Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dejte mu takový orál, na který dlouho nezapomene

30.červenec 2019
Dejte mu takový orál, na který dlouho nezapomene

Některým ženám se do orálního sexu moc nechce. Najdou si vždy velké množství důvodů, proč raději dělat jinou praktiku. Ale muži po orálním sexu touží, stejně jako ženy touží, aby se ho od svého partnera také dočkaly. Proč ho nechtějí provádět? A co udělat, abyste ho zvládly co nejlépe?

S orálním sexem, který dopřávají ženy mužům, je to trochu komplikované. Zatímco opačně jsou muži mnohdy i nadšení, že své partnerky mohou uspokojit pusou, u žen to tak často nefunguje. Najdete opravdu jen málo žen, které dychtí po tom, aby se mohly starat o orální uspokojení muže. Čím je to způsobeno?

Ženy si v orálním sexu nevěří

Pokud jde o orální sex, ženy si v tom moc nevěří. Jejich nízké sebevědomí v této oblasti tak způsobuje, že se k této praktice odhodlají jednou za měsíc, za půl roku, rok, nebo dokonce ji ze svého sexuálního života vyškrtnou úplně. Když vynecháme poslední možnost, v těch ostatních případech jsou ženy často nervózní, ale ví, že by to "měly" udělat, protože jejich polovička bude šťastná, že se konečně dočkala.

To je na jednu stranu pěkné, protože jim na svém partnerovi záleží a chtějí ho udělat šťastným. Tou horší stránkou věci je to, že dělají něco, co jim je proti srsti. Jen málo žen si ale uvědomuje, že jejich nervozita a to, že si nevěří, plyne právě z toho, jak málo tuto praktiku zahrnují do svého sexuálního života. Už za mládí se člověk naučí, že teorii je dobré znát, ale praxe je ještě cennější učební nástroj. Jen tehdy se můžete ponaučit z vlastních chyb. A pokud tyto chyby nebudou fatální (v našem případě třeba ukousnutí penisu), tak nemusíte mít vůbec žádné obavy.

Také se nenechte ovlivňovat pornem, kde se často setkáte s hlubokým orálním sexem, kterému se říká deep throat. Pokud nebudete sami chtít, partner by to po vás neměl vyžadovat - stejně jako jakoukoliv jinou praktiku, kterou nechcete za žádnou cenu dělat, ačkoliv zkusit byste je měly, abyste mohly s naprostou jistotou říci, že se vám to nelíbí. Nejprve se ale naučte partnera pusou uspokojovat klasicky a následně můžete laťku zvyšovat.

Jak to udělat, abyste byly v orálním sexu lepší?

Odpověď na tuto otázku jsme již trochu nakousli v předchozích odstavcích. Protože když se pustíte do práce, půl máte hotovo. Prvně se ale uklidněte, zvolte metodu, která vám bude nejbližší. Někdo si dá panáka na kuráž, někdo si chce předem zameditovat. Důležité je, abyste získaly potřebnou odvahu a nebyly vyklepané, to si nechte na mnohem závažnější situace. Nesnažte se na něj za každou cenu zapůsobit, to na vás akorát vyvíjí další tlak. Měly byste svému partnerovi důvěřovat.

Pokud jste v dlouhodobém vztahu a vašeho partnera mrzí, že mu nedopřáváte dostatek orálního sexu nebo žádný, udělejte spolu dohodu. Řekněte mu, že budete následujících několik týdnů "trénovat" a že to bude taková testovací fáze. Vy budete zkoušet různé metody a on vám bude říkat, co z toho se mu líbilo a co méně. Nebudete se hnát za výsledkem (ejakulace), ale budete se snažit naučit, jak nejlépe svého partnera uspokojit tak, aby se mu to opravdu líbilo a měl z toho ten nejlepší požitek.

Buď vám to může sdělovat již v průběhu akce, nebo až po ní, to nechte na něm. Vy nemluvte, pouze se soustřeďte na to, na co máte. Pokud už váš partner ví, co se mu líbí, nechť vám to řekne. Neberte to jako něco, co musíte splnit a nebojte se toho, že to uděláte špatně a jemu se to nebude líbit. Jak se dozvíte ještě později, špatný orální sex pro muže v podstatě neexistuje. Takže žádný stres a všechno berte v pohodě.

Ženy, odhodlejte se a naučte se orálně uspokojovat svého partnera

Prozkoumejte tajemství mužů o orálním sexu

Vždycky se hodí vědět ještě něco navíc. Přečtěte si proto 9 tajemství, která vám pomohou ještě více nakouknout pod pokličku orálního sexu a porozumět, co se odehrává v partnerově hlavě.

Možná je trochu zasněný

Orální sex pro muže znamená opravdu relaxační chvilku, skoro jako byste mu dělali masáž (no v podstatě by se dalo říct, že se jedná o masáž určité části těla). Jen sedí nebo leží a užívá si to, takže jeho mysl se může trochu toulat. To ale neznamená nic špatného, naopak to znamená, že má váš partner fantazii a to se v sexu vždycky hodí. Jen ho nenechte usnout.

Rád ví váš plán dopředu

Nejsou stanovena žádná pravidla, co byste měli udělat s ejakulucícím penisem. V ideálním případě je nejlepší se zeptat partnera, kam by chtěl ejakulovat. Nabízí se poměrně hodně možností. Ale pokud se bojíte, že by chtěl do vašich úst, což vy například bytostně nesnášíte, určete si to jinak. Nikdy se ale od takového penisu nevzdalujte tak, že by vám sperma vystříklo přímo do očí. Pokud nechcete mít "stopy činu" nikde po svém těle, řekněte mu, ať vás upozorní dopředu a alespoň si tam dá ruce, pravděpodobně to ale bude znamenat, že vás odstrčí, tak nebuďte uražené.

Když sperma v ústech nemáte rády a stejně se to stane (ne vždycky se podaří úplně včas zakročit), neplivejte ho všude kolem sebe. Zachovejte si trochu důstojnosti, seberte veškerou odvahu a prostě to spolkněte.

Varlata by se dala považovat za kouzelný knoflík k orgasmu

Na jednu stranu muži chtějí, aby tohle ženy věděly. Na druhou stranu ale hrozí, že když si s nimi budete hrát moc, partner ejakuluje moc rychle a moc si to neužije. Sice velké množství žen to chce mít "co nejrychleji za sebou", ale pokud nejste úplně sobecké, dopřejete mu aspoň o pár minutek delší slast. Myslete také na to, že ne úplně každý muž je nadšený, když mu saháte na toto velmi citlivé intimní místo, tak si to vždy nejprve ověřte předem. A pamatujte: žádné prudké pohyby!

Naprostá většina mužů upřednostňuje sání před lízáním

Lízání penisu je skvělé, mužům se moc líbí, ale s největší pravděpodobností jen díky němu nedosáhne orgasmu. Proto vždy tyto dvě techniky alespoň kombinujte, a nejlépe uděláte, když sání bude převládat.

Většina mužů při orálním sexu upřednostňuje sání před lízáním

Líbí se jim to, protože u toho nemusí nic dělat

No komu by se to nelíbilo? Jen tak si ležet a nechat se uspokojovat? Vám se to určitě také líbí, tak není divu, že muži si to užívají stejně. Navíc to občas bývá v párech nevyvážené - muži sex odmakají mnohem více než ženy. Věnujte jim také nějaký čas, kdy nebudou muset vůbec nic dělat, jen odpočívat a oddávat se slastným pocitům.

Špatný orální sex v podstatě neexistuje

Teď vám dodáme trochu sebevědomí. Dokud nebudete penis svého partnera kousat nebo ho dřít zuby při každém pohybu, tak se mu to bude líbit, ať už budete dělat cokoliv. Někdy třeba neejakuluje, ale to vůbec nevadí, protože si stejně užíval krásné chvilky. Navíc to mnohdy vůbec není vaše vina, že partner nedosáhl orgasmu, protože ho může vyrušovat spoustu věcí, například nějaký zvuk nebo nějaká myšlenka. Nemůže se soustředit kvůli práci nebo kvůli nějakým věcem, které ho trápí. 

Zdržuje orgasmus

Muži si rádi potěšení ještě prodlužují. Kolikrát se stane, že mohl mít orgasmus již po minutě, ale raději se ještě za každou cenu snažil to co nejvíce odložit, a tak vám přijde, že už se takovou dobu snažíte a nic z toho, a on se přitom také takovou dobu snaží ze všech sil, aby to ještě nepřišlo.

Má skvělý výhled na vaši hlavu

To je sice pravda, obzvláště když u toho sedí, ale věřte, že by ho to nemohlo zajímat míň. Vaše hlava opravdu není to, na co by se teď chtěl soustředit. Stejně bude mít většinu času zavřené oči.

Není si stoprocentně jistý, zda může ejakulovat, nebo zda se jedná pouze o předehru

Někdy si dokonce stoprocentně jisté nejste ani vy. Budete to považovat za předehru a necháte si ejakulaci "na potom", nebo vám nebude vadit, když přijde ihned? Pro některé páry bude nejlepší, když se na tom předem, nebo alespoň v průběhu nějak domluví, ale ostatním bychom doporučili, aby to prostě neřešili. Vlastně o nic nejde, no ne? Neřešte hlouposti a zaměřte se na potěšení.

Ženy, nebojte se trochu vystoupit ze své komfortní zóny a uspokojit partnera i jinak, a to i když si v této praktice zrovna moc nevěříte. Kdyby to už na vás bylo moc dlouhé, vždy se nabízí možnost ještě na partnera naskočit a on se určitě chytí vašeho nadšení pro věc. Jako projev své vděčnosti určitě přijde i orální sex pro vás, ať už bude následovat ihned nebo o několik dní později. A to si přece nechcete nechat ujít, nebo ano?!

Trápí-li vás, že zrovna nemáte s kým své sexuální dovednosti zlepšovat, nevěšte hlavu. Na erotické seznamce se můžete zdarma zaregistrovat, tím si vytvoříte profil, který si upravíte dle sebe, třeba i včetně erotické fotografie. Následně napíšete uživatelům, kteří vás budou sexuálně přitahovat a budete už jen krůček od toho, abyste se mohly zlepšovat ve všech sexuálních praktikách, ve kterých budete chtít.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.