Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dejte si erotický předkrm

30.listopad 2017
Dejte si erotický předkrm

Jídlo a sex jsou nepochybně dvě z nejlepších věcí, které na světě existují. Vzhledem k tomu, že stolování je nedílnou součástí randění, zařazení jídla do sexuálního života je snadným způsobem, jak vyzkoušet nové věci v posteli. V dnešním článku se dozvíte, které potraviny můžete zahrnout do předehry.

Sexuální úchylky zahrnnující jídlo, jako například sexuální potěšení vyvolané sezením na jídle a jiné formy vlhkých sexuálních hrátek, mohou komukoli připadat vcelku mimo. Ale spojení mezi sexem a jídlem má smysl. Sex i jídlo jsou příjemné aktivity, které často sdílíte s těmi, které milujete. Ať už večeříte u stejného stolu s partnerem, sdílíte fotky svých pokrmů na sociálních sítích anebo v případě sexu si užíváte v posteli, což je zároveň také ideální místo pro snídaně v posteli. Nemluvě o tom, že sex má být nepořádný, což se vám může stát i při jídle. Jak vidíte, určité spojení mezi jídlem a sexem existuje.

Nemějte strach. Existuje spousta způsobů, jak do vašeho sexuálního života zakombinovat jídlo, bez jakýchkoli nepříjemností. Ještě jsme vás nepřesvědčili? Přečtěte si, jaké potraviny můžete vyzkoušet spolu s tipy pro začátečníky.

Třešně

Zapojte do své předehry třešně a to třeba tak, že vyzvete svého partnera ke klasickému testu líbání. Kdo z vás dokáže jazykem zavázat na třešňové stopce v uzel? Kromě toho jsou třešně opravdu skvělým doplňkem pro vaše sexuální hrátky. Přejíždějte třešňovými plody po těle svého partnera nebo plody rozmačkejte a pokapejte partnerovy erotogenní zóny třešňovou šťávou a následně jej olizujte.

Nanuky a zmrzlina

S trochou fantazie nanuky sice tvarově vypadají jako nějaký druh erotické hračky, vzhledem k jejich konzistenci však nejsou zrovna vhodné k penetraci. Nejen, že cukr obsažený v této dobrotě by dokázal vykolejit rovnovváhu pH a potenciálně způsobit kvasinkové infekce, ale samotná zmrzlina by se uvnitř vagíny roztekla. Pro vagínu to vůbec zábava není, ale je to super zábava (a chutné) pro ústa.

Předveďte svému partnerovi své schopnosti, sajte a lízejte nanuk zatímco vás partner pozoruje nebo se posaďte naproti němu a ústy si vyměňujte ledovou pochoutku mezi sebou během líbačky. Zmrazený dezert je také vzrušujícím způsobem, jak do vašeho sexuálního života zapojit teplotní hrátky. V tomto případě můžete kromě nanuku vyzkoušet i klasickou zmrzlinu. Potřete bradavky či jiné erotogenní zóny svého partnera touto pochoutkou a smlsněte si na něm. Přestože tato pochoutka je chladná, nepochybně vás oba rozpálí.

Brie a krekry

Pokud vaše chuťové buňky upřednostňují pikantní pokrmy před sladkým, můžete vyzkoušet krémový plísňový sýr brie stejným způsobem, jakým byste použili třeba čokoládový sirup, o kterém si dnes také něco povíme. Rozetřete měkký sýr po těle svého milence a olízněte jej. Nezapomeňte si užít chuť, která se liší od klasických sladkých jídel používaných k těmto hrátkám.

Dejte si po sexu nebo během předehry hroznové víno!

Nevzrušuje vás představa, že z těla svého partnera olizujete chutný francouzský sýr? Brie a krekry mohou být také podávány jako svačinka po sexu. Sýrový talíř v posteli je do značné míry nejelegantnější a nejchutnější čistič ústního patra, který můžete mít po orálním maratónu. K dobrému sýru patří také víno, takže pokud máte chuť na trochu romantiky, nalijte si ke svačince skleničku.

Hroznové víno

Snídáte v posteli po ranním sexu? Přidejte ke své snídani hroznové víno a nakrmte svého partnera ve stylu Kleopatry. Než se ale dostanete k této post-sexuální svačince, hrozny mohou být použity pro teplotní hrátky při předehře. Zmrazené hrozny jsou chutné i bez penetrace, tak si představte, jak výborné může být ovoce, když půjde o orgasmus. Přes noc nechte trs hrozen zmrazit, jakmile budete další den připraveni na nějakou ledovo-žhavou předehru, odtrhněte zmrazený hrozen a přejíždějte své či partnerovy bradavky a jiné erotogenní zóny.

Okurka

Je-li to provedeno bezpečně, můžete snadno a jednoduše proměnit salátovou okurku na dildo. Používat potraviny, které připomínají penis, jako erotickou pomůcku je však stále velké tabu. Jsou však snadno dostupné a zvídaví, mladí lidé, kteří začínají teprve experimentovat, začnou s čímkoliv, co mají po ruce. Jen si vzpomeňte na film Prci prci prcičky, kde kromě ponožky, byl k masturbaci také použit jablečný koláč. Vraťme se ale zpět k okurce.

Když používáte okurku k penetraci, ujistěte se, že jej používáte bezpečně. Zamyslete se nad tím. Než začnete okurku jíst, řádně ji předem očistíte a to samé byste měli udělat, než ji zasunete do ostatních otvorů. Ideálně k tomu použijte antibakteriální mýdlo a teplou vodu. Nezáleží na tom, kolikrát ji umyjete, hlavně na ni poté nasaďte kondom. Neexistuje sice žádné riziko přenosu pohlavních chorob, pokud ji nepoužíváte u více partnerů, ale okurky mívají trochu drsnější hrany, proto bude mnohem jednodušší ji zasunout, když bude zabalena v latexu a pokryta lubrikačním gelem.

Šlehačka

Šlehačka je klasickým doplňkem u sexuálních hrátek z jednoho prostého důvodu. Je chutná a má perfektně načechranou a přesto lepivou konzistenci, díky které zůstane na erotogenních zónách, dokud se samozřejmě nezačne roztékat. Ať už si doma ušleháte domácí nebo si koupíte v obchodě šlehačku ve spreji, naneste ji na své nebo partnerovy bradavky či intimní místa a opět se vzájemně olizujte, dokud nebudete vrnět rozkoší.

Vyzkoušejte čokoládový sirup a užijte si s partnerem sladké čokoládové hrátky

Použijte šlehačku jako perfektní cestu k orálnímu sexu tím, že vytvoříte čáru od krku svého partnera až nad intimní partie. Slízejte si cestu dolů, pak pokračujte kouřením nebo lízáním. Zdobit penis šlehačkou může být zábavné, u vagíny však buďte opatrní, aby se šlehačka nedostala dovnitř, protože cukr by mohl způsobit kvasinkovou infekci.

Čokoládový sirup

Použití čokoládového sirupu během sexu je na trochu vyšší úrovni než šlehačka, protože se mnohem víc zašpiníte. Sirup je mnohem tekutější, bude tedy potřeba více akce s vaším jazykem, abyste sirup ze svého partnera slíznuli, jakmile sirupem postříkáte jeho erotogenní zóny. Ale také doporučujeme zkusit čokoládový sirup zároveň se šlehačkou, je to opravdu lahodná kombinace. Stejně jako u šlehačky si dejte si pozor, aby se sirup (nebo cokoliv sladkého) nedostal do vagíny.

Chcete-li se s čokoládovým sirupem trochu pobavit, můžete jej použít ke psaní krátkých vzkazů nebo kreslení jednoduchých obrázků na tělo svého partnera. Vzhledem k tomu, že čokoládový sirup je tekutý skoro jako barva, hodí se pro tento druh zábavy mnohem lépe než šlehačka. Použijte větší plochy jako jsou záda, břicho nebo zadek, abyste vytvořili malá srdíčka, iniciály nebo cokoliv, co vás jen napadne.

Čokoláda s konopnými semínky

Pokud vám a vašemu partnerovi není cizí konopí a chcete si trochu přisadit, zkuste do svého sexuálního života zařadit čokoládu s konopnými semínky tím, že se jako součást předehry budete navzájem krmit touto lahůdkou. Reputace rostliny konopí jako afrodiziaka jenom roste, sehnat se dají výrobky od intimních olejů na bázi konopí (jako je Foria) až po jiné pomůcky, které jsou navrženy tak, aby vás přivedly k orgasmu.

Když si vložíte kousek čokolády s konopnými semínky do úst a požádáte svého partnera, aby si kousek ukousnul, bude to samo o sobě intimním aktem. Zůstaňte u předehry, dokud nepocítíte účinky. Může to trvat i celou hodinu. Důležitá připomínka při použití konopných potravin: začněte s nízkým dávkováním (5-10 mg).

Špagety

Předehra nezačíná v ložnici. Špagety a rajčatová omáčka jsou komfortním jídlem a mnozí z nás mají příjemné vzpomínky z dětství na tento lahodný pokrm. Překvapte svého partnera tím, že uvaříte k jídlu špagety. Váš dům bude zaplaven bohatou vůní česneku, másla a rajčatové omáčky, čímž vznikne vřelá atmosféra zralá pro milování po jídle (pokud dokážete překonat omámení touto vůní).

Chcete-li vyzkoušet sexy hrátky se špagetami, jakmile bude večeře hotová, jděte na to stylem Lady a Trampa ze slavné Disney pohádky a vychutnejte si špagetový polibek. Jestliže nejste nááhodou nazí, pro jistotu použijte ubrousek místo bryndáčku, abyste se neumazali.

Nechce se vám vařit? Zajděte do jakékoliv restaurace v Prazev Plzni nebo v Brně a objednejte si třeba již zmíněné špagety. Hlavně se ujistěte, že budete mít následně kam jít, abyste spolu prožili vášnivou noc.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.