návštěva striptýzového klubu s vaším partnerem může být dobrým způsobem, jak si to přiblížit, než se přihlásíte přímo na swingers party. Pokud se vám to bude líbit, promluvte si o tom, proč se vám to líbilo, a pak najděte způsob, jak vyzkoušet nové věci.

Jaká je vaše nejoblíbenější část vaší práce?

CA: Miluji plánování všech marketingových a tematických večerů, zejména oblečení, a to nejen pro mě, ale i pro náš tým. Spolupracuji s výrobcem oblečení v Mexiku, kde navrhuji všechny kousky pro náš tým. U ručně vyráběných kousků jsem to já a můj tým, kdo naše oblečení za tepla lepí, lisuje a tiskne. Vidět nás všechny pohromadě a vidět naše hosty okouzlené tématem, které zrovna máme, je tak uspokojující!

PA: Vytvářet jedinečné zážitky a pak vidět naše hosty, jak si to užívají, usmívají se a smějí. Když nám řeknou, co se jim na výletě líbilo nejvíc, je to ta nejlepší část mé práce. Miluji, když vidíme naše členy komunikovat i mimo LLV. Naši hosté si během našich výletů vytvářejí přátele na celý život.

Jaká je vaše nejméně oblíbená část vaší práce?

CA: Když výlet skončí a my musíme vybalovat a prát. Z takového opojení se vracíme zpět do "reálného světa".

PA: Cestování a převážení věcí přes celnici je v každé zemi vždycky výzva. Obvykle přivážíme matrace, dýdžejské vybavení, sexuální hračky, lubrikanty a tisíce kondomů. Začal jsem se plynule orientovat v celní mluvě. Dostat to tam je jen první překážka. Vymyslet, co se vším potom, je další výzva. Chceme se prostě dostat domů, ale musíme si všechno vzít s sebou.

S Luxury Lifestyle Vacations můžete zažít sexy dovolenou v resortech anebo i na plavbách lodí

Když se setkáte s odsuzujícími, sexuálně negativními lidmi, jak s nimi diskutujete o své práci?

CA: Chápeme, že spousta lidí je buď zvědavá, nebo neví, o co v komunitě jde, takže začínáme u pochopení a trpělivosti. Práce, kterou děláme, je jednou ze součástí našeho celkového životního stylu, takže mluvíme spíše o životním stylu obecně a o tom, že sexuální vyjádření může být krásná věc a má mnoho podob. Dáváme také lidem najevo, že mohou být překvapeni, kdo k našemu Lifestylu patří, a vysvětlujeme, že jsme hrdí na to, že vytváříme zážitky a prostory, které jsou přívětivé pro všechny.

PA: Je těžké čelit odsouzením lidí, kteří nevědí, co komunita představuje. Jednoduše zdůrazňuji, že jsme komunita, která neodsuzuje a vítá. Lidé to většinou vezmou zpět, když se odsuzování setká s neodsuzováním.

Řekněme, že máte s partnerem zájem stát se swingers. Jaké otázky byste si měli položit, než začnete swingovat?

CA: V první řadě je klíčová komunikace. Měly by probíhat počáteční i následné rozhovory o individuálních/sdílených potřebách a přáních. Mělo by se mluvit o věcech, jako jsou očekávání a limity; při těchto rozhovorech buďte otevření a upřímní. Také si promluvte o tempu, které vám jako páru vyhovuje. Zpočátku to nemusí být všechno nebo nic; můžete se do toho zpočátku ponořit. Také lidem doporučuji, aby se trochu vzdělávali. Existuje spousta informací, které vám mohou odpovědět na všechny otázky, od knih až po sociální média.

PA: Mluvit o tom a dostat ze sebe všechny otázky, které můžete mít. Řešení žárlivosti je klíčové téma, o kterém by se mělo mluvit, ale také otázky jako např: Co vás na swingu zajímá? Je něco, co cítíš, že ti v našem vztahu chybí? Cítíš se v našem partnerství bezpečně a jistě, abys do něj mohl začít přivádět nové partnery? Jaké jsou naše hranice a omezení? To jsou důležité otázky, které je třeba přidat do konverzace a ke kterým bychom se také měli časem vracet, protože potřeby a okolnosti se neustále mění.

Jak může pár sbalit další pár?

CA: Internet rozšířil náš přístup k podobně smýšlejícím lidem, takže se můžete spojit s lidmi prostřednictvím internetu, aplikací a sociálních sítí. To je snadný způsob, ale při osobním setkání je důležité snažit se zachytit náznaky a naslouchat detailům, které pár sdílí o svém osobním životě. Je to cesta, ne závod, abyste zjistili, zda je jiný pár podobně smýšlející. Postupujte pomalu a důvěřujte svému instinktu, zda pár má nebo by měl zájem o životní styl.

PA: Konkrétně na našich akcích vytváříme prostředí, kde je společenská atmosféra a zábava, takže se tlak hodně snižuje. Stejně jako při každém balení buďte přátelští a autentičtí. Často vidíme páry, které se na našich denních akcích potkávají, společně obědvají a večeří a vyměňují se někde mezi tanečním parketem a místností určenou k sexuálním hrátkám.

Jsou nějaké tipy, abyste se na první swingers párty cítili sebevědomě?

PA: Představte se takoví, jací jste, a samozřejmě se ujistěte, že vypadáte co nejlépe. Vyjádřete svá přání předem. Promluvte si s partnerem o tom, co chcete prozkoumat, a vězte, že v tom jste společně. Je to vždy o zkoumání s vaším "podporovatelem" číslo jedna.

Luxury Lifestyle Vacations pořádají různé akce v resortech pro swingers

Podělte se o jednu z nejdivočejších nocí, které jste na LLV zažili.

CA: Každé léto nabízí Luxury Lifestyle Vacations plavbu, která začíná v Evropě a projíždí historická místa a města, která musíte vidět. Naše plavby jsou all-inclusive, zahrnují bucket list, večeři o čtyřech chodech a soukromou "herní místnost" na palubě. Letos v létě jsme na naší první swingers plavbě, která se uskutečnila v roce 2021, přivítali páry na romantické a erotické plavbě plující z Paříže do Normandie po řece Seině. Plakali jsme, smáli jsme se, šukali jsme. Při plavbě z Paříže přes Normandii jsem měla to potěšení být připoutaná k balkonu, zatímco jsem se oddávala sexu a pozorovala krásu památek.

Jak se liší plavba od hotelu? Jak se liší atmosféra?

CA: I když jsou si velmi podobné, na plavbě mohou hosté téměř denně vystoupit z lodi a vydat se na výlety do jakéhokoli přístavu, ve kterém se právě nacházíme. Je tu také další vzrušení z toho, že jsme každých několik dní v jiném městě, takže se obnovuje energie a zvyšuje sexuální vibrace. Pobyt na moři je prostě sexy, cítíte se svobodnější a bez zábran. To musí být tím mořským vzduchem! V hotelu se zase cítíte trochu uvolněněji, ale o nic méně sexy. Lidé se ubytují a mohou relaxovat u bazénu, opalovat se a plavat. Připadá mi to jako letní dovolená, bez tlaku na plán cesty.

Jaké jsou vaše oblíbené erotické hračky?

CA: Miluji skleněná dilda, anální kolíky a vibrační králíky. Mám ráda také cokoliv růžového.

PA: Moje nejoblíbenější jsou bondage hračky a pouta. Je něco na tom, když při hraní předáváte kontrolu svému partnerovi nebo ho máte pod kontrolou, což umocňuje rozkoš.

Jaká je vaše rada pro mladé podnikatele, kteří chtějí začít podnikat v oblasti sexuální turistiky?

CA: Zaměřte se na to, abyste ve svých službách dávali přednost kvalitě před kvantitou. V současné době existuje spousta skupin, které pořádají plavby nebo si rezervují hotel, ale od našich klientů slyšíme, že raději pojedou s námi, protože věnujeme pozornost detailům a jsme posedlí kvalitou. Raději uspořádáme plavbu po řece pro 160 lidí než výletní loď pro 6 000 osob, protože budeme schopni zajistit proměňující zážitek s menší skupinou.

Láká vás swingers? Najděte podobně smýšlející lidi a vydejte se na akci

Jaká jsou vaše nejoblíbenější sexuální střediska na světě?

CA: Pravidelně spolupracujeme s Jardin d'Eden, letoviskem na pláži v malebném Cap d'Agde, světoznámé nudistické vesnici ve francouzském Středomoří. Milujeme také Desire a Hedo II - a oba si také rezervujeme.

LLV existuje již 20 let. Co se za tu dobu změnilo ve světě sexuální turistiky?

PA: Za posledních dvacet let se laťka zvedla, protože stále více míst je ochotno s námi spolupracovat a nabídnout resort k zarezervování. Když jsme začínali, museli lidé na Lifestyle akce jezdit do dvou a tříhvězdičkových hotelů. To už dnes neplatí. Každý rok se nám daří jednat s novými hotely a výletními loděmi, které mají nejen zájem, ale i radost z toho, že mohou hostit naši Lifestyle komunitu.

A co se změnilo ve swingers komunitě?

CA: Jednou z největších změn, kterých jsem si všimla, je, že do Lifestyle komunity přichází mladší generace, která vyrostla s mnohem větší sexuální svobodou než kterákoli jiná generace. To znamená, že sexuální experimentování a bisexuální hrátky už nejsou takovým tabu jako kdysi. K tomu se přidává nápor mnoha sociálních médií a swingování se stává sexuální výstředností "na dosah ruky". Zrovna nedávno jsme při naší rezervaci letoviska Cabo měli více než tucet mladých párů, které přijely na Luxury Lifestyle Vacations jako na svou vůbec první swingers akci.

PA: Mnozí z našich klientů rádi každému hostovi vyprávějí o tom, jak se swingers žilo před internetem. Všichni stále nosíme obrácené ananasy na počest prvních swingers, kteří "sbírali" další páry v obchodech s potravinami. Internet všechno změnil. Nejenže se díky němu snáze seznamujeme, ale také snadněji vytváříme komunity. Dříve by o svých cestách za životním stylem nikomu neřekli. Ale díky Lifestylu se s těmito lidmi seznámili, dokázali zůstat ve spojení a místo vzájemných návštěv plánují setkání na jedné z našich akcí.

Vnímáte novou generaci mladších swingerů, kteří tíhnou ke swingers?

CA: Je tu opravdu mnohem mladší a sexuálně otevřenější skupina než kdykoli předtím. Vidíme, že přicházejí na naše akce a pro mnohé z nich jsme jejich vůbec první swingers akcí. Dříve jsme si mysleli, že lidé budou chtít nejprve zkusit kluby a soukromé večírky, než se zavážou k něčemu takovému, jako je výlet na Lifestyle, ale tato mladší generace je zvyklá investovat do svého potěšení. Nechtějí jít jen tak na nějakou swingers akci; chtějí jít na tu nejlepší.

PA: Mladší lidé to dělají, aniž by se označovali za swingery nebo členy Lifestylu. Prostě to dělají. Mohou se označovat za otevřené, ale na nálepku swingera se tolik neupínají.

Domluvte se na skvělou swingers párty se členy naší online erotické seznamky!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.