Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co se může stát v převlékací kabince

18.březen 2020
Co se může stát v převlékací kabince

Kdekdo asi v kabinkách zkouší různé věci, ale sex s cizí ženskou, kterou ani neznám jménem, jsem teda ještě nezkusil. Vy snad jo?! I když jsem sice nic nakonec nekoupil, bylo to rozhodně o 1000 procent lepší, než klasické, nudné nakupování!

Začalo to docela nenápadně. Rozhodně nic na začátku nakupování nenasvědčovalo tomu, jak to skončí. Prostě jsem prochodil džíny a potřeboval nové. Camral jsem se po obchodě a snažil se přijít na to, jakou velikost že to vlastně mám. Zarazila mě však jedna ženská, co tam nakupovala. Nádherná postava, dlouhé blond vlasy, větší pevná prsa.

Zadek, na kterém by se daly oči nechat. No její přítomnost mě docela rozptylovala a nemohl jsem se ubránit pokukování po ní. Jí to zjevně příliš nevadilo, koukali po ní snad všichni chlapi v obchodě a ona se ještě záměrně nabízela. Když ale zjistila, že po ní koukám já, její výraz nabral cosi jiného než doposud. To jsem ještě nevěděl, že jsem se dostal do hledáčku šelmy! Namířila si to rovnou ke mně…

„Ahoj, copak nakupuješ? Nechceš s tím pomoct?“ spustila tak líbezným hlasem, až se mi z ní skoro podlomila kolena. Docela jsem znervózněl, zašimral mě penis a snažil jsem se ze sebe vydat něco smysluplného: „Jen jsem se přišel podívat po nových džínách.“ „Jasně,“ řekla, „zkus tyhle.“ Zkušeně šáhla po prvních džínách, které našla, chytila mě a táhla ke kabinkám. Podala mi je a já byl najednou celý zmatený v kabince. Začal jsem je nasazovat, ale byly o kus menší, než bych potřeboval. Nedostal jsem je ani přes zadek.

„Jsou dost malé,“ zavolal jsem tiše přes plachtu kabinky. „Ale no taaak, ukaž. Podívám se sama!“ odpověděla a rázně vstoupila do mé kabinky. Já ještě pořád nevěděl, co vlastně čekat, a tak jsem se snažil zakrývat trenky, na kterých se rýsovala boule. „Otoč se, ať se podívám,“ řekla. Rukou mi sjela na zadek a pevně jej zmáčkla. Uznale přikývla a její druhá ruka chytila poklopec riflí. Už jsem nepochyboval o tom, že to nebylo omylem, když ruka u mého rozkroku nápadně třela můj už tvrdě naběhlý penis.

„Ale copak to tu máme za rošťáka? To se podívejme!“ s šibalským úsměvem si mě otočila a hleděla na můj rozkrok. Já už díky nadrženosti přestal být nervózní a nebojácně jsem se postavil před ní. Její ruce se daly dál do práce na mém péru. Dal jsem si ruce v bok a jakoby nic stáhl trenky. I nepadnoucí rifle jsem nechal sjet na zem. Věděla přesně, co má dělat. Zručně ho vzala do ruky a velice zkušeně jej zpracovávala. Byl jsem už hodně vzrušený a celá situace se mi hodně zamlouvala.

Erotická povídka Co se může stát v převlékací kabince

Dáma se však rozhodla, že nyní chce i svůj podíl potěšení. Vytáhla sukni a otočila se. Předklonila se přede mnou, seč jen v těsné kabince mohla, a mě se naskytl božský pohled na její perfektní zadeček. Neváhal jsem a okamžitě si to nasměroval do ní. Pěkně jsem si ji šukal a užíval si sladké okamžiky, co to jen šlo. Evidentně si i ona poměrně libovala, protože zjevně měla potíže zůstat potichu. Líbilo se mi, jak musí tajit dech, a proto jsem si nebral žádné servítky a nakládal jí, co jsem jenom svedl.

Blížil se na mě výstřik a pomalu jsem přemýšlel, jestli se udělám do ní nebo co vlastně bude. Podcenil jsem tuhle tajemnou sexuální dračici. Takhle ženská dobře věděla, kdy to na chlapa přijde. V ten nejsprávnější moment se otočila a klekla si přede mě. Já jej vzal hned do ruky a začal rychle honit. To se jí však nelíbilo. Odrazila moje ruce pryč. Nasála se na něj sama a začala jej leštit oběma rukama. Teď se role obrátily a já dělal, co šlo, abych zůstal potichu.

Výstřik se blížil a má hlava byla nebezpečně vysoko v oblacích rozkoše. Liboval jsem si nad tou slastí a vyžíval se ve vlastním potěšení. Výstřik přišel tak silný, že jsem se málem neudržel na nohou. Dáma se zapřela rukou o mou hruď, aby mě podepřela. Pusou se nasála, jak to jen šlo, na můj penis a hrdě přijímala jednu kapku za druhou z celé mojí dávky. Když jsem skončil, měla už pusu plnou až po okraj. Zvedla oči a s pohledem na mě to všechno spolykala.

Pak se zvedla, jakoby se vůbec nic nestalo. Shrnula sukni, a tak jak přiletěla a chytila mě jako svou kořist i stejně rychle najednou zmizela. Nechala za sebou jen rozruch a rozhalenou plentu kabinky, kde jsem se já snažil rychle zahalit před pohledy všech ostatních pohoršených zákazníků prodejny. To byl přesně její styl, vzít si, co si zamane, a udělat hurá. Všichni hleděli na mě a všichni přesně věděli, co jsem tam s ní dělal. Ale já se tvářil neskutečně hrdě, protože ze všech chlapů v tomhle obchodě jsem byl jediný, který ji ošukal. Ostatní měli smůlu a mohli jen tiše závidět. Užíval jsem si ten pocit, že právě já jsem měl tuhle dračici...

Muži se v obchodě rozhodně nudit nemusí. Ani na internetu nemusí být nuda! Stačí se zaregistrovat na sex seznamku a užívat si online.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.