Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dnes nemusíš spěchat domů

29.duben 2023
Dnes nemusíš spěchat domů

Chvějícími se prsty odemykáš byt a víš, že není potřeba otevírat láhev vína, co je v ledničce, já zase, že není vhodná doba chválit zařízení a vzhled bytu. Jsme tu jen jeden pro druhého.

Laškovně se přede mnou snažíš uhýbat, ale šibalské plamínky v tvých očích říkají, že po mně toužíš. Zavíráš Rexe v kuchyni a necháváš se mnou odnést do ložnice. Pokládám tě zlehka na postel a vlasy se ti na chvilku nahrnou do očí. Jako bych toho chtěl využít a beru do svých dlaní tvoje prsa. Lehce je zmáčknu a mezi prsty beru tvé tvrdé bradavky. Koukáš se na mě naoko naštvaně, co že si to hned dovoluji, a naše těla opět splývají ve vášnivém objetí, překulujeme se na posteli sem a tam.

Pak si sedáme a já ti nejprve svlékám podprsenku, potom i tričko, v čemž mi trochu pomáháš. Když už se chystám pohlédnout na tvá odhalená ňadra, přetočíš se na břicho a rukama si hrudník zakryješ. Nedá mi ale mnoho práce tě slovně přesvědčit, s použitím minima síly tě překulit a zapřít tvoje ruce o prostěradlo. Chvíli sice protestuješ, ale úsměv na tvojí tváři říká něco jiného. Ráda se vyvlečeš a zajíždíš mi rukama pod tričko. Chvěješ se, když přejíždíš rukama po mé hrudi a zanedlouho mi tu vadící část oděvu sundaváš. Přes látku kalhot je už dlouho patrné moje ztopoření, v obavě, abych si neublížil, mi od nich pomáháš. I já se vrhám na knoflík tvých kalhot a zanedlouho se mohu pokochat pohledem na tvé tělo jen v kalhotkách. Šeptám ti slovíčka o kráse a lásce a nic už nás nemůže zastavit.

Místností je cítit tvoje vůně a na tvých kalhotkách je patrná malá skvrna. Zbavujeme se i zbytku oblečení a stále se nemůžeme nabažit záplavy horoucích polibků. Pak se přesunuji níž a jazýčkem ochutnávám tvoje pohlaví. Chytneš mne za hlavu a vychutnáváš si moje lízání. Vypínáš se proti mě a po chvilce mě už taháš výše. Můj ztopořený penis si hledá cestu sám a ty mě instinktivně pouštíš ke své studánce. Brzo narazím na vlhké měkké místečko a můj úd se pomalu noří to tvých útrob. Dívám se ti do očí a koupu se v nich.

Erotická povídka Dnes nemusíš spěchat domů

Přitáhneš si mě co nejblíž, já začínám zlehka přirážet a ty mi pánví vycházíš vstříc. Naše těla se začínají lesknout potem, a to ještě zvyšuje naši vášeň. Pronikám do tebe čím dál rychleji a začínáme oba vzdychat rozkoší. Můj penis v tobě roste a to ještě zvyšuje tvoji slast. Nechceme ale nic uspěchat, a proto oddaluji svůj první výstřik na později. Po nějaké době se ale přestávám ovládat a směruji svůj orgasmus společně s tím tvým. Bičuji rychlost svých přírazů na maximum a brzo tě začínám naplňovat. Vzepřu se, abych v tobě byl co nejhlouběji a ty, když cítíš, že moje sperma proudí do tvé pochvy, také dosahuješ svého zatím nejsilnějšího orgasmu.

Přesouváme se do koupelny a po krátké hygieně chystáme pokračování. Opírám tě dlaněmi o kachličky a ty na mě vystrkuješ svůj zadeček. Roztahuji ti nožky a hladím tě přes tvoji buchtičku. Hraju si s tvým poštěváčkem a ty se něžně napichuješ na mou ruku. Nezůstane ale dlouho u ruky a zarazím do tebe zezadu svůj penis. Pravou rukou se opírám o stěnu, levou si hraju s tvojí bradavkou a přitom sleduju vodu, která stéká po tvých vlasech a rozprskává se o podlahu. Po nějaké době změním tuto polohu za pohodlnější, když klečíš na všech čtyřech na gumové rohožce a já si tě beru zezadu. Tvoje prsa se houpou v rytmu přirážení a šumící voda celou scenérii dokresluje.

Tahle poloha se nám hodně zalíbila, a tak v ní pokračujeme na kuchyňské lince. Opíráš se o ni lokty a já si tě beru co nejhlouběji to jde. Rukama hladím střídavě tvé paže i vnitřní stranu stehen, na pokoji nenechám ani tvůj poštěváček. Pak si tě trochu přizvednu, líbám tě na krku a přitom ti do ouška šeptám smyslná slůvka. Zkouším i být v tobě jen na krajíčku a hníst tvůj zadeček, na což ale reaguješ zrychleným přirážením, a tak jej budu zkoumat až později. Občerstvujeme se a krmíme jeden druhého. Pro jistotu voláš kamarádce, že dnes vůbec nemá spěchat s návratem domů...

Chcete zažít podobnou žhavou zkušenost? Využijte internetové erotické seznamky!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.