Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co jsem zažil na nevinné návštěvě - 2. díl

8.prosinec 2018
Co jsem zažil na nevinné návštěvě - 2. díl

Tak vzrušený jsem snad ještě nikdy nebyl. Měl jsem ho jako kámen a moje šuknička s ním měla pěkné problémy, když jsem do její pusiny začal přirážet, ale činila se skvěle, že jsem musel přestat, abych ji neošidil o pokračování.

Měla krásně upatlaný obličej od mého penisu. Ona se normálně usmívala a hleděla mi zpříma do očí. Přesunul sem se níž a dal jí mezi prsa svůj penis, přirazil je rukama k sobě a jezdil s ním sem tam. Užasný pocit vlády nad jejím tělem mi násobil moje vzrušení. Jeji bradavky byly tvrdé jako ocel a já měl chut je ochutnat, ale víc mě přitahovala její kunda, tak jsem se obrátil a promnul jí pysky jak to jen šlo. Byla mokrá jako se mnou ještě nikdy nebyla. „Tak už mě koněčně vyšukej nebo na to nemáš?" křičela jako by jí šlo o život. Vyskočil jsem a posunul jsme jí na okraj postele tak, že měla nohy dolu a kundičku krásně vystavenou těsně před mýma očima. Byla krásná, a tak mi do ní zamířilo hned pár prstíku a tím, jak byla vlhká, do ní vklouzly jako nic. Řekl jsem si, ať to stojí za to, a nacpal jsem tam další dva, a to už řvala, že ji roztrhnu.

Začal sem přirážet hned ze začátku slušnou rychlostí aby jeji pička nelenila a přitom jsem se jí díval do už mírně přivřených očí... Zatímco jedna ruka měla prácičku, tu druhou jsem zaměstnal svlíknutím košile. To už ale nezaregistrovala, protože měla hlavu položenou a šlo slyšet, jak začíná vzdychat. Když jsem si sundal boxerky, vyletěl mi jako střela a stál jako voják při salutování. Taky se chystal na mohutnou steč. Věděl jsem, že nebere prášky, a abych s ní neměl problémy, tak jsem vytáhl z kapsičky záchranu a už ji natahoval na mého 19centimetrového čuráka. Pomyslel jsem si: „Tak teď ti rozmrdám tu tvoji kundu, že si to do smrti budeš pamatovat." Vytáhl jsem jí ruku a nahradil ji daleko kvalitnější věcičkou. Než si stihla něčeho všimnout, už jsem ho měl na kraji její lasturky a s co největší silou a rychlostí jsem do ní jel centimetr po centimetr až na dno s hlasitým mlasknutím. Vydrala ze sebe hlasitý sten bolesti nebo spíš vzrušení.

Tím přírazem se posunula o pár čísel dozadu, ale ne na dlouho, protože jsem si ji hned chytl za nohy, které nebyly schopné pohybu, a znovu po skoro celém vysunutí si ji nahodil zpět a znovu do ní s mlasknutí vjel až nadoraz. S takovou razancí sem ještě nikdy nešukal a to je jen začátek holčičko. Její prsa skákala s každým přírazem nahoru a dolu jako na houpačce. Držel jsme jí nohy co nejvíc roztažené, abych do ní mohl co nejvíc vjíždět. Vydávala ze sebe takové vzdechy, které mi braly dech a já ji povzbuzoval „Šukej pořádně mrdničko, ukaž, jak to umíš!“ Každým přírazem jsem se cítil líp, ale chtělo to trošku změnu, tak sem si jí otočil na břicho a znovu jí zajel do své krásně se vystavující broskvičky.

Držel jsem se jejího sexy zadečku a udával tak čím dál víc zničující tempo, a tak přicházely znovu další přirazy nadoraz, jak si to zasloužila. Kundička ji jen tekla vzrušením, tak mi tam klouzal jako po másle. Bylo slyšet její tlumené vzlyky, které řvala do postele, a aby si nestěžovala, tak jsem jí mnul poštěváček a přitom jsem se snažil nezvolnit v tempu. Šukal jsem jako smyslů zbavený a jí se to očividně líbilo, protože po necelých 10 minutách jí začala pulzovat kundička. Takže jsem očekával, že jí to přichází a bušil tak, že se celá postel s náma vyklala. Ani tlumení v podobě postele nestačilo na to, aby nás neslyšely sousedi, ale mě to je jedno.

Co jsem zažil na nevinné návštěvě - 2. díl

Byl jsem od jejích štáv ulepený tak jako snad nikdy. Řvala, že je hotová, řekl jsem si, ale co je mi po tom, a pořád ji šukal zezadu. Všímal jsem si, jak se snaží vzpamatovat z toho, jak sem ji udělal. Napadlo mě, proč toho nevyužít. Narvu ji ho do její druhé dírky, ale to jsem se nad ní trochu slitoval a šel jsem do ni pomaleji, ale přesto dost razantně, že vyjekla. A snažila se vymanit a říkala: „Co to děláš kurva? Bolí to, nech toho!“ Bohužel bylo pro ni pozdě a už jsem byl žaludem v ní. Mohla si říkat, co chtěla, já jsem už byl zase v rytmu rychlých přírazů a plenil jsem jí její kakaovou dírku. Ještě jsem to takhle nezkoušel, tak jsem byl příjemně překvapený, jak pevný stisk má její zadeček, že po pár minutách musel ven.

Zvedl jsem se a obrátil jsem ji na záda, bezvládně ležela na posteli s roztaženýma nohama a nepřítomným usměvem na tváři. Jak jsem se znovu přibližoval a lehal na její nádherné těličko, oči se jí rozšířily a drze na mě promluvila: „To bylo všechno nebo umíš ještě něco ty slabochu?“ Moje odpověd byl tvrdý příraz do její mušličky. Nohama mi obmotala tělo, abych z ní neunikl, ale na to jsem neměl ani pomyšlení, zato do ní jsem si to pospíšil. Přitiskl jsem se jí hrudí na prsa až mě zabodaly bradavky. Byl jsem pár centimetrů od ní a nadrženě jsem se jí díval do očí, stejně jako ona. Jenže já jsem strnule hleděl a ona musela při každém přírazu přivírat oči. „Mrdej svoji novou kundičku, pořádně mi ji vyšukej kanče,“ povzbuzovala. To už jsem s ní souhlasil a muj penis se hlásil, že to dlouho nevydrží.

Nějak sem si neuvědomil, že mě chytla rukama za zadek a přiráží se mnou do rytmu. Ale pak jak mě odstrčila, co mohla, rychle mi naskočila na péro a rozjela hustou jízdu. Jsem si všimnul že sem jí to utáhl málo. Jak jsem to nečekal, tak jsem vydechl zároveň s ní, když jsem do ni vjel a pak ona si dvouhlasně vzdychala s vrzající matrací. Snažil jsem se přirážet zespod, ale nešlo to, tempo si ovládala ona a nešlo se její rychlosti vyrovnat. Řekla mi: „Tak vyšukáš mi ji, už budu.“ To mě nasralo a chytl sem jí zadek a hlavu sem ji položil na rameno do kterého se mi vzápětí zakousla, jak sem ji začal masírovat svým pyjem dno kundičky. Čvachtání v její jeskyncě přidávalo na intenzitě a ona už zase řvala jako zvíře při pořážce. Chtěl jsem ji ukázat, že to já jsem ten, kdo bude určovat tempo a shodil ji.

Její nohy jsem si mrsknul na ramena, tak sem měl čistý výhled na prsa, rychle jsme ho nasadil na vchod a začal jsem do ni bušit, co mi síly stačily. Chytl sem ji ramena a nahazoval si ji do protipohybu, abych to rozjel na maximum. Po pár přírazech rychle kapitulovala a už to na ni přišlo a kolem mého macka se celá stáhla. Nekontrolovatelnými ranami jsem vjížděl do promazaného utvůrku lásky a snažil se co nejvíc oddálit konec. Nešlo to a podlehl jsem tomu a už jsem „ji“ plnil. Bylo to nekonečné množství výstřiku, tak moc silný, že sem se modlil, aby kondom vydržel. Moje tělo bylo vyčerpané, že jsem se na ni svalil a oba jsme silně oddechovali. Její prsa se nadouvala a já přemýšlel, co jsem to udělal. Vytáhl jsem ho z ní, odhodil kondom do koše, posbíral si všechny věci a odcházel. Naposledy jsem se podíval na její zdevastované tělo ulepené od potu a pak sem odešel bez jediného slova, nasedl do auta a odjel co nejdál to vůbec bylo možné.

Vzrušil vás tento příběh? Tak se zaregistruje na sex seznamku a najděte si někoho na podobné hrátky.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.