Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co vše byste měli vědět o kroužcích na penis?

18.červenec 2019
Co vše byste měli vědět o kroužcích na penis?

Pravděpodobně jste už někdy o kroužcích na penis slyšeli, či je případně viděli v sex shopu. Víte ale, jak se správně používají? A jaké mají výhody? Chcete-li se dozvědět více o těchto erotických pomůckách, pak si přečtěte dnešní článek.

Kroužky na penis jsou malé erotické pomůcky s několika neskutečnými výhodami. Jednak zvětšují a zlepšují erekce, pomáhají mužům vydržet během sexu déle a i jejich partnerky mohou těžit z použití těchto pomůcek. I přes všechny výhody vstávají některým mužům všechny chlupy na těle hrůzou z toho, že by si měli něco takového nasadit na kořen svého penisu. Pokud se mezi ně řadíte i vy, možná vám dnes změníme názor. Následně si trochu přiblížíme správné použití kroužků na penis i jejich výhody.

Jaké jsou výhody kroužků na penis?

Pomáhají udržet erekci i v případě, že má muž problém s tím, aby ji dostal

Je jedno, který typ pomůcky použijete, všechny fungují na podobném principu. Kroužek zadržuje krev v penisu, což napomáhá k udržení erekce. Těsně přiléhající kroužek navíc pomáhá předcházet cévní erektilní dysfunkci. K tomuto typu dysfunkce dochází tak, že tkáním v penisu se nedaří řádně udržet v krvi.

Zvyšují sebevědomí

Když se budete stresovat tím, že si musíte udržet erekci, moc si nepomůžete. Naopak vám to bude bránit v tom, abyste si ji udrželi, či aby se vám penis vůbec ztopořil. Nicméně použití erekčního kroužku vám může pomoci při úlevě od úzkosti z výkonu. Budete mít jistotu, že při sexu vydržíte déle, nebudete si s tím muset lámat hlavu a místo toho budete schopni se soustředit na to, co je důležité - uspokojování partnerky.

Mohou oddálit a posílit orgasmus

Mnoho mužů se domnívá, že kroužky na penis mohou pomoci oddálit orgasmus stlačením varlat a oblasti okolo kořene penisu a víceméně mají pravdu. Je to skoro jako upravená varianta znamého triku, kdy si stisknete zmíněnou oblast, abyste oddálili svůj orgasmus.

Kroužky na penis mohou zlepšit sexuální zážitek i partnerce

Kroužky na penis nejsou jen pro muže, i ženy z toho mohou mít požitek. Obecně je známé, že ženy potřebují trochu pomoci, aby dosáhly orgasmu. Pouze nízké procento žen dosáhne orgasmu při penetrativním sexu. Vibrační kroužky na penis dodatečně během sexu stimulují partnerčin klitoris. Jiné kroužky na penis mají zabudované nástavce, díky kterým se partnerka může cítit při sexu plnější.

Jsou kroužky na penis bezpečné?

Dokud budete dodržovat pokyny pro použití erekčních kroužků, nemusíte se ničeho bát.

Ujistěte se, že máte správnou velikost

Při výběru správného kroužku je důležité vybrat správnou velikost. Kroužek by měl být těsný, ale ne natolik těsný, že nic neucítíte. Pokud teprve začínáte a nemáte žádné zkušenosti s erekčními kroužky, sáhněte po nastavitelných nebo pružných kroužcích ze silikonu, které jsou vhodné pro začátečníky, protože s nimi lze velmi snadno manipulovat.

Vyzkoušejte vibrační kroužky, ze kterých budete mít potěšení oba!

Sundejte kroužek po 20 minutách

Toto je velmi důležité pravidlo, které si musíte zapamatovat. Pokud kroužek ponecháte na penisu příliš dlouho (víc než 20 minut), může dojít k trvalému zranění. V případě, že ucítíte ztuhlost, bolest, nebo si všimnete, že penis mění barvu, okamžitě kroužek sundejte.

Odstraňte ochlupení na intimních partiích

Tento bod není úplně důležitý jako předchozí 2 body, přeci jen nejde zrovna o život, nicméně pokud své ochlupení před použitím kroužku neodstraníte, bude to trochu nepříjemné. Při použití si za chloupky jistě zataháte, i když se budete sebevíc snažit se tomu vyhnout, a pocítíte štiplavou bolest. Proto si vezměte toto doporučení k srdci a před použitím pomůcky si oholte své intimní partie.

4 druhy kroužků na penis

Nastavitelné kroužky na penis

Tyto kroužky lze nastavit pomocí suchého zipu, patentů, kroužků ve tvaru D a smyček ve tvaru lasa. Nasazují se pod šourek a okolo penisu.

Pružné kroužky na penis

Tento typ kroužků je uzavřený, který natáhnete a přetáhnete přes ztopořený penis a pod varlata. Tyto pomůcky jsou běžně vyrobené ze silikonu. Jsou velmi populární díky jejich snadnému odejmutí, nicméně nejsou nastavitelné a nemusí být utažené přesně tak, jak chcete.

Vibrační kroužky na penis

Už jsme se o těchto kroužcích zmiňovali. Disponují malým motorem, který poskytuje příjmený pocit pro oba partnery. Některým mužům se vibrace líbí, účelem těchto pomůcek však je uspokojení partnerky. Narozdíl od většiny ostatních erekčních kroužků, se vibrační kroužky nasazují pouze na penis, ne na varlata.

Abyste během sexu mohli s touto pomůckou stimulovat i klitoris, budete si to muset trochu nacvičit. Muži, zůstaňte uvnitř své partnerky a svými boky pohybujte ze strany na stranu, místo dopředu a dozadu. Funguje to v misionářské poloze i v poloze, při které je žena nahoře.

Pevné kroužky na penis

Tyto pomůcky jsou zpravidla vyrobeny z kovu nebo oceli, nasazují se na penis a varlata, nejsou však vhodné pro začátečníky. Pokud byste je rádi vyzkoušeli, učiňte tak, jakmile budete mít nějaké zkušenosti s erekčními kroužky, jinak ne. Jste-li pokročilí a chystáte se použít pevný škrtící kroužek na penis, buďte opatrní. Ujistěte se, že máte správnou velikost, kroužek nesmí být příliš malý, aby nedošlo k poranění penisu.

Lákají vás kroužky na penis? Pak neváhejte a navštivte svůj místní sex shop. Je jedno, zda pocházíte z PrahyPlzně nebo Karlových Varů, sex shopy naleznete v každém větším městě.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.