Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co ženy dělají bezprostředně po sexu, ale nikdy to nepřiznají?

2.prosinec 2016
Co ženy dělají bezprostředně po sexu, ale nikdy to nepřiznají?

Ženy se často stydí mluvit o choulostivých věcech nebo těch věcech, které jim přijdou z nějakého důvodu trapné. Třeba proto, že to není sexy, není to dostatečně "ženské" nebo dokonce trochu nechutné. Ne ale všechny činnosti po sexu splňují tato kritéria, některé se zkrátka staly jistým stereotypem.

Zvážíte-li, co vše dělá žena před sexem - holení, nakupuje sexy spodní prádlo, vypere prostěradlo (ve voňavém se sexuje lépe) a celkově se stará o svůj zevnějšek, člověk by řekl, že po tom všem by si měla na chvíli sednout k televizi a odpočinout si. Ale ne. Teprve pak přijde to, kvůli čemu to všechno vlastně dělala.

Poté, co si pěkně užije se svým (sexuálním) partnerem, je na čase "zkontrolovat seznam úkolů", které provádí po sexu. Ten se u každé ženy liší, ale určitě se všechny v některých bodech shodnou. Mnoho z nich si to ovšem ani neuvědomuje a dělají některé z těchto činnosti automaticky. Ostatní se pak stydí přiznat.

Koukne se na čas

Ženy jsou zvídavá stvoření, a tak je občas napadne se kouknout, jak že dlouho ten sex vlastně trval. Někdy jsou opravdu překvapené, jindy spíše zhrozené, záleží při tom především na souhře obou partnerů. Někdy pouhé jedno vyvrcholení nemusí nutně znamenat konec sexu...

Pokukuje po kondomu

Jestliže to poslední, po čem žena v současné době touží, je dítě, kolikrát raději přejde na dvojitou ochranu. Ačkoliv pečlivě dodržuje užívání antikoncepčních pilulek, jistota je jistota. A jak nejjednodušeji zjistí, že v kondomu nebyla díra? Nenápadně po aktu pokukuje, jestli z něho někde neuniká nějaká ta kapička... Samozřejmě by to měl kontrolovat již partner při nasazování, ale co si budeme povídat, někdy na to zas tolik času není, a tak žena doufá...

Hltá vodu

A to nejenom kvůli tomu, že dodržování pitného režimu je základem alespoň trochu zdravého životního stylu. Žena by měla nějakou dobu před souloží vypít větší množství vody, když to neudělá, bude jí připadat, že z ní na záchodě vychází tekutý oheň. Vypitím dostatečně množství vody se tomu dá zabránit. Ano pánové, až takhle nás sexem poškozujete.

Druhým důvodem pro hltání vody, ale tentokrát po sexu, je samozřejmě dobrá "jízda", po které obě pohlaví dožene žízeň někdy již v polovině řádění a nedá se jí uniknout.

Vyhýbá se "špinavým" místům

Každý žena ocení, když ji její muž po sexu začne mazlit, místo toho, aby se otočil na druhý bok a během půl minuty usnul. Když se žena při mazlení úzkostlivě drží pouze na jedné straně postele, bude to pravděpodobně tím, že některá místa v posteli jsou v tu chvíli... jaksi trochu mokrá. Většinou to značí dobře odvedenou práci, což je výborné, ale neznamená to, že by bylo nutné se v tom i válet.

Započne hon na podprsenku

Občas se může zdát, že s námi žijí nějací podprsenkoví šotci a podprsenku schovají vždy na to místo, na kterém by ji člověk nejméně čekal. Popřípadě se najde na místě, na kterém se hledalo jako na prvním. To je ale záhada, že? Stejně je to i s kalhotkami. Ono není divu, dvojice je někdy tak rozvášněná, že muž strhne z partnerky prádlo co nejrychleji a už nikoho nezajímá, kam "odletělo"... Dobrým nápadem by možná bylo zavést nějaký systém? Ale co, pár minut hledání za tu naprostou svobodu v sexu asi stojí.

Po sexu se občas spodní prádlo vytratí kamsi...

Řeší vlasy

Sexy hříva, kterou žena získá díky změně pozic a tahání za vlasy, připadá mužům opravdu sexy. Ale narovinu - po skočení sexu už to tak žhavé není, zjev by se najednou dal přirovnat rozcuchanému pudlovi. Stačí se kouknout do zrcadla nebo si udělat "posexovou selfie" (ale rozhodně ji nedoporučujeme sdílet na sociální sítě). Některým chlapům to ale i tak přijde sexy roztomilé, kdo doma žena takového má, nemusí nic řešit.

Zavolá mámě

Ne, že by se chtěla pochlubit tím, že právě měla sex, ba naopak. Znáte to, sotva se začnete mazlit, hned jako naschvál zazvoní telefon. S trochou ignorance a pevnými nervy vyhrajete. Ale pořád tam čeká ten zmeškaný hovor... Teď už jen ženě stačí vymyslet výmluvu jako třeba "Hmm, byla jsem ve sprše..." a rest zdolán.

Zruší pohybové aktivity naplánované na 6 ráno

Kardio trénink, který v podstatě zažívala při sexu je tedy hotov, svaly taky posíleny, tak co by tam dělala takhle brzo? Radši se po pořádném cvičení pěkně prospat, no ne?

Diskutuje sama se sebou o vyprání prostěradla

V podstatě existují jen dvě možnosti. Rychle ho sundat a hodit do pračky nebo zapnout větrák, nechat ho uschnout a dělat, že se nic nestalo... První možnost je ve většně případů moc namáhavá (co by dělali chudáci sexuálně aktivnější páry?)... Ať každá koná podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Nechá oddych svojí vagíně

Vagína si během těch pár desítek minut projde opravdu těžkou prací a i ona vyžaduje odpočinek, proto by jí ho žena měla i dopřát... Některým stačí pouze lehnout a nehýbat se, jiné spěchají do sprchy a zchladí ji studenou vodou. Ať tak nebo tak, hlavně, ať se cítí dobře.

Koukne na sebe v zrcadle

Po sexu se ženy často cítí o dost více sexy a sebevědoměji než před ním. A proč si tedy tyto okamžiky neužít i před zrcadlem? Každá se ráda pochválí a proč si dobrou náladu nepozvednout po nádherném sexu i sama sebou?

Odhalili jsme ženský pohled na bezprostřední chvíle po styku. A jak si můžete všimnout, ženám se neustále něco honí v hlavě...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.