Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co vaše oblíbená barva prozrazuje o vás a vašich sexuálních preferencích?

25.červenec 2017
Co vaše oblíbená barva prozrazuje o vás a vašich sexuálních preferencích?

Říká se, že naše oblíbené barvy o nás prozrazují mnohé. Tak proč by neměly něco vypovídat i o našem sexuálním životě, o tom, jací jsme v posteli a co se nám líbí?

Asi málo lidí napadne, že by barva oblečení, které má někdo na sobě, mohla být označena za něco jako psychologii jeho nebo její sexuální preference. Ale věřte tomu, že to tak je. Vaše oblečení opravdu může napovědět ostatním nejen základní věci o vaší osobnosti, ale také mnohé o vašem sexuálním životě.

Tak schválně, jací muži nebo ženy vás na ulici nejvíce přitahují? Jakou mají většinou barvu oblečení? Vyhledejte si ji níže a zjistěte, jací jsou v posteli!

Červená

Červená je energická a vzrušující barva a stejně tak i její nositel. Volá po akčních milencích, kteří do toho jdou po hlavě. Krom toho oplývají sebevědomím (Přeci jen, kdo vyrazí do ulic v křiklavě červené barvě? Sebevědomá osoba, která je ráda středem pozornosti). Vášeň jim rozhodně není cizí, ba naopak. Tato osoba jde do všeho s chutí, ať už se jedná o jídlo nebo o sex. Milovníci červené se lehko vzruší a jakmile se jednou zažehne jiskřička sexu, může to trvat hodiny než ji zase uhasí. Ale pozor, tyto osoby mohou být impulzivní a moc se nezaobírají detaily. Ujistěte se tedy, že váš sex je bezpečný a oba souhlasíte se všemi podmínkami.

Černá

Preferujete především černou barvu? Tak to pak pravděpodobně máte rádi zvrhlý sex. Černá souvisí se záhadnem a skrytým šarmem, ale také se skrytými úmysly. Mnoho milovníků černé jsou ve své podstatě masochisté nebo sadisté a mají rádi dynamiku veškerých postelových hrátek. Když si na sebe vezmete pár černých kožených bot, kalhoty nebo bundu, necítíte se hned trochu mocnější? Černá barva je opravdu označována jako mocná a nepřátelská, ale také vyjadřuje sofistikovanost a eleganci, proto je často přítomna na večírcích vyšších vrstev. Také tak nějak vytváří bariéru mezi námi a okolním světem, což nám umožňuje skrývat naše tajemství, a tím právě dělat tajemný dojem.

Šedá

Šedá barva značí nedostatek emocí. Ne, že by osobě, která nosí šedé oblečení, emoce chyběly, ale nedává je najevo před ostatními lidmi. Neodkáží se zavázat tajemné černé ani neposkvrněné bílé. Tito lidé si nejsou sami jisti, co je vlastně vzrušuje. Je to solidní a stabilní barva, která podporuje rozum a logiku namísto vášně. Muži, kteří nosí šedou, mohu pohlížet na sex jako na způsob uvolnění napětí a ženy v šedé ho zase mohou brát jako prostředek k vytvoření partnerského vztahu. Zatímco i šedá může být elegantní a formální, rozhodně to není barva, která by nějak přitahovala pozornost. Mohou se jevit jako konzervativní a soběstační, když se snaží navázat nové vztahy, ale mohou se sami cítit osamělí, protože dusí své emoce v sobě.

Modrá

Láskyplnost a vnitřní klid jsou těmi vlastnostmi, které vyzařují z lidí, kteří se oblékají do modré barvy. Díky tomu jsou skvělými nejen sexuálními partnery, kteří se vždy starají o to, aby uspokojili potřeby druhého a udělali ze sexu něco nezapomenutelného. Díky čestnosti, důvěryhodnosti a loajalitě, které se u milovníků modré považují  za jejich definující vlastnosti, jsou lidmi, kteří chtějí budovat silné partnerské vztahy a následně si užívat dobrý pocit z těchto úspěšných vztahů. Nedá se od nich čekat, že by rychle někoho soudili nebo že by sami šli rychle do nějaké změny. Před tím potřebují nějakou radu od člověka, co dané problematice rozumí, a vše si nejdříve dobře promyslet (jako třeba váš nový sexuální požadavek, sen, fantazii,...), ale když už to přijme, jde do toho s veškerou svou vášní, která zachází mnohem hlouběji než chtíč.

Růžová

Kombinací vášnivosti červené a neposkvrněnosti bílé dostáváme zájem o bezpodmínečnou lásku, romantiku a intimní pečování o druhého. Růžová může zmírnit hněv, agresivitu a nelibost, ale dejte si pozor, aby to také neznamenalo naivitu a nezkušenost, což je důvod, proč se často páruje se silnější barvou jako například černou, která růžovou změní v dvakrát tak sexy. Milovníci (v tomto případě spíše milovnice) růžové přijímají smyslnost a pravděpodobně budou trávit čas tím, že svému tělu dopřejí masáž nebo lázně, a vyzývají vás, abyste se k nim připojili na cestě za sebeláskou a péčí. Sex může (ale nemusí) být divoký, ale je vždycky naplňující, protože nositelé růžové nebudou odpočívat, dokud nebude každý partner spokojen.

Jen růžová to může být...

Oranžová

Veselá a náruživá barva, která zdůrazňuje vnitřní intuici. Lidé, kteří rádi a často nosí oranžovou barvu, jsou velmi dobrodružní a extrovertní a nejen, že o svých sexuálních fantaziích sní, ale oni je také uskutečňují! Jsou impulzivní a rádi riskují, na druhou stranu oranžová značí i dobrou komunikativnost a pozitivního ducha. Můžete počítat s tím, že tento člověk s vámi začne konverzaci, která rozhodně nebude nudná, naopak jí nasměruje do těch správných směrů, až do chvíle, kdy se oba začnete svlékat... Očekávejte asertivního, intuitivního milence, který hodnotí předehru stejně vysoko jako sex a může se pustit do nějakého nezbedného chování, pokud k tomu bude vhodná chvíle.

Žlutá

Žlutá je kreativní a nezávislá barva vhodná pro lidi, kteří dobře komunikují a milují se proto, aby si splnili nové, vzrušující nápady, jako například nové polohy, sexuální fantazie nebo třeba sex venku. Se vším tím pozitivním ale přichází i nějaké komplikace - potřeba dalšího sexuálního partnera nebo jiná chuť k nějakým činům, které by stávající partner nemusel dobře nést. Uspokojení milovníka žluté vyžaduje spoustu spontánnosti (musíte rychle přemýšlet) a přicházet ve vztahu s novými nápady, abyste se nikdy nenudili.

Fialová

Nositelé všech možných odstínů fialové v sobě kombinují energické vlastnosti červené s důvěryhodností modré, což z nich dělá charismatické partnery, kteří rádi dávají. Jsou velmi citliví a soucitní, často si vychutnávají tělesné touhy s velkou variací intenzity - jedná se o člověka, který si dokáže užít rychlovku stejně dobře jako několikahodinovou akci. Lidé založení duchovněji se většinou ztratí ve světě fantazií, i proto jsou milovníci fialové dobrými kandidáty na plnění různých snů, fantazií nebo hraní "role play", při čemž se naprosto ponoří do vzniklé situace od perfektního hraní příběhu své role po detaily na kostýmu. Pamatujte, že jejich potřeba je vyniknout z davu a být odměněn za svou individualitu.

Zelená

Milovníci zelené vyváží duševní jasnost žluté a emocionální hloubku modré. Znají typ partnera, kterého hledají, a jsou ochotni se mu plně zavázat, když ho najdou. Milují pozorování a voyeuristické fantazie jim připadají extrémně erotické. Někdy pozorují i ve skupinách, protože milovníci zelené barvy jsou také známí jako vynikající hostitelé, kteří oceňují prosperitu a hojnost. Nejsou zaměřeni na akční činnosti a neradi riskují, ale když se cítí bezpečně a milovaně, jejich sexuální štědrost je bezkonkurenční a jejich oddanost svému vztahu je opravdu pevná.

Hnědá

Teplo a hloubka - to je to, co chtějí ti, kteří rádi nosí hnědou barvu. Nemusíte to brát pouze v sexuálním slova smyslu. Rádi totiž cítí, že jsou milováni, cítí teplo domova a hloubku citů. Svému partnerovi splní, co mu na očích vidí. Jsou extrémně loajální. Mohou se při sexu bát "ztráty kontroly", ale to napraví dlouhá a intimní předehra, která jim dodává pocit, že je tu na světě mnoho času pro rozvoj jejich emocí. Milovníkovi hnědé nejde říci "Miluji tě" dostatečně často. Bezpečnost a věrnost jsou pro ně nejdůležitější, navíc oplývají silnou touhou budovat vztahy s většími cíli, například s vyhlídkou rodiny nebo alespoň stálého partnerství.

Bílá

Bílá je čistá a očišťující barva, která značí mládí a nevinnost, nebo nevinný a někdy i odmítavý pohled na sexualitu. Milovníci bílé touží po jednoduchosti, což se může projevit buď jako nekomplikovaný příležitostný vztah, nebo jako spolehlivá rutina manželství. S tendencí k fanatické dokonalosti mohou být někteří tito lidé někdy prudérní a zároveň nechtějí, aby byla vidět na světle nějaká fyzická "chybička". Raději skryjí jakékoliv nedokonalosti a představují "dokonalý" exteriér. Může být pro ně být výzva otevřeně komunikovat o sexuálních potřebách a touhách.

Podle barvy si můžete vybrat i svůj ideální protějšek. Pak jen stačí jít na erotickou seznamku a z profilové fotografie zjistit, jestli daný jedinec nosí zrovna tu vámi zvolenou barvu.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.