Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dejte příležitost erotickým hračkám, čekají vás pouze výhody!

27.červen 2019
Dejte příležitost erotickým hračkám, čekají vás pouze výhody!

Doposud jste nedali ve vašem sexuálním životě příležitost žádné erotické hračce? Měli byste to změnit, protože o hodně přicházíte. Co začít třeba s vibrátory? Ty jsou ideální pro všechny - jsou jednoduché na ovládání a zároveň dokáží prožívání intimních chvilek otočit o 180 stupňů.

Využijte toho, že je léto. Proč? Protože lidé v létě mají mnohem více chutě do zkoušení nových věcí. A přesně to byste měli udělat! Pro někoho to znamená sex na pláži u moře nebo u rybníka, pro někoho anální sex a pro jiného právě první použití erotické hračky. A o těch bude dneska řeč. 

Jak si vybrat erotickou hračku?

Erotických hraček a pomůcek existuje nepřeberné množství. Pokud jste se o ně doposud nezajímali, možná vás to až překvapí a nebudete vědět, podle čeho si vybrat. Nechoďte zbytečně do těch nejsložitějších, u kterých budete několik dní dumat nad tím, jak fungují, kam je zasunout a tak dále, to je zbytečné. Jako úplně první erotické hračky jsou nejvhodnější vibrátory a dilda. Jste-li muž a nechcete se pouze kochat pohledem na uspokojující se partnerku, případně ji sami uspokojovat, zajímavý řešením pro vás bude (vibrační) kroužek na penis. 

Dilda jsou v podstatě vibrátory bez vibrací. Jedná se o věc ve tvaru penisu (připomínající reálný penis více, či méně), která se zasouvá do vagíny pro ženské uspokojení. Často se s nimi dráždí bod G, nebo se používají, když se žena chce cítit vyplněná velkým objemem (často jsou větší než klasický penis, ale najdete všechny možné velikosti). Většinou není vhodné je použít na anální sex, jelikož nemají velkou základnu, to je část na druhém konci, aby hračka nezaplula dovnitř.

Jestliže jsou dilda vibrátory bez vibrací, tak vibrátory jsou dilda s vibracemi. Některé typy nemusí pouze vibrovat, ale mohou se pohybovat i různými směry nebo mít i jiné funkce, ale pro začátek vám určitě postačí klasika, která zkrátka nezklame. Samozřejmě existuje i mnoho druhů podle jejich použití. Mezi ty nejdůležitější řadíme vibrátory, které jsou určeny zejména ke dráždění klitorisu (tzv. wand nebo magic wand vibrátory a bullet vibrátory), dále vibrátory k dráždění bodu G a nesmíme opomenout ani rabbit vibrátory, které dráždí jak klitoris, tak bod G najednou.

A samozřejmě vám něco povíme i o kroužcích na penis pro pány. Ty slouží především ke zmírnění toku krve z penisu, tudíž se díky nim udrží erekce déle a penis je tvrdší. Někdo je využívá vyloženě jako praktickou pomůcku, protože má problémy s erekcí, někdo pro zvýšení svého ega, někdo jen pro osvěžení "obyčejného" sexu, ale může se díky nim i zvýšit uspokojení partnerky. Můžete si vybrat typ bez vibrací nebo s vibracemi, vibrace ozvláštní jak mužův pocit, tak budou skvěle fungovat na partnerčin klitoris.

Nemusíte mít erotických hraček spoustu, do začátku vám stačí jedna

Na co si dát při výběru sexuální pomůcky pozor?

Ať už budete kupovat jakoukoliv pomůcku na sex, musíte dbát na pár věcí, které byste si později mohli vyčítat. Zaprvé si vždy dejte pozor na kvalitu. Nekupujte pomůcky nikde na tržnici, ale buď v kamenných obchodech k tomu určených - sex shopech, nebo na internetových stránkách, kde se tomu věnují a případně vám budou ochotni i poradit. Materiál pomůcky by měl být nezávadný, nejlépe nějak testovaný nebo certifikovaný (například lékařský silikon). Vyhýbejte se plastům s ftaláty a různým gumám, které nepříjemně zapáchají. 

Až si nějakou pomůcku vyberete, nezapomeňte se podívat i na recenze, kterých na internetu najdete spoustu. Ne každá pomůcka bude vyhovovat každému, ale lidé v nich často zhodnotí jak kvalitu materiálu, zpracování a funkcí, tak i to, jak moc je hračka dokázala uspokojit a jak ovlivnila jejich sexuální život.

Navrhněte partnerovi sexuální zpestření

Když už jste rozmyšlení, že hračku na sex budete chtít zahrnout do svých hrátek, často nastává problém, jak to sdělit nebo navrhnout partnerovi. Máte-li také takový problém, nejste v tom sami. Z nejnovějšího průzkumu od firmy LELO vyplývá, že 70 % lidí, kteří chtějí erotickou hračku zahrnout do svého sexuální života, vlastně neví jak. 39 % lidí popsalo svůj sexuální život jako "běžný" a 37 % lidí se svěřilo s tím, že by našly nějaký prostor ke zlepšení. A právě sexuální hračka může v tomto velmi dobře pomoci. Ale jak to partnerovi sdělit?

(Ne)překvapivě se to všechno točí okolo správné komunikace. Samozřejmě to může být skličující být ten, kdo toto téma nakousne, zejména pokud je to něco, o čem jste si nikdy předtím nepovídali. Ale pamatujte přitom na to, že erotické hračky opravdu mohou být bránou do jiných dimenzí uspokojení a naplnění dalších sexuálních fantazií. Jste-li opravdu hodně nervózní, trochu se nejdříve připravte a pořádně si rozmyslete, co chcete říct místo toho, abyste vyhrkli něco, co jste ani nechtěli.

To ale také znamená, že si nejprve budete muset nastudovat, jaké účinky by to na váš sex mohlo mít. K tomu je nejlepší si udělat předem průzkum a již zvolit nějakou konkrétnější hračku (nebo několik), načíst si o nich co nejvíce informací, včetně již zmíněných recenzí. Když o tom pak budete mluvit, zaměřte se hlavně na pozitiva pro vás oba, která to bude přinášet, než jen na ta vaše.

Erotické hračky můžete koupit online nebo v sex shopu

Jestliže se vám zdá, že takovou konfrontaci byste nezvládli, protože vám to přijde neskutečně děsivé, můžete to udělat i jinak. Zkuste partnerovi poslat odkazy na určité erotické hračky, které vás zaujaly, a zeptejte se ho, zda někdy něco takového už použil (i když třeba víte odpověď). Případně mu můžete dát pomůcku jako dárek, ať už k narozeninám nebo jen tak. Vyhnete se tak trapnému mluvení. U dárku ale musíte počítat s tím, že i přes veškeré vaše snahy bude hračku odmítat použít (a takoví lidé se najdou) a peníze, které jste utratili, vám pravděpodobně nikdo nevrátí (ačkoliv internetový obchod by možná mohl, pokud hračka nebude vůbec rozbalena, důkladně si proto prostudujte podmínky).

Až budete hračku poprvé zkoušet, nevytvářejte na partnera tlak. Spíše to oba vezměte jako jakousi hru, a pokud vám něco nevyjde, berte to jako srandu. Pořádně si prostudujte návod, abyste neudělali nějakou chybu. Vždy si dejte pozor na to, zda je zrovna vaše hračka voděodolná, zda se může používat, když je připojena do elektrické sítě, zda ji můžete zasouvat i do análního otvoru nebo zda je vůbec vhodné ji zasouvat, nebo dokonce i to, jaký lubrikační gel je na ni vhodné použít.

Například na silikonové hračky nikdy nesmíte použít silikonový lubrikační gel, jinak se silikon poškodí. U latexových hraček se zase vyhněte olejovým lubrikantům. Ačkoliv se může zdát, že je návod jen kousek papíru a že přeci nejste hloupí a víte, že tlačítkem "on" vibrátor zapnete a "off" vypnete, můžete se v něm dočíst důležité informace, které vám mohou zachránit nejen hračku, ale třeba i život.

Zkušenost s představením vibrátoru svému partnerovi

Monika: "Můj manžel miluje, když můžeme vibrátor používat společně a vůbec si nemyslím, že by to nějak narušovalo jeho mužnost. Nikdy to neviděl jako něco negativního, je to jen odlišný způsob, jak si užívat uspokojení a pěkné chvilky. Začalo to tak, že jsem od něj dostala vibrátor, když šel pracovat na dlouhou dobu do zahraničí. Ale teď ho spolu používáme docela často. Když někam spolu jedeme, většinou ho zabalí s sebou a tím podněcuje k hrátkám, což se mi samozřejmě moc líbí. Nepoužíváme ho neustále, je to spíše zpestření - něco, co můžeme dělat spolu, stejně jako další věci. "

Světlana: "Můj partner se k tomu nikdy moc neměl, ale já jsem vibrátor hrozně moc chtěla vyzkoušet. Našla jsem si sama jeden, který mě zaujal a objednala jsem si ho domů. Jednou večer jsem ho vyndala a zeptala jsem se partnera, zda ho chce vyzkoušet. Byl dost překvapený, ale neodmítl. Podle mě byl i dost nervózní, protože žádnou erotickou hračku nikdy ještě nevyzkoušel, naštěstí ovládání bylo jednoduché a věděli jsme si rady. Teď se mě vždy při intimních chvilkách zeptá, zda ho chci použít, což beru jako úspěch."

Důležité je, aby váš partner pochopil, že erotické hračky tady nejsou od toho, aby ho/ji nahradily, ale abyste zkoušeli něco nového a trochu si sex osvěžili. A teď nezbývá, než se odhodlat a pustit se do konverzací a návrhů! Jestliže si chcete hračky nejdříve prohlédnout na vlastní oči, navštivte některý z kamenných sex shopů, které najdete po celé republice, nejen v Praze nebo Brně.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.