Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Domácí dilda a umělé vagíny

19.duben 2018
Domácí dilda a umělé vagíny

Chtěli byste se uspokojit jinak než rukou, ale nemáte partnera a erotické pomůcky vám přijdou moc drahé? Vyrobte si nějakou doma! Je to naprosto jednoduché a navíc z věcí, které máte běžně doma. Proč to nezkusit?

Erotické hračky často nevyjdou levně a někteří musí šetřit i měsíce, aby si nějakou vysněnou mohli pořídit. Vy si toto čekání můžete zkrátit pomůckami, které si vyrobíte doma. U některých vám to nezabere déle než dvě minuty a výsledkem budete pozitivně překvapeni. Teď ještě záleží na tom, zda chcete umělou vagínu nebo dildo

Jak vyrobit doma dildo?

Tak nejprve tu máme něco pro dámy, ačkoliv tato dilda mohou využít i pánové, když budou chtít. A co k tomu budete potřebovat? Dříve lidé využívali pro takovéto pomůcky dřevo, slonovinovou kost nebo stříbro. Vy můžete využívat vše, co je bezpečné pro vaše tělo a má přibližný tvar penisu v erekci. Budete se divit, kolik toho lze doma najít: svíčka, tužka, šroubovák, kuchyňské nádobí, štětec na makeup, zvýrazňovač, kladivo (pouze madlo, ať to nemáte moc těžké), lahev, baterka,... Mnoho plastových dětských hraček má také podobný tvar. 

Mnoho z těchto věcí má ale ostré hrany, které potřebujete nějak zarovnat nebo změkčit. Na to můžete použít pilník, pokud to bude mít nějaký účinek, jinak je můžete omotat měkkými věcmi: žínka nebo malý ručník, toaletní papír, chňapka, houbička na nádobí (nikoliv taková, která má z jedné strany hrubší stranu, ale taková, která je ze všech stran měkká), spodní prádlo, ponožka, vycpávka do hraček, polštář, kuchyňské ubrousky, prsní vycpávky, plastové pytlíky,... Aby vám dále vše drželo pohromadě, budete potřebovat ještě lepicí pásku.

A nejdůležitější částí této doma vyrobené hračky je kondom. Ten navlečete úplně na všechny po domácku vyrobené hračky. Spousta z těchto věcí není pro tělo bez kondomu bezpečná a kondom tuto bezpečnost zaručí. Jaké jsou nejlepší kombinace?

Domácí dildo ze zvýrazňovače

Potřebujete zvýrazňovač, malý ručník, lepicí pásku, vatové kuličky, náplast a kondom. Přeložte dvakrát ručník tak, aby vám vznikl čtverec. Ten zamotejte do ruličky a celý obalte izolepou, aby se neotevřel. Do jednoho konce ručníku vložte vatové kuličky a shora je přilepte náplastí. Na to celé dejte kondom tak, aby jeho špička byla u vatových kuliček s náplastí. Pokud chcete, aby byla hračka širší, použijte větší ručník, pokud ji chcete delší, zkuste přidat druhý nebo klidně třetí zvýrazňovač.

Domácí dildo z vařečky

Budete potřebovat dřevěnou vařečku, houbičky na mytí, gumičky, vatové kuličky a kondom. Houbičky dejte tam, aby omotaly dokola celou vařečku (nejlépe dvě pod sebe). Zafixujte je gumičkami. Pro jistotu můžete omotat izolepou, když vezmete nějakou pěknou se vzorem, může váš výsledný produkt vypadat opravdu pěkně. Na horní polovinu můžete dát polovinu plastového vajíčka nebo pingpongového míčku, aby se vytvořil oblý tvar podobný penisu. Pokud je nemáte, budou opět stačit vatové kuličky, stejně jako v předchozím případě. Navlečte kondom a máte hotovo. Tato hračka může mít dvě využití - můžete se uspokojovat dildem a zároveň s ní někomu (nebo sobě) naplácat.

Domácí dildo z odšťavňovače na citrony

Potřebovat budete odšťavňovač na citrony (takový, který vypadá jako lis na česnek), ponožku, gumičku do vlasů a kondom. Na odšťavňovač dejte ponožku, zafixujte gumičkou a přetáhněte kondom. Jak jednoduché.

Domácí dildo z kartáče na vlasy

Připravte si kartáč na vlasy, kuchyňskou chňapku, stužku a kondom. Vložte kartáč do palce kuchyňské chňapky. Zbytek chňapky odstřihněte podle tvaru kartáče. Ovažte stuhou a navlečte kondom.

Zářící domácí dildo z pouzdra na kartáček

Potřebujete pouzdro na kartáček, proužky nebo náramky svítící ve tmě, bublinkovou fólii, lepicí pásku a kondom. Vezměte různé barvy svítících pásků, proužků nebo náramků (ty rozstřihněte) a vložte je do pouzdra na kartáček. Ten obalte bublinkovou fólií a přelepte izolepou, aby držela. Přetáhněte přes hračku kondom. Tato hračka bude vypadat ve tmě opravdu skvěle! A co pak teprve to barevné uspokojení...

Domácí dilda z potravin

Bylo by zvláštní, kdybychom nezmínili, že lze domácí dilda vytvořit i z různých potravin. Buďte ale přitom opatrní. Používejte pouze potraviny, které se nerozpadnou a nezaseknou se ve vašem těle, jsou bez pesticidů a konzervantů a neroztékají se. Vyberte jen ty, které neublíží vašemu tělu, kdyby se kondom protrhl.

Můžete použít: mrkev, okurku, lilek, tykev, kukuřici (uvařenou, pokud chcete, aby byla jemnější a teplejší)

Okurka je vhodná zelenina pro domácí dildo

Neměli byste použít: nanuky, kyselé okurky, ovoce a pálivé papriky

Nepoužívejte jídlo, které chcete poté servírovat. Pokud chcete používat tato dilda pro anální penetraci, musíte vybrat takové věci, které mají dostatečně velkou základnu, popř. ji vyrobit, aby se hračka nezasekla v análním otvoru. Místo základny může být i poutko, za které v případě nouze můžete zatáhnout, stejně jako v dalším příkladě.

Domácí dildo pro anální penetraci

Potřebovat budete jednu žabku (tu botu, ne to zvíře!), nůžky, lepicí pásku a kondom. Odstřihněte dva horní pásky na žabce. Na straně, kde byste normálně měli patu, přehněte žabku napůl a zalepte, aby to drželo. Nasaďte kondom. Provázky, které vám zůstaly po jejich odstřihnutí (přední konec je stále v žabce), zalepte k sobě, aby se vytvořilo oko. Nejen, že má toto dildo větší základnu, ale má i smyčku, za kterou lze zatáhnout, tudíž je pro anální penetraci ideální. Navíc je dostatečně robustní a pevné, takže se vám v polovině cesty nezlomí. 

Jak vyrobit doma umělou vagínu?

Domácí umělé vagíny ženám moc potěšení nepřinesou, zato ale mužům ano. Stejně jako v předchozích případech, i tentokrát můžete zkusit několik různých způsobů a každý vám přinese trochu jiné potěšení. Tak hurá zkoušet!

Domácí umělá vagína z ručníku

Budete potřebovat ručník, latexovou rukavici, zubní pastu (nebo něco jiného, co nasimuluje váš penis), 2 gumičky a lubrikant. Dejte věc simulující penis do rukavice a tu pak na ručník, zhruba 2,5 cm od dolního okraje. Ručník srolujte, zafixujte gumičkami v místech, kde jsou prsty od rukavice. Tento konec můžete klidně utáhnout, pokud chcete a bude vám to příjemné. Na druhé straně pak opatrně vytáhněte věc, která simulovala penis a natáhněte konec rukavice přes okraj ručníku. Tu pak zafixujte pomocí druhé gumičky, tentokrát volněji, tak, aby to bylo utažené, ale ne tak, aby měl penis problém se dostat dovnitř. Dejte do "vagíny" trochu lubrikantu a můžete si začít hrát. Buď můžete s touto umělou vagínou pohybovat rukou, podobně jako při masturbaci rukou (ale příjemnější), nebo ji můžete umístit někam, kde se nebude hýbat, třeba mezi polštáře v gauči, a masturbovat bez použití rukou.

Domácí umělá vagína z houbiček na mytí

Připravte si sklenici nebo lahev s ustřihnutým hrdlem, 2-3 houbičky na mytí, latexovou rukavici, gumičky a lubrikant. Houbičky namočte do teplé vody, aby byly měkčí a vše drželo na svém místě. Mezi houbičky dejte rukavici a omotejte je gumičkami. Konec rukavice musí trčet ven. Pak vložte houbičky do sklenice/lahve a horní část rukavic natáhněte přes okraj sklenice. Další gumičkou zajistěte okraj rukavice, aby se nevyhrnoval. Přidejte lubrikant a hrajte si.

Domácí umělá vagína z houbiček na mytí

Domácí umělá vagína z toaletního papíru

Potřebovat budete pouze toaletní papír, rukavici a lubrikant. Vyjměte ze středu toaletního papíru rouru a místo ní vložte rukavici, jejíž horní část přehnete přes okraj toaletního papíru. Pak už stačí jen přidat lubrikační gel

Jsou-li vám nesympatické rukavice, můžete použít klidně bublinkovou fólii nebo korálky, které se používají jako dekorace do květin. U korálků je postup následující: vložíte je do sklenice, shora upevníte rukavici (gumičkou) a "nastrkáte" ji dovnitř do korálků. Stačí už jen přidat lubrikant.

Domácí umělá vagína z jídla

Stejně jako u domácího dilda, i zde musíte dávat pozor, jaké jídlo si pro své hrátky vyberete. Podobný efekt můžete vytvořit díky želé, mac and cheese (makaróny se sýrovou omáčkou), cottage sýru, oloupaným hroznům, černým fazolím a tak dále. Jen se vždy ujistěte, že rukavice pevně drží na sklenici, nebo budete mít doma velký nepořádek. Vyzkoušet můžete i různé slupky od ovoce a zeleniny.

Domácí umělá vagína z plyšáků

Mnoho mužů je schopno strčit svůj penis doslova do všeho, co má nějakou díru, proto asi ani plyšáci nikoho nepřekvapí. Můžete si na penis nasadit kondom a užívat si v díře, kterou jste, ať už omylem, či ne, udělali. Druhou možností je svázat plyšákovi nohy těsně k sobě, aby vznikl těsný otvor.

Pravděpodobně jste si všimli, že lze umělou vagínu udělat z čehokoliv, co má válcovitý tvar a je to uvnitř měkké. Dávejte ale pozor, které materiály si ke svým hrátkám vyberete a vždy mějte buď nasazený kondom nebo použijte latexovou rukavici.

Vidíte, že i za pár korun si můžete užít spoustu zábavy. Když vyzkoušíte všechny tyto tipy, na nějakou dobu vás to určitě zabaví. Některé z těchto pomůcek můžete použít i opakovaně, zejména tedy dilda, vzhledem k tomu, že se na ně nasazuje kondom. V domácích umělých vagínách pak stačí vyměnit latexovou rukavici. Jsou to super nástroje, které můžete používat, než se seznámíte s nějakým mužem nebo ženou.

[Lil]

Zdroj:

https://www.youtube.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.