Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Domina a její subík

14.říjen 2017
Domina a její subík

Konečně jsem se vrátila ze své třídenní služební cesty. Byla jsem příšerně nadržená, už jsem se jenom těšila, až uvidím svého malého subíka. Přijela jsem okolo osmé hodiny večer. Všechno bylo připravené přesně tak, jak jsem čekala a jak jsem si přála.

Všechno bylo uklizené, večeře byla na stole a bílé vínko bylo správně vychlazené, bylo v kbelíku s ledem, a když jsem na víno sáhla, mělo teplotu asi okolo 4 °C. Tady si chtěl někdo udělat velké plus.

„Dobrý večer,“ pozdravil mě akorát, když nesl jídlo. Další plus. Přišla jsem k němu a velmi hrubě jsem ho políbila, ačkoliv máme velmi často vztah dominantní, submisivní neubráním se těmto zvykům. Líbat ho, je prostě božské. Trochu se začervenal.

Najedli jsme se a vyprávěla jsem mu, jak bylo na služební cestě, on mi na oplátku říkal, jak se měl on, co tu byl sám, zatím se zdálo být všechno naprosto normální a třeba by i bylo, ale byla jsem až moc nadržená. „Co si trochu pohrát?“ Zeptala jsem se. Trochu se pousmál, jako by celý ty minuty, kdy jsme si povídali, myslel jen na tohle. Pak přikývl.

„Mohl bys začít s tím, že mi trochu namasíruješ nohy,“ navrhla jsem, neváhal ani minutu, jeho oči se rozzářily. „Ano, bohyně.“ Přesunula jsem se do křesla v obýváku i se svou kabelkou, to, co v ní je, si nechám na později. Posadila jsem se a on téměř okamžitě klekl před mé nohy. Doslova je uctíval, velmi opatrně mi rozepnul moje kožené kalhoty a stáhl je, samozřejmě je okamžitě složil, aby za to nemohl být žádný trest. Nad tím jsem se trošku pousmála.

Potom mi začal velmi pomalu masírovat nejprve konečky prstů k nártu až přes kotníky. „Směl bych…“ na okamžik se odmlčel „líbat Vaše nožky?“ Budeš to mít drahé, chlapče, pomyslela jsem si, ale přikývla jsem. Usmál se a pod těmi dlouhými řasami byly hnědé oči plné vděčnosti, chtíče a lásky… Začal líbat místa, kde předtím masíroval a to samé pak udělal i na druhé nožce.

Byla to úžasná slast, ačkoliv se nedostal dál, jak do podkolení, snaží se nedostat do potíží, co se trestů týče, to je jasné, ale to jenom tak nepůjde. „Víš, mám pro tebe dáreček,“ ušklíbla jsem se. „Je u mě v kabelce, běž si pro něj.“ Sáhnul po tašce a chvíli vypadal velmi šťastně, pak už to očividně jenom hrál. „Velmi pěkný dárek,“ špitl a přesunul se zpátky k mým nohám i s důtkou v ruce. Vzala jsem si ji od něj a začala si ji prohlížet. „Líbí se ti? Je to 100% kůže, třásně 60 cm, masivní dřevěná rukojeť, velice precizní zpracování.“ Ve skutečnosti jsou třásně z měkké kůže, takže se řadí k důtkám se střední intenzitou. Pokud bych z toho chtěla udělat něco horšího, mohu na koncích vždy udělat uzlíky.

„Mohla byste ho na mě vyzkoušet,“ přerušil tok mých myšlenek, věděl, že přesně tohle chci. Moc se mi líbilo, že si o to řekl. „Noo, když tak prosíš – kolik by sis dal?“ Vážně o tom chvíli přemýšlel, aby neřekl moc, ale ani málo. „Ehmmm, dvacet Bohyně?"

Domina a její subík

„Dvacet, souhlasím“ ušklíbla jsem se. Okamžitě se ohnul, ruce dal na zem a vyčkával, byl skoro k sežrání. Beru si do ruky důtku a obcházím okolo něj, čekajícího v ponižující a nepohodlné pozici. Připomínám mu ještě jednou všechny pravidla, ačkoliv věřím, že to není třeba.

„Rozuměl jsi všemu?“ zeptala jsem se. „Ano, Bohyně. Bohyně, na svůj výprask jsem připraven, sám jsem si ho vybral a zvolil jsem 20 ran na zkoušku. Jsem připraven špitne poslední dvě slova, je samozřejmě velice natěšený, ale cítím v jeho hlase i obavu, pokaždý, když vezmu do ruky důtku, cítím z jeho hlasu jistou obavu. Okamžitě začínají dopadat první rány a on poslušně počítá. Zadeček mu začíná červenat a věřím, že ho to s každou ránou bolí víc a víc. Okolo 15té už se mu klepou nohy. Zastavím se a začnu mu zadeček mírně masírovat. Pak ale zbytek ran trochu přidám, takže u dvacáté se pěkně zhroutil k zemi a jenom mě sledoval. Byl to tak dokonalý pohled sledovat ten pohled, ten prosebný pohled plný lásky a euforie.

„Mám takový pocit, že si zasloužíš odměnu…“ špitla jsem mu do ucha a skousla ho. „Opravdu, Bohyně?“ koukal na mě překvapeným a zároveň natěšeným pohledem. „Třeba bys mě mohl vylízat…“ usmála jsem se. Jeho výraz byl k nezaplacení. „Ano!“ Vyjekl. „Bohyně…“ dodal po chvíli.

Vypadal velmi nervózně, jako když jsme byli před prvním sexem. Začal mi líbat vnitřní stranu stehen, roztáhla jsem nohy, aby měl lepší přístup, a on jde pořád výš a výš, zdál se být překvapený, že na sobě nemám žádné spodní prádlo. Lehce se mě dotýká ústy. „Smím, Bohyně?“ „Musíš!“ Okamžitě mě začne lízat a soustředit se na místo, o kterém ví, že je moje nejcitlivější místečko. Sama cítím, jak pěkně vlhnu, za chvíli se přesune k mé dírce, do které strká svůj jazýček, prstem mi začne dráždit poštěváček. Dýchám pěkně zhluboka. Cítím, že bych se mohla kdykoliv udělat, ale sama to ještě nechci. Jako by to věděl a ani mi moc nedal na výběr, zmáčkne mi trochu stehno a to byl konec, zažila jsem pěkně silný orgasmus. Rukama ho chytím za hlavu a tlačím ho do svého klínu. Cítím, jak mi odeznívá orgasmus, a když se podívám na něj, má všude po tváři moje šťávy.

„Fajn mám pocit, že za tohle si zasloužíš skutečnou odměnu. Klekni si.“ Dám mu to jako příkaz. „Jednou rukou si ho hoň, ale zatím se nesmíš udělat.“ Okamžitě začne. Trvá mu to jenom chviličku a už si spíše jen penis hladí. Stoupnu si a s kalhotkami v ruce jdu k němu. Dám k němu kalhotky a on téměř okamžitě otevře pusu, uchechtnu se a do papuly mu je vložím. Nožkou si začnu hrát s jeho penisem „Dělej, udělej se! Smíš mi postříkat nožku.“ Během chvíle se udělá.

„Fajn, běž si dát sprchu, dneska můžeš spát na posteli vedle mě,“ řeknu a odejdu beze slov k šampaňskému. Rozpačitě a zároveň šťastně poděkuje a letí do koupelny.

Chcete mít doma dominu? Mrkněte na sex seznamku.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.