Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co si zařádit přes webkameru?

7.říjen 2018
Co si zařádit přes webkameru?

Jste od svého sexuálního partnera daleko? Pak se nabízí jednoduché řešení, a tím je sex přes internet. Můžete si psát, posílat fotografie, ale také se v přímém přenosu vidět - a to už je úplně jiný level. Nabízí se vám mnoho možností, jak toho využít... Jak to ale udělat, abyste se neztrapnili?

Lidé si sex na dálku chtěli užívat vždy. Těžko říct, jak to dělali někdy ve středověku a zda to vůbec bylo možné, ale od té doby, co začalo fungovat alespoň trochu spolehlivé doručování dopisů, začaly se posílat i ty s milostnou tematikou. V dnešní době by vás ale psaní milostných dopisů asi moc neuspokojilo. Pak přišly moderní technolgoie a s nimi mnohonásobně vyšší rychlost dopisování si. Rychlejší verzí dopisů jsou emaily, které ale také již dnes někdy neuspokojí naši potřebu v rychlosti. Vylepšenými emaily můžeme nazvat různé messengery, ať už fungují jako telefonní aplikace nebo v počítači. Mezi ně by se dala zařadit i naše erotická seznamka, na které se můžete seznámit s lidmi po celé republice, kteří touží po různých druzích sexuálních vztahů nebo třeba i po obyčejném psaní si. V těchto aplikacích vidíte, kdy je daná osoba online, a tudíž si s ní můžete psát velmi rychle. Většinou lze i posílat fotografie (co na nich bude, to už záleží jen na vás). Posílání videí má pak své další kouzlo, které se blíží sledování porno videa, ale víte, že je natočeno přesně pro vás. No a konečně se dostáváme k tomu nejlepšímu - online komunikaci přes webkameru. 

Co je na tom skvělé? To, že si tento způsob sexu přes internet může užívat skoro každý, protože každý notebook má vestavěnou webkameru a stejně tak existuje přední kamera u tabletů a telefonů. K sestavě PC si musíte webkameru dokoupit, což ale také není zas tak velké finanční zatížení. Vhodný je pro lidi, kteří se chtějí jen trochu zabavit, odreagovat se, ale i pro ty,kteří jsou v dlouhodobém vztahu a momentálně jsou od sebe odloučeni velkou vzdáleností. Člověk jenom občas neví, jak na to, protože si přijde trochu trapně, pokud to ještě nikdy nezkoušel. Neví co dělat, jak se hýbat, co říkat (jestli něco říkat) a mnoho dalších otázek zatěžuje jeho mysl. Ale věřte, že to zas tak těžké není a dokonce to může mít na váš sexuální život pozitivní vliv. Nakonec totiž můžete zjistit, že je mnohem snažší se svěřit se svými tajnými sexuálními touhami někomu cizímu přes internet, než to říkat někomu do očí. Dokonce můžete i objevit nové touhy, o kterých jste doposud neměli ani tušení. A to za to rozhodně stojí! Proto můžete tento způsob považovat i za pěkné zpestření vašeho sexuálního života i v dlouhodobém vztahu, ve kterém vás nedělí kilometry.

Odhodlejte se tedy to poprvé zkusit, opravdu se není čeho bát. Dáme vám rady, na co byste si měli dát pozor a co byte (ne)měli dělat. 

Nastavte si správně webkameru

Před prvním použitím "na ostro" byste ji měli vyzkoušet, zda funguje tak, jak má a podívat se, jak kvalitní je záběr (aby bylo vůbec něco vidět). Čímž se dostáváme k další věci. Nejideálnější bude, když půjdete vidět pouze vy nebo třeba postel, na které budete ležet. Nikdo nechce vidět nepořádek za vámi, který ho může rozptylovat. Nevhodné je i umisťovat do záběru nějaké cennosti a drahé věci, protože pokud toho člověka osobně neznáte, nikdy nevíte, zda to není zloděj. raději proto nikdy nesdělujte svou adresu. Na tablet nebo telefon se hodí i nějaký statický držák, aby se obraz neustále neklepal. Jestliže se stydíte, klidně nastavte kameru tak, aby vám zabírala pouze tělo od krku dolů. Možná pak budete ještě odvážnější...

Jak začnete svůj videohovor vy? Vyzkoušejte naše tipy

Buďte druhému inspirací

Většinou jsou to muži, kteří se snaží vzrušit ženu, a to dokonce i při online sexu. Jsou už na to zvyklí, dělají to pořád dokola a někteří to dokone berou jako svou povinnost. Ale co kdyby se teď situace obrátila? Určitě to stojí za zkoušku. Žena musí sebrat jen trochu sebevědomí a také na to musí mít tu správnou náladu. Pak už jde vše samo. Nejdříve můžete začít například sex chatem, při kterém budete mít možnost si nejprve trochu srovnat myšlenky v hlavě, než něco napíšete. Následně se můžete "přesunout" na hovor s webkamerou. Žena může muže svádět tím, že se bude velmi pomalu svlékat nebo zatančí sexy taneček. Může také muži vyhovět v nějaký jeho sexuálních představách, o kterých se jich zmínil (například vzít si na sebe nějaký kostým). Hlavně si to užívejte a buďte spontánní.

Reagujte

Když se druhý bude snažit o nějakou akci (ať už zahájení sexy konverzace pro začátek nebo se třeba pohnout z místa a začít se sám sebe dotýkat), tak ho v tom podpořte. Nenechejte ho v tom samotného. Chytněte se této příležitosti. Pokud si nevěříte, tak ho napodobujte, a pokud si dostatečně věříte, tak to můžete časem posunout zase o kousek dál... Je jen na vás, co se při tomto online setkání bude dít. Můžete skončit pouze u vzrušující konverzace, často to ale vede k dalším věcem,které vám jsou pravděpodobně zřejmé. V některých zemích už mají i vymoženosti s virtuální realitou, která je napojena na druhou osobu, takže to, co dělá člověk "na druhé straně", vy ucítíte u sebe. Aby toto úplně na sto procent správně fungovalo, mělo skvělé výsledky a především dorazilo k nám do České republiky, na to si budeme muset asi pár let ještě počkat. Ale až to tu bude, pravděpodobně se sex přes internet dostane zase na novou úroveň.

Stejně tak reagujte, když se vás druhá osoba na něco zeptá většinou jsou to otázky typu: "Co děláš nejraději v sexu?", "Co bys chtěl/a dělat právě teď?", "Jaké jsou tvoje nejtajnější sexuální touhy a sny?". Může vám chviličku trvat, než si odpověď rozmyslíte, ale i to, že přemýšlíte, dejte vědět druhé straně, aby to nevypadalo, že se o tom bavit nechcete. A naopak pokud se řeč stočí někam, o čem se opravdu bavit nechcete, nebojte se to dát najevo.

Odvažte se u sexu přes webkameru

Použijte vaše vzpomínky

Každý z nás má nějaké vzpomínky na úžasný sex, který během života prožil. Nezáleží na tom, zda se odehrál se současným partnerem (pokud je to zrovna on, s kým si užíváte online sex), nebo s nějakým jiným. Můžete tuto vzrušující vzpomínku vzít a začít ji vyprávět, nejlépe do toho největšího detailu. Pokud se s touto vzpomínkou nechcete druhému svěřovat, pak si ji alespoň přehrajte sami v hlavě - to vás nabudí a vy budete vzrušení ještě před začátkem videohovoru. Což se velmi hodí. 

Sdílejte navzájem své sexuální fantazie

Nejen vzpomínky můžete sdílet. Určitě toužíte po něčem, co jste ještě nezažili a i přesto byste to tak rádi zkusili... Je to jeden z nejlepších způsobů, jak se pěkně vzrušit, je požádat svého partnera, aby popsal své oblíbené sexuální fantazie - co s vámi chce dělat a jak by to chtěl udělat. Samozřejmě i on bude chtít slyšet vaše fantazie, tak o nich můžete popřemýšlet klidně už dopředu. 

jestli si voláte se svým partnerem, který se momentálně nachází někde daleko od vás, pak si představte, že jste se navzájem neviděli osobně už měsíce a vy jste po něm celou dobu velmi toužili. Chyběl vám a byl to poslední, na co jste večer před usnutím mysleli, a to první, na co jste mysleli před probuzením. Kdybyste se jen mohli otočit a on by ležel vedle vás... A teď si představte, že tam opravdu je. Co byste dělali?... Soustřeďte se jen na něj a na tuto představu. Ještě vám přijde těžké něco vymyslet na sex online? 

Co si protějšek přeje? Splňte mu to!

Zeptejte se, jakou praktiku by chtěl vyzkoušet a pokud to bude možní, splňte mu ji. Může se to týkat nějakého způsobu sebeuspokojování, způsobu mluvy nebo třeba jen podpoření jeho myšlenek. Jestli si bude například přát, abyste ho orálně uspokojili, pak vám nezbyde nic jiného, než to pěkně detailně popsat.A stejně tak je to s mnoha dalšími přáními. Také je vhodné vlastnit nějaké erotické hračky, které tyto videohovory ještě více zpestří. No a úplně nejlepší jsou hračky, které jdou ovládat na dálku, ale ne na pár metrů, ale třeba z druhého konce světa. To si pak teprve dva užijí. Nicméně ty jsou vhodné spíše pro odloučené páry v dlouhodobém vztahu, jinak by to bylo dost složité.

Asi nemusíme zmiňovat, že součástí online sexu není pouze povídání o něm, ale také různá stimulace sebe samotných. Ta probíhá buď při takových konverzacích, které jsme zmínili výše, po nich nebo úplně bez nich. Někdy se chce člověk jen koukat na člověka "naproti", který si hraje s vlastním tělem a nic víc. A co vy, také byste to rádi vyzkoušeli? Sex chat si můžete vyzkoušet na naší erotické seznamce, na které si můžete s druhou osobou i vyměňovat fotografie.

[Lil] 

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.