Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dala jsem si říct...

22.duben 2023
Dala jsem si říct...

V té zapadlé městské uličce jsem se ocitla úplně náhodou. Zabloudila jsem a jako správný paličatý zoufalec, který si myslí, že dojde všude sám, jsem se na cestu nechtěla nikoho ptát.

To, že kolem jsou jenom polorozpadlé domy s vytlučenými okny a neuvěřitelný binec, mě sice utvrdilo v tom, že jsem někde jinde, než bych chtěla být, ale rozhodla jsem se jít dál. Nejsem přece srab, že jo.

Pohyb v jednom z hořejších oken ještě stojícího domu mě ze začátku trochu uklidnil. Lidi tu tedy jsou. Ale potom mi došlo, kdo by asi tak mohl bydlet v takových ruinách. Jedině bezdomovci, zasloužilí kriminálníci anebo feťáci. Tak když bych si mohla vybrat, brala bych toho bezdomovce. To, co se vylouplo v otvoru po dveřích z jednoho z domů asi bezdomovec nebyl. Aspoň podle toho jak vypadal. Asi tak třicátník, žádnej manekýn, ale při trochu dobrý konstelaci hvězd bych si dala i říct, pomyslela jsem si. Přiznávám, že mě nejvíc zaujala boule v jeho bermudách.

„Zdá se, že jste zabloudila slečno.“
„Myslíte?“ Nechtěla jsem být za blbce. „Jak víte, že tu někoho nehledám?“
„Tak to bych se dost divil,“ uculoval se. „Tady moc lidí nebydlí. Tedy jsme tu asi tak tři.“

Vzala jsem zpátečku.
„Tak jo, díky za informaci a nashledanou.“
Další události se seběhly nějak moc rychle. Chytil mě za ruce, sílu měl na rozdávání, a vyvlekl do prvního patra. Pamatuju se, jak zabouchnul dveře od místnosti a zamknul. Teprve potom mě pustil. Třela jsem si bolavá zápěstí a konečně se zmohla na protest.
„Zbláznil jste se, nebo co…?“
„Duševně jsem v pořádku, slečno. Jenom sex mi chybí, víte?“
„Zdravý ruce snad máte, ne?“ byla jsem dost naštvaná. Na jednu stranu se mi sice celkem zamlouval, ale já jsem přece ta, která si má vybírat.

Rozhlédla jsem se po místnosti. No jasně - na zemi matrace, pár dřevěných beden, jedna z nich sloužila jako stolek, jinak nic. Takže bezdomovec. Nebo ne? Posadil se na jednu bednu a začal si stahovat bermudy. Jeho ocas nebyl moc dlouhý, ale zato obvod byl dost slušný. A byl obřezaný. Líbí se mi muži s obřízkou, vzrušuje mě ta jednoduchost linií a to, že je žalud vidět i ve fázi klidu. Prsty si přejížděl po naběhlém žaludu.

„Mám zdravý ruce a docela šikovný,“ navázal na moji narážku. „Chcete to zkusit?“
„Proč se ptáte? Jen tak pro nic za nic jste mě sem asi nedotáhl.“
„Dobře, jestli chcete, můžete jít, nebudu vás do ničeho nutit.“

Erotická povídka Dala jsem si říct...

Nemohla jsem se nedívat na to, jak si ho honí. A kalhotky už byly celé mokré. Takže bych byla blázen, kdybych se o tenhle zážitek připravila. Sundala jsem si kalhotky, hodila je na zem a zůstala jen v sukni a topu. Zaskočilo ho to, na chvíli se přestal dráždit, ale když mu došlo, že na jeho hrátky přistupuju, pokračoval dál. Klekla jsem si k němu, ale zatím jsem se ho nedotkla. Jen moje ústa byla kousek od jeho pulzujícího penisu. Sukni ke kolenům jsem vyhrnula a sedla si na paty. To aby dobře viděl. Ještě trochu náklon dozadu. Tak.

Zrychlil tempo pohybů ruky a i dech nabral na rychlosti. Sudala jsem si top. Podprsenku nenosím, škrtí mě a navíc ji nepotřebuju. A když se mi moje pevný trojky třou o látku, dokážu se i udělat uprostřed města. Jen tak na ulici. Díval se a pořád zrychloval. Když zvedl hlavu a začal se dívat na strop, věděla jsem, že už brzo bude stříkat. Stříkat tu mléčně bílou, a později blednoucí tekutinu, která mi tak chutná. Začala jsem si laskat bradavky, i když už to bylo zbytečné. Soustředil se jenom na svou ruku, na svoje vzrušení a na blížící se explozi.

První zásah jsem dostala na čelo. Přiklonila jsem se k němu a nastavila ústa. Pochopil a vsunul mi stříkající ocas hodně hluboko. Povytáhla jsem ho, to abych si jeho semeno mohla pořádně vychutnat. Uspokojený dosedl ke mně na zem.

„Nečekal jsem to,“ oddechoval po prožitém orgasmu a snažil se o doteky rtů. Ale já o polibky nestála. Prozatím. Toužila jsem po ocasu, třeba i dvou, třech, prostě po drsném prcání. Bolelo mě v podbřišku a doufala jsem, že když nebude moct mě vyšukat ptákem, tak jazyk má snad v pořádku. A prsty taky. Projížděla jsem si prsty kundičku a čekala, až ho ta líbací romantika přejde. Zvednul se, vzal mě v podpaží a odvedl na matrace. Roztáhla jsem nohy jako kurva.

„Ano, jsem kurva a ty mě musíš prcat. Do kundy i do zadku, ocasem, prstama, jazykem,“ přestala jsem se kontrolovat úplně.

Sklonil se nad mou vyholenou prcinou, nejdříve si přivoněl a až potom ji začal jazykem projíždět. Když se soustředil na poštěváček, který byl zvětšený na maximum, navedla jsem mu prst do kundičky. Jazyk kroužil po hrbolu slasti a prst mě šukal dírku, která mi způsobovala tolik slasti a zároveň i problémů. To proto, že jsem to chtěla. Vždycky a všude. Už na základce jsem se poddávala svým imaginárním milencům. O to víc se mi později líbil sex v realitě, tak jako právě teď s tímhle absolutně neznámým člověkem.

Hned při prvním orgasmu jsem vystříkla. Nečekal to, asi ještě takovou ženu neměl. Trhnul hlavou, prsty v mojí prcině, ale když zjistil, že mi jde šťáva z kundy a ne z čůrací dírky, sklonil se a ochutnal trochu, která mi zůstala na stehně.

„Vylížu tě do sucha,“ sliboval.
„Ty bláhovej,“ smála jsem se ukojeně. „To se ještě nikomu nepodařilo.“

Kdo ví, co se stane, když se náhodou ocitnete třeba na periferii Ostravy. Bude vás také čekat příjemný sexuální zážitek?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.