Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dopis pro Honzu

1.červen 2019
Dopis pro Honzu

Milý Honzo, usoudila jsem, že přísloví, které stroze tvrdí, že změna je život, vůbec nejsou nějaká prázdná slova. V jedné chvíli mě totiž nečekaně osvítila myšlenka a já pochopila, že nahrazení stávajících zvyklostí novými, ještě nezažitými, je právě to, po čem už dávno podvědomě toužím.

Napadlo mě přitom, abychom také my osvěžili náš vztah něčím novým, něčím dosud nepoznaným a uskutečnili, co doposavad se skrývalo kdesi v koutku mé fantazie. Jistě nebudeš protestovat, když příště, až budeme spolu, uděláme leccos jinak, než jak jsme doposavaď dělali. Tedy sleduj a sám posuď, co jsem vymyslela.

Mimořádné příště bude již to, že tentokrát, až budeš přicházet, již zdálky uvidíš osvětlená okna mého bytu. Přestože se ke mně dostaneš hodně pozdě, jako obvykle přijedeš až prvním ranním vlakem, míním na Tebe celou noc čekat. Nevím ještě, čím v průběhu dlouhých nočních hodin se budu zabývat, v každém případě se ale vynasnažím, abych neusnula. Vím totiž, že až přijdeš, budeš unavený cestou, a pro můj záměr je třeba, abych i já byla podobně zmožená.

Až tedy ke mně přijdeš, jako obvykle se společně umyjeme a odebereme se spolu na lůžko. Následující děj však už se bude v mnohém lišit od našich dosavadních zvyklostí. Dříve, sotva jsme si lehli, první vždycky bylo, že mezi námi došlo k pohlavnímu styku. Právě tohle nyní uděláme jinak. Ačkoli souloži se opět nemusíme bránit, nové pro nás bude, že tentokrát snahu dosáhnout vrcholného uspokojení o jistou dobu vědomě odložíme.

Pouze se spojíme, a to tím způsobem, že já si lehnu na záda, roztáhnu a pokrčím nohy a Ty se položíš na bok a přitiskneš ke mně. Naše těla budou připomínat jedno písmeno z konce abecedy – velké T. Opřeš se o má stehna a hýždě a svůj úd celý vnoříš do mé vagíny, kterou sama budu se Ti snažit maximálně roztáhnout a uvolnit.

Jak jsem již výše uvedla, prozatím se nemusíme snažit o nic víc. Oba nás bude totiž zmáhat únava, Tebe po dlouhé cestě, mě po probdělé noci, a tak v nejtěsnějším spojení se oddáme přicházejícímu spánku, který nás jistě brzy snadno ovládne. Budu usínat a vnímat Tvou přítomnost ve svém těle, tu vzrušující, nesmírně příjemnou plnost a bude mě blažit vědomí, že Ti přináším slast. Ty zase budeš cítit moje dokonalé objetí, horkou měkkost a občasné stahy vagíny. Oddáme se spánku s krásným vědomím nejtěsnější blízkosti a jedinečné možnosti v kteroukoli chvíli, téměř bez jakéhokoli úsilí dosáhnout toho nejsilnějšího prožitku, jaký mocná příroda umí nabídnout. Zná snad někdo cosi lepšího a více úchvatnějšího, než orgasmus při završení intimního styku s milovaným druhem?

Přestože naším úmyslem nebude dosáhnout vyvrcholení, v případě, že doteky či náhodné stahy mé vagíny Tvůj úd natolik podráždí, až vyteče z něj semeno, vůbec nic to nevadí. I kdyby ses třeba ve spánku příliš vzrušil, nebo kdyby erotický sen způsobil, že dojde k ejakulaci, vždycky bude přítomno Tvé podvědomí, které připomene, že probíhajícímu ději nemusíš vzdorovat, ale naopak že se mu můžeš úplně poddat a věcem nechat volný průběh, neboť z Tvého údu prýštící tekutina neušpiní lůžko, ale dostává se rovnou do správných míst. Pak někdy konečně se probudíme. Sotva však můžeme počítat, že se nám návrat do bdělého stavu zdaří uskutečnit současně.

Erotická povídka Dopis pro Honzu

Budu-li to já, koho první opustí spánek, ověřím si nejdřív, zda jsme dosud spojeni. Doufám, že tomu tak bude a že ze mě během spánku nevyklouzneš. Poté jednou rukou uchopím Tvůj šourek a vzápětí prsty mé druhé ruky zjistí, v jakém stavu se nachází Tvůj pohlavní úd. Bude-li povadlý, hned zajistím, aby se mu vrátila všechna dřívější síla. Začnu Ti masírovat varlata a hníst je a současně se přitom budu snažit stahovat vagínu. Jistě brzy zaznamenám, že má snaha je úspěšná. Potvrdí mi to Tvé přirození, které se začne opět zvětšovat, tuhnout a mohutnět, až dosáhne potřebných rozměrů. Pokud to bude možné, začnu i trochu hýbat pánví, aby se stěny vagíny o pokožku údu více otíraly a jeho erogentní zóny dostávaly větší příděl dráždění. Abych Tě více vzrušila, vypnu kůži na Tvém přirození, přitáhnu ji ke kořenu údu a nezapomenu se dotýkat ani okolí Tvé řitě a lehce ji šimrat.

Přitom neopomenu sledovat Tvou tvář, Tvé zavřené oči a přemítat, jak mé působení asi vnímáš. Zda máš nějaký hezký sen a jaké osoby v něm vystupují. Jsem v něm já nebo jiná, Tvou fantazií vybájená žena, která své tělo nabízí Tobě k uspokojeníKonečně šourek se Ti smrští a vzápětí Tvým údem proběhne první výrazné škubnutí, pak druhé, třetí... Všechny je budu počítat, budu se snažit vnímat každý z těch mocných stahů, které do mé vagíny vhánějí záplavu bílé tekutiny. Pak otevřeš oči, usměješ se a já budu šťastna, že jsem Ti dobře posloužila.

Probudíš-li se první Ty, bude nejlépe, když zůstaneš v dosavadní poloze. Svůj úd necháš ve mně hluboko zavedený a jenom bříškem prstu mi opatrně začneš dráždit poštěváček. Druhou ruku budeš mít volnou, takže se můžeš dotýkat i mých prsou a dlaní lehce přejíždět bradavky stejně jako jejich bezprostřední okolí. Nejlépe bude, když hroty obou prsů budeš hladit současně. Na stavu bradavek alespoň si hned ověříš, jak mnoho je Tvé počínání účinné a jak se stupňuje mé vzrušení. Kdo ví, co pěkného se mi přitom možná bude zdát.

Až mi bradavky ztuhnou a vztyčí se a já rozechvělá vzmáhající se slastí začnu se probouzet, povytáhni mi úd z vagíny až skoro ven a vzápětí opět prudce vnikni dovnitř, a znovu zpátky a znovu až skoro ven. Nesmlouvavě razantní a v rytmu opakovaný průchod tvrdého žaludu přes citlivou erogentní oblast mě rychle přivede k orgasmu. To bude i pro Tebe vhodná příležitost, aby ses náležitě ukojil, a tak vystříkneš v okamžiku, kdy dostaví se u mě vyvrcholení. Budeš-li ale chtít, či bude-li Ti to málo, můžeš pokračovat dál a mocně přirážet stále, dokud z Tebe nevyjde i ten poslední zbytek semene.

Můj milý Honzo, tedy takto, domnívám se, by měl vypadat začátek našeho příštího setkání. Co bude následovat dál, nechám pro změnu zase na Tvé fantazii.

Nevšedních zážitků s Tebou nemůže se dočkat

Tvoje Alena

Rádi píšete erotické dopisy plné vyjádření vašich nejtajnějších fantazií? Stejně laděné zprávy můžete posílat i na erotické seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.