Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co se mu nejvíc líbí v sexu podle jeho znamení

14.září 2017
Co se mu nejvíc líbí v sexu podle jeho znamení

Ženy, zajímá vás, co má váš partner nebo vyhlídnutý objev nejraději v sexu? Tak šup šup, vyhledejte si ve článku jeho znamení a hned to zjistíte!

Každý je trochu jiný

Líbí se mu konkrétní sexuální poloha? Nebo vaše propojení, které při sexu vzniká? Vaše tělo? Nechte se překvapit, každý je jiný a když nahlédnete trochu do tajů astrologie a horoskopů, můžete se dozvědět mnohé, třeba i věci ohledně vašeho sexuálního života. O čemž také svědčí náš sex horoskop, který vydáváme na začátku každého měsíce. Dnes díky astrologii můžete vy ženy zjistit, co má váš sexuální partner rád v posteli, co by rád vyzkoušel a po čem touží.

Pozor ale, slova mohou být trochu matoucí. Většinou si člověk řekne, že se mu v posteli líbí něco, ale přitom vlastně nemyslí ani tak tu věc samotnou, jako to, jak se cítí díky svému partnerovi. Na něco člověk třeba ještě nepřišel, že se mu to líbí, protože to ještě nevyzkoušel. No a pak jsou tu ty věci, které si necháváme sami pro sebe, nikomu o nich neříkáme, ale přesto bychom rádi... Sami uvidíte, jak na tom muži jsou! Ať partnera teprve hledáte nebo ho už máte, určitě se vám budou tyto informace hodit.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani obecně představují osoby, které mají rádi dobrodružství, takže není divu, že chtějí tohoto dobrodružného ducha vnést i do postelových hrátek. Co opravdu nejvíc miluje v posteli? Zkoušení nových věcí. To může znamenat nové polohy nebo místa, ale víceméně všechno, co je nějak zajímavé nebo odvážné. Tato touha po dobrodružství ale není ze strany jeho partnerek vždy naplněna, a proto když potká nějakou, která má ráda dobrodružství stejně jako on, je (nejen) v sexu mnohem spokojenější. Když spíte s Beranem, nemusíte se strachovat, co si asi tak myslí nebo co by doopravdy chtěl v posteli, protože Berani nemají problém být upřímní, a to ani v posteli. Nemusíte ve skutečnosti být ani tak dobrodružné jako on, stačí, když budete otevřené všem novým věcem, pak spolu strávíte opravdu pěkné chvilky.

Býk (21. dubna - 21. května)

To, co má Býk nejraději v posteli, může mnohým připadat trochu divné, ale jemu samotnému to dává perektní smysl. Protože jsou Býci velmi romanticky založení, raději se "milují" než "mají sex". A podle něj mezi tím opravdu je rozdíl. Mít sex je podle něj hodně neosobní a tomu Býk příliš nefandí. Má rád, když se věci berou pomalu a s klidem. Pro Býka znamená milovat poznat tělo toho druhého. Je to pro něj více o spojení, i kdyby pouze na jednu noc, než aby z vás strhal oblečení a pak si šel po svých. Když se milujete s Býkem, připravte se na to, že to nebude na 5 minut, ale klidně i na celou noc. On chce být tím mužem, o kterém budete mluvit i dávno po tom, co už bude po všem.

Blíženci (22. května - 21. června)

Pro Blížence znamená rozmanitost a pestrost základ života. Nesnáší, když se v posteli nudí a jestliže je váš sex stereotypní, rychle ztrácí zájem. Blíženec je od přírody multi-talentovaný, takže když přijde na sex, je dobrý v opravdu MNOHA různých věcech. Blížencova láska ke všemu odlišnému pramení především z toho, že se bojí, že jednou bude sex nudný. Raději ho bude konstatně zpestřovat teď a upadne do rutiny později (když si najde stálého partnera), než aby dělal stále ty samé pohyby dokola už teď. Soustřeďte se na to, abyste udržely věci dostatečně zajímavé a neotřelé a pak bude váš vztah s Blížencem šťastný.

Které znamení je váš nový objev? Zjistěte to hned a vyhledejte si, co se mu líbí...

Rak (22. června - 22. července)

Rak v posteli ukázuje svou nejcitlivější stránku, proto mohou být návštěvy u něj velmi smyslné. Co Rak na sexu miluje nejvíce je jednoduché - romantiku. Miluje zapálené svíčky, pohodovou, jemnou muziku, postel pokrytou okvětními lístky růží... To u něj zkrátka funguje. Nezáleží na tom, zda jste kamarádi s výhodami nebo něco víc, Rak chce vytvořit co nejvíce romantickou chvilku. Možná si říkáte, že romantika není zrovna nic pro vás, ale když chodíte s Rakem, změníte názor. On je ten typ partnera, který vás donutí o sexu přemýšlet i jinak, než jen jako o fyzické aktivitě. Chce, aby sex pro jeho partnerku znamenal, že se bude cítit milovaná a opečovávaná.

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi milují, když jsou v životě vůdci, takže není žádným překvapením, že jsou rádi v posteli dominantní. Nemá rád, když mu říkáte, co má dělat, to raději on je ve vedení. Se Lvem očekávejte v posteli hodně komunikace, protože ví, že jeho slova dokážou být přesvědčivá, tak proč toho nevyužít v ložnici? Má způsob, jak udělat věci pekelně sexy, takže i když třeba nejste na tyhle dominantní/submisivní hrátky, dokáže velmi rychle změnit váš názor. Rozhodně není v posteli sobecký. Jen proto, že rád vede, neznamená, že bude opomíjet vaše potřeby. Lev dokáže obojí.

Panna (23. srpna - 22. září)

Muži ve znamení Panny, na rozdíl od Lvů, milují, když mohou být submisivní. Většinu času stráví staráním se o druhé, včetně přátel, rodiny, partnerů, tak není divu, že se jednou chce přesunout do role toho, o kterého se člověk stará. Nechce být dominantní, raději chce, aby někdo pečoval o jeho potřeby. Během sexu se často Panny starají o uspokojení potřeb své partnerky, ale úplně nejvíce milují být submisivní v tom smyslu, že se partnerka stará o něho. Když tuto péči dostává, dokáže pak dosáhnout rovnováhy ve svém životě, a to nejen v tom sexuálním.

Váhy (23. září - 23. října)

Pro Váhy sex znamená předevší harmonii, nejvíce na sexu miluje propojení s druhou osobou. Podle něj by měl být sex stejně uspokojující pro obě zúčastněné strany. Propojení je z jeho pohledu také velmi důležité, protože se mu nelíbí ta myšlenka, že neví, s kým spí. Navíc mu toto propojení přijde opravdu hodně sexy. Bude zkoumat vaše tělo a nechá vás, abyste vy mohly zkoumat to jeho. To ze sexu dělá něco mnohem intimnějšího, než jen "mít co dělat". Vztah s Vahami bude pro vás možná něco úplně odlišného, než co jste doposud zažily a nikdy nezapomenete na to, jaké to je mít sex s mužem ve znamení Vah.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štír má rád v sexu především jednu věc, a to být drsný. Protože už tak je neuvěřitelně vášnivý a intenzivní člověk, být hrubý v posteli je pro Štíra samozřejmou volbou. Milování nebo dávání si načas nejsou jeho parketou, protože od přírody zkrátka k těmto věcem netíhne. Pokud se chcete dozvědět více o zájmech Štíra, "být drsný" ve skutečnosti znamená všechno od cucfleků a výprasku až ještě k drsnějším věcem, až se vaše zdi budou třást. Štír se s tím nepáře, takže jestli to nedokážete snést, měly byste si raději najít jiného partnera. I v drsňákovi ale lze najít i jeho druhou stránku, dbá na komfort své partnerky a chce, aby si to užila. Bude chtít sice věci posouvat na další úroveň, ale jen do té míry, aby se ona stále cítila dobře.

Každému se líbí něco jiného...

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Kdybyste se Střelce zeptali, co dělá život nejvíce vzrušujícím, pravděpodobně by odpověděl něco jako "být spontánní". Střelec toho nečekané vzrušení rád přenáší i do ložnice, nebo spíše NE do ložnice. On je totiž nadržený kdykoliv a kdekoliv. A co to pro vás ženy znamená? To, že se musíte připravit, že můžete mít sex i kdekoliv jinde, než ve své posteli. V ní ho to moc nevzrušuje, protože je tak trochu exhibicionista, ale také proto, že si myslí, že je to tam nudné. A on nechce mít nudný (sexuální) život.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozoroh má za to, že ten nejlepší sex je s tím člověkem, kterého miluje. Sice to možná není váš šálek čaje, ale on si to opravdu užije nejvíce, když ví, že je to s osobou, která ho nejvíce zajímá a je pro něj vším. Představuje toho člověka, který neustále hledá partnera na celý život a sex pro něj znamená jen součást tohoto hledání. Nehledá někoho jen na sex. Touha mít sex s někým, koho miluje, pramení z  toho, jak se při tom cítí. Je pro něj důležité, aby se cítil bezpečně. Raději, než aby měl nevyrovnaný vztah s kamarádem s výhodami nebo sex na jednu noc, bude hledat svou spřízněnou duši.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnář rád přináší inovaci a originalitu do všech aspektů svého života a jeho sexuální život není výjimkou. Nejvíce na sexu miluje nekonečně možnosti. Hračky, polohy, kostýmy - všechno chce vyzkoušet. Není to ani tak o tom, aby měl něco z toho nejraději, spíš aby si pak řekl "Jo, to už jsem dělal." Vodnář je velmi progresivní, takže když začne být populární nějaká poloha nebo hračka, on je vždy o něco napřed. Nemusí se mu nutně líbit všechno, co zkusil, jde o to, že to alespoň vyzkoušel. Velký bonus pro něj představuje partnerka, která je ochotná s ním do toho všeho jít.

Ryby (21. února - 20. března)

Někteří říkají, že přírodní povaha snílků Ryby přivádí do nesnází, to se ale rozhodně netýká sexuálního života. Nejvíce si užívá fantazírování o sexu a neustále hledá způsoby, jak to zahrnout do intimního života, když je se svou partnerkou. Je to přirozeně velmi nápaditý člověk, takže není neobvyklé ho slyšet, jak mluví o bláznivých věcech, které chce v ložnici vyzkoušet. Fantazie má pro Ryby široký význam, takže nikdy nevíte, co chce zkoušet, dokud vám to sám neřekne. Mohlo by to znamenat role play, převlékání nebo rozhovor o různých "úchylnostech", ale v tom, co chce vyzkoušet, jsou Ryby překvapivě otevřenější, než si lidé myslí. Nenechte se zmást jeho romantickou stránkou, dokáže být pěkně bláznivý, stejně jako ostatní znamení.

I na erotické seznamce se můžete nejprve partnera zeptat, jakého je znamení a pak si ho vyhledat v tomto článku, abyste se o něm dozvěděli nějaké zajímavosti.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.