Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Čumenda z balkonu

2.duben 2022
Čumenda z balkonu

Asi jsem zvrhlá, ale nemůžu si pomoct, dělá mi to dobře. Jak jsem to v sobě vlastně objevila? Asi dva roky už chodím s Rudou, ale milování s ním mi po pár měsících úplně zevšednělo. Pokoušela jsem se to zachránit vymýšlením nových poloh, ale přesto mě to nudilo čím dál tím víc.

Často jsem mu jenom podržela, kdybych se nestyděla, mohla jsem si při tom docela klidně číst noviny. Až jednou mě navštívil Pepa, můj dobrý kamarád.

Nic se nedělo, bavili jsme se o nějakém divadelním představení, když najednou zazněl zvonek Rudovým signálem. Pepa ve zmatku vyběhl na balkón, nevím proč, vždyť mezi námi k ničemu nedošlo. Ruda si opět přišel pro svůj příděl sexu. Moc se nezdržoval a šel přímo na věc.

Nevšiml si ani, že se bráním, a hned si mě svléknul a chystal se mě nabodnout. Zatímco Ruda odhaloval mou nahotu, já se kouknu přes balkón a vidím, jak na nás Pepa čučí s vytřeštěnýma očima. Ale co bylo horšího, nepocítila jsem žádný stud, ale naopak vzrušení.

Vzrušovalo mě, jak Pepův pohled hltá každý náš pohyb, jak jeho vzrušuje, když polykám Rudův klacek. Nikdy jsem ho neměla v puse tak hluboko, nikdy jsem ho nesála s takovou vášní. Schválně jsem se natočila tak, aby Pepa viděl moji škebličku, když ji Ruda lízal. A když do mne Ruda vniknul, nahlas jsem křičela, aby to Pepa slyšel.

Erotická povídka: Čumenda z balkonu

Když potom Ruda zvadnul, já ještě roztáhla nohy, a masturbovala před očima Pepy. Podle jeho vytřeštěného pohledu jsem vycítila, že si taky honí ptáka, a to uspíšilo můj orgasmus. Zůstala jsem však dál na posteli necudně roztažená a moje pokožka vnímala smyslné doteky Pepových očí.

Tato náhoda mi odhalila, co jsem doposud o sobě nevěděla. Od té doby jsem zvala Pepu pravidelně na čumendu a on chodil rád. A Ruda byl taky spokojen s tou změnou.
„Já nevím co to s tebou je, ale v poslední době šukáš, jako bys za to měla prémie.“

Pepovi jsem na balkón postavila pohodlné křeslo a vždy čistý kapesník. Po půl roce se však Pepa oženil a naše styky s Rudou opět upadly do banality. Jednou mě však navštívil kolega Štěpán, který mi okatě dával najevo své sympatie. Právě když jsme popíjeli vínko, zazněl zvonek – Rudův signál!

„Ruda! To je smůla, on je hrozně žárlivý. Prosím tě, schovej se na balkón. A udělej si tam pohodlí. Je tam křeslo a, kdybys náhodou potřeboval, čistý kapesník.“ A Ruda byl opět nadšen, s jakou vervou zase šoustám. Já opět prožila několik orgasmů a Štěpán soudě podle kapesníku taky.

Taky by vás rozpalovalo, kdyby se na vás někdo při sexu díval? Třeba to někdo má naopak! Mrkněte na naší online vzrušující seznamku!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.