Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co to je fisting a jak na něj?

31.prosinec 2018
Co to je fisting a jak na něj?

Určitě existují lidé, kteří vůbec netuší, co to je fisting. Jiní to tuší nebo ví, ale neví, jak to udělat, aby byl bezpečný, nebolel a byl to jeden z nejlepších prožitků, který partner v sexuálním životě zažije. My vám s tím vším poradíme a naučíme vás, jak na něj.

Začneme asi od začátku, a to tím, o co se vlastně jedná. Slovo fisting vzniklo z anglického fist, což znamená pěst. Kdybychom to měli přeložit do češtiny, vznikne něco jako "pěstění", nic společného s pěstování ničeho to ale mít nebude. Bavíme se o sexu, takže to znamená uspokojovat někoho celou pěstí. Přijde vám to zvláštní? Lidské tělo se dokáže přizpůsobit velkou měrou, a proto většinou není ani problém vniknout do vagíny nebo do análního otvoru pěstí. Vždyť i penisy nebo erotické hračky najdeme různých velikostí, jde jen o to, že se tomu všemu musí dát čas a tělu příležitost, aby se přizpůsobilo. 

Takže pokud chcete svůj sexuální život něčím oživit, ale přijde vám, že už jste všechno zkoušeli, zkuste se pustit do trénování fistingu. Nepředstavujte si to ale tak, že zatnete pěst a tu celou narvete do požadovaného otvoru, tak to vůbec nefunguje, šli byste na to špatně a pravděpodobně byste ani nedosáhli uspokojivých výsledků. Naopak se musíte zaměřit na to, abyste postupovali do nejpomaleji a prst po prstu, dokud tam nedostanete všechny. "Fisting je sexuální praktika, při které něčí celá ruka nebo všech pět prstů proniká do vagíny nebo rekta," vysvětluje Ian Kerner, Ph.D., sexuální terapeut a autor knihy She comes first.

Jak již bylo zmíněno, spěcháním ničeho nedosáhnete, naopak se to může celé zvrtnout a nedopadnout to dobře. "Když budete spěchat, partnerova ruka může napáchat velké škody, třeba poškodit vaginální svaly, mohou vzniknout odřeniny a škrábance," říká Kerner. "Ale když to budete dělat s oboustrannou důvěrou, bezpečně a pomalu, tak se vám bude nabízet spoustu vaginální stimulace a pocitů plnosti," dodává. Jak to tedy správně udělat? Poradíme vám v následujících řádcích.

Bezpečnost především

Jelikož se vagína bude roztahovat do "nestandardních rozměrů", bude potřeba jí s tím trochu pomoci. To uděláte nejlépe tak, že budete mít neustále celou ruku namazanou lubrikačním gelem. Díky němu to vše půjde mnohem snadněji. Další důležitou věcí, kterou byste neměli opomenout, je hygiena. Měli byste zajistit především to, aby ruce byly naprosto čisté. Stejně důležité je ale také i to, aby nehty byly ostříhané opravdu nakrátko a zapilované, aby nebyla možnost jimi vagínu zevnitř poškrábat. To je totiž nejen velmi nepříjemné pocitově, ale také se do škrábanců může zanést infekce a vše může skončit nepěkně. Můžete také použít čisté, jednorázové latexové rukavice nebo kondomy na prsty. Budou fungovat jako bariéra a některým lidem dokonce mohou usnadnit proniknutí. Za vyzkoušení to stojí.

Předehra by měla být nutností

Dostat pět prstů a třeba i celou dlaň do vagíny nebo rekta není zrovna lehký úkol. Klíčem k dokonalému fistingu je zůstat po celou dobu ve správné náladě. Čím více bude přijímatel uvolněný a vzrušený, tím je větší šance, že to celé zvládnete na jedničku. Začněte lehkými dotyky, líbáním, masírováním, orálním uspokojováním nebo čímkoliv, co bude druhému příjemné. Pak se teprve posuňte o úroveň výš. To samé platí i při vnikání do análního otvoru, akorát tam se lubrikace netvoří sama, proto o to víc platí, že byste neměli zapomenout na lubrikant.

Fist znamená pěst, ale přesně takhle se fisting neprovádí!

Začněte pomalu

To hlavní začne tak, že vniknete do vagíny nebo análního otvoru dvěma prsty. Potřebujete dojít k tomu, aby se váš partner cítil s těmito dvěma prsty uvnitř pohodlně. Pak jakmile se bude cítit v pohodě, můžete pomaličku přidat třetí prst. Tyto tři prsty by se měly dát k sobě, aby byly pohromadě a pronikání tak bylo snazší. Pokračujte od této chvíle se třemi prsty, dokud si nebudete jistí, že váš partner zvládne o prst navíc. Palcem můžete stimulovat klitoris, zatímco další tři prsty budou stimulovat bod G. To je pravděpodobně to nejlepší, co můžete v této chvíli udělat, aby se vagína připravila na pokračování.

Jděte dál

Pro moho párů bude naprsto dostačující dosáhnout vniknutí tří prstů. Nemusíte (a neměli byste) se přemáhat a jít dál jenom proto, že jste si řekli, že chcete dnes večer zkusit fisting. Pokud je vám to takto příjemné, nechte to tak. K fistingu se můžete propracovat časem nebo třeba zjistíte, že to není nic pro vás. Nevadí, záleží především na vašich pocitech. Jestliže se ale cítíte extrémně dobře, vzrušeně (oba) a jste připravení zažít ještě něco intenzivnějšího, můžete bez obav pokračovat dále. Přidejte další lubrikant a přidejte postupně malíček a palec. Opět platí to samé - až se bude partner cítit dobře a příjemně, můžete ruku posunout ještě dál, třeba až po klouby nebo dokonce až po zápěstí. A co pak?

Podaří se vám vniknout až po klouby? Hlavně pomalu

Jakmile bude uvnitř celá ruka, můžete svému partnerovi dopřávat různé druhy stimulace podle toho, jak s ní budete hýbat. Můžete se zaměřit na bod G, otáčet s rukou, zasouvat a vysouvat, rozevřít dlaň, zkrátka zkoumat, co bude příjemné a co nikoliv. Také můžete zkusit krouživé pohyby a zaměřit se na cervix (děložní čípek), protože i tak se dá dosáhnout orgasmu. Jestliže ale chcete, aby žena dosáhla orgasmu, neměli byste zapomínat na klitoris. Stimulace klitorisu totiž může být při fistingu opravdu skvělým pomocníkem. Můžete to udělat několika způsoby. Nejlépe se asi nabízí druhá ruka, ale ne každý zvládne dělat každou rukou jiný pohyb. Pokud se vám to nedaří, vyzkoušejte uspokojování ústy. To bude sice vyžadovat poměrně nepohodlnou polohu, pro ženu je to ale většinou ještě příjemnější, než uspokojování rukou. No a nakonec můžete zvolit možnost, která moc námahy vyžadovat nebude. Připojit k vašim hrátkám totiž můžete i erotickou hračku, nejlépe nějaký vibrující stimulátor klitorisu, který se pouze položí na to správné místo a uspokojení přijde v krátké chvíli "samo". Vy se budete moci soustředit na svou práci uvnitř. 

Nezapomeňte na komunikaci

Sice můžete vypozorovat, zda se partnerovi vaše počínání líbí tak, že bude vzdychat nebo třeba přirážet, ale to rozhodně nestačí. Nikdy byste neměli zapomínat na správnou komunikaci. Jeden by se měl ptát, zda se to druhému líbí, jestli se cítí pohodlně, někde ho něco nebolí nebo zda má pokračovat a druhý by měl naprosto upřímně odpovídat. Přes bolest byste neměli chodit. Jestliže to partnera bolí, uberte prst, použijte více lubrikantu nebo není dost uvolněný na takový typ hrátek a měli byste to ukončit a věnovat se něčemu méně invazivnímu. Partner vás může navádět, co byste měli nebo mohli udělat dále, co by se mu líbilo a čemu se naopak vyvarovat. Jestliže si partner začne stěžovat na cokoliv víc než jen lehkou bolest, měli byste přestat. 

Jak jste se mohli přesvědčit, fisting není žádný brutální sexuální akt, který by si "užívali jen lidi s nějakou úchylkou". Když to budete dělat správně a pomalu, spíše se jedná o velmi romantikou nabitou věc, ve které je důležité vzájemné naslouchání. Záleží tudíž spíše na přístupu, který zvolíte. Samozřejmě pokud si oba budete užívat spíše tvrdší verzi této praktiky, tak můžete, je to jen na vás ale počítejte s tím, že by se mohly dostavit negativní důsledky ve formě škrábanců, natrhnutí a podobně. Tak co, odvážíte se vyzkoušet fisting již dnes večer? Dnešní večer je výjimečný, protože je v roce 2018 úplně poslední. Pokud budete slavit se svým dlouhodobějším partnerem nebo s někým, s kým si vzájemně důvěřujete, můžete tuto praktiku zahrnout do oslav nového roku. Určitě byste si na tuto oslavu a tento den pamatovali ještě dlouho. Pokud si ale dnes budete užívat sex na jednu noc, nezkoušejte zahrnout tuto praktiku, pravděpodobně by to nevyšlo tak, jak byste si představovali, obzvláště v případě, že byste byli posílení alkoholem. 

Užijte si tento poslední den v tomto roce podle svých představ. Přejeme vám v dalším roce mnoho zdarů v sexuálním životě! A pokud hledáte nějakého sexuálního partnera, zaregistrujte se na erotické seznamce, vyplňte si profil, přidejte profilovou (a třeba i erotickou) fotografii a najděte si takového partnera, se kterým si budete v sexu rozumět.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.