Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dejte svému partnerovi pod stromeček sex

18.prosinec 2020
Dejte svému partnerovi pod stromeček sex

Překvapte svého partnera dárkem, který nečeká, a okořeňte si vánoční svátky nevšedním intimním zážitkem! Tohle budou pěkně žhavé Vánoce...

Klasické Vánoce prožíváte každý rok, tak co si jednou vyzkoušet nějaké netradiční? Zapomeňte pro jednou na všechen stres, hádky a ideálně se zkuste nepřecpat - protože pak si můžete užít i věci, o kterých jste doposud jenom snili. Pro začátek můžete zkusit partnera překvapit následujícími žhavými chvilkami.

Sexy hrátky pro vzrušující Vánoce

Vodní vzrušení

Dopřejte si pár příjemných hodin v sauně a následný relax zakončete lázní ve vířivce, která je jako stvoření pro intimní doteky. Tryskající proud vody vás jistě bude inspirovat k experimentům. Soukromí ve spa nemusí přijít ani tak draho, stojí asi jako večeře v dobré restauraci.

Tantrická masáž

Přijďte si vychutnat krásné prostředí, tichou hudbu, jemnou vůni a doteky na celém těle. Partnerská tantrická masáž vás přenese do světa nekonečných rozkoší. Každý z vás bude masírován zvlášť, ale díky tomu, že masáže budou probíhat synchronizovaně, budete se svým partnerem propojení.

Romantika v limuzíně

Zahrajte si s partnerem na hvězdný pár a pronajměte si limuzínu, která je na večer ve dvou jako dělaná. Aby byl výsledek dokonalý, nesmí chybět šampaňské ve sklence na vysoké nožce.

Co takhle role play?

O tom, že převleky zpestřují sex, není třeba diskutovat. Pokud jste se k tomu ještě neodhodlali, teď je ten pravý čas překvapit partnera jako jiná žena nebo muž. Staňte se letuškou, učitelkou, pokojskou, případně hasičem, policistou nebo lékařem a sveďte svou drahou polovičku tak, že na to nezapomene.

Zvěčněný striptýzek

Tento tip se hodí spíše pro ženy, ale kdo ví, třeba se zapojí i nějaký muž... A o co se jedná? Přemýšlely jste někdy o tom, že byste svého partnera mohly obdarovat svými akty? I když se o jejich vytvoření můžete díky samospoušti pokusit samy, rozhodně doporučujeme zajít za profíkem! Také buďte opatrné při výběru, komu tento dárek dáte - pokud nejde o časem a zkušenostmi prověřného muže, riskujete, že vaše akty uvidí i ti, kterým jste je rozhodně ukázat nechtěly.

Zahrajte si role play nebo darujte partnerovi své intimní profi fotografie

Afrodiziaka zlepší prožitek

Dopřejte si o Vánocích luxus a dejte si luxusní afrodiziakum, jako třeba ústřice! Věděli jste, že Casanova jich prý k snídani snědl až padesát? Určitě si vyberete nějaké přírodní afrodiziakum v našem článku Přírodní afrodiziaka v podobě potravin a vůní,

Co dál o Vánocích zkusit?

Ale to samozřejmě není všechno, co můžete o svátcích dělat. Možností se naskytuje opravdu mnoho, jen musíte umět využít situace. Místo toho, abyste si řekli, že o Vánocích "nic nebude", protože nejdřív budete mít moc práce s přípravami, balením dárků, vařením a tak dále, následovat bude rozbalování dárků a neutišitelné děti a zakončí to několikadenní putování po příbuzných, tak si řekněte, že každá chvilka pro vás znamená příležitost.

Ne, nemusíte se po sobě vrhnout hned v moment, co návštěva půjde na chvíli do koupelny, ale můžete si dát alespoň najevo různými doteky, že na partnera myslíte a máte, jak se říká, dirty mind (myšlenky na sex). Napětí mezi vámi se bude stupňovat, a tak je pravděpodobné, že i když večer budete hodně unavení, najdete i tak zbytky energie na nějaké pěkné číslo. 

Pokud jste odvážnější, můžete si to rozdat rovnou i přes den, pokud bude příležitost a budete mít kde. Ale myslete na to, že z toho taky může koukat pěkný trapas.

Zkraťte si čekání na Vánoce díky sex adventním kalendářům!

Každý zná klasické čokoládové kalendáře, které se kupují dětem, aby si zkrátily čekání na Ježíška. Ale věděli jste, že si můžete s partnerem pořídit také takový kalendář? V jeho okénkách ale nenajdete čokoládové obrázky, ale erotické pomůcky. Věřte, že to stojí za to!

Tento kalendář je vhodný pro páry, které mají rády dobrodružství, nebojí se experimentovat a zkoušet nové věci, ale samozřejmě i pro všechny ostatní (pokud se vám něco nebude zamlouvat, nikdo neříká, že to nutně musíte použít). Ale je to také skvělá pomůcka pro páry, u kterých se sexuální život ocitl na bodu mrazu. S tímto kalendářem nebudete mít zkrátka jinou možnost, než ho zase oživit. A to berte jako skvělou příležitost zachránit vás vztah.

Lovehoney Best Sex of Your Life Couple's Sex Toy Advent Calendar

Společnost: Lovehoney

Cena: 130 dolarů

Adventní sex kalendáře od Lovehoney jsou z tého kategorie nejznámější a již jsme je zmiňovali v předchozích letech. Ale nabídka hraček a pomůcek se samozřejmě každý rok obměňuje. A proč je tento kalendář tak oblíbený? Pořizovací cena je o mnoho nižší než hodnota produktů uvnitř! Za pouhých 130 dolarů (tedy se současným kurzem 2812 Kč) dostanete 24 kvalitních erotických hraček a jiných pomůcek. Dokonce to zahrnuje i Womanizer Starlet 2, který samostatně stojí 80 dolarů (1730 Kč).

Muži i ženy si mohou navzájem darovat sexy dárky

Lovehoney 7 Nights of Seduction Lingerie Calendar

Společnost: Lovehoney

Cena: 48 dolarů

Další velmi oblíbený kalendář od Lovehoney, tentokrát ale pouze na týden. Můžete ho tak darovat své drahé polovičce klidně až na Štědrý den a pak si společně užívat týden vášně. Najdete v něm pouze sexy spodní prádlo. Všechny produkty mají dohromady hodnotu 120 dolarů.

12 Days of Sexy Gift Set/Gift Box

Společnost: Bijoux Indiscrets

Cena: 231 dolarů

Tento dvanáctidenní kalendář obsahuje jak erotické hračky, tak i spodní prádlo, takže si každý přijde na své. Konkrétně v něm najdete například choker, nálepky na bradavky, masku, pásek, podvazky, šátek na zavázání očí, náhrdelník s bičíkem, pouta na ruce nebo dobíjecí vibrátor ve tvaru obřího diamantu. Přiložená kniha vám poradí, jak jednotlivé pomůcky používat a jak postupně byste si je měli vybalovat. Všechno v kalendáři má hodnotu 338 dolarů.

Mission Irresistible Box

Společnost: YesforLov

Cena: 100 dolarů

Technicky to není adventní kalendář, ale 9 luxusně luxusně zabalených erotických pomůcek. Každá je zabalena zvlášť, a tak pro vás nebude problém si takový mini kalendář kdykoliv vyrobit doma sami. Jak jste si možná všimli, celá sada se jmenuje Mission Irresistible, což tak trochu paroduje Mission: Impossible. A ano, celé to je v takovém tajemném duchu. Například se můžete těšit na magické neviditelné pero, kterým můžete psát tajné vzrušující zprávy svému partnerovi, který si je zobrazí pomocí speciální baterky. Takto se můžete škádlit třeba i v práci nebo jinde před zraky lidí, kteří si ale nic nepřečtou.

A co dál vás v tomto balíčku čeká? Tak například masážní olej, gel pro větší vzrušení pro ženy, dva intimní ubrousky, dvě dávky lubrikantu, mince na házení "panna, nebo orel" při rozhodování o sexuálních hrátkách, páska přes oči, propiska na tělo s třešňovou vůní a jemné peříčko. Vše působí velmi elegantně a luxusně.

V sexy kalendáři můžete najít zajímavé erotické pomůcky

Fifty Shades Freed Pleasure Overload 10 Days of Play Couple's Gift Set

Společnost: Lovehoney

Cena: 70 dolarů

Pokud se vám nechce věnovat se novinkám v sexuálním životě 24 dní, můžete zvolit tento kalendář, který vám zabere pouhých 10 dní. O to lepší ale erotické hračky uvnitř jsou. Obzvláště si je užíjí milovníci a milovnice Padesáti odstínů, protože je jimi inspirovaný. Bude vás čekat 10 erotických hraček a pomůcek v celkové hodnotě 90 dolarů. Těšit se můžete i na produkty, které jsou zvlášť neprodejné, například peříčková "prachovka". Dále na vás bude čekat kroužek na penis, bullet vibrátor, důtky, anální kolík, venušiny kuličky, páska přes oči, pásky na znehybnění zápěstí nebo kotníků, kolíčky na bradavky a krásný saténový pytlíček, abyste si své hračky měli kde uchovat.

The Love Calendar for Couples

Společnost: Tingletouch

Cena: 32 dolarů

Chtěli byste si s partnerem zařádit, ale máte pocit, že kalendář s erotickými hračkami už je na vás trochu moc? Nebo nemáte dostatek peněz, a tak hledáte něco levnějšího? Tento kalendář vám to může splnit. Každý den po dobu jednoho měsíce (30 dní) si budete otvírat jedno okénko. V tom se nachází vždy 3 možnosti toho, co se svým partnerem máte udělat. Nemusíte se tak obávat, že byste byli nuceni dělat něco, co byste nechtěli. Navíc vás to naučí shodnout se s partnerem na kompromisu. Některé jsou stvořené k tomu, abyste s vaším partnerem utužovali váš vztah, jiné vám doporučí romantické chvilky a jiné intimní a vášnivé večery.

Nabízíme vám malou ukázku toho, na co se v tomto kalendáři můžete těšit:

  1. Užijte si společně doma skvělou tříchodovou večeři se svíčkami a romantickým playlistem. Ideálně už dneska večer, ale pokud nemáte čas, vyznačte si v kalendáři jiný den.
  2. V blízké budoucnosti si vyberte jeden den, který strávíte bowlingem nebo v bazénu.
  3. Dneska je filmový večer. Jeden z vás vybere, na co se budete koukat, druhý připraví popcorn nebo cokoliv jiného k zakousnutí, co vám chutná.

Pokud se vám bude líbit víc možností, nikdo vám nebude bránit zkusit je všechny. Případně si můžete jeden měsíc vyškrtat tu možnost, kterou jste již zvolili, a na další měsíc vám budou zbývat ještě dvě.

Užívejte si Vánoce tak, jak nejlépe dovedete. Nezapomeňte při tom na intimní život, kterým můžete zakončit krásný a pohodový den. A pokud vám chybí partner na pěkné chvilky plné sexu, najděte ho na erotické seznamce, kde se online zaregistrujete během chviličky.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.